How they line up in the BFL and CHFL

BALLARAT FL

SENIORS

SEBASTOPOL v. BALLARAT  

Sebastopol

B: J. Morgan, T. Petersen, M. Cain

HB: B. Trew, J. Grills, B. Hutt

C: S.  Butler, L.  Huppatz, C.  Jeffrey

HF: G. Lovett, T. Hutt, D. Widgery

F: D. Williamson, T. Stewart, H. Givvens

R: H. Everett, B. McLeod, J. Harvey

Int: T. Holmes, B. Stevens, R. Noether, J. Mason

Emg: S. Keiller, N. Doonan, S. Henry

In: L. Huppatz, B. Trew,  C. Jeffrey

Out: L. Noether,  C. Snowden,  R. Henderson

Ballarat

B: M. Bishop, S. Wood, B. Fraser

HB: M. Martin, B. Van de Heuvel, J. Blackburn

C: J.  Ford, S.  Hutchinson, T.  Constable

HF: J. Antonio, J. Sutherland, D. Kennedy

F: M. Brehaut, N. O'Farrell, J. Marshall

R: M. Powling, W. Garner, N. Garner

Int: S. James, D. Hobbs, L. Wynd, G. Shearer

Emg: T. Conroy, J. Leonard, J. Nicholls, L. Hodgetts, C. Prendergast

In: M. Bishop, N. O'Farrell, 

Out: T. Conroy, J. Leonard,

DARLEY v. SUNBURY  

Darley

B: L. Baker, D. Leonard, J. Ancrum

HB: K. Docherty, L. Delahey, J. Carrick

C: R.  Ellis, L.  Spiteri, T.  Evans

HF: D. Edwards, J. Zeestraten, M. Hanson

F: H. Inglis, D. Grenfell, B. Inglis

R: A. Cameron, H. Scotland, D. Robson

Int: M. Young, N. Thacker, T. Minns, J. Pearson

Emg: L. Cahill, R. Hawkins, A. Speak

In: D. Edwards, M. Young, T. Minns, 

Out: B. Graham,  S. Page,  D. Roy

Sunbury

B: D. Sanderson, T. Stead, N. Bridgland

HB: A. Magin, T. Lenaz, R. Allen

C: J.  Hannett, T.  Hill, J.  Rizk

HF: J. Flannery, G. Valles, W. Healy

F: B. Guthrie, P. MacDonough, M. Edwards

R: D. Kovacevic, A. Duhau, T. Donoghue

Int: M. Trimboli, A. Goodson, G. Hay, R. Wood

Emg: C. Smith, J. Dillon, J. Eales, J. Bygate, B. Mundy

In: D. Sanderson, R. Wood, G. Valles

Out: B. Said, J. Bygate, B. Mundy

EAST POINT v. MELTON  

East Point

B: A. Maconachie, R. Walsh, C. Carson

HB: C. Quinlan, M. Walsh, C. Lee

C: J.  Payne, J.  Taylor, A.  Nestor

HF: J. Buttler, C. Jackson, R. Monument

F: S. Tung, B. McDougall, C. Bilney

R: P. Koderenko, D. Semmens, D. Tung

Int: H. Dawborn, B. Watkins, J. Van Meel, M. Rotumah-Onus

Emg: J. McClure, A. Stevenson, S. Romeril, J. Watkins

In: S. Tung, B. Watkins, J.  Payne,

Out: J. Draffin, A. Stevenson, J Watkins

Melton

B: B. Archard, C. Armstrong, M. Beck

HB: T. Button, R. Carter, L. Ericson

C: J.  Grech, J.  Gleeson, N.  Gale

HF: J. Hickey, A. Grigg, C. Griffiths

F: J. Kight, B. Kight, L. Hickey

R: M. Maric, D. Sharp, J. May

Int: L. Walker, D. Walker, R. Walker, J. Walker

Emg: N. Wallace, L. Martin, J. Taylor, K. Wilson

In: T. Button, R. Carter, J. Gleeson

Out: N. Wallace, L. Martin, K. Wilson

LAKE WENDOUREE v. REDAN

Lake Wendouree

B: S. Carey, L. O'Connell, A. Kirby

HB: T. Littore, H. Herben, T. Malone

C: N.  Monk, N.  Peters, N.  Pring

HF: L. Bucknall, J. Hooper, S. Willmott

F: T. Nijam, L. Anderson, B. Taylor

R: A. Armstrong, St. Clifton, J. Alexander

Int: A. Simpson, E. Mc Cuskey, L. Findlay, B. Hayes

Emg: J. O'Connell, C. McKay, Sa. Clifton

In:  L. O'Connell, B. Hayes

