BFL
Subscribe now for unlimited access.
$0/
(min cost $0)
or signup to continue reading
SENIORS
BACCHUS MARSH v BALLARAT
Bacchus Marsh
B: Trent Angwin, Jordan Barber, Logan Blundell
HB: Jackson Bolton, Harley Nancarrow, Lachlan Phyland
C: Matthew Sutherland, Simon Lafranchi, Tim Hughes
HF: Liam Noonan, Benjamin Peters, Declan Phyland
F: Cameron Richardson, Adam Richardson, Liam Mullen
R: Steven Shaw, Tyson Shea, Peter Shepherd
Int: Glenn Chivers, Thomas Wardell, Trevor Hilton, Daniel Velden
Emg: Todd Delahey, Alex Sweet, Phillip Hoyland, Ricky Hawkins
Ballarat
B: Damien Larkin, Chris Thornton, Phillip Vivian
HB: Tristan May, James Lukich, Daniel Kennedy
C: Jason Payne, Thomas Stapleton, Nicholas O'Farrell
HF: Sam James, Liam Youl, Zane Thompson
F: Mitchell Martin, Nigel Otto, Mark Cunningham
R: Daniel Dahlquist, Adam Sewell, Shane Hutchinson
Int: David O'Neill, Rhys Otto, Jack Blackburn, James Mead
Emg: Elliot Gepp, William Garner, Tyler Constable, Daniel Chant, Daniel Hobbs
LAKE WENDOUREE v. REDAN
Lake Wendouree
B: Michael Neal, Isaac Kirby, Sam Clifton
HB: Scott Carey, Thomas Carey, Lachlan O'Connell
C: Dominic Sliwa, Stephen Clifton,
HF: Nathan Pring, Lucas Anderson, Nathan Monk
F: Tim Madden, Brett Cook, Andrew Ciavarella
R: Jackson Bowen, Andrew Pitson, Ashley Simpson
Int: Ashley Mullane, Tanner Robertson, Lincoln Barnes, Sean Willmott
Redan
B: Ryan Bell, Damien Horbury, Liam Hunter
HB: Jarrett Giampaolo, Matthew Colbert, Hayden Riley
C: Kyle Mackay, Callum Currie, Nathan Blomeley
HF: Nicholas Willox, Jacob Short, Jarod Bacon
F: Christopher Giampaolo, Grant Bell, Mitchell Phelps
R: Matthew Cullinan, Dean Mathews, Nathan Horbury
Int: Ashley Ballinger, Leigh Ryall, Dean Chester, Jack Jess
Emg: Matthew Caris, Patrick Fitzgibbon, Thomas Watson, Ashley Barker, Scott Whiting
SEBASTOPOL v. EAST POINT
Sebastopol
B: Ross Menhennet, Conor Dickson, Mitchell Jolly
HB: Colby Snowden, James Richards, Toby Hutt
C: Simon Butler, Tyler O'Sullivan-Kirchner, Cain Edwards
HF: Bradley Carrigg, Luke Parker, Tom Petersen
F: Daniel Cuthbertson, Michael Powell, Shaun Henry
R: Rowan Marshall, Leeroy Sheridan, Marshall Cain
Int: Jack Cuttler, Jack McNab, Ben McLeod, Guy Coleman
Emg: Jack Ryan, Damon Williamson, Jade Cuthbertson
East Point
B: Jack Watkins, Jake Dunne, Toby Boyle
HB: Andrew Maconachie, Joel Van Meel, Bryson McDougall
C: Daniel Semmens, Daniel Tung, Jordan Taylor
HF: Mitchell Weadley, Brad Whittaker, Mickitja Rotumah-Onus
F: Brent Fitzpatrick, Chris Carson, Chris Banwell
R: Paul Koderenko, Luke Faull, Jack Romeril
Int: Sam Romeril, Rhys Monument, Sam Cooper, Joshua Draffin
In: Sam Cooper, Brent Fitzpatrick, Joshua Draffin, Luke Faull
Out: Drew Murphy, David Slater, Jonathan Lanyon, Jayden Alexander
SUNBURY v. MELTON
Sunbury
B: Nathan Bridgland, Jake Steeper, Trent Stead
HB: Tanner Bell, Joshua Guthrie, Stephen Treweek
