All the BFL and CHFL teams

BALLARAT FL

SENIORS

BACCHUS MARSH v. MELTON 

Bacchus Marsh

B: M. Sutherland, T. Angwin, D. Velden

HB: K. White, L. Phyland, J. Bolton

C: J.  Trowsdale, T.  Shea, D.  Bishop

HF: D. Phyland, A. Del Papa, S. Sherlock

F: R. Stuhldreier, D. Burton, B. Griffiths

R: D. Heta, L. Blundell, M. Denham

Int: L. Mullen, H. Coulton, R. McNay, J. Hehir

Emg: S. Lafranchi, J. Homewood, K. Dickson, L. Noonan

In: L. Mullen, R. McNay, T. Angwin, H. Coulton

Out: T. Hughes, J. Homewood, K. Dickson, L. Noonan

Melton

B: B. Archard, K. Baker, R. Carter

HB: D. Sharp, R. Davis, L. Ericson

C: C.  Griffiths, N.  Gale, J.  Gleeson

HF: A. Grigg, J. Hickey, L. Hickey

F: J. Kight, K. Wilson, B. Kight

R: B. McGregor, J. May, B. McIntyre

Int: L. Walker, D. Walker, R. Walker, J. Walker

Emg: C. Armstrong, L. Martin, T. Button, J. Grech, J. Taylor

In: B. McGregor, L. Ericson, L. Walker

Out: N. Wallace,  C. Armstrong, T. Button

NORTH BALLARAT CITY v. LAKE WENDOUREE

North Ballarat City

B: J. Vanderkley, B. Draffin, L. Simpson

HB: C. Jenkins, R. Luke, O. Nash

C: S.  Mc Cartin, D.  Jones, A.  Turley

HF: J. Burke, M. Johns, S. Willian

F: H. Loader, W. Young, M. Curtis

R: N. Dunstan, J. Bromley-Lynch, S. Bromley-Lynch

Int: T. Hotchin, T. McPhan, T. Bromley-Lynch, D. Kilpatrick

In: D. Kilpatrick, T. McPhan, H. Loader

Out: M. Gilbert,  C. McGrath,  N. Olver

Lake Wendouree

B: S. Carey, I. Kirby, B. Hayes

HB: T. Malone, L. O'Connell, A. Kirby

C: N.  Monk, N.  Peters, C.  Mc Kay

HF: L. Bucknall, J. Hooper, S. Willmott

F: T. Nijam, L. Anderson, B. Taylor

R: A. Armstrong, S. Clifton, J. Alexander

Int: A. Simpson, L. Findlay, K. Raven, H. Monk

Emg: E. McCuskey, S. Clifton

In: L. Findlay, J. Hooper, C. McKay, L. Bucknall, A. Simpson

Out: J. Elkington, N. Fraser, D. Sliwa, J. Monk, E. McCuskey

MELTON SOUTH v. SEBASTOPOL  

Melton South

B: J. Watkins, A. El Houli, B. Sullivan

HB: J. Bell , S. White, W. Thornton-Gielen

C: M.  Notman, B.  Fevola, J.  Krojs

HF: C. Searle, D. Leggett, M. Lynch

F: J. Kent, R. Holzer, D. Vasjuta

R: B. Sortino, L. Watkins, J. Vincent

Int: D. Callus, J. Charge, D. Nicholson, M. Banner

Emg: B. Collins, B. Sullivan, W. Dao, B. Hooper

In: D. Callus, B. Fevola, D. Vasjuta,

Out: A. Clarke,  N. Kommer, B. Sullivan

Sebastopol

B: B. Trew, T. Petersen, B. Hutt

HB: R. Noether, G. Snowden, M. Cain

C: B.  McLeod, C.  Dummett, G.  Lovett

HF: T. Mookhoek, T. Hutt, J. Harvey

F: W. Hoye, T. Stewart, H. Givvens

R: H. Everett, B. Goodes, L. Huppatz

Int: D. Widgery, J. Morgan, S. Butler, J. Mason

Emg: S. Keiller, L. Noether, R. Henderson

In: J. Mason, R. Noether

Out: M. Powell, D. Cuthbertson

SUNBURY v. REDAN 

Sunbury

B: R. Wood, T. Lenaz, N. Bridgland

HB: J. Rizk, A. Short, L. Bramble

C: D.  Muir, T.  Donoghue, N.  Wood

HF: J. Flannery, P. MacDonough, A. Goodson

F: W. Healy, T. Stead, B. Said

R: D. Kovacevic, A. Magin, G. Hay

Int: M. Trimboli, B. Guthrie, J. Hannett, A. Duhau