Out: N. Fraser, Sa. Clifton

Redan

B: T. Lamb, P. Britt, Z. Jenkins

HB: D. Chester, J. Short, J. Jess

C: P.  Fitzgibbon, K.  Waterbury, G.  Bell

HF: B. Peace, B. Smyth, K. Hayes

F: M. Phelps, O. Stephenson, N. Willox

R: A. Cleary, D. Mathews, N. Horbury

Int: J. Baker, R. Waight, T. Morrish, D. Horbury

Emg: L. McLean, J. Toulmin, L. Gill, L. Hunter

In: T. Morrish, J. Baker, B. Peace 

Out: J. Webster, L. Hoy, T. Douglass

RESERVES

SEBASTOPOL v. BALLARAT  

Sebastopol

B: D. Mauric, A. Young, A. Hardy

HB: J. Mark, J. McNab, N. Doonan

C: A.  Wallis, S.  Henry, R.  Henderson

HF: S. Keiller, D. Watsone, A. Smith

F: D. Sexton, M. Powell, S. Bertus

R: J. Richards, M. Jolly, J. Hardy

Int: N. Widgery , A. Zammit, B. Silvey, A. Brimacombe

Emg: J. Powel, J. Cuthbertson

Ballarat

B: T. Hoyle, B. Hobbs, A. Gray,

HB: M. Reynolds, A. Madder, J. Nicholls

C: C.  Egan, L. Rinaldi, C. Prendergast

HF: B. Milikins, K. Swan, L. Hodgetts

F: J. Leonard, T. Conroy, J. Boon

R: H. Butler, D. Larkin, A. Stepnell

Int: B. Worthington-Thin, T. Nunn, A. McPherson, T. Sutton,  W. Johnston

DARLEY v. SUNBURY  

Darley

B: L. Cahill, D. Locke, J. Clarke

HB: B. Holt, S. Mc Donald, T. Minns

C: S.  Holt, D.  Peacock, Z.  Dix

HF: B. Cousins, K. Doyle, B. Hall

F: R. Gundry, A. Speak, L. Herring

R: T. Stephenson, K. Fenton, R. Hawkins

Int: A. Kur, K. Forde, J. Beecham, J. Wells

Emg: J. Spiteri, T. Stone

Sunbury

B: A. Faulds, J. Muir, J. Johnson

HB: B. Riley, A. Gilbertson, P. Barry

C: R.  Turner, A.  Sammut, B.  Robinson

HF: C. Casson, J. Sheahan, J. Hamilton

F: N. Cox, A. O'Connor, C. Burrows

R: R. Ritchie, C. Smith, D. Jurczyluc

Int: M. Pearce, B. Ferrari, D. Nutt, J. Sullivan

EAST POINT v. MELTON 

East Point

B: L. Faull, A. Wright, J. Peeters

HB: B. Leonard, L. Thornton, J. Watkins

C: J.  Draffin, S.  Romeril, K.  McNicol

HF: B. Yoa, A. Stevenson, J. Bassett

F: L. Bell, J. Kirby, T. Whittington

R: J. McClure, J. Tung, C. Raine

Int: A. Hynes, J. Lewis, J. Park, C. Banwell

Melton

B: T. Batten, H. Abela, A. Bartlett

HB: B. Newman, A. Crone, K. Derose

C: J.  Magee, B.  Merry, J.  Hughes

HF: R. Newman, J. Robertson, B. Richie

F: J. Stokes, B. Willoughby , J. Taylor

R: M. Gunn, M. Griffin, D. Stokes

Int: B. Williams, J. Buttigieg

LAKE WENDOUREE v. REDAN  

Lake Wendouree

B: M. Neal, M. Madden, S. Clifton

HB: L. Wood, I. Kirby, O. Yeung

C: J.  Foster, N.  Clifton, A.  Gillett

HF: P. O'Connell, L. Edwards, J. Leman

F: J. McLean, C. Landry, D. Mahony

R: D. Hickey, H. Robertson, N. Fraser

Int: S. Peeters, I. Medina, J. Clough, M. Emerson-Jones

Emg: M. Nash

Redan

B: S. Remington, X. Curran, J. Peck

HB: S. Goold, J. Johnston , M. Robinson

C: B.  Gill, J.  Wain, S.  Higgins

HF: N. Barker, M. Ward, D. Mathews

F: B. Green, B. Riordan, J. Everard

R: C. Inglis, L. Hunter, L. Gill

UNDER-18.5

SEBASTOPOL v. BALLARAT  

Sebastopol

From: M. Miller, R. Hucker, J. Gillett-Veenstra, L. Shaw, H. Bogers, C. Langanke, C. Slater, L. Buttler, J. Benbow, A. Miller, C. Dunlop, F. Musgrove