C: Nathan Wood, Gregory Hay, Jesse Flannery
HF: Tom Donoghue, Joshua Burgess, Xavier Linton
F: Ben Guthrie, Jack Sheahan, Benjamin Said
R: David Kovacevic, Andrew Duhau, Mathew Medcraft
Int: Anthony Sammut, Reece Wood, Christopher Lynch, Jack Landt
Emg: Timothy Hill, Jake Horwood, James Sheahan, Dean Muir
Melton
B: Corey Armstrong, Brett McIntyre, Murphy Watt
HB: Justin Chircop, Mitchell Brockwell, Jarryd Ramsay
C: Braedan Kight, Matthew Notman, Lachlan Sidebottom
HF: Luke Henderson, Nicholas Gale, Ryan Davis
F: James Mulligan, Cameron McCallum, Lachlan Hickey
R: Brayden Sneddon, Jake Gleeson, Dillon Sharp
Int: Connor Griffiths, Brad Murphy, Brock Kennedy, Malcolm Beck
Emg: Joshua Mangion, Ashley Armstrong, Jared May, Chris Webber, Bradley Newman
NORTH BALLARAT CITY v. MELTON SOUTH
North Ballarat City
B: Mitchell Jenkins, Ryan Hobbs, Benjamin Hurley
HB: Daniel Jones, Sam Hooper, Clay Jenkins
C: Simon Mc Cartin, Jason McNamara, Mitchell Gilbert
HF: Sam Bromley-Lynch, Derick Micallef, Jayden Orr
F: Joshua Bromley-Lynch, Shaun Lyle, Tyler George
R: Lou Campana, Daniel Kilpatrick, Jarryd Graham
Int: James Cusack, Sam Willian, Jarrod Edwards, Charles Murrie
Emg: James Vanderkley, Matthew Coon, Serge Campana
Melton South
B: Jon Bell, Angus Storey, Matthew Smith-Bye
HB: Lachlan Watkins, Shaun White, Bradley Cottam
C: Ryan Holzer, Daniel Leggett, Brody Sullivan
HF: Jesse Pardo, Jacob Thornton Gielen, Dylan Nicholson
F: Cody Ogston, Jordan Sinclair, Daniel Vasjuta
R: Justin White, Billy Sullivan, Manuel Reardon
Int: Brendan Hooper, Jayden Vincent, Jay Culhane, Nathan Reardon
Emg: Michael Scicchitano, Brendan Binek, Jack Mepstead
RESERVES
BACCHUS MARSH v. BALLARAT
Bacchus Marsh
B: Ben Hicks, Joshua Baker, Todd Delahey
HB: Alex Sweet, Brandon Fell, Scott Howson
C: Christopher Suban, Dale Peacock, Phillip Hoyland
HF: Lachlan Phyland, Tony Castrignano, Thomas Mullen
F: Ashley Whittle, Matthew Whittle, Tim Sutherland
R: Jakeb Brown, Ricky Hawkins, Matt Baker
Int: Matthew Hoyland, David Carroll, David Kennedy, Mitchell Suban
Emg: Shaun Taylor, Jayden Buckow
Ballarat
B: Jesse Nicholls, Tyler Constable, Stuart Baker
HB: Jacob Willowhite, Daniel Chant, Ged Shearer
C: Thomas Mooney, Harrison Peoples, Lachlan Pickering
HF: Adam Vranesic, Daniel Hobbs, Thomas Gillett
F: Luke Winzar, James Slater, Zachary Klippel
R: Matthew Bourke, Julian Cameron, Elliot Gepp
Int: Patrick Fairhead, Brad Ryan
LAKE WENDOUREE v. REDAN
Lake Wendouree
B: John Foster, Josh Thorp, Neville Fraser
HB: Matthew Beaumont, ,
C: Lachlan Wood, Nicholas Clifton, Joel Quarrell
HF: Michael Madden, Joel Leman, Samuel Garland
F: Thomas Miles, Lachlan Isbister, Sean Willmott
R: Lane Buckwell, Luke Bish, Dylan Thomas
Int: Brendan Masters, Alexander Parrot, James Cook, Brayden Netherway, Jack Stefani
Redan
B: Hayden Baldwinson, Chris Matthews, Jason Leonard
