BFL
SENIORS
EAST POINT v. BALLARAT – Saturday
Subscribe now for unlimited access.
$0/
(min cost $0)
or signup to continue reading
East Point
B: C. Carson, J. Van Meel, S. Romeril
HB: H. Dawborn, R. Rattley, A. Maconachie
C: A. Nestor, D. Tung, B. Watkins
HF: R. Monument, M. Walsh, C. Bilney
F: A. Wright, B. McDougall, C. Jackson
R: P. Koderenko, D. Semmens, D. Murphy
Int: C. Lee, J. Draffin, J. Taylor, J. Watkins
Emg: J. Peeters
Ballarat
B: S. James, S. Wood, D. Larkin
HB: M. Martin, J. Sutherland, J. Nicholls
C: J. Blackburn, S. Hutchinson, T. Constable
HF: J. Antonio, T. Conroy, D. Kennedy
F: N. O'Farrell, M. Powling, J. Marshall
R: B. Van de Heuvel, W. Garner, N. Garner
Int: J. Ford, T. Hoyle, D. Hobbs, C. Prendergast
Emg: M. Brehaut, S. Pongho, A. Gray
REDAN v. LAKE WENDOUREE – Saturday
Redan
B: C Giampaolo, J Short, K Dawborn
HB: T Lamb, A Cleary, D Matthews
C: D Horbury, C Currie, B Schiltz
HF: B Smyth, G Bell, N Willox
F: H Edwards, D Chester, R Waight
R: N Hausler, N Horbury, L Hoy
Inter: P Fitzgibbon, L Hunter, T Morrish, B Riordan
Emerg: L Gill, K Hayes
Lake Wendouree
B: S. Carey, I. Kirby, T. Malone
HB: B. Edwards, L. O'Connell, H. Robertson
C: D. Sliwa, N. Peters, N. Pring
HF: L. Bucknall, S. Willmott, A. Simpson
F: T. Nijam, B. Hayes, B. Taylor
R: A. Armstrong, S. Clifton, J. Hooper
Int: N. Monk, L. Findlay, K. Raven, A. Kirby
Emg: H. Cartledge, H. Monk
SUNBURY v. MELTON – Saturday night
Sunbury
B: A. Magin, P. MacDonough, J. Guthrie
HB: N. Wood, A. O'Connor, R. Wood
C: M. Trimboli, A. Short, J. Hannett
HF: B. Guthrie, T. Lenaz, A. Goodson
F: G. Hay, T. Stead, B. Said
R: D. Kovacevic, N. Bridgland, T. Donoghue
Int: J. Flannery, A. Duhau, T. Hill, M. Medcraft
Emg: R. Allen, D. Muir, W. Healy, D. Sanderson, A. Gilbertson
In: W. Healy, T. Hill, D. Sanderson, R. Allen, D. Muir, A. Gilbertson
Melton
B: M. Licciardo, M. Beck, L. Walker
HB: J. Walker, R. Carter, N. Gale
C: B. Kight, J. Gleeson, D. Falzon
HF: D. Walker, B. Archard, L. Hickey
F: J. Grech, M. Huckstepp, B. Souter
R: M. Maric, C. Griffiths, R. Davis
Int: T. Button, J. Hickey, J. May, M. Brockwell
Emg: L. Martin, K. Baker, J. Kight, B. McIntyre, B. Newman
DARLEY v. BACCHUS MARSH – Sunday
Darley
B: L. Delahey, M. Hanson, J. Pearson
HB: H. Scotland, D. Leonard, S. Page
C: L. Spiteri, B. Inglis, L. Baker
HF: M. Inglis, K. Docherty, R. Hawkins
F: J. Carrick, R. Ellis, C. Graham
R: A. Cameron, D. Roy, B. Graham
Int: H. Inglis, J. Ancrum, C. Cullen, Z Dix
Emg: N. Thacker, T. Evans
Bacchus Marsh
B: T. Angwin, L. Blundell, J. Bolton