Ballarat

From: W. Johnston, B. Worthington-Thin, T. Nunn, Y. Reath, J. Taylor, R. Bradshaw, A. McPherson, J. Greville, D. Rumler, L. Rinaldi, M. McGrath, B. Pickering, J. Robertson, K. Swan, J. Graham, B. Patullo, Z. Fiegert, H. Butler, T. Sutton, E. Liston, A. Gray, I. Shearer

DARLEY v. SUNBURY  

Darley

B: N. Blade, C. White, N. Dodemaide

HB: M. Engstrom, B. Lopes, R. Orr

C: N.  Blackburn, D.  Beecham, M.  Horan

HF: C. Toner, D. Locke, T. Evans

F: L. Douglas , J. Stephenson, J. Gordon

R: K. Forde, C. Pepi, J. Bewley

Int: M. Torney

Sunbury

B: L. Healy, B. Bould, L. Muir

HB: J. Fenton, J. Pollard-Wright, L. Goater

C: R.  Eales, D.  Caruana, J.  Bygate

HF: H. Koutsogiannis, J. Dillon, P. Paye

F: M. Eldridge, L. Tarczon, J. Muir

R: C. Lamb, J. Taylor, I. Smithwick

Int: D. Mundy, L. Millett, J. Sorraghan, D. Bygate

EAST POINT v. MELTON  

East Point

B: M. Spark, S. McKeegan, J. Learmonth

HB: M. Romeril, I. Quick, J. Gallagher

C: D.  Martin, L.  Gunn, J.  Price

HF: W. McLoughlin, N. Canny, B. Medwell

F: B. Noonan, E. McMasters, T. Clark

R: L. Ross, M. Tuddenham, S. Moore

Int: W. McGannon, C. Bowden, R. McDougall, Z. Price, E. Lawler, Z. Gladman

Melton

B: A. Angok , R. Carter, K. Derose

HB: R. Hehir, C. Jones, T. Ferri

C: B.  MacDonald, J.  Parsons, R.  Jones

HF: J. Robertson, J. Whitehand, H. Millard

F: B. Griffiths, M. Wilde, T. Simpson

R: B. Bol, C. Nolan, J. McGregor

Int: L. Martin, T. Peters, L. Ericson

LAKE WENDOUREE v. REDAN

Lake Wendouree

B: W. Henderson, C. Harte, D. Brereton

HB: R. Emerson-Jones, A. McDougall, H. Turner

C: J.  Hammond , T. Salau, S.  Canny

HF: J. New, A. Lourey, B. McPhan

F: P. Taranto, C. McKay, M. Beaumont

R: H. Monk, K. Raven, J. Irvin

Int: A. Walter, F. Brennan, C. Bade, J. Lohmann, J. O'Connell, K. Postlethwaite

Redan

B: T. O'Keane, D. Okely, X. Fitzgerald

HB: L. Frawley, W. Madden, K. Dawborn

C: R.  Petrascu, J.  Toulmin, Z.  Oliver

HF: M. Judd, H. Hall, A. Harvey

F: S. Carr, L. McLean, Z. Wilson

R: D. Murphy, H. Edwards, T. Bryans

Int: N. Vincent, J. O'Donnell, Z. Forbes, Z. Jenkins, P. Barry, T. Morrish, L. Scheele, J. Flynn

