A GRADE
Subscribe now for unlimited access.
$0/
(min cost $0)
or signup to continue reading
ROUND 1
BEAUFORT V DUNNSTOWN
2 Johanna Dash (D)
2 Karen Goonan (D)
1 Sam Karakinos (D)
CLUNES V CRESWICK
3 Katelyn Sutton (Cr)
2 Chris Hill (Cl)
1 Kayla Wilson (Cr)
DAYLESFORD V BALLAN
3 Peggy Shellard (B)
2 Samantha Peoples (B)
1 Stacey Casella (B)
GORDON V BUNGAREE
3 Kathryn O'Dwyer (B)
2 Shannyn McDevitt (G)
1 Jane Swift (B)
CARNGHAM-LINTON V LEARMONTH
3 Katie Lindkvist (L)
2 Jaime Palmer (CL)
1 Alex Smith (L)
NEWLYN V BUNINYONG
3 Melissa Scott (B)
2 Steph Blythe (N)
1 Tillie Avery (B)
SKIPTON V ROKEWOOD-CORINDHAP
3 Sophie Pattison (S)
2 Fiona Collins (S)
1 Laura Head (RC)
SPRINGBANK V SMYTHESDALE
3 Taylah Fisher (Sp)
2 Cynna Kydd (Sp)
1Thea Hinchliffe (Sp)
WAUBRA V HEPBURN
3 Emma Farrant (W)
2 Nicole Dixon (H)
1 Anthea Stevens (W)
ROUND 2
BALLAN V WAUBRA
3 Emma Farrant (W)
2 Stacey Casella (B)
1 Hana Cleary (W)
BUNGAREE V NEWLYN
3 Lauren Quinlan (B)
2 Katrina Baulch (N)
1 Nadine Jones (N)
BUNINYONG V CLUNES
3 Sam Mulraney (B)
2 Tillie Avery (B)
1 Kelly Nelson (C)
CRESWICK V SPRINGBANK
3 Leane Birkett (S)
2 Emma Simpson (S)
1 Kelly Conroy (S)
DUNNSTOWN V GORDON
3 Jane Costello (D)
2 Johanna Dash (D)
1 Kirsten Phyland (D)
HEPBURN V BEAUFORT
3 Erin Richardson (H)
2 Kathryn Kruger (H)
1 Kristina Clohesy (H)
LEARMONTH V DAYLESFORD
3 Maddie Quayle (L)
2 Katie Lindkvist (L)
1 Laura Allan (L)
ROKEWOOD-CORINDHAP V CARNGHAM-LINTON
3 Cassandra Head (RC)
2 Laura Head (RC)
1 Talia Holloway-Roden (CL)
SMYTHESDALE V SKIPTON
3 Sophie Pattison (Sk)
2 Stacey Rea (Sk)
1 Rhian Moresi (Sk)
ROUND 3
BALLAN V LEARMONTH
3 Laura Allan (L)
2 Kara Jones (B)
1 Cathryn Chibnall (L)
CLUNES V BUNGAREE
3 Taylah Murphy (B)
2 Lauren Quinlan (B)
1 Tiarnee Lake (C)
DAYLESFORD V ROKEWOOD-CORINDHAP
3 Laura Head (RC)
Cassandra Head (RC)
1 Issy Vanzetta (D)
GORDON V HEPBURN
3 Mikayla Gordon (H)
2 Erin Richardson (H)
1 Kathryn Kruger (H)
CARNGHAM-LINTON V SMYTHESDALE
3 Jaime Palmer (CL)
2 Meg Porter (CL)
1 Emily Organ (S)
NEWLYN V DUNNSTOWN
3 Amy Marie (D)
2 Jane Costello (D)
1 Johanna Dash (D)
SKIPTON V CRESWICK
3 Eliza Dwyer (S)
2 Stacey Rea (S)
1 Sophie Pattison (S)
SPRINGBANK V BUNINYONG
3 Taylah Fisher (S)
2 Cynna Kydd (S)
1 Emma Simpson (S)
WAUBRA V BEAUFORT
3 Olivia Cameron (W)
2 Nicole O'Brien (W)
1 Hana Cleary (W)
ROUND 4
BEAUFORT V GORDON
3 Shannyn McDevitt (G)
2 Paula Shulton (G)
1 Maggie Toohey (G)
BUNGAREE V SPRINGBANK
3 Thea Hinchliffe (S)
2 Cynna Kydd (S)
1 Emma Simpson (S)
BUNINYONG V SKIPTON
3 Rhian Moresi (S)
2 Stacey Rea (S)
1 Hayley Campbell (B)
CRESWICK V CARNGHAM-LINTON
3 Jaime Palmer (CL)
2 Stefanie Hofman (C)
1 Karinna Knowles (C)
DUNNSTOWN V CLUNES
3 Kirsten Phyland (D)
2 Johanna Dash (D)
1 Tiarnee Lake (C)
HEPBURN V NEWLYN
3 Sarah Dowell (H)
2 Skye McDonald (H)
1 Kristina Clohesy (H)
LEARMONTH V WAUBRA
3 Anthea Stevens (W)
2 Hana Cleary (W)
1 Tara Ford (L)
ROKEWOOD-CORINDHAP V BALLAN
3 Stacey Jones (B)
2 Laura Head (RC)
1 Eleisha Phelps (B)
SMYTHESDALE V DAYLESFORD
3 Jessie Everton (D)
2 Kim Everton (D)
1 Olivia Beattie (D)
ROUND 5
BALLAN V SMYTHESDALE
3 Krista Woodroffe (B)
2 Ash Bartleman (B)
1 Stacey Casella (B)
CLUNES V HEPBURN
3 Mikayla George (H)
2 Skye McDonald (H)
1 Erin Richardson (H)
DAYLESFORD V CRESWICK
3 Katelyn Sutton (C)
2 Jessica Sutton (C)
1 Karen Brothers (D)
LEARMONTH V ROKEWOOD-CORINDHAP
3 Laura Allan (L)
2 Laura Head (RC)
1 Alex Smith (L)
CARNGHAM-LINTON V BUNINYONG
3 Sam Mulraney (B)
2 Hannah McDonald (B)
1 Tillie Avery (B)
NEWLYN V BEAUFORT
3 Steph Blythe (N)
2 Gemma Gill (N)
1 Karen Molloy (B)
SKIPTON V BUNGAREE
3 Stacey Rea (S)
2 Rhian Moresi (S)
1 Taylah Murphy (B)
SPRINGBANK V DUNNSTOWN
3 Taylah Fisher (S)
2 Emma Simpson (S)
1 Marney O'Brien (S)
WAUBRA V GORDON
3 Greta Stevens (W)
2 Lisa James (W)
1 Kelly Moran (W)
ROUND 6
BEAUFORT V CLUNES
3 Tiarnee Lake (C)
2 Karen Molloy (B)
1 Kelly Nelson (C)
BUNGAREE V CARNGHAM-LINTON
3 Amanda Clark (B)
2 Lauren Quinlan (B)
1 Meg Porter (CL)
BUNINYONG V DAYLESFORD
3 Sarah Worrall (B)
2 Tillie Avery (B)
1 Danielle Innes (B)
CRESWICK V BALLAN
3 Stefanie Hofman ((C)
2 Katelyn Sutton (C)
1 Lorelle Griffin (C)
DUNNSTOWN V SKIPTON
3 Sophie Pattison (S)
2 Johanna Dash (D)
1 Rhian Moresi (S)
GORDON V NEWLYN
3 Steph Blythe (N)
2 Gemma Gill (N)
1 Kellee Fraser (G)
HEPBURN V SPRINGBANK
3 Cynna Kydd (S)
2 Emma Simpson (S)
1 Erin Richardson (H)
ROKEWOOD-CORINDHAP V WAUBRA
3 Kelly Moran (W)
2 Laura Head (RC)
1 Nicole O'Brien (W)
SMYTHESDALE V LEARMONTH
3 Maddi Quayle (L)
2 Cathryn Chibnall (L)
1 Tara Ford (L)
ROUND 7
BALLAN V BUNINYONG
3 Kara Jones (Ba)
2 Stacey Casella (Ba)
1 Tillie Avery (Bu)
CLUNES V GORDON
3 Maggie Toohey (G)
2 Brittany McCulloch (C)
1 Shannyn McDevitt (G)
DAYLESFORD V BUNGAREE
3 Kaitlyn O'Dwyer (B)
2 Amanda Clarke (B)
1 Jessie Everton (D)
LEARMONTH V CRESWICK
3 Maddi Quayle (L)
2 Laura Allan (L)
1 Stefanie Hofman (C)