Emg: M. Edwards, J. Bygate, T. Hill, A. Sammut

In: L. Bramble

Out: R. Allen

Redan

B: J. Giampaolo, P. Britt, J. Baker

HB: D. Chester, J. Short, C. Giampaolo

C: T.  Lamb, D.  Watson, B.  Schiltz

HF: J. Jess, B. Smyth, N. Willox

F: M. Phelps, L. Hoy, K. Hayes

R: A. Cleary, N. Horbury, D. Mathews

Int: J. Toulmin, J. Webster, T. Bryans, T. Morrish

In: J. Toulmin, D. Mathews, J. Webster, D. Watson, T. Bryans

Out: G. Bell, D. Okely, K. Waterbury, P. Fitzgibbon, C. Currie

BALLARAT v. EAST POINT 

Ballarat

B: S. James, S. Wood, B. Fraser

HB: M. Martin, J. Sutherland, J. Blackburn

C: J.  Nicholls, S.  Hutchinson, T.  Constable

HF: J. Antonio, G. Baldwin, D. Kennedy

F: N. O'Farrell, M. Powling, J. Marshall

R: B. Van de Heuvel, W. Garner, N. Garner

Int: M. Brehaut, D. Hobbs, A. Gray, G. Shearer

Emg: T. Conroy, P. Antonio, A. Stepnell, C. Prendergast

In: D. Hobbs, A. Gray

Out: A. Stepnell, C. Prendergast

East Point

B: A. Maconachie, R. Walsh, C. Carson

HB: C. Quinlan, M. Walsh, C. Lee

C: A.  Nestor, C.  Bilney, J.  McQueen

HF: J. Taylor, C. Jackson, R. Monument

F: J. Draffin, B. McDougall, M. Tuddenham

R: P. Koderenko, D. Semmens, D. Tung

Int: H. Dawborn, J. McClure, J. Van Meel, M. Rotumah-Onus

Emg: B. Leonard, J. Buttler, S. Romeril, J. Watkins

In: D. Tung, M. Tuddenham, C. Lee, C. Quinlan, J. Draffin

Out: S. Tung, A. Stevenson, J. Watkins, B. Watkins, B. Leonard

RESERVES

BACCHUS MARSH v. MELTON  

Bacchus Marsh

B: B. Cracknell, T. Wardell, Z. Miesen

HB: S. Lafranchi, M. Garofalo, T. Delahey

C: T.  Huynh, M.  Whittle, L.  Boyd

HF: M. Suban, T. Walsh, Q. Butt

F: D. Bonnici, T. Mullen, J. Millar

R: C. Suban, J. Calvitto, D. Walker

Int: K. Bench, B. Jenkins, J. Dickson, K. Grima

Emg: J. Maksymow, T. Hughes, A. Sweet, L. Noonan

Melton

B: A. Button, T. Batten, A. Armstrong

HB: H. Drape, M. Farrar, J. Fikret

C: J.  Grech, M.  Gunn, B.  Kennedy

HF: B. Newman, R. Newman, J. Simpson

F: A. Crone, J. Taylor, D. Stokes

R: M. Griffin, N. Treloar, M. Orr

NORTH BALLARAT CITY v. LAKE WENDOUREE  

North Ballarat City

B: K. Walters, J. Duffy,  L. Noseda

HB: C. Donnelly, J. Cusack, A. Vranesic

C: X.  Carey, J.  McKinnon, N.  Shaw

HF: D. Miekle-Kennedy, A. Nigro, A. Porter

F: K. Trezise, J. McConville, T. Bourke-Finn

R: A. Lambert, M. Fortescue, A. Fitzpatrick

Lake Wendouree

B: J. Clough, N. Clifton, S. Clifton

HB: A. Gillett, M. Emerson-Jones, L. Edwards

C: C.  Landry, D.  Hickey, H.  Herben

HF: J. Leman, M. Madden, I. Medina

F: M. Nash, J. Millane, E. Mc Cuskey

R: , B. Netherway, P. O'Connell

Int: S. Peeters, N. Fraser, T. Mc Kay, O. Yeung

Emg: M. Britt

MELTON SOUTH v. SEBASTOPOL  

Melton South

B: H. Fleetwood, B. Binek, J. Morrissey

HB: J. Callus, J. Carlin, B. Wood

C: J.  Madafferi, B.  Cottam, L.  Notman

HF: M. Dransman, J. Ficheroux, A. Chavasse

F: T. Darcy, A. Xuereb, C. Ogston

R: D. Van Heemst, B. Notman, R. Souter

Int: J. Mepstead, G. Ryan, R. Sutherland , D. Cooper, W. Dao, S. Humphries, J. Kovarik

