BFL
Subscribe now for unlimited access.
$0/
(min cost $0)
or signup to continue reading
SENIORS
LAKE WENDOUREE V EAST POINT
at Wendouree, Saturday, 2.15pm
Lake Wendouree
B: I. Kirby, L. Buckwell, M. Neal
HB: T. Littore, T. Madden, S. Carey
C: L. Bucknall, S. Clifton, N. Pring
HF: A. Simpson, T. Carey, A. Kirby
F: A. Pitson, J. Elkington, N. Peters
R: T. Robertson, B. Edwards, B. Taylor
Int: N. Monk, D. Sliwa, D. Mahony, H. Cartledge
East Point
B: C. Carson, J. Van Meel, B. Fitzpatrick
HB: A. Maconachie, M. McCrow, J. Watkins
C: T. Boyle, B. Lusby, A. Nestor
HF: X. Vearing, R. Monument, N. Weightman
F: C. Banwell, D. Tung, J. Murphy
R: P. Koderenko, K. McNicol, J. Lanyon
Int from: L. Faull, C. Quinlan, J. Staley, J. Peeters, J. Draffin, D. Murphy, S. Romeril, M. Walsh
In: J. Staley, X. Vearing, J. Watkins, M. McCrow, C. Quinlan
Out: D. Brady
BACCHUS MARSH V REDAN
at Maddingley Park, Saturday, 2.15pm
Bacchus Marsh
B: L. Blundell, R. Mc Nay, T. Angwin
HB: J. Maksymow, H. Coulton, A. Del Papa
C: M. Sutherland, J. Trowsdale, M. Denham
HF: L. Mullen, S. Lafranchi, T. Castrignano
F: L. Phyland, C. Richardson, D. Phyland
R: D. Burton, T. Shea, J. Bolton
Int: D. Velden, D. Cupido, C. Millar, L. Noonan
Emg: T. Huynh, T. Wardell, T. Mullen, T. Hughes, D. Walker
In: T. Castrignano, J. Trowsdale, M. Sutherland
Out: B. Griffiths, J. Calvitto, D. Bishop
Redan
B: R. Bell, P. Britt, R. Waight
HB: D. Chester, J. Short, J. Jess
C: B. Schiltz, C. Currie, N. Willox
HF: B. Riordan, D. Colbert, N. Sullivan
F: K. Lenehan, G. Bell, C. Giampaolo
R: M. Cullinan, D. Mathews, N. Horbury
Int: P. Fitzgibbon, S. Whiting, D. Horbury, L. Ryall
Emg: L. Gill, T. Watson, B. Wilson, J. Kinna, L. Hunter
In: S. Whiting, D. Horbury, R. Bell
Out: D. Watson, B. Green, K. Hayes
MELTON SOUTH V NORTH BALLARAT CITY
at Melton Rec Reserve, Saturday, 2.15pm
Melton South
B: M. Callus, A. Storey, D. Martin-Walker
HB: W. Thornton-Gielen, J. White, L. Watkins
C: J. Callus, D. Hillier, A. Hibbert
HF: J. Vincent, S. Humphries, R. Holzer
F: M. Dransman, B. Henderson, J. Thornton Gielen
R: B. Sortino, D. Leggett, B. Hooper
Int: S. White, D. Van Heemst, D. Nicholson, B. Binek
Emg: M. Brown, N. Wilson, W. Dao
North Ballarat City
B: C. Jenkins, G. Bulkoch, S. Willian
HB: J. Cusack, B. Draffin, D. Jones
C: S. Mc Cartin, M. Curtis, M. Gilbert
HF: M. Johns, J. Burke, D. Micallef
F: K. George, C. Mc Grath, J. Bromley-Lynch
R: R. Hobbs, J. Graham, S. Bromley-Lynch
Int: J. Symons, N. Olver, M. Geary, A. Turley
Emg: L. Simpson, A. Sedgwick, G. Lovett, M. Coon
In: J. Cusack, D. Jones, R. Hobbs, S. McCartin,