CARNGHAM-LINTON V DUNNSTOWN
3 Karen Goonan (D)
2 Elenoa Costello (D)
1 Jaime Palmer (CL)
ROKEWOOD-CORINDHAP V SMYTHESDALE
3 Karen Biscan (RC)
2 Emma Anderson (RC)
1 Kelly Jones (RC)
SKIPTON V HEPBURN
3 Kathryn Kruger (H)
2 Ellie McDonald (H)
1 Ellie McGrath (H)
SPRINGBANK V BEAUFORT
3 Thea Hinchliffe (S)
2 Kelly Conroy (S)
1 Casey Johnstone (S)
WAUBRA V NEWLYN
3 Greta Stevens (W)
2 Emma Farrant (W)
1 Kelly Moran (W)
ROUND 8
BEAUFORT V SKIPTON
3 Stacey Rea (S)
2 Caddie Palmer (S)
1 Fiona Collins (S)
BUNGAREE V BALLAN
3 Kellie Williams (Bu)
2 Kara Jones (Ba)
1 Eleisha Phelps (Ba)
BUNINYONG V LEARMONTH
3 Maddi Quayle (L)
2 Katie Lindkvist (L)
1 Sarah Worrall (B)
CRESWICK V ROKEWOOD-CORINDHAP
3 Nikki Nell (C)
2 Laura Head (RC)
1 Katelyn Sutton (C)
DUNNSTOWN V DAYLESFORD
3 Kate Charleson (Du)
2 Johanna Dash (Du)
1 Karen Brothers (Da)
GORDON V SPRINGBANK
3 Cynna Kydd (S)
2 Kelly Conroy (S)
1 Sally Eastwood (G)
HEPBURN V CARNGHAM-LINTON
3 Sarah Dowell (H)
2 Skye McDonald (H)
1 Erin Richardson (H)
NEWLYN V CLUNES
3 Olivia Prendergast (N)
2 Kelly Nelson (2)
1 Maddi Thomas (N)
SMYTHESDALE V WAUBRA
3 Hana Cleary (W)
2 Anthea Stevens (W)
1 Olivia Cameron (W)
ROUND 9
BALLAN V DUNNSTOWN
3 Jane Costello (D)
2 Peggy Shellard (B)
1 Karen Goonan (D)
CLUNES V WAUBRA
3 Kelly Moran (W)
2 Eliza-Jane Clark (W)
1 Anthea Stevens (W)
DAYLESFORD V HEPBURN
3 Nicole Dixon (H)
2 Erin Richardson (H)
1 Kristina Clohesy (H)
LEARMONTH V BUNGAREE
3 Chiara Stebbing (L)
2 Maddi Quayle (L)
1 Laura Allan (L)
ROKEWOOD-CORINDHAP V BUNINYONG
3 Tillie Avery (B)
2 Emma Anderson (RC)
1 Chelsea Johnston (B)
SKIPTON V GORDON
3 Emma Watson (S)
2 Shannon Lister (S)
1 Sophie Pattison (S)
SMYTHESDALE V CRESWICK
3 Karinna Knowles (C)
2 Lorell Griffin (C)
1 Nikki Bell (C)
CARNGHAM-LINTON V BEAUFORT
3 Tracey Dawson (CL)
2 Jaime Palmer (CL)
1 Mardi Uwland (B)
SPRINGBANK V NEWLYN
3 Casey Johnstone (S)
2 Kelly Conroy (S)
1 Cynna Kydd (S)
ROUND 10
BEAUFORT V DAYLESFORD
3 Mardi Uwland (B)
2 Karley Gregor (B)
1 Kim Everton (D)
BUNGAREE V ROKEWOOD-CORINDHAP
3 Amanda Clarke (B)
2 Karen Biscan (RC)
1 Jane Swift (B)
BUNINYONG V SMYTHESDALE
3 Chelsea Johnstone (B)
2 Regan Zaxos (B)
1 Danielle Innes (B)
CLUNES V SPRINGBANK
3 Kelly Conroy (S)
2 Leane Birkett (S)
1 Emma Simpson (S)
DUNNSTOWN V LEARMONTH
3 Laura Allan (L)
2 Jane Costello (D)
1 Katie Lindkvist (L)
GORDON V CARNGHAM-LINTON
3 Jaime Palmer (CL)
2 Meg Porter (CL)
1 Kellee Frazer (G)
HEPBURN V BALLAN
3 Skye McDonald (H)
2 Eleisha Phelps (B)
1 Erin Richardson (H)
NEWLYN V SKIPTON
3 Stacey Rea (S)
2 Caddie Palmer (S)
1 Steph Blythe (N)
WAUBRA V CRESWICK
3 Kelly Moran (W)
2 Debra Hutchinson (W)
1 Karinna Knowles (C)
ROUND 11
BALLAN V BEAUFORT
3 Stacey Casella (Ba)
2 Peggy Shellard (Ba)
1 Mardi Uwland (Be)
CRESWICK V BUNINYONG
3 Stefanie Hofman (C)
2 Tillie Avery (B)
1 Lorelle Griffin (C)
DAYLESFORD V GORDON
3 Paula Shulton (G)
2 Maggie Toohey (G)
1 Emily Heywood (D)
LEARMONTH V HEPBURN
3 Nicole Dixon (H)
2 Kristina Clohesy (H)
1 Laura Allan (L)
ROKEWOOD-CORINDHAP V DUNNSTOWN
3 Jane Costella (D)
2 Elenoa Costella (D)
1 Leesa Battistello (D)
SKIPTON V CLUNES
3 Stacey Rea (S)
2 Sophie Pattison (S)
1 Brittany McCulloch (C)
SMYTHESDALE V BUNGAREE
3 Taylah Murphy (B)
2 Jane Swift (B)
1 Lauren Quinlan (B)
CARNGHAM-LINTON V NEWLYN
3 Jaime Palmer (CL)
2 Tracey Dawson (CL)
1 Rose Russell (N)
SPRINGBANK V WAUBRA
3 Kelly Conroy (S)
2 Cynna Kydd (S)
1 Bree Hearn (S)
ROUND 12
BEAUFORT V LEARMONTH
3 Laura Allan (L)
2 Rachel Cahir (L)
1 Cathryn Chibnall (L)
BUNGAREE V CRESWICK
3 Amanda Clarke (B)
2 Olivia Browning (B)
1 Kathryn O'Dwyer (B)
CLUNES V CARNGHAM-LINTON
3 Tracey Dawson (CL)
2 Jessica Seater (C)
1 Steph Mundy (CL)
DUNNSTOWN V SMYTHESDALE
3 Karen Goonan (D)
2 Elenoa Costello (D)
1 Johanna Dash (D)
GORDON V BALLAN
3 Stacey Casella (B)
2 Lauren Byrnes (B)
1 Paula Shulton (G)
HEPBURN V ROKEWOOD-CORINDHAP
3 Skye McDonald (H) 3
2 Nicole Dixon (H)
1 Mikayla George (H)
NEWLYN V DAYLESFORD
3 Gemma Gill (N)
2 Karen Brothers (D)
1 Maddi Thomas (L)
SPRINGBANK V SKIPTON
3 Cynna Kydd (Sp)
2 Fiona Collins (Sk)
1 Thea Hinchliffe (Sp)
WAUBRA V BUNINYONG
3 Anthea Stevens (W)
2 Hana Cleary (W)
1 Tillie Avery (B)
ROUND 13
BALLAN V NEWLYN
3 Amy Conroy (B)
2 Krista Woodroffe (B)
1 Lauren Byrnes (B)
BUNINYONG V BUNGAREE
3 Danielle Innes (Bunin)
2 Tillie Avery (Bunin)
1 Amanda Clarke (Bung)
CRESWICK V DUNNSTOWN
3 Karen Goonan (D)
2 Jane Costello (D)
1 Rhianna Collins (D)
DAYLESFORD V CLUNES
3 Kelly Nelson (C)
2 Tiarnee Lake (C)
1 Olivia Beattie (D)
LEARMONTH V GORDON
3 Laura Allan (L)
2 Rachel Cahir (L)
1 Katie Lindkvist (L)
ROKEWOOD-CORINDHAP V BEAUFORT
3 Karen Biscan (RC)
2 Mardi Uwland (B)
1 Sarah Cunningham (RC)
SKIPTON V WAUBRA
3 Kasey Burton (W)
2 Sophie Pattison (S)
1 Anthea Stevens (W)
SMYTHESDALE V HEPBURN
3 Skye McDonald (H)
2 Nicole Dixon (H)
1 Mikayla George (H)
CARNGHAM-LINTON V SPRINGBANK
3 Cynna Kydd (S)
