BALLARAT
Subscribe now for unlimited access.
$0/
(min cost $0)
or signup to continue reading
SENIORS
LAKE WENDOUREE v. BACCHUS MARSH
Lake Wendouree
B: S. Carey, J. O'Connell, B. Hayes
HB: T. Malone, L. O'Connell, A. Kirby
C: N. Monk, N. Peters, C. Mc Kay
HF: L. Bucknall, J. Hooper, S. Willmott
F: T. Nijam, L. Anderson, B. Taylor
R: A. Armstrong, S. Clifton, J. Alexander
Int: A. Simpson, L. Findlay, K. Raven, H. Monk
Emg: N. Fraser, E. McCuskey, A. Gillett, S. Clifton
In: J. O'Connell
Out: I. Kirby
Bacchus Marsh
B: M. Sutherland, T. Angwin, D. Velden
HB: K. White, L. Phyland, J. Bolton
C: S. Lafranchi, T. Shea, D. Bishop
HF: S. Sherlock, A. Del Papa, D. Phyland
F: R. Stuhldreier, D. Burton, B. Griffiths
R: D. Heta, L. Blundell, B. Graham
Int: L. Mullen, H. Coulton, R. Mc Nay, J. Hehir
Emg: K. Dickson, C. Stone, L. Noonan
In: S. Lafranchi, B. Graham
Out: M. Denham, J. Trowsdale
DARLEY v. SEBASTOPOL
Darley
B: J. Carrick, D. Leonard, D. Robson
HB: L. Delahey, N. Thacker, T. Evans
C: L. Baker, B. Inglis, C. Graham
HF: D. Roy, K. Docherty, C. Cullen
F: H. Inglis, J. Spiteri, T. Stone
R: A. Cameron, M. Hanson, H. Scotland
Int: J. Ancrum, B. Graham, Z. Butters, D. Grenfell
Emg: M. Young, L. Spiteri, R. Ellis
In: D. Grenfell, Z. Butters, M. Hanson, B. Graham,
Out: J. Pearson, A. Speak, S. Page, D. Peacock
Sebastopol
B: B. Trew, T. Petersen, J. Morgan
HB: M. Cain, G. Snowden, B. Hutt
C: S. Butler, B. McLeod, J. Mason
HF: G. Lovett, T. Hutt, H. Givvens
F: B. Stevens, T. Stewart, J. Harvey
R: H. Everett, W. Hoye, C. Dummett
Int: T. Holmes, D. Widgery, R. Noether, L. Noether
Emg: D. Williamson, D. Cuthbertson, R. Henderson
In: B. Stevens, T. Holmes, L. Noether
Out: B. Goodes, L. Huppatz, T. Mookhoek
EAST POINT v. REDAN
East Point
B: A. Maconachie, R. Walsh, C. Carson
HB: C. Lee, M. Walsh, C. Quinlan
C: D. Martin, J. Taylor, A. Nestor
HF: J. Buttler, C. Jackson, R. Monument
F: J. Draffin, B. McDougall, M. Tuddenham
R: P. Koderenko, D. Semmens, D. Tung
Int: H. Dawborn, J. McClure, J. Van Meel, M. Rotumah-Onus
Emg: J. Peeters, A. Wright, S. Romeril, J. Watkins
In: D. Martin, J. Buttler,
Out: J. McQueen, C. Bilney
Redan
B: J. Giampaolo, P. Britt, J. Baker
HB: D. Chester, J. Short, C. Giampaolo
C: B. Schiltz, D. Watson, K. Waterbury
HF: J. Jess, T. Lamb, N. Willox
F: M. Phelps, L. Hoy, K. Hayes
R: A. Cleary, N. Horbury, D. Mathews
Int: J. Toulmin, K. Linton, R. Waight, Z. Jenkins
Emg: L. McLean, S. Carr, P. Fitzgibbon, L. Gill
In: K. Waterbury, R. Waight, Z. Jenkins,
Out: T. Morrish, T. Bryans, B. Smyth
NORTH BALLARAT CITY v. BALLARAT
North Ballarat City
B: B. Draffin, C. McGrath, O. Nash
HB: C. Jenkins, R. Luke, S. Willian
C: B. Simpson , D. Jones, A. Turley