Out: M. Johnston, B. Simpson, R. Luke
SEBASTOPOL V DARLEY
at Marty Busch Reserve, Saturday, 2.15pm
Sebastopol
B: B. Trew, G. Snowden, M. Cain
HB: C. Edwards, T. Petersen, J. McNab
C: T. O'Sullivan-Kirchner, B. Goodes, D. Williamson
HF: T. Hutt, D. Widgery, J. Grills
F: T. Mookhoek, S. Keiller, M. Powell
R: J. Richards, B. McLeod, R. Noether
Int: E. Maloney, C. Dummett, D. Cuthbertson, A. Smith
Emg: H. Everett, M. Jolly, S. Bertus
In: D. Widgery, D. Cuthbertson, A. Smith
Out: N. Marsh, R. Henderson
Darley
B: D. Robson, M. Hanson, D. Edwards
HB: L. Delahey, D. Leonard, T. Thacker
C: R. Knight, A. Chiu, L. Baker
HF: H. Inglis, R. Ellis, J. Ancrum
F: R. Closter, D. Grenfell, M. Banner
R: S. McAllester, L. Spiteri, S. Kennedy
Int: J. Gordon, L. Cahill, T. Stone, J. Zeestraten
Emg: M. Young, J. Beecham, C. Pepi
In: D. Edwards,, J. Gordon
Out: T. Minns, J. Edwards
BALLARAT V MELTON
at Alfredton, Sunday, 2.15pm
Ballarat
B: B. McDonald, D. Hobbs, P. Vivian
HB: G. Coleman, B. Fraser, D. Larkin
C: W. Garner, S. Hutchinson, T. Constable
HF: M. Bishop, B. Hobbs, P. Kennedy
F: J. Blackburn, H. Hughes, Z. Thompson
R: M. Powling, D. Kennedy, T. Stapleton
Int: M. Martin, N. O'Farrell, A. Stepnell, B. Van de Heuvel
Emg: J. Ford, S. Cox, A. Toan, T. Fisher
In: M. Martin, B. Fraser, B. Hobbs
Out: T. Mooney
Melton
B: J. Rawlings, J. Taylor, C. Armstrong
HB: T. Bray, J. Walker, R. Walker
C: L. Walker, N. Gale, R. Davis
HF: J. Hughes, S. Hurst, B. Kight
F: J. Kight, M. Maric, J. May
R: B. McIntyre, B. Newman, M. Notman
Int: L. Henderson, L. Sidebottom, B. Murphy, D. Walker
Emg: R. Carter, J. Hickey, B. Crofts, M. Beck, B. Owens
In: L. Henderson, J. Rawlings, L. Walker, B. Murphy
Out: M. Brockwell, A. Bartlett, M. Orr, J. Gleeson
RESERVES
LAKE WENDOUREE v EAST POINT
Lake Wendouree
B: B Netherway, L Dodd, A Gillett
HB: N Fraser, S Peeters, A Parrot
C: L Wood, S Willmott, T Mc Kay
HF: L Findlay, J Leman, N Clifton
F: H Herben, T Zaxos, M Madden
R: L Edwards, H Robertson, J Monk
Int: R Walsh, C Goode, M Emerson-Jones, M Britt
Emg: T Dawson, A Clifton
East Point
B: A Wright, S Cooper, J Bassett
HB: J McClure, C Quinlan, D Slater
C: B Murphy, J Draffin, W Petrowski
HF: L Reddrop, B McDougall, J Kirby
F: J Savige, B Whittaker, M McCrow
R: R Walsh, A Davis, J Park
Int: D Brady, A Hynes, J Peeters, A Stevenson, A Walters
BACCHUS MARSH v REDAN
Bacchus Marsh
B: T Hughes, T Wardell, J Barber
HB: B Fell, P Hoyland, D Walker
C: T Huynh, M Whittle, B Miller
HF: R Hawkins, M Suban, D Peacock
F: B Hicks, A Whittle, J Bissell
R: C Suban, T Mullen, D Hall
Int: R Somers, R Shortis, B Roberts, F Allen, T Walsh