HB: Billy Douglass, James Parkinson, Martin Robinson
C: Tanner Hamilton, Scott Whiting, Thomas Sarah
HF: Darcy Jenkins, Jackson Kinna, Dylan Page
F: Samuel McVitty, Bill Barry, Liam Gill
R: Thomas Baker, Ben Wilson, Thomas Watson
Int: Kirby Neville, Matthew Caris, Jeromy Johnston, Ashley Barker
SEBASTOPOL v. EAST POINT
Sebastopol
B: Andrew Hardy, Jack Ryan, Daniel Mauric
HB: Joshua Morgan, Brock Wilson, Riley Henderson
C: Damon Williamson, Jacob Eyers, Daniel Widgery
HF: Jayden Edwards, Jade Cuthbertson, Carl Mauric
F: Bradley Weightman, Anthony Smith, Ben Silvey
R: Baden Stevens, Luke Noether, Luke Riggall
Int: Jeffrey Hardy, Mark Haebich, Andrew Kilmartin
East Point
B: Zachery Budge, Adam Walters, Patrick Hall
HB: Jake Whiting, Jack Peeters, Jethro Kirby
C: Aden Nestor, Joe Van Dyk, Richard Zelencich
HF: William Petrowski, Joshua Draffin, Mitchell McCrow
F: Keegan Devereux, James Lewis, Patrick Gleeson
R: Jarryd Walters, Alexander Hynes, Angus Wright
Int: David Slater, Alex Davis, Ben Hay, Jayden Alexander, Sam Henty
SUNBURY v. MELTON
Sunbury
B: Jake Horwood, Andrew Gilbertson, Paul Barry
HB: Corey Hansen, Luke Neville, Joshua Lanyon
C: Timothy Hill, Adam Prescott, Tom Moon
HF: Camillus Mirando, Naythan Barnes, Rick Turner
F: Joshua Attard, Andrew Gill, Matthew Parker
R: Ryan Ritchie, , Lucas Shaw
Int: James Brien, Tyler Boyle, Jake Box, Dylan La Sala
Emg: Troy Karaitiana
Melton
B: Chris Webber, Malcolm Beck, Heath Drape
HB: Lloyd Briggs, Matthew Fairman, Tristan Batten
C: Corey Patmore, Bradley Newman, Steven Krupa
HF: Brody Richie, James Taylor, Andrew Bartlett
F: Mark Farrar, Heath Abela, Matthew Lister
R: Matthew Gunn, Harley Bongart, Thomas Robinson
Int: Mitchell Rawlings, Leigh Notman, Adam Mc Intyre, Jake Buttigieg
NORTH BALLARAT CITY v. MELTON SOUTH
North Ballarat City
B: Samuel Hadley, Brayden Draffin, Jack Gluyas
HB: Andrew Porter, Nemani Valucava, James Vanderkley
C: Caleb Mc Grath, Zachary Graham, Aaron Sedgwick
HF: Thayne Turley, , Marc Greig
F: Harry Murphy, Serge Campana, Harry Seery
R: Zachary Kennedy, Nathan Olver, Matthew Coon
Melton South
B: Daniel Martin-Walker, Michael Scicchitano, Daniel Cooper
HB: Jayden Vincent, Joel Holland, Andrew Zenonos
C: Dylan Nicholson, Antonio Reardon, Chris Carlin
HF: James Scalpelli, John Appleby, Aaron Xuereb
F: Jeremiah Alexander, Gareth Ryan, Steven Smith
R: Daniel Cattonar, Brendan Binek, Matthew Mckane
Int: Shane Geddes, Heath Fleetwood, Joshua Binek, Marc Dransman
UNDER-18.5
BACCHUS MARSH v. BALLARAT
Bacchus Marsh
B: Rhys Baker, Dylon Bishop, Mitchell Huxtable
HB: Baiden Cracknell, Joshua Calvitto, Cody Pratt
C: Brandon Byard, Zachary Miesen, Tom Dickinson
HF: Quade Butt, Brody Farrugia, Michael Garofalo
F: Billy Griffiths, Kyle Grima, Brent Hawken
R: Jye Dickson, Zacariah Thompson, Jarrod Johns
Int: Jake Snowling, Tyler Huynh, Matthew Hannett, James Krstin