HB: A. Del Papa, Q. Butt, H. Coulton
C: J. Maksymow, D. Heta, M. Denham
HF: R. Mc Nay, L. Mullen, L. Noonan
F: R. Stuhldreier, T. Shea, D. Phyland
R: D. Burton, M. Sutherland, J. Trowsdale
Int: K. White, J. Wheelahan, D. Velden, S. Sherlock
MELTON SOUTH v. NORTH BALLARAT CITY – Tuesday (Anzac Day)
Melton South
B: M. Callus, A. El Houli, M. Banner
HB: M. El Houli, D. Hillier, A. Hibbert
C: B. Hooper, N. Kommer, D. Leggett
HF: B. Peters, T. Pears, M. Lynch
F: B. Sortino, , B. Sullivan
R: C. Searle, L. Watkins, J. Callus
Int: S. White, M. Notman, D. Vasjuta, A. Storey, C. Ogston
Emg: D. Van Heemst, J. Thornton Gielen, W. Thornton-Gielen, B. Sullivan, J. Krojs
North Ballarat City
NOT SUPPLIED
RESERVES
EAST POINT v. BALLARAT
East Point
B: J. Bassett, T. Provan, S. Tung
HB: B. Leonard, R. Walsh, A. Stevenson
C: J. Park, B. Murphy, K. McNicol
HF: J. Buttler, J. McClure, B. Fitzpatrick
F: W. Petrowski, J. Peeters,
R: J. Downey, L. Thornton,
Int: A. Hynes
Emg: Yoa , J. Lewis
Ballarat
B: T. Gillett, B. Hobbs, T. Sutton
HB: P. Antonio, S. Pongho, A. Madder
C: J. Leonard, S. Beverly, T. Allan
HF: P. Vivian, B. Smith, L. Hodgetts
F: J. Willowhite, B. Milikins, W. Johnston
R: B. Blower, A. Stepnell, G. Shearer
Int: L. Fisher, T. Nunn, M. Hastings, I. Shearer
REDAN v. LAKE WENDOUREE
Redan
From: M. Robinson, J. Baker, J. Peck, J. Jess, J. Johnston, S. Higgins, J. Leonard, K. Hayes, T. Finlay, J. Wain, S. Remington, , Z. Oliver, J. Everard, L. Gill, M. Hoy, D. Murphy, P. Barry
Lake Wendouree
B: A. Gillett, L. Dodd, P. O'Connell
HB: L. Wood, J. Leman, N. Clifton
C: A. Parrot, S. Willmott, E. Mc Cuskey
HF: M. Madden, H. Herben, D. Thomas
F: H. Cartledge, J. McLean, C. Landry
R: N. Fraser, H. Robertson, I. Medina,
Int: J. Millane, M. Emerson-Jones
SUNBURY v. MELTON
Sunbury
B: P. Barry, B. Mundy, W. Healy
HB: J. Rizk, J. Muir, T. Bell
C: D. Jurczyluc, A. Sammut, J. Hamilton
HF: C. Smith, C. Burrows, M. Pearce
F: M. Powell , J. Sheahan, D. Sanderson
R: R. Ritchie, B. Riley, D. Muir
Int: J. Elliott, D. Nutt, J. Williams, A. Gilbertson
Melton
B: J. Prudek, K. Wilson, N. Milburn
HB: S. Batten, J. Taylor, B. Newman
C: J. Mangion, T. Batten, B. McIntyre
HF: M. Lister, K. Baker, J. Buttigieg
F: H. Abela, J. Simpson, R. Peck
R: M. Gunn, A. Bartlett, M. Kruze
Int: A. Crone, M. Griffin, B. Merry, N. Treloar
In: B. Merry, N. Treloar, M. Griffin, N. Milburn, J. Mangion
Out: N. Wallace, T. Button, J. May, L. Henderson, J. Grech
DARLEY v. BACCHUS MARSH
Darley
NOT SUPPLIED
Bacchus Marsh
B: J. Calvitto, D. Bonnici, J. Bissell
HB: J. Dickson, T. Delahey, B. Cracknell