Redan
B: K Neville, J Johnston, J Baker
HB: L Gill, M Ward, M Robinson
C: T Sarah, T Watson, T Hamilton
HF: J Sardo, J Kinna, D Page
F: S McVitty, G Lukich, B Wilson
R: J Hutchison, J Leonard, L Hunter
Int: W Bruty, N Barker, N Holding, K Burnside
MELTON SOUTH v NORTH BALLARAT CITY
Melton South
B: H Fleetwood, J Carlin, B Notman
HB: M Collins, J Madafferi, D Cooper
C: C Ogston, M Truswell, J Pardo
HF: D Vasjuta, S Lord, J Morrissey
F: R Souter, M Mckane, W Dao
R: N Wilson, L Notman, M Scicchitano
Int: M Brown, J Bell, A Xuereb, D Leggett
Emg: R Sutherland , J Carroll
North Ballarat City
B: M Fortescue, Z Kennedy, J Craven
HB: L Simpson, T Turley, A Pike
C: J Gluyas, M Coon, T McPhan
HF: J Powell, M Nevett, J Orr
F: A Nigro, H Murphy, N Shaw
R: L Cullinan, A Sedgwick, G Lovett
Int: J Lyle, K Trezise, A Fitzpatrick, A Cartledge
SEBASTOPOL v DARLEY
Sebastopol
B: D Furness, R Menhennet, N Doonan
HB: M Jolly, H Everett, R Henderson
C: B Dummett, S Bertus, J Morgan
HF: S Butler, B Stevens, S Henry
F: L Noether, T Stewart, K Eyers
R: D Baxter, J Eyers, L Sheridan
Int: N Marsh, T Cook, R La Haye, A Broughton
Emg: D Mauric, A Hardy, D Price
Darley
B: J Whitney, D Vakirevic, Z Dix
HB: K O'Rafferty, D Locke, K McAuliffe
C: B Holt, B Matthews, B Longden
HF: R Gundry, S Holt, J Clarke
F: R Stewart, M Taylor, N Baker
R: A Cameron, T Evans, B Barnes
Int: D Locke, S Gilbert, T Kettle
Emg: M Young, J Beecham, C Pepi
BALLARAT v MELTON
Ballarat
B: J Murphy, J Boon, N Maddock
HB: J Fraser, D Chant, S Cox
C: E Gepp, T Fisher, A Toan
HF: T Jankovic, S Baker, N McCallum
F: B Schmidt, T Gillett, J Willowhite
R: L Porter, J Ford, C Egan
Int: M Sordello, P Antonio, A Vranesic
Melton
B: B Flavel, M Farrar, T Batten
HB: A Fuller, , J Kline
C: J Knight, M Lister, A Mc Intyre
HF: T Peters, D Stokes, M Rawlings
F: , N Milburn,
R: , J Buttigieg, S Cutri
Int: H Drape, N Waites, B Richie
Emg: A Crone
UNDER-18.5
LAKE WENDOUREE v EAST POINT
Lake Wendouree
B: T McCallum, L Chivers, B Landwehr
HB: J New, M Zakynthinos, T Salau
C: B Creelman, T Liston, W McCuskey
HF: A Spratling, P O'Connell, K Raven
F: R Lockhart, M Beaumont, J Millane
R: H Monk, X Schuurs, P Fairhead
Int: F Robertson, D Slater, J James, T Blackney-Noter
East Point
B: L Gunn, J Taylor, J Gallagher
HB: J Downey, C Jackson, M Tuddenham
C: T Wakefield, S Bourke, L Fitzpatrick
HF: M Canny, D Martin, E Lawler
F: J Buttler, N Hucker, J Learmonth
R: L Ross, S Moore, B Leonard
Int: R Thompson, Z Price, M Scales
In: J Learmonth
Out: B Noonan, N Canny
BACCHUS MARSH v REDAN
Bacchus Marsh
B: S Rousch, J Fitzpatrick, L Pigott