2 Emma Simpson (S)
1 Kelly Conroy (S)
ROUND 14
BEAUFORT V SMYTHESDALE
3 Whitney Hamilton (B)
2 Simone Boorn-Wells (S)
1 Mardi Uwland (B)
CLUNES V BALLAN
3 Stacey Casella (B)
2 Eleisha Phelps (B)
1 Brittany McCulloch) (C)
DUNNSTOWN V BUNINYONG
3 Karen Goonan (D)
2 Amy Marie (D)
1 Beccy Barnes (B)
GORDON V ROKEWOOD-CORINDHAP
3 Sarah Cunningham (RC)
2 Meredith Carter (G)
1 Kellee Frazer (G)
HEPBURN V CRESWICK
3 Ellie McDonald (H)
2 Erin Richardson (H)
1 Nikki Bell (C)
NEWLYN V LEARMONTH
3 Rachel Cahir (L)
2 Rose Russell (N)
1 Katie Lindkvist (L)
SKIPTON V CARNGHAM-LINTON
3 Eliza Dwyer (S)
2 Sophie Pattison (S)
1 Talia Holloway-Roden (CL)
SPRINGBANK V DAYLESFORD
3 Kelly Conroy (S)
2 Cynna Kydd (S)
1 Emily Heywood (D)
WAUBRA V BUNGAREE
3 Olivia Cameron (W)
2 Kelly Moran (W)
1 Eva Gillett (W)
ROUND 15
BALLAN V SPRINGBANK
3 Kelly Conroy (S)
2 Cynna Kydd (S)
1 Stacey Casella (B)
BUNGAREE V DUNNSTOWN
3 Kirsten Phyland (D) 3
2 Johanna Dash (D)
1 Amanda Clarke (B)
BUNINYONG V HEPBURN
3 Erin Richardson (H)
1 Mikayla George (H)
2 Tillie Avery (B)
CRESWICK V BEAUFORT
3 Karinna Knowles (C)
2 Jessica Sutton (C)
1 Whitney Hamilton (B)
DAYLESFORD V SKIPTON
3 Eliza Dwyer (S)
2 Stacey Rea (S)
1 Karen Brothers (D)
LEARMONTH V CLUNES
3 Katie Lindkvist (L)
2 Rachel Cahir (L)
1 Tara Ford (L)
ROKEWOOD-CORINDHAP V NEWLYN
3 Karen Biscan (RC)
2 Adele Nairn (RC)
1 Kelly Jones (RC)
SMYTHESDALE V GORDON
3 Paula Shulton (G)
2 Simone Boorn-Wells (S)
1 Shannyn McDevitt (G)
CARNGHAM-LINTON V WAUBRA
3 Kelly Moran (W)
2 Lisa James (W)
1 Debra Hutchinson (W)
ROUND 16
BEAUFORT V BUNINYONG
3 Tillie Avery (Bu)
2 Beccy Barnes (Bu)
1 Sarah Worrall (Bu)
CLUNES V ROKEWOOD-CORINDHAP
3 Laura Head 9RC)
2 Adele Nairn (RC)
1 Brittany McCulloch (C)
GORDON V CRESWICK
3 Stacey Coyle (C)
2 Shannon McDevitt (G)
1 Nikki Belle (C)
HEPBURN V BUNGAREE
3 Erin Richardson (H)
2 Skye McDonald (H)
1 Ellie McDonald (H)
NEWLYN V SMYTHESDALE
3 Rose Russell (N)
2 Nadine Jones (N)
1 Stacey Rea (S)
1 Justine Adams (S)
SKIPTON V BALLAN
3 Rhian Moresi (S)
2 Samantha Peoples (B)
1 Stacey Rea (S)
CARNGHAM-LINTON V DAYLESFORD
3 Jaime Palmer (CL)
2 Jessie Everton (D)
1 Larissa Kydd (CL)
SPRINGBANK V LEARMONTH
3 Cynna Kydd (S)
2 Kelly Conroy (S)
1 Emma Simpson (S)
WAUBRA V DUNNSTOWN
3 Johanna Dash (D)
2 Jane Costello (D)
1 Elenoa Costello (D)
ROUND 17
BALLAN V CARNGHAM-LINTON
3 Stacey Casella (B)
2 Amy Conroy (B)
1 Samantha Peoples (B)
BUNGAREE V BEAUFORT
3 Kathryn O'Dwyer (Bu)
2 Taylah Murphy (Bu)
1 Amanda Clarke (Bu)
BUNINYONG V GORDON
3 Hannah McDonald (B)
2 Tillie Avery (B)
1 Beccy Barnes (B)
CRESWICK V NEWLYN
3 Stacey Coyle (C)
2 Karinna Knowles (C)
1 Katelyn Sutton (C)
DAYLESFORD V WAUBRA
3 Kelly Moran (W)
2 Hana Cleary (W)
1 Lisa James (W)
DUNNSTOWN V HEPBURN
3 Skye McDonald (H)
2 Ellie McDonald (H)
1 Johanna Dash (D)
LEARMONTH V SKIPTON
3 Katie Lindkvist (L)
2 Caddie Palmer (S)
1 Stacey Rea (S)
ROKEWOOD-CORINDHAP V SPRINGBANK
3 Casey Johnstone (S)
2 Cynna Kydd (S)
1 Adele Nairn (RC)
SMYTHESDALE V CLUNES
3 Lauren Bowler (S)
2 Brittany McCulloch (C)
1 Shaina Maxwell (C
B GRADE
ROUND 1
BEAUFORT V DUNNSTOWN: Jayde Brennan (D) 3, Kellie Wilson (D) 2, Emma Morrow (D) 1
CLUNES V CRESWICK: Ellen Bugg (Cl) 3, Nicole Sutton (Cl) 2, Narelle Gaylor (Cl) 1
DAYLESFORD V BALLAN: Loren Phelps (B) 3, Melissa Conroy (B) 2, Rebecca Conroy (B) 1
GORDON V BUNGAREE: Kelly Howard (B) 3, Jane Hodge (B) 2, Nicole Nagel (G) 1
CARNGHAM-LINTON V LEARMONTH: Kelly McMurray (L) 3, Nancy Vaciriwaqa (L) 2, Hayley Burns (CL) 1
NEWLYN V BUNINYONG: Kate Hughes (B) 3, Jess Norris (B) 2, Beth Murphy (B) 1
SKIPTON V ROKEWOOD-CORINDHAP: Natalie Clarke (S) 3, Romaney Kennedy (RC) 2, Mikayla Meyer (S) 1
SPRINGBANK V SMYTHESDALE: Belinda Pilcher (Sp) 3, Tess Steenhuis (Sp) 2, Sharni Mahar (Sp) 1
WAUBRA V HEPBURN: Kirsty Mclean (W) 3, Ellie McGrath (H) 2, Sam Whelan (W) 1
ROUND 2
BALLAN V WAUBRA: Rebecca Conroy (B) 3, Kirsty McLean (W) 2, Melissa Conroy (B) 1
BUNGAREE V NEWLYN: Ebony Pearson (B) 3, Jane Hodge (B) 2, Katrina O'Keefe (B) 1
BUNINYONG V CLUNES: Beccy Barnes (B) 3, Bree McCormack (C) 2,Ash Milne (C) 1
CRESWICK V SPRINGBANK: Bree Hearn (S) 3, Shakira Clarka (C) 2, Belinda Pilcher (S) 1
DUNNSTOWN V GORDON: Jaimi Dunstown (G) 3, Maddy Williams (D), Emma Morrow (D) 1
HEPBURN V BEAUFORT: Kelly Dunn (H) 3, Georgia Stone (D) 2, Kate Smith (H) 1
LEARMONTH V DAYLESFORD: Kelly McMurray (L) 3, Emma Quayle (L) 2, Jess Everton (D) 1
ROKEWOOD-CORINDHAP V CARNGHAM-LINTON: Emily Banks (RC) 3, Jasmine Dawson (CL) 2, Rebel Anwyl (RC) 1
SMYTHESDALE V SKIPTON: Caitlyn Gellie (k) 3, Natalie Clarke (Sk) 2, Rachel Verdoorn (Sm) 1
ROUND 3
BALLAN V LEARMONTH: Nancy Vaciriwaqa (L) 3, Allison Griffin (L) 2, Shaedyn Clifford (B) 1,
CLUNES V BUNGAREE: Narelle Gaylor (C) 3, Bree McCormack (C) 2, Kelly Howard (B) 1
DAYLESFORD V ROKEWOOD-CORINDHAP: Shianne Milera (RC) 3, Tarryn McGavin (RC) 2, Darcie Johns (D) 1
