BFL and CHFL teams - how they line up

BALLARAT FL 

SENIORS

BACCHUS MARSH v. MELTON SOUTH 

Bacchus Marsh

B: L. Mullen, T. Angwin, D. Velden

HB: M. Sutherland, D. Heta, J. Bolton

C: J.  Trowsdale, L.  Blundell, K.  White

HF: R. Stuhldreier, R. Mc Nay, H. Coulton

F: D. Phyland, J. Maksymow, A. Del Papa

R: D. Burton, S. Sherlock, M. Denham

Int: T. Shea, B. Griffiths, J. Calvitto, L. Noonan

Emg: K. Bench, T. Huynh, T. Wardell

In: T. Shea

Out J Wheelahan

Melton South

B: J. Watkins, A. El Houli, B. Sullivan

HB: M. El Houli, S. White, A. Hibbert

C: J.  Madafferi, N.  Kommer, D.  Leggett

HF: B. Peters, T. Pears, M. Lynch

F: B. Sortino, B. Fevola, M. Banner

R: C. Searle, L. Watkins, J. Callus

Int: M. Notman, D. Vasjuta, A. Storey, M. Callus, R. Holzer

Emg: T. Derickx, J. Thornton Gielen, W. Thornton-Gielen

In: A. Storey, R. Holzer, T. Pears

Out: B. Hooper, D. Hillier

MELTON v. LAKE WENDOUREE 

Melton

B: M. Licciardo, M. Brockwell, L. Walker

HB: J. Hickey, B. McIntyre, N. Gale

C: D.  Sharp, B.  Souter, B.  Kight

HF: K. Baker, M. Huckstepp, L. Hickey

F: J. Grech, A. Grigg, R. Walker

R: B. Archard, C. Griffiths, R. Davis

Int: J. Magee, T. Batten, J. Kight, K. Wilson, J. May, M. Beck

Emg: N. Wallace, T. Button, L. Ericson

In: J. Magee, T. Batten, D. Sharp, J. Kight, M. Beck, K. Wilson

Out: J. Walker,  D. Falzon,  D. Stevens, T Button

Lake Wendouree

B: S. Carey, I. Kirby, T. Malone

HB: L. Anderson, L. O'Connell, J. Alexander

C: D.  Sliwa, N.  Peters, N.  Pring

HF: A. Simpson, J. Elkington, B. Hayes

F: T. Nijam, H. Monk, B. Taylor

R: E. McCuskey, S. Clifton, J. Hooper

Int: L. Bucknall, N. Monk, L. Findlay, A. Kirby

Emg: H. Cartledge, S. Willmott, L. Wood, H. Robertson

In: L. Bucknall

Out: K. Raven

REDAN v. BALLARAT  

Redan

B: J. Short, P. Britt, J. Giampaolo

HB: N. Horbury, A. Cleary, C. Giampaolo

C: T.  Lamb, C.  Currie, B.  Schiltz

HF: N. Willox, D. Horbury, G. Bell

F: D. Chester, L. Hoy, P. Fitzgibbon

R: N. Hausler, D. Mathews, K. Waterbury

Int: B. Smyth, H. Edwards, T. Morrish R. Waight

No Change

Ballarat

B: S. James, S. Wood, D. Larkin

HB: M. Martin, J. Sutherland, D. Hobbs

C: J.  Blackburn, S.  Hutchinson, T.  Constable

HF: J. Antonio, T. Conroy, D. Kennedy

F: N. O'Farrell, M. Powling, J. Marshall

R: B. Van de Heuvel, W. Garner, N. Garner