HB: J Johns, M Garofalo, B Cracknell
C: S Griffiths, J Calvitto, B Croxford
HF: J Krstin, J Lalor, J Duggan
F: C Pratt, C McKenzie, Z Miesen
R: J Dickson, B Baldo, S Wilson
Int: N Blade-Maytom, B Hawken, J Tudball, B Griffiths
Emg: L Whyte-Marshall, B Jackson, T Dickinson, K Grima
Redan
B: K Dawborn, W Madden, J Peck
HB: X Curran, Z Jenkins, B Guinea
C: D Okely, J Mason, J Flynn
HF: J O'Donnell, T Douglass, T Bryans
F: J Toulmin, A Lovel, L Scheele
R: H Woodward, A Harvey, S Carr
Int: L Farnsworth, R Petrascu, S Gorman, L Frawley, D Burnett, K Hayes
MELTON SOUTH v NORTH BALLARAT CITY
Melton South
B: M Camilleri, Y Ozagi, J Simpson
HB: J Watkins, N Petrovski,
C: J Smoors, J Mepstead, N Reardon
HF: N Gemmell, D Clarke,
F: D Curtis, A Clarke, C Charge
R: B McMillan, J Charge, M Smith-Bye
Int: A Curtis, H Dow
North Ballarat City
B: M Lawless, J Duffy, M Hay
HB: P Keogh, F Appleby, T Hotchin
C: B Squire, B Leonard, J Duffy
HF: M Goh, O Nash, H Lamb
F: T Bromley-Lynch, H Loader, T Moss
R: A Coles, S Hoffman, W Hoye
Int: T Haintz, J Schliefert, X Carey, M Willian
SEBASTOPOL v DARLEY
Sebastopol
From: H Koutsogiannis, J Price, T Phillips, L Shaw, J Benbow, A Miller, J Gould, B Buttler, J Harvey, S Langanke, D Webb, B Hutt, B Chandler, M Miller
Darley
B: J Psaila, D Locke, J Barnes
HB: M Engstrom, K Forde, B Solomon
C: K Dickson, M Taylor, L Randall
HF: N Dodemaide, D Granato, C Pepi
F: C Toner, N Salapura, N Baker
R: B Lopes, J Beecham, M Young
Int: S Dapiran, D Franklin, R Fowler
BALLARAT v MELTON
Ballarat
B: B Worthington-Thin, J Greville, O Smith
HB: M Smith, A Gray, M Brehaut
C: A McPherson, B Fraser, Z Fiegert
HF: N Luka, J Leonard, L Hodgetts
F: J Graham, L Kinnersly, I Shearer
R: L Wynd, L Fisher, T Allan
Int: T Nunn, J Robertson, T Robertson, C Prendergast
Melton
B: R Jones, C Cowley, T Sheen
HB: J Grech, L Ericson, H Davis
C: L Martin, C Jones, M Hanley-Breen
HF: H Millard, B Merry, J McGregor
F: J Robertson, J Robertson, R Peck
R: A Crone, K Baker, J Simpson
Int: T Peters, K Derose, J Kight
CHFL
SENIORS
WAUBRA v BUNGAREE
Waubra
From: T. Cullinan, M. Dawson, D. Robertson, A. Murphy, P. Dodds, A. Ballinger, T. Nash, M. Wapling, L. Barnes, N. Lawrance, N. Dinsdale, W. Corbett, A. Coote, L. Simpson, B. Douglass, N. Aringo, J. King, T. Nijam, T. Mullane, J. Doggett, T. Boyle, S. Tung
Bungaree
B: S. O'Loughlin, J. Brown, J. Oostendorp
HB: L. Mangan, T. Simons, J. Linke
C: R. Cummins, H. Pyke, S. Ryan
HF: J. Murphy, C. Cowan, M. Bruns
F: C. Elliott, M. Bowman, C. Morgan
R: D. Benson, L. Billington, C. O'Keefe
Int: B. Willian, N. Strachan, H. Griffiths, A. Browning