Sebastopol

B: A. Hardy, J. Hardy, A. Smith

HB: N. Doonan, A. Young, C. Jeffrey

C: D.  Williamson, M.  Jolly, R.  Henderson

HF: S. Bertus, A. Wallis, B. Silvey

F: D. Watsone, B. Stevens, D. Sexton

R: S. Keiller, D. Cuthbertson, L. Noether

Int: J. Powel, A. Zammit, J. Cuthbertson, A. Brimacombe

SUNBURY v. REDAN 

Sunbury

B: P. Barry, A. Gilbertson, J. Johnson

HB: B. Mundy, J. Muir, C. Burrows

C: D.  Jurczyluc, A.  Sammut, J.  Hamilton

HF: B. Riley, A. O'Connor, B. Ferrari

F: N. Cox, J. Sheahan, C. Smith

R: R. Ritchie, T. Hill, C. Casson

Int: M. Pearce, D. Nutt, B. Robinson

Redan

B: C. Matthews, X. Curran, S. Remington

HB: B. Gill, D. Horbury, J. Peck

C: J.  Little, J.  Johnston , S.  Higgins

HF: M. Hoy, J. Everard, R. Waight

F: D. Carter, S. Goold, J. Curnow

R: C. Inglis, L. Gill, P. Fitzgibbon

BALLARAT v. EAST POINT  

Ballarat

B: J. Leonard, B. Hobbs, T. Sutton

HB: M. Reynolds, B. Smith, B. Cudia

C: C.  Egan, J.  Boon, A.  Stepnell

HF: L. Fisher, B. Rodd, L. Hodgetts

F: T. Conroy, L. Wynd, J. Willowhite

R: S. Beverly, J. Ford, T. Gillett

Int: P. Antonio, L. Rinaldi, K. Swan, B. Milikins

Emg: N. Gornalle, B. Gornalle

East Point

B: L. Faull, A. Wright, B. Fitzpatrick

HB: B. Leonard, L. Thornton, J. Payne

C: J.  Buttler, S.  Romeril, K.  McNicol

HF: J. Bassett, M. McCrow, J. Watkins

F: T. Whittington, J. Kirby, K. Rattley

R: A. Stevenson, J. Tung, C. Raine

Int: A. Hynes, J. Peeters, J. Lewis, C. Banwell

Emg: B. Yoa, W. Petrowski

UNDER-18.5

BACCHUS MARSH v. MELTON 

Bacchus Marsh

B: B. Drew, R. Bishop, L. Belcher

HB: S. Griffiths, B. Solomon, J. Harrington

C: B.  Jackson, J.  Fitzpatrick, S.  Rousch

HF: M. Thacker, B. Baldo, D. Miesen

F: M. Mitchell, R. Porter, L. Pigott

R: C. McKenzie, L. Randall, N. Chester

Int: J. Homewood, K. Dickson, N. Hartfiel

Melton

B: B. MacDonald, H. Millard, B. Bol

HB: J. Whitehand, L. Martin, L. Ericson

C: R.  Jones, C.  Jones, B.  Griffiths

HF: T. Simpson, T. Ferri, M. Wilde

F: A. Angok , T. Peters, R. Hehir

R: J. Robertson, K. Derose

NORTH BALLARAT CITY v. LAKE WENDOUREE 

North Ballarat City

B: T. Haintz, R. Wood, L. Wood

HB: P. Keogh, C. Perks, M. Aikman

C: H.  Mulcahy, B.  Leonard, J.  Duffy

HF: M. Goh, M. Willian, C. Patterson

F: F. Loader, T. Moss, S. Duffy

R: I. Pertzel, J. Curran, J. Simpson

Int: J. Curran, W. Peucker

Lake Wendouree

From: J. Hammond , A. Walter, J. New, P. Taranto, R. Emerson-Jones, A. Lourey, X. Schuurs, J. O'Connell, A. McDougall, C. Mc Kay, M. Beaumont, B. McPhan, J. Irvin, K. Raven, C. Harte, H. Turner, F. Brennan, J. Lohmann, S. Canny

MELTON SOUTH v. SEBASTOPOL

Melton South

B: D. Callus, D. Mariluch, C. Richardson

HB: P. Unsworth, A. Curtis, J. Geddes

C: L.  Parsons, C.  Charge, L.  Ratkowski

HF: A. Revell, D. Clarke, D. Curtis

F: J. Smoors, C. Nicol, N. Gemmell

R: N. Petrovski, D. Shannon, A. Clarke

Int: B. Rajtmajer, J. Burge, B. Collins, B. Sullivan

Sebastopol

From:  T. Holmes, L. Shaw, H. Bogers , C. Langanke, C. Slater, L. Young, L. Buttler, J. Benbow, A. Miller, C. Dunlop, R. Smith, F. Musgrove, D. Attwell, M. Miller