Int: M. Brehaut, J. Ford, T. Hoyle, C. Prendergast

Emg: B. Smith, A. Stepnell, J. Nicholls, B. Hobbs, G. Shearer

In: B. Van de Heuvel

Out: B. Smith

SEBASTOPOL v. DARLEY

Sebastopol

B: B. Trew, S. Keiller, M. Cain

HB: H. Givvens, T. Petersen, B. Hutt

C: L.  Huppatz, B.  McLeod, J.  Grills

HF: D. Widgery, T. Hutt, T. Mookhoek

F: G. Lovett, M. Powell, J. Harvey

R: T. O'Sullivan-Kirchner, C. Dummett, R. Noether

Int: T. Holmes, W. Hoye, S. Butler, J. Mason

Emg: A. Young, D. Williamson, J. Morgan

In: L. Huppatz, T. Holmes 

Out: D. Cuthbertson, A Young

Darley

B: M. Inglis, H. Scotland, D. Leonard

HB: L. Baker, J. Pearson, R. Hawkins

C: B.  Graham, D.  Grenfell, J.  Carrick

HF: M. Hanson, B. Inglis, R. Ellis

F: J. Ancrum, H. Inglis, D. Roy

R: A. Cameron, S. Page, C. Graham

Int: L. Delahey, N. Thacker, T. Evans, L. Herring

Emg: D. Peacock, J. Zeestraten

In: M. Inglis, C. Graham, 

Out: K. Docherty, L. Spiteri

SUNBURY v. EAST POINT  

Sunbury

B: N. Wood, T. Stead, N. Bridgland

HB: J. Guthrie, W. Healy, D. Sanderson

C: J.  Rizk, G.  Hay, R.  Wood

HF: T. Lenaz, G. Valles, A. Goodson

F: J. Hannett, P. MacDonough, B. Said

R: D. Kovacevic, A. Duhau, A. Magin

Int: B. Guthrie, J. Flannery, D. Muir, T. Donoghue

Emg: A. Gilbertson, M. Edwards, L. Goater, R. Allen

In: W. Healy, D. Sanderson, T. Stead

Out: A. O'Connor,  A. Short, R Allen

East Point

B: C. Carson, J. Van Meel, A. Stevenson

HB: H. Dawborn, C. Jackson, A. Maconachie

C: A.  Nestor, D.  Tung, J.  McQueen

HF: R. Monument, M. Walsh, C. Bilney

F: J. Peeters, B. McDougall, B. Watkins

R: P. Koderenko, D. Semmens, D. Murphy

Int: S. Tung, J. Taylor, J. Watkins, C. Lee

Emg: R. Walsh, M. Rotumah-Onus

In: B. Watkins, J. Peeters

Out: B. Fitzpatrick, L. Thornton

RESERVES

BACCHUS MARSH v. MELTON SOUTH

Bacchus Marsh

B: D. Bonnici, J. Bissell, T. Hughes

HB: T. Mullen, T. Delahey, B. Cracknell

C: M.  Garofalo, M.  McCann, Z.  Miesen

HF: T. Walsh, J. Dickson, D. Bishop

F: A. Whittle, T. Wardell, Q. Butt

R: K. Bench, J. Millar, A. Sweet

Int: T. Huynh, L. Phyland, B. Baker, B. Jenkins, T. Castrignano, K. Grima

Melton South

From: J. Bell , A. Chavasse, L. Notman, T. Darcy, B. Cottam,  D.  Nicholson, M.  Dransman, J.  Kovarik  J. Vincent, W. Thornton-Gielen,  C. Ogston, S. Humphries,  M. Mckane, B. Notman, D. Van Heemst, J. Charge, W. Dao