In: A. Browning, C. Elliott
Out: S. Finlayson, T. Wardle
CARNGHAM-LINTON v. CRESWICK
Carngham-Linton
B: L. Hanson, J. Westbrook, M. Callahan
HB: T. Clarke, B. Doolan, B. Millane
C: J. Nichols, S. Cosgriff, J. Benfield
HF: S. Curtis, J. O'Brien, R. Nunn
F: J. Coutts, A. Braeckmans, L. Isbister
R: J. Stalker, J. Dawson, Z. Ross
Int: M. Richardson, J. O'Brien, H. Peoples, J. McErvale
In: H. Peoples, B. Millane, A. Braeckmans
Out: P. Granger, B. Rayner, J. White
Creswick
B: C. Mclean, L. Robertson, M. Antonio
HB: L. Allison, C. Robinson, P. Hofman
C: B. Antonio, A. Hepworth, J. Cartledge
HF: D. Mann, L. Hepworth, L. Fogas
F: J. Berry, J. Murray, M. Miller
R: S. Ayre, J. Antonio, C. Hepworth
Int: T. Rieniets, B. Moran, M. Griffin, J. Ellis, J. Marshman
In: C. Mclean, B. Moran, J. Marshman
Out: S. Eyles, B. Marshman
ROKEWOOD-CORINDHAP v. HEPBURN
Rokewood-Corindhap
B: J. Hayes, R. Arnall, J. Wall
HB: P. Smith, T. Fehsler, D. Van Dyken
C: Z. Priddle, N. Hearn, J. Weston
HF: J. Carr, J. O'Neil, B. Harris
F: A. Johnson, C. Barrenger, Z. Jenkins
R: B. Reese, L. Philp, B. Wall
Int: L. Baker, A. Castles, M. Steele, C. Smith
In: P. Smith, Z. Jenkins, C. Smith, D. Van Dyken
Out: S. Frawley, H. Stonnill, J. Hutchins, S. Clifton
Hepburn
B: T. Wills, S. Carman, J. Malone
HB: S. Asa Leausa, F. Anscombe, J. Clarke
C: M. Mc Kay, A. McKay, B. Mc Kay
HF: B. Johns, J. Graham, R. Ferraro
F: J. Carrick, L. Calder, J. Ferraro
R: M. Watt, D. O'Halloran, C. Brown
Int: T. Conroy, B. Ryan, C. Ferrier, J. Brown
In: C. Ferrier, J. Clarke, C. Brown, B. Ryan
Out: H. Rodgers, L. Cox, R. Prentice, M. Marshall
SMYTHESDALE v. BUNINYONG
Smythesdale
B: J. Troon, J. Ramage, J. Cranny
HB: B. Dunbar, D. Kennedy, J. Szabo
C: A. Cameron, A. Carli, R. Antonio
HF: M. Hocking, D. Tier, C. Antonio
F: D. McKenzie, S. Smith, K. Rattley
R: R. Rattley, T. Nankivell, J. Cranny
Int: J. Billman, S. Frys, A. Zagami, R. Anthony
In: J. Cranny, R. Anthony
Out: B. Heron, J. Sorati, A. Taylor
Buninyong
B: N. Shell, J. Robertson, T. Dittloff
HB: A. Bomitali, C. Baker, B. Guest
C: J. Renga, N. Gilbert, J. Romeril
HF: M. Phelps, J. Dunne, C. Wills
F: G. Phelps, J. Ottavi, M. Caris
R: L. Rigby, J. Morgan, S. Turner
Int: A. Hart, M. Turner, A. Ebery, A. Wiltshire
In: A. Hart, A. Ebery, J. Robertson
Out: D. Westblade, J. Rodgers, K. Fejo
DUNNSTOWN v. BEAUFORT
Dunnstown
B: G. Hartrick, T. O'Shea, M. Kennedy
HB: T. Stubbs, D. McGrath, M. Douglas
C: R. Adams, S. Jenkins, J. Crone
HF: R. Cahir, A. Sawers, P. McGettigan
F: W. Barker-Lovett, T. Ednie, J. McArdle
R: A. Brennan, E. Mason, R. Dyer
Int: K. Begbie, D. Harbour, L. Poulter, A. Thompson