HF: J. Burke, W. Young, J. Bromley-Lynch
F: H. Loader, M. Johns, T. McPhan
R: N. Dunstan, S. McCartin, D. Kilpatrick
Int: J. Vanderkley, B. Leonard, M. Gilbert, M. Curtis
Emg: J. Curran, J. Cusack
In: M. Gilbert, C. McGrath, B. Leonard, B. Simpson
Out: T. Hotchin, T. Bromley-Lynch, L. Simpson, S. Bromley-Lynch
Ballarat
B: J. Leonard, S. Wood, B. Fraser
HB: M. Martin, J. Sutherland, J. Blackburn
C: B. Rodd, S. Hutchinson, T. Constable
HF: J. Antonio, L. Wynd, D. Kennedy
F: N. O'Farrell, M. Powling, J. Marshall
R: B. Van de Heuvel, W. Garner, N. Garner
Int: J. Hill, D. Hobbs, A. Gray, G. Shearer
Emg: B. Smith, T. Conroy, T. Gillett, J. Nicholls, L. Hodgetts
In: L. Wynd, J. Leonard, J. Hill
Out: M. Brehaut, C. Prendergast, G. Baldwin
RESERVES
LAKE WENDOUREE v. BACCHUS MARSH
Lake Wendouree
B: J. Clough, N. Clifton, S. Clifton
HB: A. Gillett, M. Emerson-Jones, L. Edwards
C: C. Landry, D. Hickey, H. Herben
HF: J. Leman, M. Madden, T. Littore
F: J. Monk, I. Medina, E. Mc Cuskey
R: , B. Netherway, P. O'Connell
Int: S. Peeters, N. Fraser, A. Parrot, T. Mc Kay, O. Yeung
Emg: M. Nash, J. Foster
Bacchus Marsh
B: T. Mullen, T. Delahey, M. Whittle
HB: T. Hughes, M. Garofalo, J. Calvitto
C: A. Sweet, T. Wardell, L. Noonan
HF: D. Bonnici, Q. Butt, T. Castrignano
F: T. Huynh, M. Suban, J. Maksymow
R: C. Suban, D. Walker, J. Millar
Int: M. McCann, K. Grima, L. Boyd, J. Calma-Holt
Emg: K. Bench, T. Walsh, J. Dickson, B. Cracknell, Z. Miesen
DARLEY v. SEBASTOPOL
Darley: D. Locke, J. Beecham, T. Minns, A. Kur, S. Mc Donald, S. Holt, T. Thacker, R. Gundry, Z. Dix, T. Stephenson, , D. Grenfell, K. Fenton, , J. Zeestraten, D. Edwards, M. Smith-Bye, J. Wells, B. Cousins, B. Holt, L. Cahill, N. Baker, R. Hawkins, M. Hanson
Sebastopol
B: J. Hardy, C. Snowden, A. Hardy
HB: N. Doonan, A. Young, R. Henderson
C: N. Marsh, A. Brimacombe, C. Jeffrey
HF: B. Silvey, A. Wallis, D. Watsone
F: D. Sexton, D. Williamson, J. Cuthbertson
R: S. Keiller, M. Jolly, D. Cuthbertson
Int: M. Miller, J. Mark, J. Powel, A. Zammit
EAST POINT v. REDAN
East Point
B: L. Faull, A. Wright, J. Downey
HB: B. Leonard, L. Thornton, J. Payne
C: K. McNicol, S. Romeril, S. Tung
HF: J. Bassett, M. McCrow, J. Watkins
F: T. Whittington, J. Kirby, K. Rattley
R: A. Stevenson, J. Tung, C. Raine
Int: A. Hynes, J. Peeters, J. Lewis, C. Banwell
Emg: B. Yoa, W. Petrowski
Redan
B: J. Peck, X. Curran, S. Remington
HB: S. Higgins, J. Johnston , C. Matthews
C: J. Little, D. Horbury, D. Burnett
HF: H. Croton, M. Ward, B. Gill
F: M. Hoy, S. Goold, J. Everard
R: C. Inglis, L. Gill, P. Fitzgibbon
Int: D. Carter, N. Barker, L. Hunter, M. Evans
NORTH BALLARAT CITY v. BALLARAT
North Ballarat City