Emg: Joel Blundell, Aaron Bakx, Brady Roberts
Ballarat
B: Elijah Thomas, Jacob Willowhite, Jake Andison
HB: William Garner, Tobias Fisher, Flynn Appleby
C: Bailey Van de Heuvel, Ged Shearer, Thomas Bryans
HF: Bailey Fraser, Brayden Rodd, Joshua Thompson
F: Mackenzie Mayne, Ryan Patrikeos, Patrick Fairhead
Int: Matthew Hastings, Oliver Smith, Ethan Etheridge, Jack Leonard, Cameron Slattery
LAKE WENDOUREE v. REDAN
Lake Wendouree
B: Cameron Bishop, Joel Willmott, Paul O'Connell
HB: Ambrose Gillett, Liam Findlay, Rhys Oliver
C: Andrew Spratling, Tim Liston, Callum Winter
HF: Harrison Robertson, Corey Gallagher, James Conlan
F: Thomas Le Lievre, Ash Mc Cafferty, Tyron Jolly
R: Tanna Blackney-Noter, Tyler Mookhoek, Tom Mc Kay
Int: Ben Landwehr, Will McCuskey, James Halloran, Austin Corliss
Emg: Jonathon Millane
Redan
B: Thomas Collins, Jack Mason, Kelly Burnside
HB: Nicholas Holding, Kyle Tabbitt, Fergus McLaren
C: Joseph Peck, Alex Brogden, Ethan Currie
HF: Alex Lovel, Henry Woodward, Lachlan Farnsworth
F: Bailey Guinea, Lachlan Lamb, Xavier Curran
R: Alex Renney, Jack Marshman, Jesse Sardo
Int: Jayden Duffell, Patrick Fitzgibbon, Kyle Hayes, Austin Jones, Benjamin McDonald
SEBASTOPOL v. EAST POINT
Sebastopol
From: Cane Stewart, Grady Snowden, James Gould, Declan Dickson, Lachlan Chandler, Christopher Jeffrey,
Jai Harvey, Dylan Price, Brody Price, Corey Lloyd, Brandon Chandler, Jimmy Price,
Tom Holmes, Jacob Toulmin, Braydon McKay-Haines, Reece La Haye, Adam Young
In: Jacob Toulmin, James Gould, Tom Holmes, Jimmy Price, Reece La Haye, Dylan Price,
Adam Young, Brody Price, Declan Dickson, Braydon McKay-Haines, Christopher Jeffrey, Jai Harvey,
Brandon Chandler, Lachlan Chandler, Cane Stewart, Corey Lloyd, Grady Snowden
East Point
B: Abraham Lewis, Joe Downey, Mason Budds
HB: Ryan Walsh, Trystan Sammut, Matthew Waller
C: Harli Givvens, Clay Raine, Billy Watkins
HF: Mitchell Canny, Jack Buttler, Brayden Leonard
F: Nicholas Caulfield, Max Scales, Brodie Murphy
R: Sean Bourke, Bailey Veale, Thomas Wakefield
Int: William Clark, Clay Bilney, Angus Dundon, Cameron Jackson
SUNBURY v. MELTON
Sunbury
B: William Wright, Bradley Mundy, Corey Mobilio
HB: Jake Acton, Edward Whelan, Robert Burns
C: Mitchell Pearce, William Healy, Zachary Guthrie
HF: Dean Muir, Jack Chambers, Tyson James
F: Michael Giudetti, Jake Di Carluccio, Jack Hannett
R: Jayden Eales, William Fellows, Lachlan Bramble
Int: Kyle Corcoran, Nikolas Stepanovic, Daniel Nutt, Jiaya Mitchell
Melton
B: Travis Sheen, Samuel Hurst, Luke Barnett
HB: Billy Crofts, Riley Walker, Jordan McGregor
C: Lachlan Walker, Lochlan Ericson, Daniel Stebbing
HF: James McMahon, Kurt Baker, Austin Rowe
F: Jordan Kight, Jacob Robertson, Mitchell Hanley-Breen
R: Ryan Carter, Jack Hughes, Jacob Grech
Int: Jack Simpson, Jaydan Hayes, Reece Butterworth, Kyle Derose
Emg: Ashden Crone, James Robertson, Brett Merry