GORDON V HEPBURN: Ellie McGrath (H) 3, Abby Conroy (H) 2, Kelly Dunn (H) 1
CARNGHAM-LINTON V SMYTHESDALE: Jess Curran (CL) 3, Alicia Quilliam (CL) 2, Lacy Pietsch (S) 1
NEWLYN V DUNNSTOWN: Krystal Schapel (D) 3, Kellie Cheeseman (D) 2, Rise Russell (N) 1
SKIPTON V CRESWICK: Karina Ohlsen (S) 3, Stacey Coyle (C) 2, Natalie Clark (S) 1
SPRINGBANK V BUNINYONG: Roisin Frado (S) 3, Melissa Scott (B) 2, Maddie Toohey (S) 1
WAUBRA V BEAUFORT: Eliza-Jane Clark (W) 3, Anna Coote (W) 2, Jo Crick (W) 1
ROUND 4
BEAUFORT V GORDON: Jaimi Dunstone (G) 3,Molly Lonergan (G) 2, Sam Torphy (G) 1
BUNGAREE V SPRINGBANK: Kelly Howard (B) 3, Emma Conroy (S) 2, Jane Hodge (B) 1
BUNINYONG V SKIPTON: Beccy Barnes (B) 3, Natalie Clark (S) 2, Georgia Kennedy (S) 1
CRESWICK V CARNGHAM-LINTON: Stacey Coyle (C) 3, Jasmine Dawson (CL) 2, Nicole Sutton (C) 1
DUNNSTOWN V CLUNES: Krystal Schapel (D) 3, Jodie Barry (C) 2, Kellie Cheeseman (D) 1
HEPBURN V NEWLYN: Kellie Madison (H) 3, Caitlin Ryan (H) 2, Sarah Smith (H) 1
LEARMONTH V WAUBRA: Eliza-Jane Calrk (W) 3, Dayle Berry (L) 2, Jo Crick (W) 1
ROKEWOOD-CORINDHAP V BALLAN: Jayme Nielson (B) 3, Melissa Conroy (B) 2, Steph Aquilina (B) 1
SMYTHESDALE V DAYLESFORD: Emily Heywood (D) 3, Maddy Ellen (D) 2, Lacy Pietsch (S) 1
ROUND 5
BALLAN V SMYTHESDALE: Bianca Gordon (B) 3, Loren Phelps (B) 2, Lacy Pietsch (S) 1
CLUNES V HEPBURN: Ellie McGrath (H) 3, Sarah Smith (H) 2, Narelle Gaylor (C) 1
DAYLESFORD V CRESWICK: Ruth Lawrence (D) 3, McKenzie Kinnell (D) 2, Bonnie Winzar (D) 1
LEARMONTH V ROKEWOOD-CORINDHAP: Dayle Berry (L) 3, Hayley Marie (L) 2, Emma Hull (L) 1
CARNGHAM-LINTON V BUNINYONG: Beccy Barnes (B) 3, Hayley Burns (CL) 2, Megan Granger (CL) 1
NEWLYN V BEAUFORT: Montana Labas (N) 3,Gabby Prendergast (N) 2, Maddie Durie (N) 1
SKIPTON V BUNGAREE: Kelly Howard (B) 3, Natalie Clarke (S) 2, Victoria Kennedy (S) 1
SPRINGBANK V DUNNSTOWN: Belinda Pilcher (S) 3, Sharni Mahar (S) 2, Kellie Cheeseman (D) 1
WAUBRA V GORDON: Emma Brown (W) 3, Eliza-Jane Clark (W) 2, Kirsty McLean (W) 1
ROUND 6
BEAUFORT V CLUNES: Ash Milne (C) 3,Nicole Bogers (C) 2, Maddi Lloyd (B) 1
BUNGAREE V CARNGHAM-LINTON: Kelly Howard (B) 3, Laura Forbes (B) 2, Jane Hodge (B) 1
BUNINYONG V DAYLESFORD: Emily Heywood (D) 3,Jess Trezise (B) 2, Beth Murphy (B) 1
CRESWICK V BALLAN: Kath Lloyd (B) 3, Rebecca Conroy (B)Mickaela Jarvis (C) 1
DUNNSTOWN V SKIPTON: Victoria Kennedy (S) 3, Caitlyn Gellie (S) 2, Emma Morrow (D) 1
GORDON V NEWLYN: Jess Torpy (G) 3,Naomi Cove (G) 2, Maddi Thomas (N) 1
HEPBURN V SPRINGBANK: Georgia Stone (H) 3, Belinda Pilcher (S) 2, Kelly Dunn (H) 1
ROKEWOOD-CORINDHAP V WAUBRA: Anna Coote (W) 3, Eliza-Jane Clark (W) 2, Romaney Kennedy (RC) 1
SMYTHESDALE V LEARMONTH: Kelly McMurray (L) 3,Nikki Sampson (L) 2, Emma Hull (L) 1
ROUND 7
BALLAN V BUNINYONG: Loren Phillips (Bu) 3, Bianca Gordon (Bu) 2, Jess Norris (Bu) 1
CLUNES V GORDON: Nicole Bogers (C) 3, Hannah McCrabb (G) 2, Narelle Gaylor (C) 1
DAYLESFORD V BUNGAREE: Jane Hodge (B) 3, Caitlyn Pearson (B) 2, Abby Swift (B) 1
LEARMONTH V CRESWICK: Kelly McMurray (L) 3, Candice Smith (L) 2, Amelia Jarcis (C) 1
CARNGHAM-LINTON V DUNNSTOWN: Kellie Wilson (D) 3, Maddie Peterkin (Du) 2, Hayley Burns (CL) 1
ROKEWOOD-CORINDHAP V SMYTHESDALE: Monica Dennis (S) 3, Rebel Anwyl (RC) 2, Lily Chirnsdale (RC) 1
SKIPTON V HEPBURN: Izzy Vanzetta (H) 3, Mikayla Meyer (S) 2, Kate Smith (H) 1
SPRINGBANK V BEAUFORT: Taylah Fisher (S) 3, Roisin Frado (S) 2, Tess Steenhuis (S) 1
WAUBRA V NEWLYN: Anna Coote (W) 3, Eliza-Jane Clark (W) 2, Kirsty McLean (W) 1
ROUND 8
BEAUFORT V SKIPTON: Victoria Kennedy (S) 3, Karina Ohlsen (S) 2, Caitlyn Gellie (S) 1
BUNGAREE V BALLAN: Kelly Howard (Bu) 3, Melissa Conroy (Ba) 2, Kath Lloyd (Ba) 1
BUNINYONG V LEARMONTH: Nancy Vaciriwaqa (L) 3, Beccy Barnes (B) 2, Emma Hull (L) 1
CRESWICK V ROKEWOOD-CORINDHAP: Rebecca Cleveland (C) 3,Tarryn McGavin (RC) 2,Stacey Coyle (C) 1
DUNNSTOWN V DAYLESFORD: Kellie Cheeseman (Du) 3, Emma Morrow (Du) 2, Jayde Brennan (Du) 1
GORDON V SPRINGBANK: Taylah Fisher (S) 3, Jess Torpy (G) 2, Tess Steenhuis (S) 1
HEPBURN V CARNGHAM-LINTON: Izzy Vanzetta (H) 3, Caitlan Ryan (H) 2, Georgia Stone (H) 1
NEWLYN V CLUNES: Jodie Barry (C) 3,Nicole Bogers (C) 2, Montana Labas (N) 1
SMYTHESDALE V WAUBRA: Kirsty McLean (W) 3, Anna Coote (W) 2, Jo Crick (W) 1
ROUND 9
BALLAN V DUNNSTOWN: Loren Phelps (B) 3, Eliza Lanyon (B) 2, Steph Aqulina (B) 1
CLUNES V WAUBRA: Anna Coote (W) 3, Emma Brown (W) 2, Narelle Gaylor (C) 1
DAYLESFORD V HEPBURN: Izzy Vanzetta (H) 3, Kellie Madison (H) 2, Maddy Allen (D) 1
LEARMONTH V BUNGAREE: Allsion Griffin (L) 3, Kelly Howard (B) 2, Nancy Vaciriwaqa (L) 1
ROKEWOOD-CORINDHAP V BUNINYONG: Rebel Anwyl (RC) 3, 2 Kate Hughes (B) 2, 1 Beccy Barnes (B) 1
SKIPTON V GORDON: Victoria Kennedy (S) 3, Naomi Cove (G) 2, Georgia Kennedy (S) 1