SUNBURY v. REDAN

Sunbury

B: L. Healy, B. Bould, J. Pollard-Wright

HB: J. Taylor, J. Dillon, L. Goater

C: P.  Paye, H.  Koutsogiannis, R.  Eales

HF: L. Muir, L. Tarczon, J. Sorraghan

F: C. Lamb, J. Muir, I. Smithwick

R: M. Eldridge, J. Bygate, D. Caruana

Int: A. Cranson, D. Mundy, L. Millett, D. Bygate

Redan

B: K. Linton, D. Okely, T. O'Keane

HB: N. Vincent, M. Judd, Z. Jenkins

C: R.  Petrascu, K.  Dawborn, Z.  Oliver

HF: S. Carr, H. Hall, Z. Wilson

F: D. Murphy, L. McLean, L. Scheele

R: W. Madden, H. Edwards, T. Douglass

Int: J. O'Donnell, Z. Forbes, M. Evans, J. Flynn

BALLARAT v. EAST POINT 

Ballarat

B: J. Greville, L. Wynd, I. Shearer

HB: B. Davidson, E. Liston, Z. Fiegert

C: R.  Bradshaw, C.  Prendergast, M.  Keast

HF: T. Nunn, M. McGrath, W. Johnston

F: L. Fisher, L. Rinaldi, T. Sutton

R: D. Rumler, A. McPherson, J. Robertson

Int: B. Worthington-Thin, J. Taylor, K. Swan, B. Patullo

East Point

B: M. Spark, S. McKeegan, Z. Gladman

HB: J. Learmonth, I. Quick, J. Gallagher

C: T.  Clark, L.  Gunn, J.  Price

HF: W. McLoughlin, N. Canny, B. Noonan

F: C. Bowden, D. Martin, B. Medwell

R: L. Ross, M. Romeril, S. Moore

Int: L. McGurk, Z. Price, N. Collins

CENTRAL HIGHLANDS FL

SENIORS

BUNINYONG v. LEARMONTH

Buninyong

B: A. Bomitali, N. Shell, T. Dittloff

HB: B. Guest, J. Robertson, C. Wills

C: F.  Russell, N.  Gilbert, T.  Conlan

HF: L. Baker, J. Dunne, L. Baker

F: J. Gorman, L. Rigby, J. Morgan

R: A. Ebery, J. Coxall, J. Romeril

Int: M. Phelps, J. Renga, A. Wiltshire, S. Van Meel

Learmonth

B: N. Ross, M. Beaumont, J. Rich

HB: O. Ross, C. Dickson, J. Mayall

C: M.  Zelencich, S.  Whiting, D.  Page

HF: J. O'Donnell, J. Hutchison, A. Kent

F: P. McGuigan, M. Bond, N. Bone

R: T. Curran, K. Mackay, B. Powell

Int: H. McKee, T. Owen, J. Wells, J. Treweek

In: N. Ross, J. Hutchison, H. McKee, T. Owen

Out: N. Martin, C. Lowe, M. Jackson, R. Zelencich

GORDON v. NEWLYN

Gordon

B: G. Clifford, M. Gunnell, C. Myers

HB: M. Anderson, A. Toohey, B. Hallam

C: A.  Munari, T.  Murphy, R.  Clampit

HF: M. Gillespie, C. Richardson, C. McGuigan

F: M. Nolan, B. Sutcliffe, J. Cousins

R: L. Gunnell, M. Raworth, J. Toohey

Int: R. Manning, I. Bowker, S. Nicholson, M. Spezza

Emg: M. Kersley

In: I. Bowker

Out: C. Davis

Newlyn

B: D. Curran, D. Hammond, M. Cosgrave

HB: J. Willmott, W. Carter, J. Milne

C: J.  Slater, D.  Wehrung, L.  Fishwick

HF: N. Hura, D. Lourey, P. Parr

F: L. Prendergast, R. Wynd, A. Morrish