CENTRAL HIGHLANDS FL

SENIORS

BUNINYONG v. GORDON

Buninyong

B: A. Bomitali, N. Shell, D. Pelchen

HB: B. Guest, J. Robertson, C. Wills

C: J.  Renga, N.  Gilbert, F.  Russell

HF: J. Gorman, J. Dunne, J. Romeril

F: M. Phelps, L. Rigby, J. Rodgers

R: A. Ebery, J. Coxall, J. Morgan

Int: T. Conlan, P. Lannen, M. Turner, S. Van Meel

In: J. Morgan, D. Pelchen

Out: A. Hart,  I. Baker

Gordon

B: C. Myers, M. Gunnell, M. Spezza

HB: M. Anderson, J. Clampit, A. Toohey

C: B.  Hallam, T.  Murphy, J.  Cousins

HF: C. McGuigan, T. Burns, J. Toohey

F: S. Nicholson, B. Sutcliffe, M. Nolan

R: L. Gunnell, C. Richardson, M. Raworth

Int: R. Manning, R. Clampit, L. Toohey, M. Kersley

In: T. Burns

Out: C. Davis

BALLAN v. BUNGAREE

Ballan

B: M. Rollo, Z. Boland, J. Layley

HB: A. Mullane, J. Wilkinson, D. Galea

C: M.  Currie, S.  Hitchings, J.  Wilkie

HF: L. Souter, J. Connor, M. Snaith

F: A. Kurzman, J. McNamara, B. Thomas

R: D. Christie, S. Sher, D. Tanti

Int: C. Sher, L. Snaith, D. Trickey, A. Bongart

In: A. Kurzman, J. Layley

Out: C. Sharp,  H. Thompson

Bungaree

B: S. Hammond, M. Geary, M. Harrington

HB: N. Strachan, J. Oostendorp, S. Ryan

C: A.  Milroy, C.  Morgan, H.  Russell

HF: J. Trevenen, J. Mirtschin, S. Mewett

F: Z. Denham, L. Mirtschin, J. Murphy

R: D. Benson, M. Sheridan, A. Browning

Int (from): C. Martin, S. O'Loughlin, J. Walter, B. Willian, C. Robertson

In: J. Mirtschin, C. Robertson, S. O'Loughlin, C. Morgan

Out: T. Walton, C. Cowan, L. Prendergast

DUNNSTOWN v. DAYLESFORD

Dunnstown

B: B. Collins, T. O'Shea, T. Stubbs

HB: K. Andrews, A. Thompson, A. Toan

C: A.  Sawers, S.  Jenkins, M.  Henderson

HF: R. Cahir, M. Archer, T. Collins

F: H. Mckimmie, J. Stefani, L. Saccutelli

R: A. Brennan, T. Botter, M. Kennedy

Int: R. Dyer, B. Sinclair, J. Williams, X. Jones

In: X. Jones

Out: D. Harbour

Daylesford

B: J. Clough, J. Cooper, T. Hughes

HB: P. Helper, J. Evans, J. Nulty

C: Z.  Tisdale, P.  Rowe, E.  Nettleton

HF: C. Ralph, W. Hughes, X. Walsh

F: C. Lovig, L. Carland, R. Costanzo

R: S. Winnard, S. Walsh, J. Cowan

Int: W. Giacometti , J. Cummings, J. Nicholson, E. Cooper

In: J. Cummings

Out: M. Risstrom

BEAUFORT v. NEWLYN

Beaufort

B: L. Marshall, B. Howard, L. Cox

HB: J. Sing, J. Trigg, H. Macinness

C: J.  Duke, T.  Stapleton, Z.  Marrow

HF: T. Haase, C. Drew, T. Le Lievre

F: R. Sangster, L. Murray, A. Petrie

R: J. Garvey, M. Foster, J. Mason

Int: M. Jenkins, J. Orr, Z. Thompson, D. Day

Emg: J. Chester, D. Sangster, S. Howard

In: D. Sangster, M. Jenkins, B. Howard

Out: J. Chester, D. Sangster, S. Howard

Newlyn

B: B. Slater, D. Curran, M. Cosgrave

HB: D. Fishwick, J. Fryar, J. Milne

C: D.  Richardson, D.  Wehrung, J.  Slater

HF: L. Fishwick, D. Hammond, J. Willmott

F: J. Sullivan, N. Hura, A. Morrish

R: S. Robinson, D. Mc Lachlan, L. Prendergast

Int: J. Wren

HEPBURN v. LEARMONTH

Hepburn

B: J. Liversidge, J. Clarke, L. Santurini

HB: S. Asa Leausa, F. Anscombe, J. Brown

C: M.  Mc Kay, N.  Dal Santo, L.  Stanton

HF: A. Ware, J. Hogan, L. Cox

F: D. Rees, A. Burns, J. Rodgers

R: M. Watt, S. Salmon, K. Ogilvie

Int: I. Grant, T. Wills, B. Coffey, B. McKay

Learmonth

B: N. Ross, E. Sinnott, N. Bone

HB: O. Ross, W. Simpson, K. Mackay

C: D. Page, S. Whiting, M. Zelencich

HF: B. Oswald, S. Rogan, J. O'Donnell