SMYTHESDALE V CRESWICK: Cassandra Mason (C) 3, Monica Dennis (S) 2, Shakira Clark (C) 1
CARNGHAM-LINTON V BEAUFORT: Megan Granger (CL) 3, Katie Dax (CL) 2, Caitlin Searle (CL) 1
SPRINGBANK V NEWLYN: Maddie Toohey (S) 3, Celia Gercovich (S) 2, Emma Conroy (S) 1
ROUND 10
BEAUFORT V DAYLESFORD: Emily Heywood (D) 3, Gabrielle Williams (B) 2, Tess Hughes (D) 1
BUNGAREE V ROKEWOOD-CORINDHAP: Ebony Pearson (B) 3, Kelly Howard (B) 2, Laura Forbes (B) 1
BUNINYONG V SMYTHESDALE: Beccy Barnes (B) 3, Monica Dennis (S) 2,Jess Trezise (B) 1
CLUNES V SPRINGBANK: Roisin Frado (S) 3, Julia Toohey (S) 2, Narelle Gaylor (C) 1
DUNNSTOWN V LEARMONTH: Allison Griffin (L) 3, Emma Quayle (L) 2, Kellie Wilson (D) 1
GORDON V CARNGHAM-LINTON: Jasmine Dawson (CL) 3, Naomi Cove (G) 2, Nikita Ripani (G) 1
HEPBURN V BALLAN:Ellie McGrath (H) 3, Sarah Smith (H) 2, Lauren Phillips (B) 1
NEWLYN V SKIPTON:Kathryn Fisher (S) 3, Bianca O'Callaghan (N) 2, Stephanie Rosuch (N) 1
WAUBRA V CRESWICK: Eliza-Jane Clark (W) 3, Anna Coote (W) 2, Rebecca Cleveland (C) 1
ROUND 11
BALLAN V BEAUFORT: Rebecca Conroy (Ba) 3, Loren Phelps (Ba) 2, Bianca Gordon (Ba)] 1
CRESWICK V BUNINYONG: Shakira Clarke (C) 3, Beccy Barnes (B) 2, Ellen Bugg (C) 1
DAYLESFORD V GORDON: Emily Heywood (D) 3, Naomi Cove (G) 2, Jaimi Dunstone (G) 1
LEARMONTH V HEPBURN: Abby Conroy (H) 3, Georgia Stone (H) 2, Hayley Mari (L) 1
ROKEWOOD-CORINDHAP V DUNNSTOWN: Shianne Milera (RC) 3, Krystal Schapel (D) 2, Kellie Wilson (D) 1
SKIPTON V CLUNES: Evelyn Reid (S) 3, Jodie Barry (C) 2, Bianca O'Callaghan (S) 1
SMYTHESDALE V BUNGAREE: Ebony Pearson (B) 3, Caitlyn Pearson (B) 2, Jane Hodge (B) 1
CARNGHAM-LINTON V NEWLYN: Hayley Burns (CL) 3, Jess Curran (CL) 2, Montana Labas (N) 1
SPRINGBANK V WAUBRA: Celia Gercovich (S) 3, Kirsty McLean (W) 2, Belinda Pilcher (S) 1
ROUND 12
BEAUFORT V LEARMONTH: Hayley Marie (L) 3, Emma Hull (L) 2, Tegan Collins (B) 1
BUNGAREE V CRESWICK: Caitlyn Pearson (B) 3, Kelly Howard (B) 2, Stacey Coyle (C) 1
CLUNES V CARNGHAM-LINTON: Narelle Gaylor (C) 3,Megan Granger (CL) 2, Kayla Riley (C) 1
DUNNSTOWN V SMYTHESDALE: Krystal Schapel (D) 3, Jayde Brennan (D) 2, Emma Morrow (D) 1
GORDON V BALLAN: Rebecca Conroy (B) 3, Hannah McCrabb (G) 2, Jayme Nielson (B) 1
HEPBURN V ROKEWOOD-CORINDHAP: Ellie McGrath (H) 3, Roamney Kennedy (RC) 2, Izzy Vanzetta (H) 1
NEWLYN V DAYLESFORD: Maddy Allen (D) 3, Bonnie Winzar (D) 2, Ash Moore (N) 1
SPRINGBANK V SKIPTON: Roisin Frado (S) 3, Emma Conroy (S) 2, Natalie Clark (S) 1
WAUBRA V BUNINYONG: Eliza-Jane Clark (W) 3, Sarah De Koning (W) 2, Kirsty McLean (W) 1
ROUND 13
BALLAN V NEWLYN: Rebecca Conroy (B) 3,Loren Phelps (B) 2, Bianca Gordon (B) 1
BUNINYONG V BUNGAREE: Caitlyn Pearson (Bung) 3, Kelly Howard (Bung) 2, Jess Trezise (Bunin) 1
CRESWICK V DUNNSTOWN: Amelia Jarvis (C) 3, Mikaela Jarvios (C) 2, Stacey Coyle (C) 1
DAYLESFORD V CLUNES: Jodie Barry (C) 3, Nicole Bogers (C) 2, Emily Heywood (D) 1
LEARMONTH V GORDON: Dayle Berry (L) 3, Naomi Cove (G) 2, Nikki Sampson (L) 1
ROKEWOOD-CORINDHAP V BEAUFORT: Shianne Milera (RC) 3,Tegan Collins (B) 2, Tarryn McGavin (RC) 1
SKIPTON V WAUBRA: Emma Brown (W) 3, Natahlie Clark (S) 2,Anna Coote (W) 1
SMYTHESDALE V HEPBURN: Sarah Smith (H) 3.Ellie McGrath (H) 2, Kelly Dunn (H) 1
CARNGHAM-LINTON V SPRINGBANK: Roisin Frado (S) 3, Tess Steenhuis (S) 2, Celia Gercovich (S) 1
ROUND 14
BEAUFORT V SMYTHESDALE: Tegan Collins (B) 3, Monica Dennis (S) 2, Tegan Avery (B) 1
CLUNES V BALLAN: Bianca Gordon (B) 3, Melissa Conroy (B) 2, Jodie Barry (C) 1
DUNNSTOWN V BUNINYONG: Jayde Brennan (D) 3,Krystal Schapel (D) 2, Kellie Wilson (D) 1
GORDON V ROKEWOOD-CORINDHAP: Rebel Anwyl (RC) 3, Hannah McCrabb (G) 2,Tarryn McGavin (RC) 1
HEPBURN V CRESWICK: Ellie McGrath (H) 3, Stacey Coyle (C) 2, Caitlin Ryan (H) 1
NEWLYN V LEARMONTH: Allison Griffin (L) 3, Nikki Sampson (L) 2, Maddie Durie (N) 1
SKIPTON V CARNGHAM-LINTON: Karina Ohlsen (S) 3, Victoria Kennedy (S) 2,Jasmine Dawson (CL) 1
SPRINGBANK V DAYLESFORD: Sharni Mahar (S) 3, Taylah Fisher (S) 2, Ruth Lawrance (D) 1
WAUBRA V BUNGAREE: Jo Crick (W) 3, Anna Coote (W) 2, Kelly Howard (B) 1
ROUND 15
BALLAN V SPRINGBANK: Roisin Frado (S) 3, Rebecca Conroy (B) 2, Cela Gercovich (S) 1
BUNGAREE V DUNNSTOWN: Caitlyn Pearson (B) 3, Krystal Schapel (D) 2, Emma Morrow (D) 1
BUNINYONG V HEPBURN: Caitlin Ryan (H) 3, Mia Kelly (H) 2, Caitlyn Hughes (B) 1
CRESWICK V BEAUFORT: Shakira Clarke (C) 3, Rebecca Cleveland (C) 2, Nicole Sutton (C) 1
DAYLESFORD V SKIPTON: Kathryn Fisher (S) 3,Victoria Kennedy (S) 2,Teagan Prentice (D) 1
LEARMONTH V CLUNES: Nancy Vaciriwaqa (L) 3, Kayala Riler (C) 2, Candice Smith (L) 1
ROKEWOOD-CORINDHAP V NEWLYN: Maddie Durie (N) 3, Rebel Anwyl (RC) 2, Maddie Patterson (N) 1
SMYTHESDALE V GORDON: Monica Dennis (S) 3, Sam Torpy (G) 2, Lacy Pietsch (S) 1
CARNGHAM-LINTON V WAUBRA: Kirsty McLean (W) 3, Anna Coote (W) 2, Eliza-Jane Clark (W) 1
