SENIORS
Subscribe now for unlimited access.
$0/
(min cost $0)
or signup to continue reading
SPRINGBANK v. BUNINYONG
Springbank
B: T. Malone, P. Lewis, S. Cue
HB: J. Simpson, M. Searl, M. Tyler
C: S. Donegan, J. Maher, J. Galea
HF: M. Keighrey, P. McMahon, M. Lakey
F: C. Quinlan, J. Underwood, R. Lockett
R: B. Freeman, W. Driscoll, A. Tyler
Int: J. Millikan, M. Anderson, H. Millikan, S. Quinlan
Emg: B. Rix, D. Osborne, L. Douglas
Buninyong
B: A. Bomitali, N. Shell, J. Orwin
HB: C. Wills, A. Scott, A. Wiltshire
C: S. Gibson, J. Morgan, J. Renga
HF: K. Terry, M. Phelps, B. Guest
F: G. Phelps, C. Oliver, J. Rodgers
R: A. Ebery, N. Gilbert, S. Turner
Int: J. Robertson, J. Ottavi, T. Dittloff, P. Benn
WAUBRA v. BALLAN
Waubra
B: B. Pigdon, S. Oliver, J. Petrie
HB: M. Niblett, N. Aringo, A. McPherson
C: S. Tung, J. Sambell, T. Mullane
HF: A. Murphy, J. Discher, G. Roney
F: M. Dawson, M. Nunn, T. Boyle
R: M. Wapling, T. Nash, S. Mullane
Int: J. Rushton, T. Cullinan, T. Nijam, D. Robertson
Ballan
B: B. Fenwick, J. Wilkinson, D. Ismail
HB: S. Hitchings, D. Nielsen, D. Mullane
C: D. Galea, S. Campbell, L. Herring
HF: M. Snaith, A. Speak, M. Crook
F: Z. Peoples, M. Williams, D. King
R: T. Laurie, J. Kew, J. Wilkie
Int: B. Shaw, D. Christie, C. Sharp, K. Doyle
GORDON v. BUNGAREE
Gordon
B: B. Hallam, H. Watts, G. Clifford
HB: H. Hunter, M. Gunnell, S. Patterson
C: J. Gorman, T. Murphy, A. Munari
HF: B. Quinlan, A. Watts, A. Toohey
F: J. Cousins, S. Nicholson, M. Nolan
R: L. Gunnell, M. Raworth, C. McGuigan
Int: P. Lahey, J. Grills, C. Grills, J. Rae
Bungaree
B: M. Bruns, T. Simons, M. Billington
HB: N. Weightman, T. Wilson, J. Linke
C: S. Mann, J. Murphy, L. Billington
HF: H. Pyke, S. Finlayson, C. Morgan
F: L. Mirtschin, A. McDonald, L. Mangan
R: D. Benson, M. Sheridan, C. O'Keefe
Int: C. Needs, R. Cummins, A. Murphy, A. Browning
Emg: J. Trevenen
HEPBURN v. BEAUFORT
Beaufort
B: C. Drew, J. Ewart, L. Marshall
HB: D. O'Kelly, J. Sing, L. Pfeifer
C: Z. Marrow, M. Foster, J. Mason
HF: S. Lodge, R. Brown, A. Bones
F: J. Duke, J. Trigg, J. Garvey
R: J. McDermott, L. Cox, M. Begbie
Int: T. McWilliam, B. Foster, B. Sternberg, A. Petrie
RESERVES
SPRINGBANK v. BALLAN
Springbank
B: T. Knowles, D. Curran, B. Gleeson
HB: D. Toohey, H. Nash, K. Maher
C: J. Tiley, T. Toohey, B. Beasley
HF: N. Edwards, D. Osborne, N. Hyden
F: J. Dodd, S. Kane, L. Douglas
R: M. Kane, J. Heald, B. Rix
Int: B. Jackson, K. Kennedy, T. Whittle, F. Bragge
Emg: J. White, T. Hearn, J. Begbie, T. Maher
Ballan
B: B. Ferguson, M. Darley, J. Fenwick
HB: J. Bongart, S. Sims, H. Micallef
C: S. Mann, D. O'Hanlon,
HF: M. Dunne, B. Jorgensen, D. Bell
F: R. Watts, B. Whelan, B. Smith
R: E. White, B. Cox, T. Leon
Int: A. Bongart, J. Mullane, T. Bryant, A. Trask
Emg: T. Morse
GORDON v. WAUBRA
Gordon
B: S. Curtis, D. McTigue,
HB: J. Poppe, D. Carey, M. Anderson
C: S. Turmine, L. Toohey, M. Conder
HF: J. Toohey, J. Murphy, M. Kersley
F: R. Winter, G. Busuttil, D. Callanan
R: J. Manchee, M. Kersley,
Int: D. Young, J. Goldie, A. Winter, S. Miller, A. Ludbrook
Emg: L. Carey
Waubra
B: M. Gallagher, D. Amaterstein, S. Baker
HB: R. Pongho, L. Hutchinson, A. Jarvis
C: A. Nash, C. Molloy, M. Cashin
HF: P. Lulham, J. King, J. James
F: S. Gosling, G. Russell, N. Edgar
R: B. Neurath, D. Conaughton, L. Simpson
Int: P. Barnett, M. Kerney, M. Johnston, S. Kennedy
Emg: M. Stewart, R. Taylor
BEAUFORT v. BUNINYONG
Beaufort
B: Z. Leckie, S. Cox, M. Williams
HB: K. Baddeley, J. Crick, M. Cachia
C: J. Blackburn, B. Hart, A. Beer
HF: R. Garland, S. Bruty, J. Cantwell
F: A. George, S. Howard, L. Franc
R: M. Coldwell, J. Hart, K. Orr
Int: J. Broadbent, Z. Hill, B. Walsh, S. Broadbent
Buninyong
B: M. Arnold, D. Kelly, J. Arnold
HB: M. Turner, A. Hart, M. Hartigan
C: B. Collins, L. Dean, P. Lannen
HF: M. Kerr, F. Triantafyllou, N. Miller
F: J. Carroll, B. Leskosek, A. Hill
R: D. Westblade, D. Gunn, J. Mann
Int: S. Lehmann, J. Finley, D. Donelly, A. Bridges
LEARMONTH v. BUNGAREE
Learmonth
B: D. Ryan, N. Gudgeon, T. Veldhuis
HB: O. Ross, A. Wilson, P. Rogan
C: M. Bruhn, P. McGuigan, J. Hines
HF: B. Mackay, M. Takas, T. White
F: B. Connor, W. Veldhuis, J. Ritchens
R: M. McKinnon, D. Connor, J. Duffy
Int: L. Davey, L. Karslake, B. Allan, B. Hines
Emg: L. Broadbent, J. Dean, J. Martin, G. Tyndall
Bungaree
B: B. Lane, J. Brown , J. Cunningham
HB: B. Wormald, B. Angow, C. Robertson
C: J. Leviston, M. Humphries, M. Panther
HF: S. O'Loughlin, A. Ridley, G. Trevenen
F: H. Griffiths, M. MacDonald, N. Madden
R: O. Hayes, S. Ryan, J. Trevenen
Int: L. Hastie, M. Howe, D. Maher, S. Hammond, B. Trevenen, E. Linke