CHFL JUNIOR BEST AND FAIREST VOTING
Subscribe now for unlimited access.
$0/
(min cost $0)
or signup to continue reading
UNDER-18
ROUND 1
CRESWICK v BALLAN: Billy Marshman (Cr) 3, Austin Bongart (Ball) 2, Mitchell Hodge (Cr) 1
BEAUFORT v DAYLESFORD: Sam Leckie (Be) 3, Cameron Lovig (Day) 2, Cameron Ralph (Day) 1
BUNGAREE v GORDON: Liam Fitzpatrick (Bung) 3, Andrew Milroy (Bung) 2, Isaac Bowker (G) 1
BUNINYONGV LEARMONTH: Ben Taggart (L) 3, Thomas Martin (L) 2, Jude Ryan (Bunin) 1
C-LINTON v WAUBRA: Tom Russell (W) 3, Laurence Cashin (W) 2, Lachlan Taylor (W) 1
SPRINGBANK v DUNNSTOWN: Brett Maher (Sp) 3, Tynan Haintz (Sp) 2, Zac Pritchard (Sp) 1
HEPBURN v CLUNES: Stuart Aberdein (H) 3, Jackson Carrick (H) 2, Jacob Brown (H) 1
SMYTHESDALE v NEWLYN: Luke Prendergast (N) 3, Christopher Azzopardi (Sm) 2, Samual Spittle (N) 1
R-CORINDHAP v SKIPTON: Thomas Fagg (RC) 3, Luke Ryan (RC) 2, Alex McLean (Sk) 1
ROUND 2
BALLAN v BUNGAREE: Jack Walter (Bung) 3, Andrew Milroy (Bung) 2, Josh Layley (Ball) 1
CLUNES v CRESWICK: Mitchell Zakynthinos (Cr) 3, Callum Newton (Cl) 2, Billy Marshman (Cr) 1
LEARMONTH v HEPBURN: Jacob Brown (H) 3, Stuart Aberdein (H) 2, Brett Challis (L) 1
DAYLESFORD v BUNINYONG: Cameron Ralph (Day) 3, Samuel Gorman (Day) 2, Bailey Squire (Bunin) 1
SPRINGBANK v BEAUFORT: Joel Chester (Be) 3, Liam Baker (Be) 2, Flynn Donegan (Sp) 1
NEWLYN v DUNNSTOWN: Luke Prendergast (N) 3, Samual Spittle (N) 2, Patrick Parr (N) 1
SKIPTON v SMYTHESDALE: Jackson Cranny (Sm) 3, Matthew York (Sm) 2, Angus Elliott (Sk) 1
WAUBRA v R-CORINDHAP: Tom Russell (W) 3, Tom Salau (W) 2, Lachlan Baker (RC) 1
GORDON v C-LINTON: Isaac Bowker (G) 3, Shane Hicks (G) 2, Jacob Dawson (CL) 1
ROUND 3
BUNGAREE v CLUNES: Liam Fitzpatrick (Bung) 3, Sam Mewett (Bung) 2, Khyal Thompson (Cl) 1
CRESWICK V LEARMONTH: Billy Marshman (Cr) 3, Brandon Jenkin (Cr) 2, Jye Rich (L) 1
HEPBURN v DAYLESFORD: Jacob Brown (H) 3, Jackson Carrick (H) 2, Cameron Ralph (Day) 1
BUNINYONG v SPRINGBANK: Brett Maher (Sp) 3, Bradley Simpson (Sp) 2, Lachlan Burbidge (Bunin) 1
BEAUFORT v NEWLYN: Harry Russell (N) 3, Justin Dummett (N) 2, Digby Sangster (Be) 1
DUNNSTOWN v SKIPTON: Alex McLean (Sk) 3, Mark Smith (Sk) 2, Angus Elliott (Sk) 1
SMYTHESDALE v WAUBRA: James Quinlivan (W) 3, Tom Russell (W) 2, Laurence Cashin (W) 1
R-CORINDHAP v C-LINTON: Marcus Rainsford (RC) 3, Daniel Johnstone (RC) 2, Jacob Dawson (CL) 1
BALLAN v GORDON: Mason Currie (Ball) 3, Austin Bongart (Ball) 2, Shane Hicks (G) 1
ROUND 4
LEARMONTH v BUNGAREE: Jack Oostendorp (Bung) 3, Thomas Martin (L) 2, Nicholas Strachan (Bung) 1
DAYLESFORD v CRESWICK: Mitchell Hodge (Cr) 3, Billy Marshman (Cr) 2, Cameron Lovig (Day) 1
SPRINGBANK v HEPBURN: Stuart Aberdein (H) 3, Jacob Brown (H) 2, Brett Maher (Sp) 1
NEWLYN v BUNINYONG: Justin Dummett (N) 3, Jacob Coxall (Bunin) 2, Jakob Cassells (N) 1
SKIPTON v BEAUFORT: Joel Chester (Be) 3, Connor Douglas (Be) 2, Sam Leckie (Be) 1
WAUBRA v DUNNSTOWN: William Booth (W) 3, Tom Russell (W) 2, Laurence Cashin (W) 1
GORDON v R-CORINDHAP: Lachlan Baker (RC) 3, Zach Priddle (RC) 2, Shane Hicks (G) 1
CLUNES v BALLAN: Lachlan Hull (Cl) 3, Khyal Thompson (Cl) 2, Dylan Trickey (Ball) 1
ROUND 5
BUNGAREE v DAYLESFORD: Sam Mewett (Bung) 3, William Hughes (Day) 2, Benjamin Willian (Bung) 1
CRESWICK v SPRINGBANK: Brandon Jenkin (Cr) 3, Billy Marshman (Cr) 2, Bradley Simpson (Sp) 1
HEPBURN v NEWLYN: Jacob Brown (H) 3, Joseph McKinnon (N) 2, Bryce Coffey (H) 1
BUNINYONG v SKIPTON: Theo Hayden (Bunin) 3, Ben Robertson (Bunin) 2, Bryce Savage (Sk) 1
BEAUFORT v WAUBRA: Joel Chester (Be) 3, Laurence Cashin (W) 2, Lachie Johns (W) 1
DUNNSTOWN v C-LINTON: Mitchell Henderson (Du) 3, Jacob Dawson (CL) 2, Lester Guiao (Du) 1
SMYTHESDALE v R-CORINDHAP: Lachlan Baker (RC) 3, Jackson Cranny (Sm) 2, Marcus Rainsford (RC) 1
BALLAN V LEARMONTH: Nicholas Martin (L) 3, Brett Challis (L) 2, Austin Bongart (Ball) 1