In: E. Mason, L. Poulter, D. Harbour
Out: S. Gleeson, J. Williams, D. Parry
Beaufort
B: L. Marshall, D. Day, J. Sing
HB: Z. Marrow, J. Garvey, T. McWilliam
C: J. Orr, M. Foster, J. Mason
HF: M. Jenkins, T. Le Lievre, T. Haase
F: J. Duke, C. Drew, L. Murray
R: S. Howard, L. Pfeifer, B. Sternberg
Int: J. Hart, R. Sangster, L. Cox, D. Ross-Smith
In: J. Orr, M. Foster, S. Howard, D. Day, L. Cox, T. Le Lievre
Out: D. Sangster, R. Garland, J. Chester, A. Petrie, J. Davis, B. Howard
SPRINGBANK v. LEARMONTH
Springbank
B: J. Reicha, D. Curran, S. Cue
HB: T. Malone, M. Searl, M. Tyler
C: S. Donegan, J. Maher, J. Galea
HF: M. Keighrey, P. McMahon, W. Driscoll
F: M. Lakey, T. Eltringham, A. Tyler
R: K. Sullivan, N. Couch, T. George
Int: B. Rix, B. Beasley, J. Mahar, S. Quinlan
In: S. Quinlan, W. Driscoll, M. Searl
Out: A. Corliss, L. Douglas, B. Simpson
Learmonth
B: P. Phillips, E. Sinnott, W. Simpson
HB: J. Werts, T. Curran, N. Bone
C: C. Dickson, P. McGuigan, B. Knowles
HF: N. Bond, T. Hoyle, T. Niddrie
F: D. George, M. Bond, J. Mayall
R: R. Barnes, B. Campbell, B. Powell
Int: D. Box, B. Beks, N. Martin, M. Jackson
In: C. Dickson, R. Barnes, N. Bond
Out: L. Herbert, O. Ross, V. White
NEWLYN v. CLUNES
Newlyn
B: W. Carter, D. Hammond, T. McKinnon
HB: M. Cosgrave, C. Edwards, N. Skewes
C: D. Richardson, D. Wehrung, A. Chew
HF: W. Young, S. Massey, H. Russell
F: C. Prendergast, L. Allen, C. Pane
R: S. Robinson, K. Young, J. Willmott
Int: L. Prendergast, J. Slater, M. Dean, R. Ewing
In: J. Slater, L. Prendergast, C. Prendergast
Out: N. David, B. Angow, C. Eastwell
Clunes
Not submitted
SKIPTON v. BALLAN
Skipton
From: A. Romey, D. George, C. Sudholz, L. Pickering, C. Vagg, A. Mason, L. Bish, T. Breed, A. Jones, T. Huglin, J. Wyatt, A. Dickenson, P. Kluver, M. Jones, R. Henricksen, C. Townrow, B. Conroy, J. Crabtree, J. Howe, J. Preston, S. Boswell, C. Mitchell
In: C. Mitchell, B. Conroy, C. Townrow, J. Preston, J. Crabtree, S. Boswell
Out: L. Stranks, D. Southern, M. Henderson, C. Lawson, M. Mason, D. Hall
Ballan
B: J. Wilkie, T. Delahey, S. Sims
HB: J. Wilkinson, L. Herring, D. Mullane
C: N. Thacker, J. McNamara, S. Hitchings
HF: A. Kurzman, Z. Peoples, D. Galea
F: B. Fenwick, J. McConnell, M. Snaith
R: D. Nielsen, D. Tanti, L. Souter
Int: B. Shaw, T. Laurie, C. Sharp, J. Fenwick
In: C. Sharp
Out: K. Doyle
DAYLESFORD v. GORDON
Daylesford
B: J. Browne, J. Cooper, J. Mackley
HB: R. Rodgers, T. Hughes, J. Evans
C: P. Rowe, J. Alexander, T. Thurwood
HF: J. Cowan, C. Lovig, S. Walsh
F: X. Walsh, C. Ralph, M. Risstrom
R: S. Winnard, M. Cummings, K. Cummings