 R. Souter, J. Mepstead, A. Xuereb, J. Krojs, B. Hooper, A. Toll, B. Binek

MELTON v. LAKE WENDOUREE 

Melton

B: H. Abela, K. Wilson, A. Bartlett

HB: N. Wallace, J. Taylor, S. Batten

C: M.  Rawlings, M.  Beck, N.  Treloar

HF: D. Sharp, K. Baker, J. Buttigieg

F: M. Griffin, J. Simpson, B. Newman

R: A. Crone, R. Peck, M. Kruze

Int: D. Stokes, J. Rawlings, B. Merry, J. Mangion

Lake Wendouree

B: J. Clough, J. Leman, A. Parrot

HB: L. Wood, S. Peeters, N. Clifton

C: T.  Mc Kay, S.  Willmott, P.  O'Connell

HF: J. Foster, H. Herben, A. Gillett

F: H. Cartledge, J. McLean, M. Madden

R: D. Hickey, N. Fraser, H. Robertson

Int: D. Thomas, I. Medina, J. Millane, O. Yeung

REDAN v. BALLARAT 

Redan

B: J. Peck, J. Baker, Z. Oliver

HB: L. Gill, J. Johnston , M. Robinson

C: T.  Finlay, J.  Jess, X Curran

HF: J. Little, C. Inglis, R. Waight

F: J. Ritchens, B. Riordan, J. Burns

R: J. Everard, M. Hoy, J. Wain

Int: S. Knaf, P. Barry, M. Evans

Ballarat

B: J. Leonard, B. Hobbs, T. Gillett

HB: P. Antonio, B. Smith, A. Madder

C: B.  Davidson, B.  Fraser, L.  Hodgetts

HF: S. Beverly, D. Larkin, B. Rodd

F: B. Milikins, C. Egan, J. Willowhite

R: J. Nicholls, A. Stepnell, G. Shearer

Int: L. Fisher, S. Baker, K. Swan, L. Wynd, H. Butler, T. Sutton, A. Gray, W. Johnston, J Taylor