CLUNES v GORDON: Lachlan Hull (Cl) 3, Khyal Thompson (Cl) 2, Isaac Bowker (G) 1
ROUND 6
SPRINGBANK v BUNGAREE: Nicholas Strachan (Bung) 3, Jack Walter (Bung) 2, Jack Oostendorp (Bung) 1
NEWLYN v CRESWICK: Mitchell Hodge (Cr) 3, Billy Marshman (Cr) 2, Luke Prendergast (N) 1
SKIPTON v HEPBURN: Jacob Brown (H) 3, Stuart Aberdein (H) 2, Lakota Stranks (Sk) 1
WAUBRA v BUNINYONG: Lachie Johns (W) 3, Bailey Squire (Bunin) 2, Laurence Cashin (W) 1
C-LINTON v BEAUFORT: Joel Chester (Be) 3, Connor Douglas (Be) 2, Lachlan Tunbridge (Be) 1
R-CORINDHAP v DUNNSTOWN: Lachlan Baker (RC) 3, Nathan Hucker (RC) 2, Luke Ryan (RC) 1
GORDON v SMYTHESDALE: Jackson Cranny (Sm) 3, Ash Gray (Sm) 2, Shane Hicks (G) 1
DAYLESFORD v BALLAN: Cameron Lovig (Day) 3, Austin Bongart (Ball) 2, Cameron Ralph (Day) 1
LEARMONTH v CLUNES: Khyal Thompson (Cl) 3, Brett Challis (L) 2, Callum Newton (Cl) 1
ROUND 7
BUNGAREE v NEWLYN: Nicholas Strachan (Bung) 3, Justin Dummett (N) 2, Benjamin Willian (Bung) 1
CRESWICK v SKIPTON: Billy Marshman (Cr) 3, Mitchell Hodge (Cr) 2, Bryce Savage (Sk) 1
HEPBURN v WAUBRA: Jacob Brown (H) 3, Bryce Coffey (H) 2, Tom Russell (W) 1
BUNINYONG v C-LINTON: Ben Robertson (Bunin) 3, Jacob Coxall (Bunin) 2, Joel Hart (Bunin) 1
BEAUFORT v R-CORINDHAP: Sam Leckie (Be) 3, Marcus Rainsford (RC) 2, Digby Sangster (Be) 1
DUNNSTOWN v SMYTHESDALE: Jackson Cranny (Sm) 3, Dale McKenzie (Sm) 2, Ethan Watts (Du) 1
BALLAN v SPRINGBANK: Campbell Sparrow (Ball) 3, Brett Maher (Sp) 2, Aaron Pascoe (Ball) 1
CLUNES v DAYLESFORD: Lachlan Hull (Cl) 3, Khyal Thompson (Cl) 2, Ryan Quick (Cl) 1
LEARMONTH v GORDON: Ben Taggart (L) 3, Thomas Martin (L) 2, Shane Hicks (G) 1
ROUND 8
SKIPTON v BUNGAREE: Nicholas Strachan (Bung) 3, Liam Fitzpatrick (Bung) 2, Bryce Savage (Sk) 1
WAUBRA v CRESWICK: Billy Marshman (Cr) 3, Brandon Jenkin (Cr) 2, Mitchell Hodge (Cr) 1
C-LINTON v HEPBURN: Jackson Carrick (H) 3, Bryce Coffey (H) 2, Jacob Brown (H) 1
R-CORINDHAP v BUNINYONG: Ben Robertson (Bunin) 3, Jude Ryan (Bunin) 2, Tom Conlan (Bunin) 1
SMYTHESDALE v BEAUFORT: Jackson Cranny (Sm) 3, Joel Chester (Be) 2, Judd Troon (Sm) 1
GORDON v DUNNSTOWN: Shane Hicks (G) 3, Lleyton Scheele (G) 2, Mitchell Henderson (Du) 1
NEWLYN v BALLAN: Lachlan Whyte-Marshall (Ball) 3, Campbell Spittle (N) 2, Mason Currie (Ball) 1
SPRINGBANK v CLUNES: Lachlan Hull (Cl) 3, Paul Coon (Cl) 2, Flynn Donegan (Sp) 1
DAYLESFORD v LEARMONTH: Jye Rich (L) 3, Thomas Martin (L) 2, Cameron Lovig (Day) 1
ROUND 9
BUNGAREE v WAUBRA: Liam Fitzpatrick (Bung) 3, Alexander Richardson (Bung) 2, Darcy Kelly (Bung) 1
CRESWICK v C-LINTON: Billy Marshman (Cr) 3, Mitchell Hodge (Cr) 2, Brandon Jenkin (Cr) 1
HEPBURN R-CORINDHAP: Jacob Brown (H) 3, Stuart Aberdein (H) 2, Cameron Ferrier (H) 1
BUNINYONG v SMYTHESDALE: Bailey Squire (Bunin) 3, Joel Hart (Bunin) 2, Ash Gray (Sm) 1
BEAUFORT v DUNNSTOWN: Digby Sangster (Be) 3, Connor Douglas (Be) 2, Mitchell Henderson (Du) 1
LEARMONTH v SPRINGBANK: Jye Rich (L) 3, Thomas Martin (L) 2, Bradley Simpson (Sp) 1
CLUNES v NEWLYN: Khyal Thompson (Cl) 3, Paul Coon (Cl) 2, Campbell Spittle (N) 1
BALLAN v SKIPTON: Alex McLean (Sk) 3, Austin Bongart (Ball) 2, Aaron Pascoe (Ball) 1
GORDON v DAYLESFORD: Cameron Ralph (Day) 3, Cameron Lovig (Day) 2, William Hughes (Day) 1
ROUND 10
C-LINTON v BUNGAREE: Liam Fitzpatrick (Bung) 3, Andrew Milroy (Bung) 2, Alexander Richardson (Bung) 1
R-CORINDHAP v CRESWICK: Mitchell Hodge (Cr) 3, Mitchell Zakynthinos (Cr) 2, Brandon Jenkin (Cr) 1
SMYTHESDALE v HEPBURN: Jacob Brown (H) 3, Sam Jackson (H) 2, Jayden Mullenger (Sm) 1
DUNNSTOWN v BUNINYONG: Jacob Coxall (Bunin) 3, Ben Robertson (Bunin) 2, Bailey Squire (Bunin) 1
BEAUFORT v GORDON: Digby Sangster (Be) 3, Shane Hicks (G) 2, Liam Baker (Be) 1
WAUBRA v BALLAN: Mason Currie (Ball) 3, Austin Bongart (Ball) 2, Laurence Cashin (W) 1
SKIPTON v CLUNES: Khyal Thompson (Cl) 3, Paul Coon (Cl) 2, Mark Smith (Sk) 1