C: M. Garofalo, B. Griffiths, K. Grima
HF: B. Miller, J. Millar, Z. Miesen
F: T. Mullen, M. Suban, A. Sweet
R: C. Suban, K. Bench, M. McCann
Int: T. Huynh, T. Wardell, T. Walsh, A. Whittle
Emg: P. Trowsdale, T. Hughes, J. Blundell
MELTON SOUTH v. NORTH BALLARAT CITY
Melton South
B: J. Bell , J. Carlin, A. Toll
HB: M. Collins, B. Cottam, W. Dao
C: H. Fleetwood, M. Dransman, B. Binek
HF: J. Krojs, J. Madafferi, J. Vincent
F: J. Morrissey, S. Humphries, C. Ogston
R: D. Van Heemst, B. Notman, J. Thornton Gielen
Int: J. Mepstead, W. Thornton-Gielen, J. Charge, M. Scicchitano
North Ballarat City
NOT SUPPLIED
UNDER-18.5
EAST POINT v. BALLARAT
East Point
B: B. Noonan, N. Canny, J. Learmonth
HB: J. Gallagher, M. Romeril, Z. Gladman
C: T. Clark, S. Moore, E. Lawler
HF: M. Spark, D. Martin, W. McLoughlin
F: L. McGurk, M. Tuddenham, S. McKeegan
R: L. Ross, B. Medwell, W. McGannon
Int: C. Bowden, E. McMasters
Ballarat
B: L. Kinnersly, L. Wynd, J. Greville
HB: B. Davidson, A. Gray, Z. Fiegert
C: L. Fisher, T. Sutton, M. Brehaut
HF: R. Bradshaw, D. Rumler, E. Liston
F: A. McPherson, L. Rinaldi, W. Johnston
R: K. Swan, M. Reynolds, H. Butler
Int: M. McGrath, B. Pickering, J. Robertson, J. Graham
REDAN v. LAKE WENDOUREE
Redan
From: D. Okely, N. Vincent, L. McLean, J. Toulmin, T. Douglass, R. Petrascu, M. Judd, R. Lockhart, W. Madden, K. Linton, L. Frawley, Z. Forbes, H. Hall, Z. Jenkins, T. Bryans, T. Morrish, Z. Wilson, L. Scheele, M. Evans, J. Flynn, T. O'Keane, X. Fitzgerald
Lake Wendouree
From: S. Canny, A. Walter, T. McCallum, J. New, R. Emerson-Jones, A. Lourey, X. Schuurs, J. Pekin, J. O'Connell, A. McDougall, T. Salau, C. McKay, M. Beaumont, B. McPhan, J. Irvin, W. Henderson, K. Raven, C. Harte, H. Turner, F. Brennan, D. Casey, K. Postlethwaite, W. Greig, H. Monk, D. Brereton, C. Bade, J. Lohmann
SUNBURY v. MELTON
Sunbury
B: L. Healy, J. Dillon, J. Sorraghan
HB: P. Paye, C. Pitts, J. Stubbs
C: J. Mabia, I. Smithwick, R. Eales
HF: J. Pollard-Wright, J. Bygate, J. Taylor
F: D. Bygate, L. Muir, J. Muir
R: M. Eldridge, M. Edwards, D. Caruana
Int: B. Bould, D. Mundy, L. Millett, L. Goater
Melton
B: B. MacDonald, H. Millard, A. Angok
HB: M. Hanley-Breen, L. Martin, J. McGregor
C: T. Peters, C. Jones, J. Parsons
HF: R. Jones, T. Ferri, J. Whitehand
F: J. Robertson, B. Griffiths, J. Kight
R: B. Bol, K. Derose, L. Ericson
DARLEY v. BACCHUS MARSH
Darley
B: N. Dodemaide, M. Engstrom, J. Bewley
HB: M. Horan, B. Lopes
C: C. Toner, L. Douglas, N. Blackburn
HF: B. Galea, D. Locke, J. Beecham
F: J. Gordon, J. Stephenson, M. Torney