SEBASTOPOL v. DARLEY 

Sebastopol

B: J. Hardy, D. Mauric, A. Smith

HB: A. Young, G. Snowden, R. Henderson

C: D.  Williamson, A.  Brimacombe, J.  Morgan

HF: M. Jolly, S. Henry, B. Stevens

F: D. Watsone, T. Stewart, J. Cuthbertson

R: S Bertus, L. Noether, N. Marsh

Int: S. Bertus, A. Wallis, B. Silvey

Darley

B: J. Zeestraten, D. Locke, T. Thacker

HB: L. Cahill, S. Mc Donald, C. Cullen

C: S.  Holt, B.  Matthews, Z.  Dix

HF: R. Gundry, A. Speak, J. Clarke

F: T. Minns, B. Cousins, D. Edwards

R: T. Stephenson, T. Stone, N. Baker

Int: L. Luck-Taylor, K. Forde, D. Robson, D. Peacock

Emg: K. Fenton, J. Spiteri, K. Doyle, B Holt

SUNBURY v. EAST POINT

Sunbury

B: A. O'Connor, A. Gilbertson, P. Barry

HB: J. Elliott, J. Muir, B. Mundy

C: D.  Jurczyluc, R.  Allen, C.  Casson

HF: M. Pearce, C. Burrows, J. Williams

F: B. Ferrari, J. Sheahan, J. Johnson

R: R. Ritchie, B. Riley, C. Smith

Int: M. Powell , A. Faulds, M. Baird, A. Sammut

East Point

B: B. Fitzpatrick, S. Romeril, J. Bassett

HB: B. Leonard, R. Walsh, M. McCrow

C: T.  Provan, B.  Murphy, K.  McNicol

HF: J. Draffin, J. McClure, J. Buttler

F: T. Whittington, J. Kirby, K. Rattley

R: J. Downey, J. Tung, C. Raine

Int: A. Wright, C. Banwell, M. Rotumah-Onus, L. Thornton

Emg: L. Solly, Z. Price

UNDER-18.5

BACCHUS MARSH v. MELTON SOUTH

Bacchus Marsh

B: B. Drew, R. Bishop, L. Belcher

HB: S. Griffiths, J. Harrington, N. Hartfiel

C: B.  Jackson, J.  Homewood, B.  Baldo

HF: J. Lalor, C. McKenzie, D. Miesen

F: M. Mitchell, D. Pettitt, L. Pigott

R: R. Porter, L. Randall, K. Dickson

Int: N. Chester, M. Thacker, B. Solomon, C. Stone

Melton South

B: C. Nicol, B. Collins, D. Callus

HB: P. Unsworth, A. Curtis, J. Geddes

C: L.  Parsons, C.  Charge, L.  Ratkowski

HF: N. Petrovski, D. Clarke, D. Curtis

F: J. Smoors, A. Clarke, N. Gemmell

R: B. Sullivan, A. Revell, J. Burge

Int: B. Rajtmajer, D. Mariluch

MELTON v. LAKE WENDOUREE

Melton

B: B. MacDonald, H. Millard, A. Angok

HB: M. Hanley-Breen, L. Martin, J. McGregor

C: T.  Peters, C.  Jones, J.  Parsons

HF: J. Whitehand, T. Ferri, T. Simpson

F: B. Griffiths, J. Robertson, J. Kight

R: B. Bol, K. Derose, L. Ericson

Int: R. Jones, M. Wilde, R. Hehir, R. Carter

Lake Wendouree

B: H. Turner, A. McDougall, H. Monk,

HB: J. Hammond, C. Harte, R. Emerson-Jones

C: D.  Casey, X.  Schuurs, S.  Canny

HF: B. McPhan, A. Lourey, K. Raven

F: J. New, C. Mc Kay, J. Irvin

R: K. Postlethwaite, P. Taranto, J. O'Connell

Int: A. Walter, J. Pekin, D. Brereton

REDAN v. BALLARAT 

Redan

B: T. O'Keane, D. Okely, X. Fitzgerald

HB: K. Linton, H. Hall, Z. Jenkins

C: S.  Carr, J.  Toulmin, L.  Scheele

HF: T. Douglass, M. Judd, Z. Forbes

F: Z. Wilson, L. McLean, J. Flynn

R: W. Madden, K. Dawborn, T. Bryans

Int: J. O'Donnell, L. Frawley, D. Murphy, J. Curnow

Ballarat

B: J. Greville, L. Wynd, J. Robertson

HB: L. Kinnersly, M. Reynolds, T. Sutton

C: L.  Fisher, A.  McPherson, M.  McGrath

HF: T. Nunn, A. Gray, Z. Fiegert

F: L. Rinaldi, K. Swan, E. Liston

R: D. Rumler, H. Butler, T. Allan

Int: J. Taylor, B. Pickering, I. Shearer, W. Johnston

SEBASTOPOL v. DARLEY 

Sebastopol

From: H. Koutsogiannis, J. Gillett-Veenstra, L. Shaw, A. Petit, H. Bogers , C. Langanke, C. Slater, L. Buttler, J. Benbow, C. Dunlop, B. Buttler, R. Smith, L. Cassells, B. Cooper, D. Attwell, J. Butler, J. Cooper, M. Miller