NEWLYNV LEARMONTH: Justin Dummett (N) 3, Campbell Spittle (N) 2, Jamie Davies (L) 1
SPRINGBANK v DAYLESFORD: Cameron Ralph (Day) 3, Brett Maher (Sp) 2, Joel Cowan (Day) 1
ROUND 11
BUNGAREE v R-CORINDHAP: Darcy Kelly (Bung) 3, Nicholas Strachan (Bung) 2, Andrew Milroy (Bung) 1
CRESWICK v SMYTHESDALE: Rhys Antonio (Cr) 3, Billy Marshman (Cr) 2, Jackson Cranny (Sm) 1
HEPBURN v DUNNSTOWN: Bryce Coffey (H) 3, Liam Grills (H) 2, Mitchell Henderson (Du) 1
BUNINYONG v BEAUFORT: Jude Ryan (Bunin) 3, Ben Robertson (Bunin) 2, Riley Uwland (Be) 1
DAYLESFORD v NEWLYN: Patrick Parr (N) 3, Cormac Prendergast (N) 2, Cameron Ralph (Day) 1
LEARMONTH v SKIPTON: Jye Rich (L) 3, Alex McLean (Sk) 2, Brett Challis (L) 1
CLUNES v WAUBRA: Mitchell Coppick (Cl) 3, Khyal Thompson (Cl) 2, Thomas Barry (Cl) 1
GORDON v SPRINGBANK: Brett Maher (Sp) 3, Shane Hicks (G) 2, Alistair Rix (Sp) 1
ROUND 12
SMYTHESDALE v BUNGAREE: Benjamin Willian (Bung) 3, Connor O'Keefe (Bung) 2, Jayden Mullenger (Sm) 1
DUNNSTOWN v CRESWICK: Mitchell Hodge (Cr) 3, Brandon Jenkin (Cr) 2, Rhys Antonio (Cr) 1
BEAUFORT v HEPBURN: Hayden Rodgers (H) 3, Jacob Brown (H) 2, Sam Leckie (Be) 1
BUNINYONG v GORDON: Ben Robertson (Bunin) 3, Bailey Squire (Bunin) 2, Jacob Coxall (Bunin) 1
R-CORINDHAP v BALLAN: Mason Currie (Ball) 3, Dylan Trickey (Ball) 2, Luke Ryan (RC) 1
C-LINTON v CLUNES: Khyal Thompson (Cl) 3, Thomas Barry (Cl) 2, Jacob Dawson (CL) 1
WAUBRAV LEARMONTH: Brett Challis (L) 3, Killian Griffin (L) 2, Josh Wren (L) 1
SKIPTON v DAYLESFORD: Bryce Savage (Sk) 3, Mark Smith (Sk) 2, Cameron Ralph (Day) 1
NEWLYN v SPRINGBANK: Luke Prendergast (N) 3, Justin Dummett (N) 2, Alistair Rix (Sp) 1
ROUND 13
BUNGAREE v DUNNSTOWN: William Jury (Bung) 3, Benjamin Willian (Bung) 2, Nicholas Hewitt (Du) 1
CRESWICK v BEAUFORT: Billy Marshman (Cr) 3, Rhys Antonio (Cr) 2, Digby Sangster (Be) 1
HEPBURN v BUNINYONG: Ben Robertson (Bunin) 3, Stuart Aberdein (H) 2, Hayden Rodgers (H) 1
SPRINGBANK v SKIPTON: Lakota Stranks (Sk) 3, Alex McLean (Sk) 2, Alistair Rix (Sp) 1
DAYLESFORD v WAUBRA: Cameron Ralph (Day) 3, Cameron Lovig (Day) 2, Thomas Lanyon (W) 1
LEARMONTH v C-LINTON: Brett Challis (L) 3, Jackson Hammond (CL) 2, Jye Rich (L) 1
CLUNES v R-CORINDHAP: Khyal Thompson (Cl) 3, Lachlan Hull (Cl) 2, Jordan Neale (RC) 1
BALLAN v SMYTHESDALE: Campbell Sparrow (Ball) 3, Mason Currie (Ball) 2, Jackson Cranny (Sm) 1
GORDON v NEWLYN: Justin Dummett (N) 3, Cormac Prendergast (N) 2, Brody Phillips (G) 1
ROUND 14
BEAUFORT v BUNGAREE: Jack Oostendorp (Bung) 3, Darcy Kelly (Bung) 2, Sam Leckie (Be) 1
BUNINYONG v CRESWICK: Jacob Coxall (Bunin) 3, Mitchell Hodge (Cr) 2, Ben Robertson (Bunin) 1
HEPBURN v GORDON: Jacob Brown (H) 3, Sam Jackson (H) 2, Shane Hicks (G) 1
DUNNSTOWN v BALLAN: Austin Bongart (Ball) 3, Lachlan Whyte-Marshall (Ball) 2, Josh Layley (Ball) 1
SMYTHESDALE v CLUNES: Luke Madden (Cl) 3, Paul Coon (Cl) 2, Judd Troon (Sm) 1
R-CORINDHAP v LEARMONTH: Brett Challis (L) 3, Daniel Johnstone (RC) 2, Josh Wren (L) 1
C-LINTON v DAYLESFORD: Cameron Ralph (Day) 3, Cameron Lovig (Day) 2, Daniel Ryan (Day) 1
WAUBRA v SPRINGBANK: Laurence Cashin (W) 3, Flynn Donegan (Sp) 2, Nathan Lilley (W) 1
SKIPTON v NEWLYN: Justin Dummett (N) 3, Bryce Savage (Sk) 2, Harry Russell (N) 1
ROUND 15
BUNGAREE v BUNINYONG: Sam Mewett (Bung) 3, Benjamin Willian (Bung) 2, Jacob Coxall (Bunin) 1
CRESWICK v HEPBURN: Stuart Aberdein (H) 3, Brandon Jenkin (Cr) 2, Bryce Coffey (H) 1
BALLAN v BEAUFORT: Tyler Trickey (Ball) 3, Lachlan Whyte-Marshall (Ball) 2, Sam Leckie (Be) 1
CLUNES v DUNNSTOWN: Thomas Barry (Cl) 3, Khyal Thompson (Cl) 2, Luke Madden (Cl) 1
LEARMONTH v SMYTHESDALE: Thomas Martin (L) 3, Jye Rich (L) 2, Nicholas Martin (L) 1
DAYLESFORD v R-CORINDHAP: Cameron Ralph (Day) 3, Cameron Lovig (Day) 2, William Hughes (Day) 1
SPRINGBANK v C-LINTON: Brett Maher (Sp) 3, Tynan Haintz (Sp) 2, Jarrod O'Brien (CL) 1