B: K. Walters, R. Hobbs, K. Trezise
HB: L. Simpson, J. Cusack, A. Pike
C: N. Shaw, M. Giddings, X. Carey
HF: D. Ryan, A. Lambert, C. Donnelly
F: M. Hay, A. Porter, A. Nigro
R: T. Bourke-Finn, J. McKinnon, M. Fortescue
Ballarat
B: T. Hoyle, B. Hobbs, T. Sutton
HB: M. Reynolds, B. Smith, J. Nicholls
C: C. Egan, J. Ford, A. Stepnell
HF: B. Milikins, P. Antonio, L. Hodgetts
F: J. Willowhite, H. Hughes, T. Conroy
R: B. Schmidt, N. Gornalle, T. Gillett
Int: T. Nunn, L. Rinaldi, P. Vivian, K. Swan
Emg: B. Cudia
UNDER-18.5
LAKE WENDOUREE v. BACCHUS MARSH
Lake Wendouree
From: J. Hammond , A. Walter, J. New, P. Taranto, R. Emerson-Jones, A. Lourey, X. Schuurs, J. Pekin, J. O'Connell, A. McDougall, T. Salau, C. Mc Kay, M. Beaumont, B. McPhan, J. Irvin, W. Henderson, K. Raven, C. Harte, H. Turner, F. Brennan, K. Postlethwaite, D. Brereton, C. Bade, S. Canny
Bacchus Marsh
B: B. Drew, R. Bishop, L. Belcher
HB: S. Griffiths, B. Solomon, J. Harrington
C: S. Rousch, J. Fitzpatrick, D. Pettitt
HF: M. Thacker, B. Baldo, D. Miesen
F: M. Mitchell, R. Porter, L. Pigott
R: C. McKenzie, K. Dickson, N. Chester
Int: J. Duggan, C. Stone, N. Hartfiel
DARLEY v. SEBASTOPOL
Darley
From: N. Dodemaide, C. White, C. Toner, B. Lopes, N. Blackburn, T. Evans, D. Locke, M. Torney, R. Orr, J. Stephenson, J. Gordon, K. Forde, C. Pepi, J. Bewley, B. Galea, D. Beecham, M. Horan
Sebastopol
From: M. Miller, J. Gillett-Veenstra, L. Shaw, A. Petit, H. Bogers, C. Langanke, C. Slater, L. Buttler, J. Benbow, A. Miller, C. Dunlop, R. Smith, B. Cooper, D. Attwell
EAST POINT v. REDAN
East Point
B: M. Spark, S. McKeegan, W. McGannon
HB: J. Learmonth, I. Johnson, J. Gallagher
C: T. Clark, L. Gunn, J. Price
HF: W. McLoughlin, N. Canny, B. Noonan
F: M. Romeril, I. Quick, B. Medwell
R: L. Ross, C. Bowden, S. Moore
Int: L. McGurk, E. McMasters, Z. Price, N. Collins
Redan
B: T. O'Keane, D. Okely, X. Fitzgerald
HB: L. Frawley, W. Madden, K. Dawborn
C: R. Petrascu, S. Carr, Z. Oliver
HF: T. Douglass, H. Hall, M. Judd
F: Z. Wilson, L. McLean, L. Scheele
R: D. Murphy, H. Edwards, T. Bryans
Int: N. Vincent, J. O'Donnell, Z. Forbes, J. Flynn
NORTH BALLARAT CITY v. BALLARAT
North Ballarat City
B: T. Haintz, R. Wood, J. Simpson
HB: P. Keogh, T. Hotchin, M. Goh
C: H. Mulcahy, T. Bromley-Lynch, J. Duffy
HF: F. Loader, M. Willian, E. Lamb
F: T. Moss, C. Perks, S. Duffy
R: I. Pertzel, C. Patterson, J. Curran
Ballarat
B: B. Worthington-Thin, M. Reynolds, E. Liston
HB: B. Davidson, L. Kinnersly, Z. Fiegert
C: M. Brehaut, C. Prendergast, K. Swan
HF: J. Greville, L. Rinaldi, T. Sutton
F: L. Fisher, D. Rumler, R. Bradshaw
R: M. McGrath, A. McPherson, H. Butler
Int: B. Pickering, M. Keast, J. Robertson, W. Johnston