Darley

B: N. Dodemaide, M. Engstrom, J. Bewley

HB: R. Orr, B. Lopes, R. Borg

C: N.  Blackburn, L.  Douglas , M.  Horan

HF: N. Blade, D. Locke, T. Evans

F: J. Gordon, J. Stephenson, M. Torney

R: K. Forde, C. Pepi, D. Beecham

Int: C. White, B. Galea, J. Beecham, D. Franklin

Emg: C. Toner

SUNBURY v. EAST POINT 

Sunbury

B: L. Healy, B. Bould, J. Taylor

HB: J. Dillon, C. Pitts, L. Goater

C: D.  Bygate, D.  Caruana, R.  Eales

HF: P. Paye, L. Tarczon, J. Pollard-Wright

F: F. Feiloaki, J. Muir, M. Eldridge

R: J. Bygate, M. Edwards, J. Stubbs

Int: J. Mabia, A. Cranson, D. Mundy, L. Muir

East Point

B: B. Noonan, N. Canny, J. Price

HB: J. Gallagher, M. Romeril, Z. Gladman

C: J.  Dodd, S.  Moore, E.  Lawler

HF: W. McLoughlin, D. Martin, C. Bowden

F: I. Quick, M. Tuddenham, E. McMasters

R: L. Ross, B. Medwell, W. McGannon

Int: N. Collins, L. McGurk, S. McKeegan, J. Learmonth

CENTRAL HIGHLANDS FL

SENIORS

WAUBRA v. BUNINYONG

Waubra

B: J. King, J. Kinna, G. Lukich

HB: T. Nash, A. Murphy, J. Lukich

C: D.  Robertson, J.  Petrie, P. Dodds

HF: B. Wilson, L. Johns, N. Holding

F: N. Aringo, L. Barnes, T. Boyle

R: W. Corbett, J. Crawford, A. Davis

Int: M. Dawson, N. Dinsdale, B. Douglass, M. Niblett

In: M. Niblett

Out: N. Patrikeos

Buninyong

B: N. Shell, J. Dunne, T. Dittloff

HB: M. Turner, J. Robertson, B. Guest

C: T.  Conlan, N.  Gilbert, J.  Romeril

HF: I. Baker, A. Ebery, S. Van Meel

F: C. O'Keefe, F. Russell, A. Hart

R: L. Rigby, J. Morgan, J. Rodgers

Int: P. Lannen, J. Mann, J. Coxall, A. Wiltshire

In: C. O'Keefe, P. Lannen, T. Dittloff

Out: M. Emmlin, A. Scott, L. Burbidge

ROKEWOOD-CORINDHAP v. GORDON

Rokewood-Corindhap

B: J. Hutchins, J. Willey, B. Harris

HB: M. Rainsford, L. Finlayson, J. O'Neil

C: L.  Baker, D.  Delaney, Z.  Priddle

HF: S. Chapman, K. Begbie, S. Cameron

F: T. Fagg, J. Thompson, J. Carr

R: B. Reese, A. Gercovich, J. Dowell

Int: J. Hayes, A. Johnson, L. Philp, C. Anderson

In: A. Johnson, J. Hutchins

Out: J. La Haye,  D. Van Dyken

Gordon

B: C. Myers, M. Gunnell, J. Toohey

HB: G. Clifford, D. James, S. Patterson

C: A. Munari, T. Murphy, B. Hallam

HF: C. McGuigan, M. Anderson, M. Nolan

F: S. Nicholson, B. Sutcliffe, C. Richardson

R: L. Gunnell, M. Raworth, J. Clampit

Int (from): R. Manning, M. Spezza, J. Gorman, B. Alexander, C. Davis

In: C. Myers, C. Davis

Out: T. Collins

SKIPTON v. BUNGAREE

Skipton

B: N. Fenby, S. Boswell, P. Connelly

HB: C. Mitchell, C. Townrow, L. Stranks

C: R.  Simmonds, T.  Huglin, A. McLean

HF: T. Breed, R. Henricksen, A. Romey

F: P. Walsh, M. Weadley, L. Jongebloed

R: M. Merryfull, H. Ryan-Dengate, D. Sing

Int: D. Meerman, B. Conroy, S. Lehmann, D. Hall

In: D. Meerman, A. Romey, L. Jongebloed, S. Lehmann

Out: T. Robertson,  J. Crabtree,  B. Uwland,  S. Dunn

Bungaree

B: L. Prendergast, J. Oostendorp, M. Humphries

HB: Z. Denham, M. Geary, S. Ryan

C: J.  Walter, C.  Morgan, A.  Milroy

HF: N. Strachan, M. Bowman, J. Murphy