NEWLYN v WAUBRA: Justin Dummett (N) 3, Laurence Cashin (W) 2, Jakob Cassells (N) 1
GORDON v SKIPTON: Alex McLean (Sk) 3, Bryce Savage (Sk) 2, Isaac Bowker (G) 1
ROUND 16
HEPBURN v BUNGAREE: Jacob Brown (H) 3, Stuart Aberdein (H) 2, Benjamin Willian (Bung) 1
CRESWICK v GORDON: Cody Lubeek (Cr) 3, Brandon Jenkin (Cr) 2, Joshua Flowers (Cr) 1
BUNINYONG v BALLAN: Lachlan Burbidge (Bunin) 3, Jude Ryan (Bunin) 2, Rhys Scott (Ball) 1
BEAUFORT CLUNES: Khyal Thompson (Cl) 3, Sam Leckie (Be) 2, Callum Newton (Cl) 1
DUNNSTOWN V LEARMONTH: Jye Rich (L) 3, Nicholas Martin (L) 2, Ben Taggart (L) 1
SMYTHESDALE v DAYLESFORD: Cameron Ralph (Day) 3, Cameron Lovig (Day) 2, Ash Gray (Sm) 1
R-CORINDHAP v SPRINGBANK: Brett Maher (Sp) 3, Lachlan Baker (RC) 2, Luke Ryan (RC) 1
WAUBRA v SKIPTON: Laurence Cashin (W) 3, Lakota Stranks (Sk) 2, William Booth (W) 1
ROUND 17
BUNGAREE v CRESWICK: Benjamin Willian (Bung) 3, Nicholas Frawley (Bung) 2, Billy Marshman (Cr) 1
BALLAN v HEPBURN: Bryce Coffey (H) 3, Jacob Brown (H) 2, Campbell Sparrow (Ball) 1
CLUNES v BUNINYONG: Jacob Coxall (Bunin) 3, Peregrine Netherway (Cl) 2, Paul Coon (Cl) 1
LEARMONTH v BEAUFORT: Sam Leckie (Be) 3, Digby Sangster (Be) 2, Jye Rich (L) 1
DAYLESFORD v DUNNSTOWN: Cameron Ralph (Day) 3, Leigh Lovig (Day) 2, Daniel Ryan (Day) 1
SPRINGBANK v SMYTHESDALE: Brett Maher (Sp) 3, Jackson Cranny (Sm) 2, Bradley Simpson (Sp) 1
NEWLYN R-CORINDHAP: Harry Russell (N) 3, Marcus Rainsford (RC) 2, Joseph McKinnon (N) 1
SKIPTON v C-LINTON: Alex McLean (Sk) 3, Lakota Stranks (Sk) 2, Jacob Dawson (CL) 1
GORDON v WAUBRA: William Booth (W) 3, Thomas Lanyon (W) 2, Nathan Lilley (W) 1
UNDER-15
ROUND 1
CRESWICK v BALLAN: Nicholas Cochrane (Cr) 3, Bradley Castleman (Cr) 2, Aaron Blight (Ball) 1
BEAUFORT v DAYLESFORD: Brad Uwland (Be) 3, Fraser Lowe (Day) 2, Joseph Watkins (Be) 1
BUNGAREE v GORDON: Benjamin Frazer (G) 3, Macauley Griffiths (G) 2, Rory O'Keefe (Bung) 1
BUNINYONGV LEARMONTH: Hunter Donald (Bunin) 3, Cody Lowe (L) 2, Kyden Brown (Bunin) 1
C-LINTON v WAUBRA: Dean O'Brien (CL) 3, Brodie Lewis (CL) 2, Kyle Ranie (W) 1
SPRINGBANK v DUNNSTOWN: Kieran Maher (Sp) 3, Timothy Collins (Du) 2, Will Henderson (Du) 1
HEPBURN V CLUNES: Izaac Grant (H) 3 Ned Johns (H) 2 Jordan Thomas (Cl) 1
SMYTHESDALE v NEWLYN: Joshua Milne (N) 3, Jed Cargeeg (N) 2, Lachlan Opie (N) 1
R-CORINDHAP v SKIPTON: Liam Phillips (Sk) 3, Lachlan Gillard (RC) 2, Fraser Morcombe (Sk) 1
ROUND 2
BALLAN v BUNGAREE: Aaron Blight (Ball) 3, Connor McLeod (Ball) 2, Bailey O'Keefe (Bung) 1
CLUNES v CRESWICK: Bradley Castleman (Cr) 3Peter Porter (Cr) 2David Cuff (Cl) 1
LEARMONTH v HEPBURN: Izaac Grant (H) 3Ned Johns (H) 2Cody Lowe (L) 1
DAYLESFORD v BUNINYONG: Nicholas Pantzidis (Bunin) 3, Mitchell Emmlin (Bunin) 2, Fraser Lowe (Day) 1
SPRINGBANK v BEAUFORT: Kieran Maher (Sp) 3, Alexander East (Sp) 2, Bailey Thompson (Be) 1
NEWLYN v DUNNSTOWN: Fraser Hay (N) 3, Timothy Collins (Du) 2, Devon Orr (N) 1
SKIPTON v SMYTHESDALE: Liam Phillips (Sk) 3, Liam McCleary (Sm) 2,Jack Tuohy (Sm) 1
WAUBRA v R-CORINDHAP: Samuel Cashin (W) 3Kyle Ranie (W) 2, Lachlan Gillard (RC) 1
GORDON v C-LINTON: Logan Hayles (CL) 3, Dean O'Brien (CL) 2, Darcy Hunt (G) 1
ROUND 3
BUNGAREE v CLUNES: Jordan Thomas (Cl) 3, Bailey O'Keefe (Bung) 2, David Cuff (Cl) 1
CRESWICK V LEARMONTH: Peter Porter (Cr) 3Nicholas Cochrane (Cr) 2Matthew Harbour (L) 1
HEPBURN v DAYLESFORD: Ned Johns (H) 3Izaac Grant (H) 2Kyle Yanner (H) 1
BUNINYONG v SPRINGBANK: Mitchell Emmlin (Bunin) 3, Kieran Maher (Sp) 2, James Spicer (Sp) 1
BEAUFORT v NEWLYN: Bede Gray (Be) 3, Fraser Hay (N) 2, Brad Uwland (Be) 1
DUNNSTOWN v SKIPTON: Scott Baldwin (Du) 3, Kyle Ettridge (Du) 2, Fraser Morcombe (Sk) 1
SMYTHESDALE v WAUBRA: James O'Brien (W) 3Samuel Cashin (W) 2Jack Tuohy (Sm) 1
R-CORINDHAP v C-LINTON: Dean O'Brien (CL) 3, Benjamin Ronan (CL) 2, Lachlan Gillard (RC) 1
BALLAN v GORDON: Benjamin Frazer (G) 3, Tyron McGinnes (G) 2, Aaron Blight (Ball) 1