R: J. Fryar, D. Fishwick, D. McLachlan

Int: J. Gray, B. Slater, S. Dwyer, B. Wills

In: W. Carter, B. Wills, P. Parr, S. Dwyer

Out: M. Dean, D. Richardson, L. Relouw, J. Sullivan

BUNGAREE v. DAYLESFORD

Bungaree

B: S. Hammond, C. Cowan, M. Harrington

HB: L. Prendergast, M. Geary, J. Oostendorp

C: A.  Milroy, C.  Morgan, S.  Ryan

HF: J. Trevenen, O. Hayes, J. Murphy

F: C. Martin, J. Mirtschin, H. Pyke

R: D. Benson, M. Sheridan, A. Browning

Int: Z. Denham, G. Trevenen, B. Willian, H. Russell

In: Z. Denham, M. Geary

Out: J. Dummett,  J. Walter

Daylesford

B: P. Helper, J. Cooper, J. Evans

HB: X. Walsh, T. Hughes, J. Clough

C: Z.  Tisdale, P.  Rowe, R. Rodgers

HF: J. Cummings, M. Risstrom, S. Walsh

F: C. Lovig, L. Carland, C. Ralph

R: S. Winnard, K. Cummings, J. Cowan

Int: J. Nicholson, R. Costanzo, E. Nettleton, J. Nulty

In: R. Rodgers

Out: T. Thurwood

WAUBRA v. SKIPTON

Waubra

B: L. Barnes, N. Aringo, P. Hawkes

HB: M. Dawson, N. Dinsdale, D. Jenkins

C: A.  McPherson, J.  Petrie, L.  Simpson

HF: A. Davis, J. King, J. Kinna

F: B. McDonald, T. Boyle, W. Booth

R: G. Lukich, T. Nash, J. Crawford

Int: B. Wilson, A. Murphy, T. Mullane, J. Doggett

In: J. Crawford, D. Jenkins, B. Wilson

Out: N. Holding,  P. Dodds,  B. Douglass

Skipton

B: N. Fenby, P. Connelly, S. Boswell

HB: D. Meerman, C. Townrow, D. Sing

C: A.  Bedggood, A.  Romey, J.  Robson

HF: B. Conroy, R. Henricksen, M. Young

F: J. Crabtree, T. Breed, T. Huglin

R: T. Gawne, L. Stranks, S. Lehmann

Int: R. Atkinson, P. Williams, A. McLean, J. Kirkpatrick

In: N. Fenby, P. Connelly, S. Lehmann, D. Sing

Out: M. Webb, R. Simmonds, L. Jongebloed, M. Smith

HEPBURN v. CRESWICK

Hepburn

B: K. Ogilvie, J. Clarke, A. Ware

HB: S. Asa Leausa, F. Anscombe, L. Stanton

C: D.  Rees, D.  O'Halloran, M.  Mc Kay

HF: J. Hogan, L. Cox, J. Brown

F: J. Rodgers, M. Watt, A. McKay

R: T. Godsell, S. Salmon, B. Mc Kay

Int: T. Wills, L. Santurini, C. Gribble, A. Burns

In: C. Gribble, A. Burns, K. Ogilvie, A. Ware, S. Salmon, L. Stanton

Out: J. Grant,  N. Johns,  H. Rodgers,  D. Chapman,  J. Liversidge,  B. Coffey

Creswick

B: C. Mann, R. Pompe, T. Rieniets

HB: C. Hepworth, P. Phillips, T. Randall

C: B.  Dunbar, A.  Hepworth, A.  Lovel

HF: J. Dalli, C. Robinson, Z. Lubeek

F: A. Sedgwick, M. Miller, D. Mann

R: L. Hepworth, R. Antonio, J. Marshman

Int: M. Arnold, D. Wright, J. Mitchell, B. Antonio

In: M. Miller, D. Mann, J. Dalli, P. Phillips, Z. Lubeek