F: O. Hayes, J. Mirtschin, H. Pyke

R: D. Benson, M. Sheridan, A. Browning

Int: S. O'Loughlin, J. Trevenen, B. Willian, H. Russell

In: Z. Denham, J. Trevenen

Out: J. Mahar, C. Cowan

CRESWICK v. DAYLESFORD

Creswick

B: D. Mann, R. Pompe, C. Mann

HB: T. Randall, L. Hepworth, A. Hepworth

C: C.  Hepworth, P.  Hofman, J.  Arnold

HF: M. Miller, M. Arnold, S. Hughes

F: B. Dunbar, C. Robinson, A. Lovel

R: T. Baker, A. Sedgwick, J. Marshman

Int: M. Gervasoni, B. Antonio, T. Rieniets, P. Phillips

In: M. Gervasoni

Out: T. Walmsley

Daylesford

B: P. Rowe, J. Cooper, P. Helper

HB: J. Nicholson, J. Evans, J. Clough

C: C.  Ralph, J.  Cowan, T. Thurwood

HF: R. Costanzo, L. Carland, S. Walsh

F: C. Lovig, Z. Tisdale, J. Nulty

R: S. Winnard, K. Cummings, X. Walsh

Int: W. Giacometti , W. Hughes, M. Elderfield, E. Nettleton

In: J. Evans, P. Rowe

Out: J. Browne, M. Elderfield

CARNGHAM-LINTON  v. NEWLYN

Carngham-Linton

B: J. Coutts, J. Stalker, S. Cosgriff

HB: T. Clarke, B. Doolan, W. Bruty

C: R.  Nunn, B.  Ketchen, T.  Sarah

HF: L. Isbister, M. Coutts, J. Nichols

F: J. O'Brien, A. Mc Cafferty, J. Pring

R: M. Richardson, J. Benfield, J. Dawson

Int (from): A. Francis, B. Lewis, D. O'Brien, J. O'Brien, D. Achison

In: B. Lewis, D. Achison, A. Francis, J. Benfield

Out: A. Mclean,  Z. Ross,  T. Currie

Newlyn

B: J. Slater, L. Shaw, M. Cosgrave

HB: S. Dwyer, D. Hammond, J. Milne

C: A.  Morrish, D.  Wehrung, M.  Dean

HF: D. Richardson, N. Hura, J. Willmott

F: L. Prendergast, J. Fryar, M. Harris

R: D. Lourey, D. Fishwick, W. Carter

Int: N. David, B. Slater, L. Relouw, D. Wrigley

In: N. David, M. Harris, D. Wrigley, S. Dwyer

Out: L. Allen, J. Gray, H. Armour, L. McGregor

CLUNES v. LEARMONTH

Clunes

B: K. Thompson, C. Newton, A. Spence

HB: K. Maroney, L. Wrigley, M. Mc Lean

C: J.  Nevill, R.  Thompson, L.  Coleman

HF: R. Hudson-Morgan, J. Yole, P. Heenan

F: H. Labastida, M. Wrigley, J. Baird

R: T. Johnston, J. Whiting, J. Thompson

Int: J. Sobey, P. Milne, D. Milne, L. Hull

Emg: R. Hind, W. Parker, A. Thompson, L. Hind

Learmonth

B: C. Dickson, E. Sinnott, N. Martin

HB: O. Ross, M. Beaumont, K. Mackay

C: M.  Zelencich, S.  Whiting, J.  Rich

HF: R. Zelencich, M. Bond, S. Rogan

F: B. Campbell, T. Curran, J. O'Donnell

R: J. Hutchison, M. Jackson, B. Powell

Int: N. Ross, P. McGuigan, J. Mayall, B. Knowles

In: M. Beaumont, B. Knowles

Out: T. Martin, D. Page

HEPBURN v. BALLAN

Hepburn

B: S. Asa Leausa, D. Chapman, L. Santurini

HB: K. Ogilvie, F. Anscombe, A. Ware

C: D.  Rees, A.  McKay, M.  Mc Kay

HF: J. Hogan, L. Stanton, J. Brown

F: J. Rodgers, M. Watt, A. Burns

R: T. Godsell, S. Salmon, B. Mc Kay

Int: C. Hatfield, T. Wills, J. Liversidge, J. Clarke

In: C. Hatfield

Out: H. Rodgers

Ballan

B: J. Downey, A. Bongart, D. Galea

HB: A. Mullane, J. Wilkinson, J. Byrnes

C: B.  Thomas, S.  Hitchings, J.  Wilkie

HF: A. Kurzman, N. Kettle, L. Souter

F: M. Rollo, B. Barnes, C. Sharp

R: J. Shaw, S. Sher, J. McNamara