ROUND 4
LEARMONTH v BUNGAREE: Cody Lowe (L) 3, Bailey O'Keefe (Bung) 2, Matthew Harbour (L) 1
DAYLESFORD v CRESWICK: Jye Skewes (Cr) 3Tyson McCallum (Cr) 2Dominic Slater (Cr) 1
SPRINGBANK v HEPBURN: Ned Johns (H) 3Kieran Maher (Sp) 2, Izaac Grant (H) 1
NEWLYN v BUNINYONG: Hunter Donald (Bunin) 3, Jones Jack (Bunin) 2, Fraser Hay (N) 1
SKIPTON v BEAUFORT: Declan Phillips (Sk) 3, Brad Uwland (Be) 2, Fraser Morcombe (Sk) 1
WAUBRA v DUNNSTOWN: James Muller (W) 3Jacob Medwell (Du) 2, Felix Oliver (W) 1
C-LINTON v SMYTHESDALE: Dean O'Brien (CL) 3, Brodie Lewis (CL) 2, Jack Tuohy (Sm) 1
GORDON v R-CORINDHAP: Reilly Cording (G) 3, Darcy Hunt (G) 2, Lachlan Gillard (RC) 1
CLUNES v BALLAN: Jordan Thomas (Cl) 3, Aaron Blight (Ball) 2, Rupe Kelderman (Cl) 1
ROUND 5
BUNGAREE v DAYLESFORD: Bailey O'Keefe (Bung) 3, Fraser Lowe (Day) 2, Trent Watts (Bung) 1
CRESWICK v SPRINGBANK: Bradley Castleman (Cr) 3Kieran Maher (Sp) 2, Peter Porter (Cr) 1
HEPBURN v NEWLYN: Harry Johns (H) 3Mitchell O'Brien (N) 2, Izaac Grant (H) 1
BUNINYONG v SKIPTON: Hunter Donald (Bunin) 3, Mitchell Emmlin (Bunin) 2, Liam Phillips (Sk) 1
BEAUFORT v WAUBRA: Samuel Cashin (W) 3Brad Uwland (Be) 2, Michael McQuillan (W) 1
DUNNSTOWN v C-LINTON: Dean O'Brien (CL) 3, Brodie Lewis (CL) 2, Scott Baldwin (Du) 1
SMYTHESDALE v R-CORINDHAP: Jack Tuohy (Sm) 3Liam McCleary (Sm) 2, Lachlan Gillard (RC) 1
BALLAN V LEARMONTH: Jordan Botheras (Ball) 3, Corey Pascoe (Ball) 2, Charlie Martin (L) 1
CLUNES v GORDON: Nick Maston (G) 3, Jordan Thomas (Cl) 2, Darcy Hunt (G) 1
ROUND 6
SPRINGBANK v BUNGAREE: Kieran Maher (Sp) 3, Bailey O'Keefe (Bung) 2, Thomas Simpson (Sp) 1
NEWLYN v CRESWICK: Byron Wynd (N) 3, Thomas May (N) 2, Trent Corboy (N) 1
SKIPTON v HEPBURN: Harrison Nevill (H) 3Ned Johns (H) 2Liam Phillips (Sk) 1
WAUBRA v BUNINYONG: Samuel Cashin (W) 3Jaden Hande (W) 2James Muller (W) 1
C-LINTON v BEAUFORT: Dean O'Brien (CL) 3, Brodie Lewis (CL) 2, Nathan Achison (CL) 1
R-CORINDHAP v DUNNSTOWN: Kyle Ettridge (Du) 3, Timothy Collins (Du) 2, Luke Head (RC) 1
GORDON v SMYTHESDALE: Darcy Hunt (G) 3, Jack Tuohy (Sm) 2, Reilly Cording (G) 1
DAYLESFORD v BALLAN: Jordan Botheras (Ball) 3, Aaron Blight (Ball) 2, Fraser Lowe (Day) 1
LEARMONTH v CLUNES: Benjamin Copeland (Cl) 3, Alexandar Artis (Cl) 2, Cody Lowe (L) 1
ROUND 7
BUNGAREE v NEWLYN: Fraser Hay (N) 3, Bailey O'Keefe (Bung) 2, Brandon Cooper (N) 1
CRESWICK v SKIPTON: Nicholas Cochrane (Cr) 3Bradley Castleman (Cr) 2Liam Phillips (Sk) 1
HEPBURN v WAUBRA: Ned Johns (H) 3Izaac Grant (H) 2Samuel Cashin (W) 1
BUNINYONG v C-LINTON: Hunter Donald (Bunin) 3, Dean O'Brien (CL) 2, Mitchell Emmlin (Bunin) 1
BEAUFORT v R-CORINDHAP: Lachlan Gillard (RC) 3, Brad Uwland (Be) 2, Jude Poyser (Be) 1
DUNNSTOWN v SMYTHESDALE: Timothy Collins (Du) 3, Samuel Harris (Sm) 2Scott Baldwin (Du) 1
BALLAN v SPRINGBANK: Jordan Botheras (Ball) 3, Kieran Maher (Sp) 2, Connor McLeod (Ball) 1
CLUNES v DAYLESFORD: Jerome Heywood (Cl) 3, Jordan Thomas (Cl) 2, Fraser Lowe (Day) 1
LEARMONTH v GORDON: Cody Lowe (L) 3, Reilly Cording (G) 2, Charlie Martin (L) 1
ROUND 8
SKIPTON v BUNGAREE: Liam Phillips (Sk) 3, Fraser Morcombe (Sk) 2, Trent Watts (Bung) 1
WAUBRA v CRESWICK: Bradley Castleman (Cr) 3Jed Knights (Cr) 2Samuel Cashin (W) 1
C-LINTON v HEPBURN: Ned Johns (H) 3Jacob Portyka Stone (H) 2Izaac Grant (H) 1
R-CORINDHAP v BUNINYONG: Kyden Brown (Bunin) 3, Mitchell Emmlin (Bunin) 2, Lachlan Walton (Bunin) 1
SMYTHESDALE v BEAUFORT: Brad Uwland (Be) 3, Jack Tuohy (Sm) 2Harry Parkins (Be) 1
GORDON v DUNNSTOWN: Timothy Collins (Du) 3, Scott Baldwin (Du) 2, Darcy Hunt (G) 1
NEWLYN v BALLAN: Aaron Blight (Ball) 3, Joshua Milne (N) 2, Jordan Botheras (Ball) 1
SPRINGBANK v CLUNES: Emmanuell Buckley (Cl) 3, Kieran Maher (Sp) 2, Jordan Thomas (Cl) 1
DAYLESFORD v LEARMONTH: Cody Lowe (L) 3, Charlie Martin (L) 2, Fraser Lowe (Day) 1
ROUND 9