Int: N. Oliver, T. Powell, J. Clough, T. Button
Gordon
B: S. Patterson, T. Murphy, M. Lawrence
HB: G. Clifford, M. Gunnell, A. Toohey
C: A. Munari, C. McGuigan, J. Krojs
HF: B. Hallam, J. Clampit, B. Sutcliffe
F: S. Nicholson, M. Raworth, J. Cousins
R: L. Gunnell, M. Nolan, B. Peters
Int: B. Quinlan, J. Murphy, J. Lewis, P. Lahey
In: J. Krojs, B. Sutcliffe
Out: J. Lee, J. Toohey
RESERVES
WAUBRA v. BUNGAREE
Waubra
From: R. Taylor, J. Roney, R. Pongho, L. Bourke, M. Johnston, C. Taylor, L. Briody, J. Kane, M. James, N. Lilley, A. Jarvis, J. Sambell, J. Petrie, L. McLeod, D. Jenkins, M. Cashin, C. Molloy, R. Impey, D. Layton, J. Crawford, G. Roney, N. Waterson
Bungaree
B: C. Morley, M. Shaddock, T. Forbes
HB: G. Trevenen, M. Harrington, S. Miller
C: J. Leviston, J. Dummett, M. Panther
HF: S. Mewett, B. Lane, J. Walter
F: C. O'Keefe, C. Milroy, M. MacDonald
R: D. Murphy, D. Kelly, M. Billington
Int: S. Hammond, J. Buchanan, D. Maher, H. Cousens
CARNGHAM-LINTON v. CRESWICK
Carngham-Linton
B: J. Richardson, L. Drake, J. Mason
HB: D. Pearson, A. Wooding, B. Newell
C: A. Jeffrey, J. White, M. Knight
HF: H. Mai, R. Isbister, J. Dawson
F: J. Liston, H. Budds, S. Walder
R: M. Lange, S. McArthur, T. Currie
Int: R. Slade, J. Szabo, J. Vale
Creswick
B: W. McNabb, T. Randall, S. Eyles
HB: M. Longridge, T. Walmsley, T. Booth
C: J. Allison, T. Jones, M. Gervasoni
HF: T. Taylor, S. Hughes, T. Spenceley
F: J. Dalli, R. Knowles, D. Clarke
R: J. Hepworth, B. Hagen, B. Marshman
Int: J. Plier, G. Van Oostveen, A. Blair
Emg: I. Handy
ROKEWOOD-CORINDHAP v. HEPBURN
Rokewood-Corindhap
B: Z. Pullman, M. Tanis, J. La Haye
HB: D. McCallum, P. Wells, A. Stewart
C: T. Weightman, S. Clifton, D. Reece
HF: T. Griffith, S. Frawley, I. Quinlivan
F: A. Clarke, A. Meade, T. Fagg
R: G. Mills, A. Clifton, C. Griffith
Int: N. Stubbs, M. McLean, A. Rizzoli, J. O'Brien
Hepburn
B: E. O'Connor, M. Johns, R. Ford
HB: N. Whan, D. Chapman, K. Lipplegoes
C: C. Hatfield, A. Ware, R. Olver
HF: M. Piper , L. Luck-Taylor, B. Albert
F: C. Pedley, T. Buby, J. Paddon
R: J. Carman, R. Prentice, M. Marshall
Int: K. Hall, W. Cavanagh, N. Purtell, J. Tarran
SMYTHESDALE v. BUNINYONG
Smythesdale
From: A. Clark, B. Ford, J. Kalla, K. Byrne, S. Vlahek, R. Rumble, P. Ingle, M. Bennett-Meyer , B. Grainger, B. Dow, N. Cooper, J. Wallent, J. Mercer, J. Green, C. Wandin-Dow, M. Wright, S. Boag, J. Sorati, B. Crocker, M. York, J. Lench-McHenry, M. Wandin - Dow, S. Jewell, R. Parkinson
Buninyong
B: N. Hobbs, A. Plucke, M. Hartigan
HB: L. Dean, T. Lenehan, J. Arnold
C: B. Collins, M. Kerr, Z. Whykes
HF: M. Carroll, M. Arnold, B. Leskosek