CENTRAL HIGHLANDS
SENIORS
NEWLYN v. BUNINYONG
Newlyn
B: B. Slater, D. Hammond, M. Cosgrave
HB: J. Willmott, W. Carter, L. Relouw
C: J. Slater, D. Wehrung, L. Fishwick
HF: L. Prendergast, J. Fryar, A. Morrish
F: L. Malloy, N. Hura, J. Gray
R: D. Lourey, D. Fishwick, D. Mc Lachlan
Int: J. Sullivan, P. Parr, D. Wrigley, B. Wills
In: L. Relouw, J. Sullivan, D. Wrigley
Out: R. Wynd, D. Curran, J. Milne
Buninyong
B: A. Bomitali, N. Shell, T. Dittloff
HB: B. Guest, J. Robertson, C. Wills
C: F. Russell, N. Gilbert, T. Conlan
HF: L. Baker, J. Dunne, J. Gorman
F: J. Rodgers, L. Rigby, J. Morgan
R: A. Ebery, J. Coxall, S. Van Meel
Int: M. Phelps, J. Renga, D. Pelchen, J. Romeril
In: J. Rodgers, D. Pelchen
Out: I. Baker, A. Wiltshire
BUNGAREE v. SPRINGBANK
Bungaree
B: S. Hammond, C. Cowan, M. Harrington
HB: L. Prendergast, M. Geary, J. Oostendorp
C: A. Milroy, C. Morgan, S. Ryan
HF: J. Trevenen, O. Hayes, J. Murphy
F: C. Martin, J. Mirtschin, H. Pyke
R: D. Benson, M. Sheridan, A. Browning
Int: Z. Denham, G. Trevenen, B. Willian, H. Russell
Springbank
B: J. Simpson, P. Lewis, B. Beasley
HB: S. Cue, M. Tyler, M. Anderson
C: T. George, J. Maher, S. Quinlan
HF: J. White, W. Driscoll, M. Searl
F: J. Galea, T. Eltringham, J. Spicer
R: B. Freeman, N. Couch, B. Rix
Int: M. Couch, J. Mahar, B. Maher, T. Maher
In: B. Beasley, J. Simpson, M. Tyler, M. Couch, J. Mahar, T. George
Out: A. Rix, L. Douglas, K. Maher, J. McHenry, T. Toohey, B. O'Neil
LEARMONTH v. BALLAN
Learmonth
B: N. Ross, M. Beaumont, N. Martin
HB: O. Ross, C. Dickson, K. Mackay
C: M. Zelencich, S. Whiting, J. Rich
HF: J. O'Donnell, T. Curran, N. Bone
F: B. Campbell, M. Bond, P. McGuigan
R: J. Hutchison, M. Jackson, B. Powell
Int: D. Page, A. Kent, J. Mayall, J. Treweek
In: N. Martin, M. Jackson, B. Campbell
Out: H. McKee, J. Wells, T. Owen
Ballan
B: L. Snaith, M. Rollo, A. Bongart
HB: A. Mullane, Z. Boland, D. Galea
C: M. Currie, S. Hitchings, J. Wilkie
HF: S. Sher, C. Sharp, M. Snaith
F: A. Kurzman, B. Barnes, B. Thomas
R: D. Christie, D. Tanti, J. McNamara
Int: L. Souter, C. Golding, J. Connor, D. Bulluss
CLUNES v. BEAUFORT
Clunes
B: L. Madden, L. Wrigley, K. Thompson
HB: A. Spence, L. Newton, D. Milne
C: L. Coleman, M. Wrigley, J. Thomas
HF: R. Thompson, J. Yole, B. Welsh
F: J. Whiting, J. Thompson, A. Thompson
R: K. Tabbitt, J. Baird, R. Hudson-Morgan
Int (from): P. Howe, R. Hind, W. Parker, C. Newton, L. Hind, T. Johnston
In: L. Hind, B. Welsh, P. Howe, L. Coleman, C. Newton, R. Hind,
R. Thompson
Out: M. Mc Lean, H. Labastida, J. Seers, P. Milne, L. Oliver
Beaufort
B: L. Marshall, D. Edwards, L. Ward
HB: D. Sangster, J. Trigg, H. Macinness
C: J. Duke, T. Stapleton, Z. Marrow