BUNGAREE v WAUBRA: James Muller (W) 3Kyle Ranie (W) 2Bailey O'Keefe (Bung) 1
CRESWICK v C-LINTON: Bradley Castleman (Cr) 3Brodie Lewis (CL) 2, Peter Porter (Cr) 1
HEPBURN v R-CORINDHAP: Izaac Grant (H) 3Ned Johns (H) 2Lachlan Gillard (RC) 1
BUNINYONG v SMYTHESDALE: Mitchell Emmlin (Bunin) 3, Hunter Donald (Bunin) 2, Joshua Foley (Sm) 1
BEAUFORT v DUNNSTOWN: Scott Baldwin (Du) 3, Timothy Collins (Du) 2, Brad Uwland (Be) 1
LEARMONTH v SPRINGBANK: Cody Lowe (L) 3, Kieran Maher (Sp) 2, Dale Harris (Sp) 1
CLUNES v NEWLYN: Jed Hill (Cl) 3, Devon Orr (N) 2, Ethan Azzopardi (Cl) 1
BALLAN v SKIPTON: Jordan Botheras (Ball) 3, Liam Phillips (Sk) 2, Connor McLeod (Ball) 1
GORDON v DAYLESFORD: Reilly Cording (G) 3, Fraser Lowe (Day) 2, Tyron McGinnes (G) 1
ROUND 10
C-LINTON v BUNGAREE: Dean O'Brien (CL) 3, Bailey Hayles (CL) 2, Bailey O'Keefe (Bung) 1
R-CORINDHAP v CRESWICK: Bradley Castleman (Cr) 3Jed Knights (Cr) 2Trevy Millar (Cr) 1
SMYTHESDALE v HEPBURN: Izaac Grant (H) 3Harrison Nevill (H) 2Ned Johns (H) 1
DUNNSTOWN v BUNINYONG: Jones Jack (Bunin) 3, Nicholas Pantzidis (Bunin) 2, Timothy Collins (Du) 1
BEAUFORT v GORDON: Darcy Hunt (G) 3, Benjamin Frazer (G) 2, Jake Montgomery (Be) 1
WAUBRA v BALLAN: Jordan Botheras (Ball) 3, James Muller (W) 2Felix Oliver (W) 1
SKIPTON v CLUNES: Jed Hill (Cl) 3, Jordan Thomas (Cl) 2, Declan Phillips (Sk) 1
NEWLYNV LEARMONTH: Cody Lowe (L) 3, Fraser Hay (N) 2, Joshua Milne (N) 1
SPRINGBANK v DAYLESFORD: Kieran Maher (Sp) 3, Dale Harris (Sp) 2, Darcy Waller (Sp) 1
ROUND 11
BUNGAREE v R-CORINDHAP: Benjamin Brewer (RC) 3, Mitchell Lucas (RC) 2, Bailey O'Keefe (Bung) 1
CRESWICK v SMYTHESDALE: Bradley Castleman (Cr) 3, Trevy Millar (Cr) 2, Peter Porter (Cr) 1
HEPBURN v DUNNSTOWN: Ned Johns (H) 3, Timothy Collins (Du) 2, Jimmy Wallesz (H) 1
BUNINYONG v BEAUFORT: Nicholas Pantzidis (Bunin) 3, Mitchell Emmlin (Bunin) 2, Bailey Thompson (Be) 1
DAYLESFORD v NEWLYN: Fraser Hay (N) 3, Joshua Milne (N) 2, Fraser Lowe (Day) 1
LEARMONTH v SKIPTON: Cody Lowe (L) 3, Cree Stranks (Sk) 2, Liam Phillips (Sk) 1
CLUNES v WAUBRA: Jed Hill (Cl) 3, Felix Oliver (W) 2, Jordan Thomas (Cl) 1
BALLAN v C-LINTON: Jordan Botheras (Ball) 3, Brodie Lewis (CL) 2, Connor McLeod (Ball) 1
GORDON v SPRINGBANK: Kieran Maher (Sp) 3, James Spicer (Sp) 2, Dale Harris (Sp) 1
ROUND 12
SMYTHESDALE v BUNGAREE: Jack Tuohy (Sm) 3, Matthew Harris (Sm) 2, Bailey O'Keefe (Bung) 1
DUNNSTOWN v CRESWICK: Peter Porter (Cr) 3, Bradley Castleman (Cr) 2, Timothy Collins (Du) 1
BEAUFORT v HEPBURN: Ned Johns (H) 3, Izaac Grant (H) 2, Jimmy Wallesz (H) 1
BUNINYONG v GORDON: Hunter Donald (Bunin) 3, Mitchell Emmlin (Bunin) 2, Max Wood (Bunin) 1
R-CORINDHAP v BALLAN: Lachlan Gillard (RC) 3, Jacob Head (RC) 2, Aaron Blight (Ball) 1
C-LINTON v CLUNES: Brodie Lewis (CL) 3, Dean O'Brien (CL) 2, Jasper Chatham (Cl) 1
WAUBRAV LEARMONTH: Samuel Cashin (W) 3, Cody Lowe (L) 2, James Muller (W) 1
SKIPTON v DAYLESFORD: Liam Phillips (Sk) 3, Fraser Morcombe (Sk) 2, Fraser Lowe (Day) 1
NEWLYN v SPRINGBANK: Kieran Maher (Sp) 3, Brayden McKay-Haines (Sp) 2, Dale Harris (Sp) 1
ROUND 13
BUNGAREE v DUNNSTOWN: Timothy Collins (Du) 3, Aidan Murphy (Du) 2, Rory O'Keefe (Bung) 1
CRESWICK v BEAUFORT: Bradley Castleman (Cr) 3, Peter Porter (Cr) 2, Kaylab Eggers (Cr) 1
HEPBURN v BUNINYONG: Ned Johns (H) 3, Izaac Grant (H) 2, Hunter Donald (Bunin) 1
SPRINGBANK v SKIPTON: James Spicer (Sp) 3, Dale Harris (Sp) 2, Jack Butler (Sk) 1
DAYLESFORD v WAUBRA: Samuel Cashin (W) 3, Kyle Ranie (W) 2, Jaden Hande (W) 1
LEARMONTH v C-LINTON: Brodie Lewis (CL) 3, Charlie Martin (L) 2, Logan Hayles (CL) 1
CLUNES v R-CORINDHAP: Jed Hill (Cl) 3, Jordan Thomas (Cl) 2, Aaron Lowen (RC) 1
BALLAN v SMYTHESDALE: Jordan Botheras (Ball) 3, Jack Tuohy (Sm) 2, Jack Crowe (Ball) 1
GORDON v NEWLYN: Joshua Milne (N) 3, Darcy Hunt (G) 2, Devon Orr (N) 1
ROUND 14
BEAUFORT v BUNGAREE: Bailey Thompson (Be) 3, Bailey O'Keefe (Bung) 2, Jude Poyser (Be) 1