Out: B. Hagen, J. Knights, L. Blake, S. Gibson, T. Baker

BEAUFORT v. CARNGHAM-LINTON

Beaufort

B: L. Marshall, D. Day, L. Ward

HB: D. Sangster, J. Trigg, H. Macinness

C: J.  Duke, T.  Stapleton, Z.  Marrow

HF: T. Haase, C. Drew, T. Le Lievre

F: R. Sangster, L. Murray, A. Petrie

R: J. McDermott, J. McCorkell, J. Orr

Int: J. Mason, Z. Thompson, S. Howard, M. Foster

In: M. Foster, S. Howard, J. McCorkell

Out: J. Sing,  S. Lodge,  B. Howard

Carngham-Linton

B: B. Lewis, T. Clarke, B. Doolan

HB: T. Sarah, J. O'Brien, J. Nichols

C: J.  O'Brien, W.  Bruty, J.  Coutts

HF: R. Nunn, J. Benfield, J. Pring

F: D. O'Brien, L. Isbister, N. Ringin

R: J. Stalker, J. Dawson, B. Ketchen

Int: M. Richardson, D. Pearson, M. Spratling, T. Currie

In: M. Spratling

Out: J. Quayle

DUNNSTOWN v. CLUNES

Dunnstown

B: M. Kennedy, T. O'Shea, B. Collins

HB: A. Toan, K. Andrews, T. Botter

C: T.  Stubbs, S.  Jenkins, M.  Henderson

HF: H. Mckimmie, L. Saccutelli, R. Cahir

F: A. Sawers, J. Walters, T. Collins

R: A. Brennan, J. Stefani, D. Harbour

Int: R. Dyer, M. Archer, J. Keating, R. Adams

Emg: K. Neville

In: J. Walters, R. Adams

Out: A. Thompson, K. Neville

Clunes

B: K. Thompson, C. Newton, L. Newton

HB: J. Thomas, T. Johnston, A. Spence

C: K.  Maroney, J.  Baird, P.  Milne

HF: J. Seers, L. Wrigley, R. Hudson-Morgan

F: J. Thompson, M. Wrigley, J. Cullen

R: J. Yole, H. Labastida, R. Thompson

Int: L. Madden, J. Whiting, D. Milne, L. Hull

Emg: L. Maroney, A. Thompson, P. Coon

SPRINGBANK v. ROKEWOOD-CORINDHAP

Springbank

B: J. White, P. Lewis, B. O'Neil

HB: S. Cue, M. Anderson, S. Quinlan

C: T.  George, J.  Maher, B.  Maher

HF: J. Galea, L. Douglas, W. Driscoll

F: K. Maher, T. Eltringham, J. Mahar

R: B. Freeman, N. Couch, B. Rix

Int: M. Searl, J. McHenry, A. Rix, T. Maher

In: A. Rix, J. McHenry, T. Maher, B. O'Neil, T. Eltringham, M. Searl

Out: B. Beasley,  S. Donegan,  F. Donegan,  S. Baldwin,  J. Spicer,  K. Kennedy

Rokewood-Corindhap

B: J. La Haye, J. Willey, L. Philp

HB: J. Gercovich, L. Finlayson, J. O'Neil

C: L.  Baker, D.  Delaney, T.  Fagg

HF: J. Hayes, A. Johnson, N. Stubbs

F: J. Hutchins, J. Thompson, J. Carr

R: B. Reese, S. Chapman, J. Dowell

Int: C. Elliott, Z. Priddle, P. Smith, A. Gercovich

In: P. Smith, J. La Haye, C. Elliott

Out: M. Tanis, K. Begbie, J. Johnson

RESERVES

BUNINYONG v. LEARMONTH

Buninyong

B: D. Dickson, D. Kelly, M. Hartigan

HB: B. Davies, C. Kennedy, M. Turner

C: L.  Burbidge, M.  Kerr, J.  Finley