ROUND 16
BEAUFORT V BUNINYONG: Tegan Collins (Be) 3, Gabrielle Williams (Be) 2, Lauren Hughes (Bu) 1
CLUNES V ROKEWOOD-CORINDHAP: Narelle Gaylor (C) 3,Rebel Anwyl (RC) 2, Jodie Barry (C) 1
GORDON V CRESWICK: Shakira Clarke (C) 3, Cassandra Mason (C) 2, Jaimi Dunstone (G) 1
HEPBURN V BUNGAREE: Emma Hills (B) 3, Caitlin Ryan (H) 2, Brittany Wade (B) 1
NEWLYN V SMYTHESDALE: Monica Dennis (S) 3, Laura McStravick (S) 2,Maddie Durie (N) 1
SKIPTON V BALLAN: Melissa Conroy (B) 3, Jayme Nielson (B) 2, Natahlie Clarke (S) 11
CARNGHAM-LINTON V DAYLESFORD: Emily Heywood (D) 3, Katie Dax (CL) 2, McKenzie Kinnell (D) 1
SPRINGBANK V LEARMONTH: Taylah Fisher (S) 3, Hayley Marie (L) 2, Belinda Pilcher (S) 1
WAUBRA V DUNNSTOWN: Anna Coote (W) 3, Eliza-Jane Clark (W) 2, Maddie Peterkin (D) 1
ROUND 17
BALLAN V CARNGHAM-LINTON: Eliza Lanyon (B) 3, Jayme Nielson (B) 2, Hayley Burns (CL) 1
BUNGAREE V BEAUFORT: Emma Guges (Bu) 3, Laura Forbes (Bu) 2, Tegan Collins (Be) 1
BUNINYONG V GORDON: Zoe Ottavi (B) 3, Kate Hughes (B) 2, Sam Torpy (G) 1
CRESWICK V NEWLYN: Stacey Coyle (C) 3, Nicole Sutton (C) 2, Maddie Durie (N) 1
DAYLESFORD V WAUBRA: Kirsty Mclean (W) 3, Eliza-Jane (W) 2, Emma Brown (W) 1\
DUNNSTOWN V HEPBURN: Georgia Stone (H) 3,Izzy Vanzetta (H) 2, Kellie Madison (H) 1
LEARMONTH V SKIPTON: Allison Griffin (L) 3,Nancy Vaciriwaqa (L) 2, Victoria Kennedy (S) 1
ROKEWOOD-CORINDHAP V SPRINGBANK: Taylah Fisher (S) 3, Sharni Mahar (S) 2, Rebel Anwyl (RC) 1
SMYTHESDALE V CLUNES: Narelle Gaylor (C) 3, Abbey Bell (S) 2, Nicole Bogers (C) 1,
C GRADE
ROUND 1
BEAUFORT V DUNNSTOWN: Jayde Holloway (D) 3, Karen Cahir (D) 2, Annie Costello (D) 1
CLUNES V CRESWICK: Alysha Panozzo (Cl) 3, Lowana Clarke (Cr) 2, Kacy Wilson (Cl) 1
DAYLESFORD V BALLAN: Kayleigh Lord (B) 3, Tahlia Conroy (B) 2, Rebecca Leicester (D) 1
GORDON V BUNGAREE: Ellen O'Donohue (B) 3, Abby Lester (B) 2, Kaylee Wade (B) 1
CARNGHAM-LINTON V LEARMONTH: Ash McMaster (L) 3, Tara Coutts (CL) 2, Danni Cushion (L) 1
NEWLYN V BUNINYONG: Laura Simpson (B) 3, Denni Tangey (B) 2, Claire Dickeson (N) 1
SKIPTON V ROKEWOOD-CORINDHAP: Deb Milera (RC) 3, Brogan Justice (S) 2, Sharna Smith (RC) 1
SPRINGBANK V SMYTHESDALE: Molly Soar (Sp) 3, Georgie Steenhuis (Sp) 2, Brooke Mulraney (Sm) 1
WAUBRA V HEPBURN: Melissa Polkinghorne (W) 3, Toni Briody (W) 2, Kristi Pedretti (H) 1
ROUND 2
BALLAN V WAUBRA: Toni Briody (W) 3, Melissa Polkinghorne (W) 2, Anna Conlon (B) 1
BUNGAREE V NEWLYN: Belinda McDonald (B) 3, Tylah O'Brien (N) 2, Lisa Gray (B) 1
BUNINYONG v CLUNES: Belinda Phelps (B) 3, Alysha Panozzo (C) 2, Emma Menhennet (B) 1
CRESWICK V SPRINGBANK: Michelle Moyle (C) 3, Molly Soar (S) 2, Stacey Wallace (C) 1,
DUNNSTOWN V GORDON: Annie Costello (D) 3, Sophie Bethune (D) 2, Nicole Chamming (D) 1
HEPBURN V BEAUFORT: Kristi Pedretti (H) 3, Tania Grant (H) 2, Janee Brown (H) 1
LEARMONTH V DAYLESFORD: Sophie Shewell (D) 3, Danni Cushion (L), Anne Johns (D) 1
ROKEWOOD-CORINDHAP V CARNGHAM-LINTON: De Milera (RC) 3, Tara Coutts (CL) 2, Ashleigh Tennant (RC) 1
SMYTHESDALE V SKIPTON: Amy Lodge (Sk) 3, Brooke Mulraney (Sm) 2, Louise Weir (Sk) 1
ROUND 3
BALLAN V LEARMONTH: Ash McMaster (L) 3, Anna Conlon (B) 2, Danni Cushion (L) 1
CLUNES V BUNGAREE: Alysha Panozzo (C) 3, Jody Moran (B) 2, Abby Lester (B) 1
DAYLESFORD V ROKEWOOD-CORINDHAP: Sophie Shewell (D) 3, Deb Milera (RC) 2, Anne Johns (D) 1
GORDON V HEPBURN: Kristi Pedretti (H) 3, Laiken Yanner (H) 2, Georgia Smith (H) 1
CARNGHAM-LINTON V SMYTHESDALE: Michelle Bruty (CL) 3, Ruth Harvey (CL) 2, Brooke Mulraney (S) 1
NEWLYN V DUNNSTOWN: Karen Cahir (D) 3, Jayde Holloway (D) 2, Ash Briody (N) 1
SKIPTON V CRESWICK: Chanelle Waight (C) 3, Gabby Jehu (S) 2, Sarah Griffin (C) 1
SPRINGBANK V BUNINYONG: Elise Ratcliffe (B) 3, Georgie Steenhuis (S) 2, Annie Flood (B) 1
WAUBRA V BEAUFORT: Michelle Bourke (W) 3, Kirsten Slater (W) 2, Toni Briody (W) 1
ROUND 4
BEAUFORT V GORDON: Tegan Avery (B) 3, Chantelle Whiting (B) 2, Taylor Humm (G) 1
BUNGAREE V SPRINGBANK: Julie Boyd (B) 3, Jess Maroney (S) 2, Carly Twaits (B) 1
BUNINYONG V SKIPTON: Belinda Phelps (B) 3, Demi Tangey (B) 2, Emma Menhennet (B) 1
CRESWICK V CARNGHAM-LINTON: Tara Coutts (CL) 3, Stacey Wallace (C 2, Toni Palmer (CL) 1
DUNNSTOWN V CLUNES: Bek DeJong (D) 3, Alysha Panozzo (C) 2, Jayde Holloway (D) 1
HEPBURN V NEWLYN: Kristi Pedretti (H) 3, Georgia Smith (H) 2, Claire Dickeson (N) 1
LEARMONTH V WAUBRA: Sophie Cullinan (W) 3, Jaqui Luscombe (W) 2, Demcy Gibbs (L) 1
ROKEWOOD-CORINDHAP V BALLAN: Topsy Milera (RC) 3, Beth Underwood (RC) 2, Deb Milera (RC) 1
SMYTHESDALE V DAYLESFORD: Sophie Shewell (D) 3, Tess Hughes (D) 2, Anne Johns (D) 1
ROUND 5
BALLAN V SMYTHESDALE: Brooke Arnott (B) 3, Brooke Mulraney (S) 2, Steph Micallef (B) 1
CLUNES V HEPBURN: Alysha Panozzo (C) 3, Kristi Pedretti (H) 2, Fiona Torrance (H) 1
DAYLESFORD V CRESWICK: Tess Hughes (D) 3, Sophie Shewell (D) 2, Stacey Wallace (C) 1