BUNINYONG v CRESWICK: Bradley Castleman (Cr) 3, Hunter Donald (Bunin) 2, Peter Porter (Cr) 1
HEPBURN v GORDON: Ned Johns (H) 3, Jimmy Wallesz (H) 2, Reilly Cording (G) 1
DUNNSTOWN v BALLAN: Chad Peterkin (Du) 3, Timothy Collins (Du) 2, Connor McLeod (Ball) 1
SMYTHESDALE v CLUNES: Adam Oulton (Cl) 3, Jordan Thomas (Cl) 2, Jack Tuohy (Sm) 1
R-CORINDHAPV LEARMONTH: Cody Lowe (L) 3, Charlie Martin (L) 2, Lachlan Gillard (RC) 1
C-LINTON v DAYLESFORD: Brodie Lewis (CL) 3, Dean O'Brien (CL) 2, Jake Currie (CL) 1
WAUBRA v SPRINGBANK: Micah Darby (Sp) 3, Kieran Maher (Sp) 2, Samuel Cashin (W) 1
SKIPTON v NEWLYN: Devon Orr (N) 3, Liam Phillips (Sk) 2, Fraser Hay (N) 1
ROUND 15
BUNGAREE v BUNINYONG: Mitchell Emmlin (Bunin) 3, Charlie Wheatlan (Bung) 2, Jack Atkinson (Bunin) 1
CRESWICK v HEPBURN: Harrison Nevill (H) 3, David Le Poidevin (Cr) 2, Izaac Grant (H) 1
BALLAN v BEAUFORT: Jordan Botheras (Ball) 3, Connor McLeod (Ball) 2, Bailey Thompson (Be) 1
CLUNES v DUNNSTOWN: Timothy Collins (Du) 3, Adam Oulton (Cl) 2, Lachlan Thomas (Cl) 1
LEARMONTH v SMYTHESDALE: Cody Lowe (L) 3, Matthew Harris (Sm) 2, Liam McCleary (Sm) 1
DAYLESFORD v R-CORINDHAP: Fraser Lowe (Day) 3, Lachlan Gillard (RC) 2, Franki Harvey (Day) 1
SPRINGBANK v C-LINTON: Brodie Lewis (CL) 3, Kieran Maher (Sp) 2, James Spicer (Sp) 1
NEWLYN v WAUBRA: Joshua Milne (N) 3, Lachlan Opie (N) 2, Samuel Cashin (W) 1
GORDON v SKIPTON: Liam Phillips (Sk) 3, Darcy Hunt (G) 2, Kobi Cheeseman (G) 1
ROUND 16
HEPBURN v BUNGAREE: Izaac Grant (H) 3, Ned Johns (H) 2, Bailey O'Keefe (Bung) 1
CRESWICK v GORDON: Trevy Millar (Cr) 3, Bradley Castleman (Cr) 2, Nicholas Cochrane (Cr) 1
BUNINYONG v BALLAN: Mitchell Emmlin (Bunin) 3, Hunter Donald (Bunin) 2, Jordan Botheras (Ball) 1
BEAUFORT v CLUNES: Jed Hill (Cl) 3, Adam Oulton (Cl) 2, Brad Uwland (Be) 1
DUNNSTOWN V LEARMONTH: Timothy Collins (Du) 3, Charlie Martin (L) 2, Aidan Hanrahan (Du) 1
SMYTHESDALE v DAYLESFORD: Jack Tuohy (Sm) 3, Joshua Foley (Sm) 2, Fraser Lowe (Day) 1
R-CORINDHAP v SPRINGBANK: Kieran Maher (Sp) 3, Lachlan Gillard (RC) 2, Christopher Johnson (Sp) 1
C-LINTON v NEWLYN: Joshua Milne (N) 3, Leo Gavin (N) 2, Brodie Lewis (CL) 1
WAUBRA v SKIPTON: James Muller (W) 3, Felix Oliver (W) 2, Liam Phillips (Sk) 1
ROUND 17
BUNGAREE v CRESWICK: Bradley Castleman (Cr) 3, Peter Porter (Cr) 2, Bailey O'Keefe (Bung) 1
BALLAN v HEPBURN: Ned Johns (H) 3, Harrison Nevill (H) 2, Jordan Botheras (Ball) 1
CLUNES v BUNINYONG: Max Nethercott (Cl) 3, Mitchell Emmlin (Bunin) 2, Adam Oulton (Cl) 1
LEARMONTH v BEAUFORT: Brad Uwland (Be) 3, Cody Lowe (L) 2, Bailey Thompson (Be) 1
DAYLESFORD v DUNNSTOWN: Timothy Collins (Du) 3, Fraser Lowe (Day) 2, Chad Peterkin (Du) 1
SPRINGBANK v SMYTHESDALE: Kieran Maher (Sp) 3, James Spicer (Sp) 2, James Tuohy (Sm) 1
NEWLYN R-CORINDHAP: Joshua Milne (N) 3, Fraser Hay (N) 2, Aaron Lowen (RC) 1
SKIPTON v C-LINTON: Brodie Lewis (CL) 3, Liam Phillips (Sk) 2, Dean O'Brien (CL) 1
GORDON v WAUBRA: Benjamin Frazer (G) 3, Samuel Cashin (W) 2, Reilly Cording (G) 1
CLUB-BY-CLUB
UNDER-18
BALLAN: Austin Bongart 14,Mason Currie 12, Campbell Sparrow 7, Lachlan Whyte-Marshall 7, Dylan Trickey 3, Tyler Trickey 3, Aaron Pascoe 2, Josh Layley 2, Rhys Scott 1
BEAUFORT: Sam Leckie 15, Joel Chester 14, Digby Sangster 11, Connor Douglas 6 Liam Baker 3, Lachlan Tunbridge 1, Riley Uwland 1
BUNGAREE: Liam Fitzpatrick 14, Benjamin Willian 13, Nicholas Strachan 12, Sam Mewett 8, Andrew Milroy 7, Jack Oostendorp 7, Darcy Kelly 6, Jack Walter 5, Alexander Richardson 3, William Jury 3, Connor O'Keefe 2, Nicholas Frawley 2
BUNINYONG: Ben Robertson 19, Jacob Coxall 15, Bailey Squire 9, Jude Ryan 8, Lachlan Burbidge 4, Joel Hart 3, Theo Hayden 3, Tom Conlan 1
CARNGHAM-LINTON: Jacob Dawson 6, Jackson Hammond 2, Jarrod O'Brien 1
CLUNES: Khyal Thompson 29, Lachlan Hull 14, Paul Coon 9, Thomas Barry 6, Callum Newton 4, Luke Madden 4, Mitchell Coppick 3, Peregrine Netherway 2, Ryan Quick 1