R: K. Forde, C. Pepi, D. Beecham
Bacchus Marsh
B: B. Drew, R. Bishop, L. Belcher
HB: S. Griffiths, J. Harrington, N. Hartfiel
C: B. Jackson, J. Homewood, J. Hehir
HF: J. Lalor, C. McKenzie, D. Miesen
F: M. Mitchell, D. Pettitt, L. Pigott
R: R. Porter, L. Randall, S. Rousch
Int: N. Chester, M. Thacker, B. Baldo, C. Stone
MELTON SOUTH v. NORTH BALLARAT CITY
Melton South
B: Y. Ozagi, B. Collins, D. Callus
HB: P. Unsworth, A. Curtis, J. Geddes
C: L. Parsons, C. Charge, L. Ratkowski
HF: N. Petrovski, D. Clarke, D. Curtis
F: J. Smoors, A. Clarke, N. Gemmell
R: C. Richardson, B. Sullivan, J. Watkins
Int: A. Revell, C. Nicol, B. Rajtmajer, D. Mariluch, J. Burge
North Ballarat City
From: M. Lawless, C. Perks, C. Patterson, F. Loader, M. Goh, I. Pertzel, , E. Lamb, T. Alkemade, R. Wood, M. Willian
CHFL
SENIORS
BUNINYONG v. DUNNSTOWN
Buninyong
B: N. Shell, J. Dunne, J. Orwin
HB: T. Conlan, J. Robertson, B. Guest
C: J. Rodgers, A. Bomitali, J. Romeril
HF: J. Renga, A. Hart, S. Van Meel
F: J. Mann, I. Baker, S. Turner
R: L. Rigby, N. Gilbert, J. Morgan
Int: M. Turner, D. Pelchen, J. Coxall, A. Scott
In: B. Guest, M. Turner, J. Coxall, S. Turner
Out: T. Dittloff, C. Wills, A. Ebery, F. Russell
Dunnstown
B: J. Keating, A. Thompson, T. O'Shea
HB: B. Collins, D. Harbour, T. Stubbs
C: A. Sawers, S. Jenkins, M. Archer
HF: R. Cahir, T. Collins, L. Saccutelli
F: H. Mckimmie, M. Djordjevic, J. Walters
R: A. Brennan, T. Botter, A. Toan
Int: R. Adams, A. Malone, J. Murray, M. Henderson
In: M. Henderson, J. Murray, A. Sawers, A. Toan
Out: B. Sinclair, K. Neville, K. Begbie, J. Stefani
GORDON v. BEAUFORT
Gordon
B: T. Collins, M. Gunnell, C. Myers
HB: G. Clifford, A. Toohey, S. Patterson
C: A. Munari, T. Murphy, B. Hallam
HF: C. McGuigan, D. James, M. Nolan
F: S. Nicholson, B. Sutcliffe, C. Richardson
R: L. Gunnell, J. Cousins, J. Clampit
Int: R. Manning, J. Gorman, I. Bowker, M. Spezza
In: J. Gorman, J. Cousins
Out: J. Toohey, M. Raworth
Beaufort
B: B. Howard, L. Marshall, Z. Marrow
HB: A. Petrie, D. Day, L. Cox
C: J. Duke, M. Foster, M. Jenkins
HF: J. Orr, S. Howard, S. Howard
F: T. Haase, J. Trigg, L. Murray
R: J. McDermott, T. Stapleton, L. Pfeifer
Int: B. Sternberg, R. Sangster, J. Mason, C. Drew
In: S. Howard, C. Drew, J. Duke
Out: B. Hart, D. Sangster, J. Davis
BUNGAREE v. HEPBURN
Bungaree
B: S. O'Loughlin, M. Harrington, J. Oostendorp
HB: M. Humphries, S. Finlayson, S. Ryan
C: N. Strachan, C. Morgan, H. Russell
HF: M. Bowman, J. Mirtschin, J. Murphy
F: L. Mirtschin, M. Geary, J. Walter
R: D. Benson, M. Sheridan, A. Browning