NORTH BALLARAT CITY v. MELTON SOUTH
North Ballarat City
B: Mitchell Hay, Jacob Duffy, Samuel Hotchin
HB: Henry Bennett, Ted Hunt, Cody Grant
C: Cameron Pither, Sam Glover, Lachlan Waldron
HF: Adam Coles, Xavier Carey, Oliver Nash
F: Thomas McPhan, Benjamin Russell, Jett Herrmann
R: Matthew Geary, Geoffrey Lovett, William Hoye
Int: Alex McPherson-Berry, Tyson Delaney, James Davidson, Patrick Andrews, Connor Barnes, Lachlan Simpson
Melton South
B: Patrick Unsworth, Jack Morrissey, Jackson Reale
HB: Jack Simpson, Jai Carlin, William Thornton-Gielen
C: Joel Rattya, , Connor Charge
HF: Jake Charge, Dennis Shannon, Dylan Clarke
F: Nathan Gemmell, Jack Farrar,
R: Brady McMillan, Liam Norris, Jack Mepstead
Int: Jeremiah Alexander, Anthony Curtis, Bailey Felise, Yasin Ozagi
CENTRAL HIGHLANDS FOOTBALL LEAGUE
CHFL SENIORS
NEWLYN v. CRESWICK
Newlyn
B: R. Ewing, D. Hammond, B. Slater
HB: J. Perkins, L. Allen, N. Skewes
C: M. Cosgrave, A. Bartlett, W. Carter
HF: K. Young, C. Edwards,
F: L. Shaw, W. Young, L. Relouw
R: S. Robinson, D. Wehrung, A. Chew
Int: T. Brand, C. Pane, H. Russell
Creswick
B: C. Mclean, B. Moran, M. Antonio
HB: S. Hepworth, M. Miller, J. Dalli
C: B. Deppeler, A. Code, P. Antonio
HF: A. Stepnell, C. Hepworth, J. Berry
F: D. Mann, C. Robinson, L. Hepworth
R: S. Ayre, J. Antonio, S. O'Leary
Int: T. Rieniets, M. Griffin, M. Gervasoni, B. Antonio
SKIPTON v. HEPBURN
Skipton
B: M. Slater, C. Postlethwaite, L. Wilkie
HB: C. Townrow, L. Hills, S. Shelley
C: S. Hon, M. Rea, J. Timmins
HF: T. Breed, N. Stevenson, A. Slater
F: J. Spry, S. Peeters, T. Ross
R: J. Hobbs, M. Jones, T. McKimmie
Int: S. Penfold, D. George, P. Gunning, J. Appleby
Hepburn
B: T. Wills, S. Asa Leausa, J. Malone
HB: J. Clissold, J. Ferraro, B. Stringer
C: F. Anscombe, A. Ware,
HF: B. Mc Kay, R. Mc Nay, M. Mc Kay
F: B. Sutcliffe, L. Cox, A. McKay
R: M. Watt, D. O'Halloran, R. Ferraro
Int: R. Aberdein, T. Minns, J. Brown, R. Prentice, C. Taylor, S. Simmonds
WAUBRA v. BUNINYONG
Waubra
B: M. Dawson, S. Oliver, P. Lulham
HB: J. Petrie, J. King, T. Cullinan
C: T. Mullane, T. Nijam, S. Tung
HF: J. Doggett, T. Boyle, T. Nash
F: J. Crawford, M. Nunn, R. Brown
R: B. Neurath, A. McPherson, J. Rushton
Int: J. Discher, M. Wapling, B. Pigdon, S. Mullane
Buninyong
B: J. Orwin, T. Dittloff, N. Shell
HB: A. Wiltshire, A. Scott, M. Phelps
C: C. Wills, J. Morgan, S. Gibson
HF: B. Guest, J. Robertson, J. Rodgers
F: G. Phelps, A. Ebery, S. Turner
R: C. Oliver, N. Gilbert, A. Bomitali
Int: M. Kerr, S. Lehmann, J. Ottavi, M. Turner
CARNGHAM LINTON v. BEAUFORT
Carngham Linton
B: L. Hanson, J. Westbrook, J. White
HB: J. McErvale, S. Cosgriff, T. Clarke
C: J. Savige, Z. Ross, A. Francis
HF: J. Nichols, J. O'Brien, C. Dummett
F: T. Baird, J. Benfield, B. Doolan
R: B. Martland, B. Ketchen, B. McDonald
Int: N. King, D. McDonald, B. Dummett, M. Richardson