HF: T. Haase, C. Drew, T. Le Lievre
F: R. Sangster, L. Murray, A. Petrie
R: J. McDermott, M. Foster, J. Mason
Int: J. Chester, J. Sing, B. Hart, S. Howard
In: B. Hart, J. Chester, D. Edwards
Out: J. Orr, D. Day, Z. Thompson
CARNGHAM-LINTON v. HEPBURN
Carngham-Linton
B: T. Sarah, T. Clarke, T. Currie
HB: L. Isbister, B. Doolan, J. Nichols
C: J. O'Brien, W. Bruty, D. Pearson
HF: J. Dawson, J. O'Brien, D. O'Brien
F: A. Francis, J. Benfield, J. Pring
R: J. Stalker, R. Nunn, B. Ketchen
Int: J. Price, M. Richardson, J. Coutts, J. Gould
In: A. Francis
Out: M. Grigsby
Hepburn
B: K. Ogilvie, J. Clarke, A. Ware
HB: S. Asa Leausa, F. Anscombe, L. Stanton
C: D. Rees, D. O'Halloran, M. McKay
HF: N. Rodgers, J. Hogan, J. Brown
F: J. Rodgers, A. Burns, A. McKay
R: M. Watt, S. Salmon, B. McKay
Int: T. Wills, H. Rodgers, L. Santurini, C. Gribble
In: N. Rodgers, H. Rodgers
Out: L. Cox, T. Godsell
CRESWICK v. WAUBRA
Creswick
B: T. Randall, R. Pompe, C. Mann
HB: S. Gibson, T. Baker, C. Hepworth
C: M. Arnold, A. Hepworth, A. Lovel
HF: B. Antonio, C. Robinson, L. Blake
F: B. Dunbar, M. Miller, A. Sedgwick
R: L. Hepworth, D. Mann, J. Marshman
Int: J. Knights, R. Antonio, D. Wright, T. Rieniets
In: J. Knights, L. Blake, S. Gibson, T. Baker
Out: J. Mitchell, J. Dalli, P. Phillips, Z. Lubeek
Waubra
B: L. Barnes, N. Aringo, P. Hawkes
HB: M. Dawson, N. Dinsdale, D. Jenkins
C: A. McPherson, J. Petrie, L. Simpson
HF: A. Davis, J. King, J. Kinna
F: B. McDonald, T. Boyle, W. Booth
R: G. Lukich, T. Nash, J. Crawford
Int: B. Wilson, A. Murphy, T. Mullane, P. Dodds
In: P. Dodds
Out: J. Doggett
SKIPTON v. ROKEWOOD-CORINDHAP
Skipton
B: R. Atkinson, C. Townrow, B. Conroy
HB: D. Meerman, S. Boswell, D. Sing
C: L. Jongebloed, S. Lehmann, N. Fenby
HF: J. Crabtree, T. Breed, A. McLean
F: P. Walsh, M. Young, T. Huglin
R: T. Gawne, A. Romey, L. Stranks
Int: A. Bedggood, M. Merryfull, J. Robson, C. Mitchell
In: C. Mitchell, P. Walsh, M. Merryfull, L. Jongebloed
Out: P. Connelly, P. Williams, L. Crick, R. Henricksen, J. Kirkpatrick
Rokewood-Corindhap
B: J. La Haye, J. Willey, L. Philp
HB: B. Harris, L. Finlayson, J. Gercovich
C: L. Baker, D. Delaney, T. Fagg
HF: J. Hayes, A. Johnson, P. Wells
F: C. Barrenger, J. Thompson, J. Carr
R: B. Reese, S. Chapman, J. Dowell
Int: C. Elliott, Z. Priddle, P. Smith, A. Gercovich
In: B. Harris, C. Barrenger, P. Wells
Out: T. Weightman, J. O'Neil, J. Hutchins
DAYLESFORD v. GORDON
Daylesford
B: P. Helper, J. Cooper, J. Nicholson
HB: J. Clough, J. Evans, C. Lovig
C: T. Thurwood, P. Rowe, S. Winnard
HF: R. Costanzo, M. Risstrom, J. Cummings
F: J. Nulty, S. Walsh, C. Ralph
R: L. Carland, X. Walsh, J. Cowan
Int: E. Cooper, W. Hughes, E. Nettleton, R. Rodgers