Int: B. Willian, C. Cowan, A. Milroy, H. Pyke
In: H. Pyke, C. Cowan
Out: Z. Denham, L. Prendergast
Hepburn
B: J. Malone, D. Chapman, L. Santurini
HB: K. Ogilvie, F. Anscombe, A. Ware
C: D. Rees, S. Salmon, M. Mc Kay
HF: J. Hogan, L. Stanton, J. Brown
F: J. Rodgers, M. Watt, A. Burns
R: T. Godsell, N. Johns, A. McKay
Int: S. Asa Leausa, T. Wills, L. Asa Leausa, H. Rodgers, J. Liversidge, L. Grills, B. Mc Kay
In: J. Rodgers, N. Johns, L. Grills, H. Rodgers, B. Mc Kay, M. Watt,
J. Liversidge, L. Stanton
Out: B. Johns, J. Clarke, C. Hatfield, B. Ryan, M. Marshall
DAYLESFORD v. WAUBRA
Daylesford
B: P. Rowe, J. Cooper, J. Nulty
HB: R. Costanzo, J. Evans, J. Clough
C: Z. Tisdale, J. Cowan, T. Thurwood
HF: X. Walsh, M. Risstrom, S. Walsh
F: C. Ralph, L. Carland, C. Lovig
R: S. Winnard, K. Trimble, J. Nicholson
Int: W. Austin, M. Elderfield, A. Mill, P. Helper
In: M. Elderfield, J. Nicholson
Out: R. Rodgers, K. Cummings
Waubra
From: L. Barnes, A. Davis, A. McPherson, M. Dawson, J. Petrie, A. Bird,
N. Dinsdale, W. Corbett, B. Wilson, L. Simpson, B. Douglass, N. Aringo,
J. King, T. Nash, N. Patrikeos, J. Lukich, G. Lukich, M. Niblett,
J. Crawford, W. Booth, D. Robertson, T. Boyle
In: J. Lukich, W. Booth, A. Davis
Out: D. Payne, N. Holding, J. Doggett
NEWLYN v. ROKEWOOD-CORINDHAP
Newlyn
B: S. Curran, L. Allen, M. Cosgrave
HB: J. Slater, D. Hammond, C. Eastwell
C: W. Carter, D. Fishwick, J. Milne
HF: D. Richardson, N. Hura, L. Prendergast
F: S. Massey, J. Fryar, J. Willmott
R: S. Robinson, D. Wehrung, A. Morrish
Int: W. Membrey, D. Wrigley, L. Shaw, J. Wren
In: W. Carter, L. Shaw, M. Cosgrave, S. Robinson, C. Eastwell, J. Wren
Out: N. David, H. Armour, D. Curran, L. Relouw, D. Lourey, J. Sullivan
Rokewood-Corindhap
B: B. Harris, J. Willey, D. Van Dyken
HB: M. Rainsford, L. Finlayson, J. O'Neil
C: L. Baker, D. Delaney, Z. Priddle
HF: S. Chapman, K. Begbie, S. Cameron
F: T. Fagg, J. Thompson, J. Carr
R: B. Reese, A. Gercovich, J. Dowell
Int: C. Anderson, A. Johnson, J. La Haye, L. Philp
In: S. Chapman, M. Rainsford, K. Begbie
Out: P. Smith, J. Hutchins, J. Hayes
LEARMONTH v. SKIPTON
Learmonth
B: N. Ross, E. Sinnott, C. Dickson
HB: D. Page, T. Martin, W. Simpson
C: M. Zelencich, S. Whiting, K. Mackay
HF: B. Campbell, M. Bond, R. Zelencich
F: J. O'Donnell, T. Curran, S. Rogan
R: J. Hutchison, M. Jackson, B. Powell
Int: O. Ross, P. McGuigan, J. Mayall, J. Rich
Emg: A. Broughton, N. Martin
In: O. Ross
Out: N. Bone
Skipton
B: N. Fenby, A. Romey, A. McLean
HB: C. Mitchell, T. Breed, L. Stranks