HF: C. O'Keefe, A. Hart, T. Paterson

F: T. Goss, D. Westblade, M. Chapman

R: P. Benn, J. Mann, M. Carroll

Int: J. Harris, Z. Whykes, N. Miller, M. Hovey

Learmonth

B: M. Fraser, L. Karslake, L. Williamson

HB: M. Treweek, T. Martin, J. Powell

C: T.  Reyner, D.  Box, P.  Rogan

HF: J. Leyonhjelm, W. Veldhuis, J. Duffy

F: B. Oswald, B. Mackay, A. Broughton

R: L. Tyndall, D. George, D. Connor

Int: B. McEwin, G. Tyndall, J. Wren, B. Knowles

GORDON v. NEWLYN

Gordon

From: T. Stewart, T. Elliot, P. Phillips, N. Maston, T. Burns, J. White, T. Collins, D. Young, M. Skontra, N. Hicks, J. Goldie, A. Grundy, M. Peterken, C. Dalgleish, I. Bowker, D. Callanan, L. Toohey, S. Miller, D. McTigue, A. Ludbrook, M. Kersley, J. Manchee, B. Alexander, D. McGuigan

Newlyn

B: J. Wren, A. McKay, B. Torpy

HB: D. Tabakovic, J. Sullivan, S. Curran

C: J.  Karslake, D.  Eastwell, J.  Kennedy

HF: W. Membrey, P. Stephens, M. Dean

F: J. Thomson, S. Cawthan, N. David

R: B. Huggett , J. Eastwell, D. Wrigley

Int: R. Lanyon, J. Relouw, J. Barker, J. Malone

BUNGAREE v. DAYLESFORD

Bungaree

B: L. Hastie, S. Miller, L. Perks

HB: M. Humphries, C. Robertson, H. Cousens

C: A.  Richardson, S.  O'Loughlin, N.  Caulfield

HF: J. O'Keane, M. MacDonald, J. Walter

F: T. Strachan, M. Shaddock, D. Cousens

R: D. Maher, J. Dummett, S. Mewett

Int (from): L. Chivers, J. Leviston, T. Costigan, B. Trevenen, T. Walton

Daylesford

From: K. Trimble, J. Adams, A. Pearce, D. Walker, J. Botheras, S. Beattie, D. Ryan, R. Holmes, E. Cooper, M. Elderfield, T. Powell, S. Winduss, R. Rodgers, C. O'Brien, X. Keighran, A. Brereton, S. Botheras, J. Adams, M. Sutton

WAUBRA v. SKIPTON

Waubra

B: N. Waterson, M. Gallagher, N. Lawrance

HB: J. Kane, A. Ham, M. Molloy

C: D.  Payne , J.  Sardo, W.  Corbett

HF: C. Doggett, C. Molloy, L. McLeod

F: A. Briody, D. Layton, L. Meerbach

R: N. Moran, L. Bourke, B. Guinea

Int: R. Murphy, L. Briody, M. Cashin, K. Burnside

Skipton

From: B. Sanders, L. Towell, A. McGregor, J. Moekotte, N. Elford, R. Palmer, T. Williams, M. McPhan, J. Drinkwater, J. Ellis, T. Bertalli, J. Pyke, J. Sandlant, L. Crick, L. Parker

HEPBURN v. CRESWICK

Hepburn

B: M. Johns, K. Hartmann, B. Johns

HB: S. Gundry, D. Chapman, C. Ferrier

C: T.  Nissen, M.  Marshall, J.  Carman

HF: C. Hatfield, M. Chapman, B. Ryan

F: R. Olver, S. Carman, M. Penny

R: T. Adams, D. Wallesz, L. Grills

Int (from): M. Piper, N. Whan, W. Cavanagh, J. Paddon, M. Pedretti, R. Johns, K. Durham