Int: Z. Boland, M. Currie, L. Snaith, D. Tanti

In: D. Tanti, B. Barnes

Out: M. Snaith, S. Wilkinson

BEAUFORT v. DUNNSTOWN

Beaufort

B: L. Marshall, B. Howard, L. Cox

HB: M. Jenkins, J. Trigg, T. Stapleton

C: Z.  Marrow, M.  Foster, R.  Sangster

HF: T. Haase, C. Drew, D. Sangster

F: J. Duke, L. Murray, A. Petrie

R: J. McDermott, L. Pfeifer, J. Mason

Int: S. Lodge, B. Sternberg, J. Orr, D. Day

Emg: D. Edwards

In: J. Orr, J. Trigg

Out: S. Howard

Dunnstown

B: H. Mckimmie, T. O'Shea, D. Harbour

HB: B. Collins, A. Forbes, R. Cahir

C: M.  Kennedy, S.  Jenkins, T.  Stubbs

HF: A. Toan, A. Brennan, L. Saccutelli

F: A. Sawers, A. Thompson, T. Collins

R: M. Stewart, R. Dyer, T. Botter

Int: H. McCarthy, K. Neville, J. Murray, M. Henderson

In: T. Botter, J. Murray, A. Sawers

Out: B. Duffy, J. Keating, X. Jones

RESERVES

WAUBRA v. BUNINYONG

Waubra

B: B. Guinea, L. Meerbach, M. Cashin

HB: J. Kane, N. Moran, A. Briody

C: D.  Payne, H. Baldwinson, J.  Sardo

HF: C. Doggett, C. Molloy, J. Doggett

F: R. Murphy, P. Hawkes, A. McPherson

R: Z. Kennedy, B. McDonald, D. Jenkins

Int: L. McLeod, K. Burnside, T. Mullane, A. Ham

Buninyong

B: D. Dickson, D. Kelly, B. Pearse

HB: J. Finley, C. Kennedy, M. Hartigan

C: L.  Burbidge, M.  Kerr, J.  Harris

HF: T. Paterson, B. Davies, N. Miller

F: T. Goss, P. Benn, M. Chapman

R: D. Westblade, Z. Whykes, M. Carroll

Int: M. Hovey, B. Leskosek, C. Boer, E. Simpson

ROKEWOOD-CORINDHAP v. GORDON

Rokewood-Corindhap

B: A. Heald, M. Tanis, H. Macaulay

HB: T. Weightman, P. Wells, J. La Haye

C: D.  Van Dyken, J.  McAuliffe, C.  Banks

HF: M. Prokopiwskyi, D. Johnstone, T. Griffith

F: T. Mellington, A. Clarke, A. Rizzoli

R: Z. McLeod, P. Smith, N. Stubbs

Int: J. Banks, J. Ollington, B. Rogers

Emg: S. Oakes-Rogers

Gordon

Not submitted

SKIPTON v. BUNGAREE

Skipton

From: B. Sanders, A. Bedggood, A. McGregor, R. Atkinson, J. Crack , N. Elford, T. Gawne, B. Fernando, J. Nolan, M. McPhan, M. Washford, J. Tranter, B. Mellington, J. Drinkwater, D. Lee, J. Pyke, J. Sandlant, J. McPhan, L. Crick, J. Kirkpatrick, M. Smith

Bungaree

B: B. East, S. Miller, L. Hastie

HB: S. Hammond, B. Lane, D. Kelly

C: J.  O'Keane, C.  Martin, A.  Richardson

HF: T. Strachan, M. Shaddock, D. Cousens

F: B. Trevenen, D. Murphy, J. Rix

R: D. Maher, J. Dummett, S. Mewett

Int: B. Pearce, L. Perks

CRESWICK v. DAYLESFORD

Creswick

B: J. Allison, L. Robertson, C. Powell

HB: J. Ellis, T. Wright, T. Booth

C: M. Gervasoni, B. Marshman, J. Mitchell

HF: M. Hodge, T. Spenceley, R. Antonio

F: J. Porter, Z. Lubeek, B. Hagen

R: L. Sheriff, D. Wright, P. Griffin

Int: W. McNabb, J. McDonald, E. McMurphy, G. Van Oostveen

Daylesford

From: M. Sutton, J. Adams, P. Ingle, D. Walker, L. Campbell, J. Botheras, J. Cummings, S. Beattie, D. Ryan, R. Holmes, E. Cooper, M. Elderfield, S. Winduss, M. O'Brien, C. O'Brien, X. Keighran, C. Elderfield, J. Dwyer, A. Brereton, S. Botheras, J. Adams, C. Adams