C: R. Stacey, S. Lehmann, S. Boswell
HF: P. Walsh, C. Townrow, P. Connelly
F: J. Crabtree, M. Weadley, M. Smith
R: R. Henricksen, H. Ryan-Dengate, T. Huglin
Int: E. Niyongabo, J. Nolan, B. Conroy, A. Clark
CLUNES v. CARNGHAM-LINTON
Clunes
B: R. Hind, C. Newton, A. Spence
HB: K. Thompson, K. Maroney, J. Thompson
C: A. Thompson, R. Hudson-Morgan, L. Hull
HF: R. Thompson, J. Baird, D. Milne
F: L. Madden, J. Yole, M. McLean
R: M. Paramonov, H. Labastida, P. Milne
Int: W. Parker, J. Whiting, L. Hind, T. Johnston
Emg: J. Sobey, M. Milne
In: M. McLean
Out: P. Heenan
Carngham-Linton
B: J. Coutts, J. Stalker, S. Cosgriff
HB: Z. Ross, B. Doolan, W. Bruty
C: J. O'Brien, B. Ketchen, R. Nunn
HF: D. O'Brien, L. Isbister, A. Mclean
F: A. Francis, J. O'Brien, A. Mc Cafferty
R: M. Coutts, J. Dawson, J. Benfield
Int: M. Richardson, M. Spratling, D. Achison, T. Currie
In: D. O'Brien, A. McCafferty, T. Currie
Out: J. Nichols, D. Pearson, C. Hannah
BALLAN v. SPRINGBANK
Ballan
B: D. Galea, Z. Boland, J. Byrnes
HB: A. Mullane, J. Wilkinson, J. Wilkie
C: L. Snaith, S. Hitchings, J. Conlan
HF: A. Kurzman, S. Wilkinson, B. Thomas
F: M. Snaith, A. Bongart, T. Trickey
R: J. Shaw, D. Tanti, J. McNamara
Int: L. Souter, S. Sher, M. Currie, T. McGregor
In: T. McGregor, T. Trickey, L. Souter, S. Wilkinson, S. Sher
Out: M. Rollo, C. Sharp, J. Layley, A. Pascoe, D. Christie
Springbank
B: B. Beasley, P. Lewis, S. Cue
HB: J. Simpson, M. Tyler, M. Anderson
C: J. Galea, B. Rix, M. Lakey
HF: B. Freeman, W. Driscoll, M. Keighrey
F: R. Lockett, T. Eltringham, N. Couch
R: J. Bowen, J. Maher, T. George
Int: M. Searl, S. Donegan, J. Mahar, B. Maher
In: J. Simpson, S. Donegan, B. Freeman, P. Lewis
Out: T. Maher, J. Tiley, M. Couch, K. Kennedy
RESERVES
BUNINYONG v. DUNNSTOWN
Buninyong
B: D. Dickson, B. Pearse, D. Kelly
HB: B. Davies, M. Hovey, M. Hartigan
C: L. Burbidge, A. Wiltshire, Z. Whykes
HF: T. Paterson, B. Leskosek, N. Miller
F: C. O'Keefe, P. Benn, T. Goss
R: D. Westblade, P. Lannen, M. Carroll
Int: J. Harris, D. Lannen
In: B. Davies, A. Wiltshire
Out: J. Finley, C. Boer, M. Turner, M. Kerr
Dunnstown
B: H. Marquand, B. Sinclair, N. Hobbs
HB: J. Williams, A. Forbes, P. White
C: H. McCarthy, C. Murphy, B. Morshead
HF: D. Simpkin, J. Murphy, B. Duffy
F: I. Keating, X. Jones, K. Andrews
R: M. Stewart, N. Taylor, J. Leoncini
Int: T. Giles, L. Spratling, J. Collins
Emg: D. Ross
In: N. Taylor, B. Sinclair, A. Forbes, K. Andrews, J. Leoncini
Out: J. Stefani, M. Henderson, J. Murray, Z. Short, S. Hadley
GORDON v. BEAUFORT
Gordon
Not submitted
Beaufort