LEARMONTH V ROKEWOOD-CORINDHAP: Jess Dunlop (RC) 3, Deb Milera (RC) 2, Ash McMaster (L) 1
CARNGHAM-LINTON V BUNINYONG: Laura Simpson (B) 3, Maddie Gay (CL) 2, Elisa Ratcliffe (B) 1
NEWLYN V BEAUFORT: Brittany Howlett (B) 3, Nicole McKay (N) 2, Jess Tweddle (B) 1
SKIPTON V BUNGAREE: Lisa Gray (B) 3, Jess Sewell (B) 2, Abby Lester (B) 1
SPRINGBANK V DUNNSTOWN: Jess Maroney (S) 3, Liz Emmins (D) 2, Emily Quinlan (S) 1
WAUBRA V GORDON: Verity Grahame (W) 3, Kirsten Slater (W), Toni Briody (W) 1
ROUND 6
BEAUFORT V CLUNES: Alysha Panozzo (C) 3, Nikol Davidson (C) 2, Megan Bourke (B) 1
BUNGAREE V CARNGHAM-LINTON: Michelle Ladiges (CL) 3, Jody Moran (B) 2, Jess Sewell (B) 1
BUNINYONG V DAYLESFORD: Annie Flood (B) 3, Belinda Phelps (B) 2, Jenny Bossinger (D) 1
CRESWICK V BALLAN: Michelle Moyle (C) 3, Stacey Wallace (C) 2, Rachael Hodge (B) 1
DUNNSTOWN V SKIPTON: Teghan Henderson (D) 3, Holly Keating (D) 2, Jordy Shawyer (S) 1
GORDON V NEWLYN: Kellie Leehane (G) 3, Claire Dickeson (N) 2, Narelle Lynch (G) 1
HEPBURN V SPRINGBANK: Ebony Torrance (H) 3, Jess Maroney (S) 2, Tracey Howard (H) 1
ROKEWOOD-CORINDHAP V WAUBRA: Jess Dunlop (RC) 3, Verity Grahame (W) 2, Erin Loader (W) 1
SMYTHESDALE V LEARMONTH: Zoe Evans (L) 3, Tara Ebery (S) 2, Tayla Smith (L) 1
ROUND 7
BALLAN V BUNINYONG: Belinda Phelps (Bu) 3, Emma Menhennet (Bu) 2, Annie Flood (Bu) 1
CLUNES V GORDON: Alysha Panozzo (C) 3, Jacqueline Yole (C) 2, Kacy Wilson (C) 1
DAYLESFORD V BUNGAREE: Jody Moran (B) 3, Ellen O'Donohue (B) 2, Michelle Thompson (D) 1
LEARMONTH V CRESWICK: Demcy Gibbs (L) 3, Michelle Moyle (C) 2, Peta Sheppard (L) 1
CARNGHAM-LINTON V DUNNSTOWN: Teghan Henderson (D) 3, Michelle Ladiges (CL) 2, Jayde Holloway (D) 1
ROKEWOOD-CORINDHAP V SMYTHESDALE: Hayley Ware (RC) 3, Deb Milera (RC) 2, Tori Dixon (S) 1
SKIPTON V HEPBURN: Janee Brown (H) 3, Jordy Shawyer (S) 2, Tania Grant (H) 1,
SPRINGBANK V BEAUFORT: Emily Quinlan (S) 3, Tegan Avery (B) 2, Georgie Steenhuis (S) 1
WAUBRA V NEWLYN: Jaqui Luscombe (W), Toni Briody (W) 2, Erin Loader (W) 1
ROUND 8
BEAUFORT V SKIPTON: Tegan Avery (B) 3, Kim McLindon (NB) 2, Kara Davies (S) 1
BUNGAREE V BALLAN: Carly Twaits (Bu) 3, Julie Boyd (Bu) 2, Belinda Macdonald (Bu) 1
BUNINYONG V LEARMONTH: Denni Cushion (L) 3, Peta Sheppard (L) 2, Demi Tangey (B) 1
CRESWICK V ROKEWOOD-CORINDHAP: Topsy Milera (RC) 3, Deb Milera (RC) 2, Lowana Clarke (C) 1
DUNNSTOWN V DAYLESFORD: Teghan Henderson (D) 3, Nicole Chamming (D) 2, Jayde Holloway (D) 1
GORDON V SPRINGBANK: Bethany Simpson (S) 3, Shayley Grigsby (G) 2, Danni Day (S) 1
HEPBURN V CARNGHAM-LINTON: Laiken Yanner (H) 3, Ruth Harvey (CL) 2, Kim Johns (H) 1
NEWLYN V CLUNES: Alysha Panozzo (C) 3, Di Davies (C) 2, Kacy Wilson (C) 1
SMYTHESDALE V WAUBRA: Sophie Cullinan (W) 3, Erin Loader (W) 2, Jaqui Luscombe (W) 1
ROUND 9
BALLAN V DUNNSTOWN: Teghan Henderson (H) 3, Liz Emmins (D) 2, Steph Micallef (B) 1
CLUNES V WAUBRA: Alysha Panozzo (C) 3, Verit Grahame (W) 2, Sophie Cullinan (W) 1
DAYLESFORD V HEPBURN: Tracey Howard (H) 3, Ebony Torrance (H) 2, Rebecca Leicester (D) 1
LEARMONTH V BUNGAREE: Judy Moran (B) 3, Demcy Gibbs (L) 2, Rebecca Rivett (L) 1
ROKEWOOD-CORINDHAP V BUNINYONG: Elisa Ratcliffe (B) 3, Sally Parkin (RC) 2, Annie Flood (B) 1
SKIPTON V GORDON: Kira Davies (S) 3, Jaye Cartledge (G) 2, Gen Smerdon (G) 1
SMYTHESDALE V CRESWICK: Michelle Moyle (C) 3, Broke Mulraney (S) 2, Lowana Clarke (C) 1
CARNGHAM-LINTON V BEAUFORT: Maddie Gay (CL) 3, Chantele Whiting (B) 2, Toni Palmer (CL) 1
SPRINGBANK V NEWLYN: Jess Maroney (S) 3, Emily Quinlan (S) 2, Danni Day (S) 1
ROUND 10
BEAUFORT V DAYLESFORD: Tegan Avery (B) 3, Sophie Shewell (D) 2, Kim McLinden (NB) 1
BUNGAREE V ROKEWOOD-CORINDHAP: Julie Boyd (B) 3, Carly Twaits (B) 2, Abby Lester (B) 1
BUNINYONG V SMYTHESDALE: Belinda Phelps (B) 3, Simone Boorne-Wells (S) 2, Elise Ratcliffe (B) 1
CLUNES V SPRINGBANK: Emily Quinlan (S) 3, Alysha Panozzo (C) 2, Di Davies (C) 1
DUNNSTOWN V LEARMONTH: Jayde Holloway (D) 3, Danni Cushion (L) 2, Liz Emmins (D) 1
GORDON V CARNGHAM-LINTON: Michelle Bruty (CL) 3, Narelle Lynch (G) 2, Amanda Cull (CL) 1
HEPBURN V BALLAN: Tracey Howard (H) 3, Anna Conlon (B) 2, Ebony Torrance (H) 1
NEWLYN V SKIPTON: Daniela Hicks (S) 3, Louise Weir (S) 2, Claire Dickeson (N) 1
WAUBRA V CRESWICK: Jaqui Luscombe (W) 3, Toni Briody (W) 2, Alisha Rose (C) 1
ROUND 11
BALLAN V BEAUFORT: Tegan Avery (Be) 3, Amanda Williams (Be) 2, Anna Conlon (B) 1
CRESWICK V BUNINYONG: Elise Ratcliffe (B) 3, Belinda Phelps (B) 2, Lauren Huighes (B) 1
DAYLESFORD V GORDON: Anne Johns (D) 3, Tess Hughes (D) 2, Shayley Grisby (G) 1
LEARMONTH V HEPBURN: Kim Johns (H) 3, Georgia Smith (H) 2, Demcy Gibbs (L) 1
ROKEWOOD-CORINDHAP V DUNNSTOWN: Deb Milera (RC) 3, Jayde Holloway (D) 2, Hayley Ware (RC) 1
SKIPTON V CLUNES: Alysha Panozzo (C) 3, Lana Wandin (C) 2, Kira Davies (S) 1