CRESWICK: Billy Marshman 28, Mitchell Hodge 20, Brandon Jenkin 15, Rhys Antonio 6, Mitchell Zakynthinos 5, Cody Lubeek 3, Joshua Flowers 1
DAYLESFORD: Cameron Ralph 29 Cameron Lovig 17, William Hughes 4, Daniel Ryan 2, Leigh Lovig 2, Samuel Gorman 2, Joel Cowan 1
DUNNSTOWN: Mitchell Henderson 6, Ethan Watts 1, Lester Guiao 1, Nicholas Hewitt 1
GORDON: Shane Hicks 14, Isaac Bowker 6, Lleyton Scheele 2, Brody Phillips 1
HEPBURN: Jacob Brown 35, Stuart Aberdein 19, Bryce Coffey 12, Jackson Carrick 7, Hayden Rodgers 4, Sam Jackson 4, Liam Grills 2, Cameron Ferrier 1
LEARMONTH: Jye Rich 17, Brett Challis 15, Thomas Martin 13, Ben Taggart 7, Nicholas Martin 6, Josh Wren 2, Killian Griffin 2, Jamie Davies 1
NEWLYN: Justin Dummett 21, Luke Prendergast 10, Harry Russell 7, Campbell Spittle 5 Cormac Prendergast 4 Patrick Parr 4 Joseph McKinnon 3 Samual Spittle 3, Jakob Cassells 2
ROKEWOOD-CORINDHAP: Lachlan Baker 12, Marcus Rainsford 8, Luke Ryan 5 Daniel Johnstone 4 Thomas Fagg 3 Nathan Hucker 2, Zach Priddle 2, Jordan Neale 1
SKIPTON: Alex McLean 17 Bryce Savage 10, Lakota Stranks 8, Mark Smith 5, Angus Elliott 2
SMYTHESDALE: Jackson Cranny 18, Ash Gray 4, Christopher Azzopardi 2, Dale McKenzie 2, Jayden Mullenger 2, Judd Troon 2, Matthew York 2
SPRINGBANK: Brett Maher 23, Bradley Simpson 5, Flynn Donegan 4, Tynan Haintz 4, Alistair Rix, 3, Zac Pritchard 1
WAUBRA: Laurence Cashin 16, Tom Russell 11, William Booth 7, Lachie Johns 4, James Quinlivan 3, Thomas Lanyon 3, Nathan Lilley 2, Tom Salau 2, Lachlan Taylor 1, Lachlan Taylor 1
UNDER-15
BALLAN: Jordan Botheras 27, Aaron Blight 13, Connor McLeod 8, Corey Pascoe 2, Jack Crowe 1
BEAUFORT: Brad Uwland 18 , Bailey Thompson 7, Bede Gray 3, Jude Poyser 2, Harry Parkins 1, Jake Montgomery 1, Joseph Watkins 1
BUNGAREE: Bailey O'Keefe 20, Charlie Wheatlan 2 Rory O'Keefe 2,
Trent Watts 2
BUNINYONG: Mitchell Emmlin 25, Hunter Donald 22 Nicholas Pantzidis 8,Jones Jack 5, Kyden Brown 4, Jack Atkinson 1,Lachlan Walton 1,
Max Wood 1
CARNGHAM-LINTON: Brodie Lewis 28, Dean O'Brien 27, Logan Hayles 4, Bailey Hayles 2, Benjamin Ronan 2, Jake Currie 1, Nathan Achison 1
CLUNES: Jordan Thomas 19, Jed Hill 15, Adam Oulton 8, Benjamin Copeland 3, Emmanuell Buckley 3, Jerome Heywood 3, Max Nethercott 3, Alexandar Artis 2, David Cuff 2, Ethan Azzopardi 1, Jasper Chatham 1 Lachlan Thomas 1, Rupe Kelderman 1
CRESWICK: Bradley Castleman 35, Peter Porter 16, Nicholas Cochrane 9, Trevy Millar 6, Jed Knights 4, Jye Skewes 3, David Le Poidevin 2, Tyson McCallum 2, Dominic Slater 1, Kaylab Eggers 1
DAYLESFORD: Fraser Lowe 18, Franki Harvey 1
DUNNSTOWN: Timothy Collins 32, Scott Baldwin 10, Kyle Ettridge 5, Chad Peterkin 4, Aidan Murphy 2, Jacob Medwell 2, Aidan Hanrahan 1, Will Henderson 1
GORDON: Darcy Hunt 15, Benjamin Frazer 11, Reilly Cording 11, Nick Maston 3, Tyron McGinnes 3,Macauley Griffiths 2, Kobi Cheeseman 1
HEPBURN: Ned Johns 38, Izaac Grant 27 Harrison Nevill 10, Jimmy Wallesz 4, Harry Johns 3, Jacob Portyka Stone 2, Kyle Yanner 1
LEARMONTH: Cody Lowe 32, Charlie Martin 10, Matthew Harbour 2
NEWLYN: Joshua Milne 20, Fraser Hay 17, Devon Orr 7, Byron Wynd 3, Lachlan Opie 3 Leo Gavin 2, Mitchell O'Brien 2, Thomas May 2, Brandon Cooper 1, Trent Corboy 1
ROKEWOOD-CORINDHAP: Lachlan Gillard 18, Benjamin Brewer 3, Aaron Lowen 2, Jacob Head 2 Mitchell Lucas 2, Luke Head 1
SKIPTON: Liam Phillips 26, Fraser Morcombe 7, Declan Phillips 4, Cree Stranks 2, Jack Butler 1
SMYTHESDALE: Jack Tuohy 19, Liam McCleary 5, Matthew Harris 4, Joshua Foley 3, Samuel Harris 2, James Tuohy 1
SPRINGBANK: Kieran Maher 40, James Spicer 9, Dale Harris 7, Micah Darby 3, Alexander East 2, Brayden McKay-Haines 2, Christopher Johnson 1, Darcy Waller 1, Thomas Simpson 1
WAUBRA: Samuel Cashin 23, James Muller 13, Kyle Ranie 7, Felix Oliver 6, Jaden Hande 3, James O'Brien 3, Michael McQuillan 1