B: A. Beer, J. Blackburn, A. Bourke
HB: L. Ward, J. Davis, D. Edwards
C: J. Hart, J. Sing, B. Hart
HF: D. Alexander, B. Lofts, E. Powlett
F: J. Chester, S. Broadbent, D. Sangster
R: T. Mc Gregor, K. Dern, J. Slater
Int: A. George, N. Trengove, T. Cameron, E. Watkins
In: B. Hart, D. Sangster, J. Chester, J. Davis, L. Ward
Out: C. Thompson, B. Turner, M. Murphy, K. Fitzpatrick, R. Orr
BUNGAREE v. HEPBURN
Bungaree
B: S. Hammond, S. Miller, T. Strachan
HB: L. Prendergast, D. Maher, B. Lane
C: S. Mewett, C. Martin, D. Kelly
HF: J. Trevenen, D. Murphy, J. O'Keane
F: H. Cousens, M. Shaddock, J. Rix
R: O. Hayes, J. Dummett, J. Mahar
Int: L. Hastie, C. Anwyl, D. Cousens, A. Richardson
In: J. Mahar, C. Anwyl, L. Prendergast
Out: H. Pyke, B. East, B. Trevenen
Hepburn
B: W. Cavanagh, K. Hartmann, R. Ford
HB: S. Gundry, M. Johns, C. Ferrier
C: C. Hatfield, B. Johns, J. Clarke
HF: R. Olver, M. Chapman, R. Johns
F: J. Paddon, S. Carman, M. Penny
R: T. Adams, D. Wallesz, M. Marshall
Int: M. Piper , W. Casey, A. Armstrong
In: R. Johns, K. Hartmann, B. Johns, J. Clarke, S. Gundry, C. Hatfield,
M. Marshall
Out: N. Johns, L. Grills, A. Ferrier, N. Whan, J. Barnes, J. Carman,
H. Rodgers, J. Liversidge
DAYLESFORD v. WAUBRA
Daylesford
From: L. Adams, J. Adams, A. Pearce, W. Giacometti , P. Ingle, L. Johns,
S. Beattie, S. Marshall, R. Holmes, E. Cooper, W. Hughes, M. Elderfield,
S. Winduss, M. O'Brien, C. O'Brien, S. Mobbs, X. Keighran, N. Cronin,
A. Brereton, S. Botheras, J. Adams, C. Adams, A. Button
Waubra
From: N. Waterson, J. Kane, A. Ham, C. Doggett, D. Payne, L. McLeod,
Z. Kennedy, J. Sardo, A. Murphy, B. McDonald, J. Kinna, D. Jenkins,
P. Hawkes, H. Baldwinson, K. Burnside, M. Molloy, C. Molloy, J. Grigg,
J. Doggett, N. Moran, B. Guinea
NEWLYN v. ROKEWOOD-CORINDHAP
Newlyn
B: B. Slater, J. Dimond, P. McKinnon
HB: D. Tabakovic, J. Sullivan, J. Kennedy
C: J. Karslake, M. Harris, J. Malone
HF: J. Relouw, S. Cawthan, M. Dwyer
F: P. Stephens, C. Eastwell, J. Eastwell
R: B. Huggett , D. Eastwell, M. Dean
Int: T. Willmott, A. McKay
In: M. Harris, B. Slater, J. Sullivan, P. McKinnon, A. McKay, J. Malone,
B. Huggett
Out: L. Shaw, D. Prendergast, J. Wren, P. Parr, R. Wynd, M. Cosgrave,
B. Wills, S. Dwyer, J. Stevenson
Rokewood-Corindhap
B: A. Heald, M. Tanis, H. Macaulay
HB: T. Weightman, P. Wells, A. Rizzoli
C: J. Johnson, Z. McLeod, D. Reece
HF: T. Griffith, T. Quarrell, D. Johnstone
F: M. Prokopiwskyi, A. Clarke, C. Banks
R: S. Clifton, P. Smith, J. McAuliffe
Int: S. Oakes-Rogerd, J. Banks, J. Ollington, B. Rogers