Beaufort
B: J. Garvey, D. Day, J. Sing
HB: M. Begbie, J. Ewart, C. Berry
C: B. Foster, M. Foster, D. O'Kelly
HF: T. McWilliam, S. Howard, S. Lodge
F: A. Petrie, J. Trigg, B. Hart
R: J. McDermott, J. Hart, J. Duke
Int: J. Mason, L. Pfeifer, L. Marshall, Z. Marrow
ROKEWOOD CORINDHAP v. DUNNSTOWN
Rokewood Corindhap
B: W. Flanagan, R. McHenry, N. Stubbs
HB: D. Van Dyken, N. Kaljouw, R. Raglus
C: H. Everett, J. O'Neil, C. Griffith
HF: J. Carr, P. Smith, D. Biscan
F: A. Clarke, C. Barrenger, R. Arnall
R: J. Willey, C. Baker, L. Philp
Int: S. Frawley, D. Widdison, M. Rainsford, B. Reese
Dunnstown
B: M. Kennedy, D. McGrath, K. Mullane
HB: S. Jenkins, L. Poulter, T. Stubbs
C: L. Rhodes, K. Begbie, A. Sawers
HF: R. Cahir, B. Sinclair, J. Cahir
F: W. Barker-Lovett, J. Kirby, M. Auchettl
R: M. Stewart, S. Cameron, E. Mason
Int: X. Jones, B. Duffy, R. Dyer, D. Harbour
GORDON v. SMYTHESDALE
Gordon
B: A. Toohey, A. Watts, G. Clifford
HB: S. Patterson, M. Gunnell, A. Milner
C: A. Munari, T. Murphy, H. Hunter
HF: M. Nolan, J. Murphy, J. Gorman
F: H. Watts, S. Nicholson, J. Rae
R: L. Gunnell, M. Raworth, C. McGuigan
Int: J. Grills, J. Toohey, S. Turmine, B. Hallam
Smythesdale
B: J Szabo J Ramage J Green
HB: J Billman D Clinton M Wright
C: B Jackson J Tung S Smith
HF: M Wandin-Dow D Ward Z Hannon
F: J Westrop A Stewart M Hocking
R: M Schwerin A Peart B Dunbar
Int: M Hunter J Dower K Rattley R Rattley
DAYLESFORD v. BALLAN
Daylesford
B: J. Browne, W. Austin,
HB: J. Clough, , B. Cooper
C: P. Helper, M. Cummings, J. Cooper
HF: J. Mackley, , E. McGrath-Lester
F: E. Nettleton, T. Powell, L. Murray
R: M. Ryan, L. Said, P. Rowe
Int: S. Winnard, X. Walsh, J. Steen
Ballan
B: S. Hitchings, J. Fenwick, J. Wilkinson
HB: D. Ismail, A. Speak, D. Nielsen
C: M. Crook, S. Campbell, M. Williams
HF: L. Herring, Z. Peoples, J. Wilkie
F: D. Mullane, D. King, J. Gibbs
R: T. Laurie, J. Kew, L. Crook
Int: B. Fenwick, G. King, B. Shaw, D. Galea
LEARMONTH v. CLUNES
Learmonth
B: N. Bone, E. Sinnott, G. Coleman
HB: P. Phillips, J. Werts, W. Simpson
C: T. Niddrie, M. Jackson, J. Ford
HF: B. Knowles, T. Curran, T. White
F: T. Hoyle, B. Campbell, B. Beks
R: R. Barnes, B. Powell, D. George
Int: T. Martin, J. Mayall, J. Basham, D. Box
CLUNES
not supplied
SPRINGBANK v. BUNGAREE
Springbank
B: T. Malone, M. Anderson, D. Curran
HB: S. Cue, M. Tyler, J. Simpson
C: S. Quinlan, J. Maher, J. Galea
HF: M. Lakey, P. McMahon, C. Quinlan
F: H. Millikan, M. Searl, N. Edwards
R: B. Freeman, W. Driscoll, A. Tyler
Int: J. Heald, B. Rix, M. Keighrey, S. Donegan, J. Millikan, D. Osborne
Bungaree
B: M. Bruns, T. Simons, M. Billington
HB: J. Linke, T. Wilson, L. Mangan
C: R. Cummins, J. Murphy, L. Billington
HF: C. Morgan, S. Finlayson, S. Mann
F: M. Sheridan, A. McDonald, L. Mirtschin
R: D. Benson, C. O'Keefe, N. Weightman
Int: J. Trevenen, B. Lane, A. Browning, C. Needs