F: D. Simpkin, Z. Miller, N. Miller
R: A. Forbes, P. Lannen, J. Mann
Int: P. Benn, A. Trigg, M. Hovey
DUNNSTOWN v. BEAUFORT
Dunnstown
B: J. Murphy, H. Marquand, J. Brownlee
HB: T. Elford, J. Keating, P. White
C: T. Giles, S. Cameron, W. Jones
HF: D. Ross, X. Jones, J. Williams
F: T. Dignan, J. Murphy, S. Forbes
R: M. Stewart, C. Murphy, A. Malone
Int: M. Henderson, B. Morshead, T. Meaney
Beaufort
B: R. Turner, J. Davis, B. Lofts
HB: Z. Hill, D. Edwards, J. Turner
C: K. Orr, S. Lodge, R. Garland
HF: J. Blackburn, L. Murphy, M. Williams
F: E. Powlett, R. Brown, S. Broadbent
R: M. Coldwell, B. Murray, Z. Leckie
Int: A. Beer, S. Smith, T. Mc Gregor, J. Broadbent
SPRINGBANK v. LEARMONTH
Springbank
B: D. Haintz, K. Kennedy, T. Maher
HB: B. Simpson, M. Anderson, T. Knowles
C: L. Mahar, J. Millikan, A. Rix
HF: T. Hearn, L. Douglas, J. White
F: T. Toohey, J. Underwood, J. Tiley
R: P. Lewis, K. Maher, C. Raine
Int: S. Murphy, D. Quinlan, T. Raine, M. White
Learmonth
B: L. Tyndall, L. Karslake, M. Treweek
HB: T. Veldhuis, N. Gudgeon, P. Rogan
C: B. Connor, D. Wright, J. Rich
HF: J. Wells, W. Veldhuis, D. Connor
F: J. Duffy, M. Takas, V. White
R: M. McKinnon, B. Oswald, J. Leyonhjelm
Int: G. Tyndall, B. Allan, J. Wren, B. Hines
NEWLYN v. CLUNES
Newlyn
B: L. Wren, S. Curran, S. Dwyer
HB: N. Sinclair, J. Sullivan, J. Burgess
C: J. Wren, B. Slater, M. Harris
HF: J. Harris, T. Prendergast, L. Shaw
F: B. Huggett , M. Dodds, B. Angow
R: S. Cawthan, J. Eastwell, L. Relouw
Int (from): X. Ellis, J. Stevenson, L. Polson, C. Stephens, C. Eastwell
Clunes
Not submitted
SKIPTON v. BALLAN
Skipton
From: M. Smith, J. Crack , T. Gawne, F. Morcombe, B. Fernando, J. Nolan, J. Haywood, D. Hiscock, M. McPhan, W. Radford, D. Southern, M. Howe, B. Mc Intyre, L. Bosworth, J. Drinkwater, S. Dunn, J. Brokenshow, J. Brokenshow, J. Pyke, J. McPhan, L. Crick
Ballan
From: J. Bongart, R. Wilkie, J. McGuire, J. Gibbs, J. Mullane, M. Currie, S. Wilkinson, T. Laurie, T. Bryant, J. Molik, S. Day, R. Watts, D. O'Hanlon, D. Bell, R. Bongart, J. Byrnes, J. Shaw, T. Trickey, D. Trickey, A. Bongart
DAYLESFORD v. GORDON
Daylesford
From: A. Button, D. Walker, L. Lossberg, R. Sewell, L. Lovig, L. Johns, J. Steen, B. Giacometti, E. Cooper, E. Nettleton, S. Alexander, M. O'Brien, A. Brereton, J. Adams, C. Adams, K. McLean, B. Sanders
Gordon
From: J. Goldie, N. Smerdon, M. Peterken, R. Fagan, A. Grundy, M. Kersley, L. Hancock, L. Toohey, M. Anderson, S. Miller, R. Aquilina, T. Elliot, D. Carey, J. Kirkpatrick, B. Luscott, N. Wood, J. Beven, M. Conder, J. Muscat, D. Callanan, A. Winter, D. McTigue