In: P. Smith, A. Clarke, M. Prokopiwskyi, J. Ollington
Out: N. Banks, M. Rainsford, T. Mellington, A. Clifton
LEARMONTH v. SKIPTON
Learmonth
B: T. Reyner, L. Tyndall, M. Fraser
HB: T. Owen, M. Beaumont, J. Powell
C: B. McEwin, N. Martin, J. Duffy
HF: A. Kent, D. Box, N. Gudgeon
F: G. Tyndall, W. Veldhuis, A. Broughton
R: B. Challis, D. Connor, B. Knowles
Int: D. Youd, B. Connor, B. Mackay, L. Williamson
Emg: M. Treweek, A. Johnson, J. Wren, J. Wells
In: B. Challis, A. Johnson, G. Tyndall, J. Wells, T. Reyner, T. Owen,
L. Tyndall, B. Knowles
Out: W. McOrist, P. Rogan, O. Ross, L. Karslake
Skipton
From: L. Parker, A. Bedggood, R. Atkinson, M. Merryfull, T. Gawne, B. Fernando,
M. McPhan, W. Radford, J. Tranter, B. Mellington, J. Sandlant, L. Crick
CLUNES v. CARNGHAM-LINTON
Clunes
From: P. Howe, L. Wrigley, L. Newton, A. Anderson, B. Wrigley, M. Coppick, L. Coleman, J. Seers, R. Quick, C. Garth, O. Fox, M. Wrigley, J. Lambert, P. Coon, J. Sobey, J. Chatham, A. Stinchcombe, M. Milne, M. Anderson, L. Johnston, L. Oliver
Emg: D. Fenwick, S. Repac, N. Middelkoop, K. Downs, D. Fox
Carngham-Linton
B: J. Richardson, H. Peoples, C. Scott
HB: L. Hanson, J. White, J. McGee
C: D. Pearson, N. Ringin, J. McErvale
HF: J. Liston, J. Price, A. Nethercott
F: F. Atchison, H. Budds, M. Crosier
R: A. Braeckmans, C. Hannah, J. Parkinson
Int: B. Lewis, M. Lange, J. Gould, B. Newell
In: N. Ringin, D. Pearson, H. Budds, M. Lange, H. Peoples, J. McErvale,
J. Parkinson, C. Hannah
Out: J. Mason, J. Currie, L. Hayles, N. King, A. Kilmartin, W. Caldow,
B. Hayles
BALLAN v. SPRINGBANK
Ballan
From: B. Whelan, J. Sutcliffe , D. Bridgman, J. Gilbert, B. Cummins, H. Hauke,
A. Tauschke, J. McGuire, N. Kettle, J. Darley, C. Golding, J. Rousch,
S. Day, R. Watts, D. O'Hanlon, J. Layley, A. Pascoe, D. Trickey,
J. Bongart, M. Smith-Bye
Springbank
B: J. Kennedy, J. Kennedy, B. O'Keefe
HB: J. White, K. Kennedy, T. Knowles
C: L. Mahar, B. Mundy, A. Rix
HF: S. Murphy, D. Haintz, J. Tiley
F: J. Waller, S. Kane, D. Quinlan
R: M. White, T. Maher, K. Maher
Int (from): M. Toohey, C. Rix, A. Murphy, P. Simpson, S. Wethling, J. Spicer
In: T. Maher, P. Simpson, J. Tiley, J. Kennedy, K. Kennedy, S. Kane
Out: K. Maher, A. Tyler, B. Freeman, D. Romeril
SMYTHESDALE v. CRESWICK
Smythesdale
Not submitted
Creswick
From: M. Roverts, E. McMurphy, T. Rieniets, M. Griffin, R. Antonio, L. Sheriff, J. Ellis, G. Van Oostveen, T. Spenceley, B. Marshman, W. McNabb, T. Wright, J. Porter, M. Hodge, C. Hepworth, P. Griffin, D. Gillingham, B. Antonio, Z. Lubeek, T. Baker, J. Hepworth, B. Hagen, J. Mitchell