SMYTHESDALE V BUNGAREE: Barb O'Dwyer (B), Chloe Pearson (B) 2, Julie Boyd (B) 1
CARNGHAM-LINTON V NEWLYN: Toni Palmer (CL) 3, Astin Briody (CL) 2, Maddie Gay (CL) 1
SPRINGBANK V WAUBRA: Toni Briody (W) 3, Jess Maroney (S) 2, Michelle Bourke (W) 1
ROUND 12
BEAUFORT V LEARMONTH: Ash McMaster (L) 3, Peta Sheppard (L) 2, Kim McLinden (B) 1,
BUNGAREE V CRESWICK: Barb O'Dwyer (B) 1, Jody Moran (B) 2, Chanelle Waight (C) 1
CLUNES V CARNGHAM-LINTON: Alysha Panozzo (C) 3, Kacy Wilson (C) 2, Tarly McDonald (CL) 1
DUNNSTOWN V SMYTHESDALE: Teghan Henderson (D) 3, Karen Cahir (D) 2, Holly Keating (D) 1
GORDON V BALLAN: Narelle Lynch (G) 3, Kayleigh Lord (B) 2, Shayley Grigsby (G) 1
HEPBURN V ROKEWOOD-CORINDHAP: Kim Johns (H) 3, Sally Parkin (RC) 2, Tracey Howard (H) 1
NEWLY V DAYLESFORD: Maddy Johns (D) 3, Michelle Thompson (D) 2, Anne Johns (D) 1
SPRINGBANK V SKIPTON: Emily Quinlan (Sp) 3, Georgie Steenhuis (Sp) 2, Erin Robertson (Sk) 1
WAUBRA V BUNINYONG: Michelle Bourke (W) 3, Jaqui Luscombe (W) 2, Sophie Cullinan (W) 1
ROUND 13
BALLAN V NEWLYN: Brooke Arnott (B) 3, Anna Conlon (B) 2, Claire Dickeson (N) 1
BUNINYONG V BUNGAREE: Genevieve Erskin (Bunin) 3, Belinda Phelps (Bunin) 2, Lauren Hughes (Bunin) 1
CRESWICK V DUNNSTOWN: Teghan Henderson (D) 3, Bek DeJong (D) 2, Taylah Walker (D) 1
DAYLESFORD V CLUNES: Alysha Panozzo (C) 3, Emily Downs (C) 2, Michelle Thompson (D) 1
LEARMONTH V GORDON: Alan Curran (L) 3, Marnie Muir (G) 2, Zoe Evans (L) 1
ROKEWOOD-CORINDHAP V BEAUFORT: Beth Underwood (RC) 3, Deb Milera (RC) 2, Megan Bourke (B) 1
SKIPTON V WAUBRA: Sophie Cullinan (W) 3, Verity Grahame (W) 2, Michelle Bourke (W) 1
SMYTHESDALE V HEPBURN: Tania Grant (H) 3, Krissy Liversidge (H) 2, Maddi Donovan (S) 1
CARNGHAM-LINTON V SPRINGBANK: Sam, Mahar (S) 3, Danni Day (S) 2, Dakota Grenfell (CL) 1
ROUND 14
BEAUFORT V SMYTHESDALE: Tegan Avery (B) 3, Torri Dixon (S) 2, Kim McLinden (B) 1
CLUNES V BALLAN: Lana Wandin (C) 3, Tahlia Conroy (B) 2, Kacy Wilson (C) 1
DUNNSTOWN V BUNINYONG: Jenna Lockett (B) 3, Jayde Holloway (D) 2, Annie Flood (B) 1
GORDON V ROKEWOOD-CORINDHAP: Sharna Smith (RC) 3, Sally Parkin (RC) 2, Cassandra Curr (G) 1,
HEPBURN V CRESWICK: Kristi Pedretti (H) 3, Alisha Rose (C) 2, Tracey Howard (H) 1
NEWLYN V LEARMONTH: Danni Cushion (L) 3, Alan Curran (L) 2, Demcy Gibbs (L) 1
SKIPTON V CARNGHAM-LINTON: Toni Palmer (CL) 3, Erin Robertson (S) 2, Michelle Bruty (CL) 1
SPRINGBANK V DAYLESFORD: Bethany Simpson (S) 3, Tess Hughes (D) 2, Molly Soar (S) 1
WAUBRA V BUNGAREE: Jody Moran (B) 3, Julie Boyd (B) 2, Verity Grahame (W) 1
ROUND 15
BALLAN V SPRINGBANK: Jess Maroney (S) 3, Georgie Steenhuis (S) 2, Anna Conlon (B) 1
BUNGAREE V DUNNSTOWN:L Jody Moran (B) 3, Teghan Henderson (D) 2, Holly Keating (D) 1
BUNINYONG V HEPBURN: Kristi Pedretti (H) 3, Tracey Howard (H) 2, Belinda Phelps (Bu) 1
CRESWICK V BEAUFORT: Michelle Moyle (C) 3, Isobel Jordan (C) 2, Kim McLinden (B) 1,
DAYLESFORD V SKIPTON: Olivia Belcher (D) 3, Maddie Nettleton (D) 2, Zoey Ingahm (D) 1
LEARMONTH V CLUNES: Danni Cushion (L) 3, Demcy Gibbs (L) 2, Alysha Panozzo (C) 1
ROKWOOD-CORINDHAP V NEWLYN: Deb Milera (REC) 3, Hayley Ware (RC) 2, Astin Briody (N) 1
SMYTHESDALE V GORDON: Cassandra Curr (G) 3, Tara Ward (S) 2, Gem Smerdon (G) 1,
CARNGHAM-LINTON V WAUBRA: Michelle Bourke (W) 3, Verity Grahame (W) 2, Jaqui Luscombe (W) 1
ROUND 16
BEAUFORT V BUNINYONG: Kim McLinden (B) 3, Jenna Lockett (Bu) 2, Demmi Tangey (Bu) 1
CLUNES V ROKEWOOD-CORINDHAP: Jess Dunlop (RC) 3, Alysha Panozzo (C) 2, Sharna Smith (RC) 1
GORDON V CRESWICK: Michelle Moyle (C) 3, Shayley Grigsby (G) 2, Alisha Rose (C) 1
HEPBURN V BUNGAREE: Ebony Torrance (H) 3, Kristi Pedretti (H) 2, Jody Moran (B) 1
NEWLYN V SMYTHESDALE: Tara Ward (S) 3, Tahlia De Jong (N) 2, Maddi Pattison (N) 1
SKIPTON V BALLAN: Erin Robertson (S), Anna Conlon (B) 2, Lucy Ackland (S) 1
CARNGHAM-LINTON V DAYLESFORD: Maddy Johns (D) 3, Ruth Harvey (CL) 2, Tess Hughes (D) 1
SPRINGBANK V LEARMONTH: Jess Maroney (S) 3, Tayla Smith (L) 2, Demcy Gibbs (L) 1
WAUBRA V DUNNSTOWN: Sophie Cullinan (C) 3, Teghan Henderson (D) 2, Michelle Bourke (W) 1
ROUND 17
BALLAN V CARNGHAM-LINTON: Maddie Gay (CL) 3,Anna Conlon (B) 2, Tahlia Conroy (B) 1
BUNGAREE V BEAUFORT: Jody Moran (B) 3, Chantelle Whiting (B) 2, Tegan Avery (Be) 1
BUNINYONG V GORDON: Jenna Lockett (B) 3, Demi Tanger (B) 2, Emma Menhennet (B) 1
CRESWICK V NEWLYN: Alisha Rose (C) 3, Lowana Clarke (C) 2, Courtney Bell (C) 1
DAYLESFORD V WAUBRA: Taylor Britt (W) 3, Elle O'Çonnor (W) 2, Toni Briody (W) 1
DUNNSTOWN V HEPBURN: Tania Grant (H) 3, Tracey Howard (H) 2, Holly Keating (D) 1
LEARMONTH V SKIPTON: Rebecca Rivett (L) 3, Lucy Ackland (S) 2, Tayla Smith (L) 1
ROKEWOOD-CORINDHAP V SPRINGBANK: Molly Soar (S) 3, Emily Quinlan (S) 2, Bethany Simpson (S) 1
SMYTHESDALE V CLUNES: Di Davies (C) 3, Nikol Davidson (C) 2, Nat Ehrenleither (S) 1