CARNGHAM-LINTON  v. NEWLYN

Carngham-Linton

B: F. Atchison, C. Scott, J. Gould

HB: A. Nethercott, J. Liston, J. McGee

C: J.  Richardson, J.  White, J.  McErvale

HF: J. Price, A. Braeckmans, N. King

F: N. Ringin, H. Budds, C. Addison

R: M. Lange, C. Hannah, H. Peoples

Int: N. Achison, B. Hayles, J. Currie

Newlyn

B: S. Curran, A. McKay, P. McKinnon

HB: B. Huggett , J. Sullivan, D. Tabakovic

C: J.  Malone, D.  Eastwell, J.  Kennedy

HF: P. Stephens, S. Cawthan, J. Thomson

F: T. Micklewright Hill, M. Dodds, W. Membrey

R: S. Robinson, J. Eastwell, J. Relouw

Int: J. Stevenson, J. Dimond

CLUNES v. LEARMONTH

Clunes

B: J. Sobey, R. Quick, N. Valucava

HB: A. Anderson, L. Wrigley, B. Wrigley

C: L.  Madden, D. Fenwick, L.  Hind

HF: L. Johnston, M. Wrigley, P. Coon

F: N. Middelkoop, E. Downs, D. Fox

R: A. Stinchcombe, L. Coleman, R. Hind

Int: W. Parker, K. Thompson

Learmonth

B: M. Fraser, L. Karslake, L. Williamson

HB: T. Owen, L. Tyndall, B. McEwin

C: J.  Wells, D.  Box, B.  Connor

HF: M. Treweek, B. Oswald, A. Kent

F: A. Broughton, N. Gudgeon, J. Duffy

R: D. Youd, D. Page, D. Connor

Int: T. Reyner, G. Tyndall, A. Johnson, J. Wren

HEPBURN v. BALLAN

Hepburn

B: S. Gundry, K. Hartmann, R. Ford

HB: N. Whan, K. Durham, M. Johns

C: J.  Carman, M.  Marshall, A. Ferrier

HF: M. Pedretti, M. Chapman, C. Ferrier

F: B. Ryan, S. Carman, M. Penny

R: T. Adams, L. Grills, D. Wallesz

Int: M. Piper, W. Casey, A. Armstrong, R. Johns

Ballan

From: B. Whelan, J. McGuire, J. Mullane, M. Darley, H. Micallef, C. Golding, T. Bryant, O. Powell, S. Day, R. Watts, D. O'Hanlon, J. Fenwick, K. Swanson, T. McGregor, J. Layley, J. Conlan, A. Pascoe, T. Trickey, D. Trickey, J. Bongart, M. Smith-Bye

BEAUFORT v. DUNNSTOWN

Beaufort

B: B. Lofts, D. Edwards, T. Cameron

HB: A. George, N. Trengove, C. Thompson

C: J. Sing, L. Ward, K. Dern

HF: J. Davis, S. Broadbent, J. Blackburn

F: E. Powlett, J. Slater, E. Watkins

R: T. McGregor, J. Hart, B. Hart

Int: M. Getsom, S. Leckie, A. Beer, M. Murphy

Dunnstown

B: I. Keating, H. Marquand, N. Hobbs

HB: R. Adams, J. Keating, J. Williams

C: T.  Giles, J.  Stefani, K.  Andrews

HF: M. Archer, J. Leoncini, C. Murphy

F: J. Collins, J. Murphy, P. White

R: Z. Short, B. Sinclair, B. Duffy

Int: D. Ross, L. Spratling, N. Taylor, B. Morshead

SPRINGBANK v. SMYTHESDALE

Springbank

B: J. Kennedy, B. O'Keefe, J. White

HB: S. Quinlan, K. Kennedy, S. Donegan

C: J.  Galea, B.  Mundy, A.  Rix

HF: S. Murphy, L. Douglas, J. Tiley

F: J. Waller, D. Haintz, T. Knowles

R: R. Bruun, B. Maher, K. Maher

Int: M. Toohey, D. Quinlan

Smythesdale

B: J. Troon, C. Morcombe, R. Anthony

HB: J. Cranny, J. Szabo, M. Smith

C: C.  Stewart, A.  Carli, J.  Tuohy

HF: J. Billman, D. Kennedy, A. Baker

F: C. Hocking-Turnbull, B. Pails, A. Ormond

R: C. Azzopardi, D. Walker, S. Frys

Int: D. Gamble