Gordon
B: G. Clifford, M. Gunnell, C. Myers
HB: M. Anderson, A. Toohey, M. Kersley
C: R. Clampit, T. Murphy, A. Munari
HF: C. McGuigan, C. Richardson, S. Nicholson
F: T. Burns, B. Sutcliffe, M. Nolan
R: C. Davis, M. Raworth, M. Spezza
Int: I. Bowker, R. Manning
RESERVES
NEWLYN v. BUNINYONG
Newlyn
B: J. Karslake, A. McKay, D. Tabakovic
HB: J. Wren, S. Curran, B. Torpy
C: J. Barker, J. Eastwell, J. Kennedy
HF: N. David, S. Cawthan, J. Malone
F: J. Relouw, M. Dodds, J. Burgess
R: B. Huggett , W. Membrey, M. Dean
Int: R. Lanyon, J. Dimond, J. Stevenson, S. Robinson
Buninyong
B: D. Dickson, D. Kelly, B. Pearse
HB: J. Finley, C. Kennedy, M. Turner
C: J. Harris, M. Kerr, Z. Whykes
HF: C. O'Keefe, A. Hart, T. Paterson
F: M. Chapman, D. Westblade, K. Terry
R: P. Benn, J. Mann, M. Carroll
Int: I. Firns, P. Rizzoli, T. Goss, N. Miller
BUNGAREE v. SPRINGBANK
Bungaree
B: L. Hastie, S. Miller, N. Caulfield
HB: M. Humphries, C. Robertson, L. Perks
C: J. Leviston, H. Cousens, A. Richardson
HF: J. Walter, M. MacDonald, T. Strachan
F: J. O'Keane, M. Shaddock, D. Cousens
R: D. Maher, J. Dummett, S. Mewett
Int (from): M. O'Neill, E. Stringer, J. Forbes, N. Frawley, B. Trevenen
Springbank
B: T. Simpson, J. Kennedy, S. Wethling
HB: K. Maher, J. Kennedy, B. O'Neil
C: A. Rix, D. Haintz, F. Donegan
HF: S. Murphy, A. Murphy, J. Waller
F: K. Mc Geough, T. Knowles, L. Simpson
R: R. Bruun, J. Tiley, K. Dans
Int (from): D. Hennessy, M. Toohey, K. Maher, J. Day, M. White
LEARMONTH v. BALLAN
Learmonth
B: B. McEwin, L. Karslake, M. Treweek
HB: T. Owen, T. Martin, L. Williamson
C: T. Reyner, D. Box, J. Wells
HF: P. Rogan, B. Oswald, J. Leyonhjelm
F: A. Broughton, W. Veldhuis, J. Duffy
R: D. Youd, D. George, B. Knowles
Int: L. Tyndall, J. Powell, M. Fraser, B. Mackay
Emg: J. Wren
Ballan
From: B. Whelan, B. Cummins, J. Downey, Z. Boland, J. McGuire, J. Mullane, M. Darley, D. Darley, J. Rousch, O. Powell, S. Day, R. Watts, D. O'Hanlon, J. Fenwick, J. Byrnes, J. Layley, J. Conlan, A. Pascoe, T. Trickey, J. Bongart
CLUNES v. BEAUFORT
Clunes
From: A. Anderson, L. Harper, C. Prosser, P. Howe, J. Scukovic, R. Hind, K. Ranie, A. Stinchcombe, N. Middelkoop, B. Wrigley, J. Lambert, J. Seers, R. Quick, K. Downs, E. Downs, W. Parker, M. Coppick, R. Meerbach, A. Kenna, M. Anderson, S. Adam, R. Newton, L. Johnston, L. Hind, D. Fox, P. Coon
Beaufort
B: A. George, D. Edwards, T. Cameron
HB: S. Leckie, N. Trengove, T. McWilliam
C: E. Powlett, S. Lodge, E. Watkins
HF: M. Murphy, J. Davis, J. Blackburn
F: B. Turner, J. Turner, T. McGregor
R: B. Lofts, A. Beer, B. Hart
Int: B. Thompson, J. Brookes, L. Tunbridge, S. Broadbent
Emg: M. Getsom, K. Dern
CARNGHAM-LINTON v. HEPBURN