Creswick

From: J. Allison, D. Gillingham, J. Porter, M. Gervasoni, B. Marshman, N. Costello, S. Hughes, T. Booth, T. Walmsley, S. Burns, P. Phillips, W. McNabb, S. Gibson, T. Wright, D. Le Poidevin, J. McDonald, N. Sutton, M. Jarvis, G. Van Oostveen, L. Sheriff, T. Spenceley, P. Hofman, S. Hepworth, R. Knowles, B. Andrews, M. Miller

BEAUFORT v. CARNGHAM-LINTON

Beaufort

B: A. George, D. Edwards, T. Cameron

HB: S. Leckie, N. Trengove, J. Sing

C: E.  Powlett, S.  Lodge, E.  Watkins

HF: M. Murphy, J. Davis, J. Blackburn

F: B. Turner, J. Slater, T. Mc Gregor

R: B. Lofts, J. Hart, B. Hart

Int: T. O'Neill, J. Turner, K. Dern, T. McWilliam

Emg: M. Getsom, A. Beer, J. Brookes

Carngham-Linton

B: J. Richardson, C. Scott, J. Currie

HB: M. Lange, J. Liston, J. Gould

C: J.  Szabo, C.  Hannah, J.  McErvale

HF: M. Grigsby, J. Price, M. Knight

F: A. Mclean, A. McCafferty, B. Newell

R: A. Braeckmans, L. Hayles, L. Hanson

Int: F. Atchison, N. Achison, T. Drinkwater, B. Hayles

DUNNSTOWN v. CLUNES

Dunnstown

B: T. Giles, H. Marquand, L. Spratling

HB: I. Keating, A. Forbes, P. White

C: K.  Neville, J.  Williams, B.  Morshead

HF: D. Simpkin, X. Jones, J. Murray

F: D. Ross, J. Murphy, J. Collins

R: M. Stewart, B. Duffy, J. Crone

Int: N. Taylor, A. Pickersgill, B. Sinclair, J. Leoncini

Clunes

B: K. Downs, P. Howe, L. Johnston

HB: M. Coppick, B. Wrigley, P. Coon

C: N.  Middelkoop, L.  Oliver, L.  Hind

HF: A. Anderson, E. Downs, L. Coleman

F: R. Hind, R. Meerbach, A. Stinchcombe

R: K. Tabbitt, M. Anderson, A. Thompson

Int: C. Prosser, J. Scukovic, R. Quick, R. Newton

Emg: D. Fenwick, W. Parker, O. Fox, D. Fox

SPRINGBANK v. ROKEWOOD-CORINDHAP

Springbank

B: D. Haintz, J. Kennedy, A. Murphy

HB: T. Simpson, J. Kennedy, F. Donegan

C: J.  Waller, J.  Spicer, S.  Wethling

HF: S. Murphy, N. Cavanagh, J. Day

F: D. Quinlan, K. Mc Geough, M. White

R: R. Bruun, T. Toohey, J. Tiley

Int: D. Hennessy, M. Toohey, P. Simpson, T. Knowles

Rokewood-Corindhap

B: T. Mellington, M. Tanis, H. Macaulay

HB: B. Pitman, P. Wells, M. Rainsford

C: T.  Weightman, S.  Clifton, D.  Reece

HF: D. Johnstone, T. Quarrell, C. Banks

F: T. Griffith, A. Clarke, T. Anwyl

R: Z. McLeod, J. McAuliffe, C. Anderson

Int: M. Prokopiwskyi, J. Banks, A. Rizzoli, B. Rogers

BALLAN v. SMYTHESDALE

Ballan

From: B. Whelan, Z. Boland, J. McGuire, C. Sher, M. Currie, M. Darley, D. Darley, J. Wilkinson, C. Golding, D. Galea, J. Wilkie, J. Rousch, C. Sharp, R. Watts, D. O'Hanlon, J. Byrnes, J. Layley, J. Conlan, A. Pascoe, T. Trickey, D. Trickey, J. Bongart

Smythesdale

Not submitted