Carngham-Linton
B: J. Richardson, C. Scott, J. Currie
HB: C. Hannah, A. Nethercott, A. McCafferty
C: F. Atchison, A. Mclean, J. Szabo
HF: B. Hayles, M. Lange, B. Newell
F: C. May, M. Grigsby, N. Ringin
R: A. Braeckmans, L. Hanson, M. Spratling
Int: L. Hayles, H. Budds, E. Johnson
Hepburn
B: M. Johns, K. Hartmann, B. Johns
HB: S. Gundry, D. Chapman, C. Ferrier
C: T. Nissen, M. Marshall, J. Carman
HF: C. Hatfield, M. Chapman, B. Ryan
F: R. Olver, S. Carman, M. Penny
R: T. Adams, D. Wallesz, L. Grills
Int: M. Piper, N. Whan, W. Cavanagh, J. Paddon
CRESWICK v. WAUBRA
Creswick
B: J. Porter, T. Wright, B. Moran
HB: M. Gervasoni, L. Sheriff, S. Hepworth
C: J. Arnold, P. Phillips, J. Mitchell
HF: S. Hughes, Z. Lubeek, J. Dalli
F: B. Hagen, R. Knowles, B. Marshman
R: T. Walmsley, S. Burns, P. Hofman
Int: W. McNabb, J. Allison, D. Gillingham, T. Booth
Emg: G. Van Oostveen, P. Griffin, T. Spenceley
Waubra
B: N. Waterson, M. Gallagher, N. Lawrance
HB: L. Bourke, A. Ham, K. Burnside
C: D. Payne, J. Sardo, W. Corbett
HF: C. Doggett, C. Molloy, L. McLeod
F: A. Briody, D. Layton, N. Holding
R: N. Moran, N. Patrikeos, M. Cashin
Int (from): R. Murphy, L. Briody, J. Kane, Z. Kennedy, H. Baldwinson, B. Guinea
SKIPTON v. ROKEWOOD-CORINDHAP
Skipton
B: S. Weir, J. Pyke, J. Sandlant
HB: N. Elford, J. Ellis, J. Drinkwater
C: J. Moekotte, T. Bertalli, M. McPhan
HF: E. Niyongabo, R. Henricksen, B. Mellington
F: R. Baverstock, D. Lee, D. Hall
R: L. Parker, J. Nolan, J. Kirkpatrick
Int: R. Price, C. Hall, M. Washford
Rokewood-Corindhap
B: T. Mellington, M. Tanis, B. Pitman
HB: H. Macaulay, A. Rizzoli, S. Clifton
C: T. Weightman, J. McAuliffe, C. Anderson
HF: D. Johnstone, T. Quarrell, C. Banks
F: M. Prokopiwskyi, T. Anwyl, B. Rogers
R: Z. McLeod, M. Rainsford, T. Griffith
Int: A. Clarke, A. O'Neil, A. Heald, J. Banks
SMYTHESDALE v. DUNNSTOWN
Smythesdale
Not submitted
Dunnstown
B: T. Giles, H. Marquand, C. Murphy
HB: K. Andrews, A. Forbes, P. White
C: K. Neville, J. Williams, X. Jones
HF: N. Taylor, J. Keating, J. Walters
F: D. Simpkin, J. Murphy, B. Sinclair
R: M. Stewart, B. Duffy, J. Leoncini
Int: I. Keating, L. Spratling, B. Morshead, J. Murray
DAYLESFORD v. GORDON
Daylesford
From: L. Adams, J. Adams, A. Pearce, W. Giacometti , P. Ingle, D. Walker, S. Beattie, D. Ryan, S. Marshall, R. Holmes, M. Elderfield, T. Powell, A. Mill, S. Winduss, M. O'Brien, X. Keighran, A. Brereton, S. Botheras, M. Sutton, S. Pearson, K. Trimble
Gordon
From: T. Stewart, P. Phillips, N. Maston, T. Burns, J. White, Z. White, D. Young, M. Skontra, N. Hicks, S. Tysoe, J. Goldie, A. Grundy, M. Peterken, C. Dalgleish, D. Callanan, S. Miller, D. McTigue, A. Ludbrook, C. McLean, J. Manchee