F: B. Campbell, J. Hutchison, P. McGuigan

R: T. Curran, J. Mayall, M. Jackson

Int: Treweek, J. Rich, C. Lowe, B. Connor

In: B. Connor, B. Oswald. W. Simpson, J. Mayall, Treweek

Out: T. Martin, B. Knowles, D. George, A. Kent, C. Dickson

ROKEWOOD-CORINDHAP v. CLUNES

Rokewood-Corindhap

B: J. O'Neil, J. Willey, L. Finlayson

HB: B. Harris, P. Wells, J. Gercovich

C: L.  Baker, J.  Dowell, J.  Hayes

HF: J. Hutchins, J. Thompson, A. Gercovich

F: A. Clarke, C. Barrenger, J. Carr

R: B. Reese, S. Chapman, D. Delaney

Int: C. Elliott, Z. Priddle, L. Philp, T. Fagg

In: J. Hutchins

Out: P. Smith

Clunes

B: L. Madden, C. Newton, L. Newton

HB: K. Maroney, T. Johnston, K. Thompson

C: J.  Yole, R.  Thompson, L.  Hind

HF: J. Thompson, J. Baird, D. Milne

F: M. Wrigley, J. Cullen, L. Wrigley

R: K. Tabbitt, H. Labastida, R. Hudson-Morgan

Int: J. Thomas, J. Whiting, A. Thompson, A. Spence

Emg: R. Hind, J. Seers, W. Parker

In: K. Maroney, J. Cullen, H. Labastida

Out: R. Hind, J. Seers, W. Parker

SKIPTON v. CARNGHAM-LINTON

Skipton

B: F. Morcombe, P. Connelly, B. Conroy

HB: P. Walsh, C. Townrow, D. Sing

C: N.  Fenby, S.  Lehmann, S.  Boswell

HF: D. Meerman, M. Young, J. Crabtree

F: L. Mellington, T. Breed, T. Huglin

R: T. Gawne, L. Stranks, A. Romey

Int: R. Atkinson, J. Robson, R. Henricksen, S. Hon

Emg: A. Bedggood, M. Merryfull, C. Mitchell

In: R. Atkinson, L. Mellington, S. Hon, F. Morcombe, T. Gawne, S. Boswell

Out: J. Welsh, L. Jongebloed,  D. Hall, A. Bedggood, M. Merryfull, C. Mitchell

Carngham-Linton

B: J. Coutts, J. Stalker, T. Currie

HB: T. Clarke, B. Doolan, T. Sarah

C: J.  O'Brien, B.  Ketchen, R.  Nunn

HF: J. Benfield, L. Isbister, J. Pring

F: D. O'Brien, J. O'Brien, J. Nichols

R: M. Richardson, J. Dawson, W. Bruty

Int: A. Francis, J. Gould, D. Pearson, J. McErvale

In: A. Francis

Out: A. Mclean

SPRINGBANK v. CRESWICK

Springbank

B: J. White, P. Lewis, F. Donegan

HB: M. Searl, M. Tyler, S. Cue

C: B.  Beasley, S.  Quinlan, T.  George

HF: M. Lakey, M. Anderson, T. Toohey

F: J. Galea, J. Simpson, B. Maher

R: B. Freeman, N. Couch, B. Rix

Int: L. Boers, J. McHenry, T. Maher, J. Tiley

In: M. Anderson, J. McHenry, F. Donegan, J. Tiley, T. Toohey, L. Boers, T. George

Out: L. Douglas,  K. Maher,  J. Spicer,  M. Couch,  T. Eltringham,  W. Driscoll, J. Mahar

Creswick

B: T. Randall, R. Pompe, I. Kern

HB: C. Hepworth, P. Hofman, C. Mann

C: M. Arnold, A. Hepworth, A. Lovel

HF: Z. Lubeek, C. Robinson, B. Antonio

F: B. Dunbar, M. Miller, A. Sedgwick

R: L. Hepworth, D. Mann, J. Marshman

Int (from): T. Rieniets, P. Porter, T. Walmsley, J. Dalli, M. Gervasoni

In: M. Gervasoni, C. Mann, T. Walmsley, L. Hepworth

Out: D. Wright, R. Knowles, J. Mitchell

RESERVES

BUNINYONG v. GORDON

Buninyong

B: D. Dickson, D. Kelly, M. Hartigan

HB: P. Rizzoli, C. Kennedy, B. Davies

C: J.  Finley, M.  Kerr, Z.  Whykes

HF: C. O'Keefe, A. Hart, T. Paterson

F: M. Chapman, I. Firns, K. Terry

R: P. Benn, J. Mann, A. Scott

Int: J. Harris, T. Goss, M. Carroll, N. Miller

Gordon

Not submitted

BALLAN v. BUNGAREE

Ballan

From: B. Whelan, J. McGuire, N. Kettle, J. Mullane, D. Darley, O. Powell, S. Day, R. Watts, J. Fenwick, B. Fenwick, B. Smith, J. Byrnes, C. McLeod, C. Sparrow, J. Layley, J. Conlan, A. Pascoe, T. Trickey, J. Bongart

Bungaree

B: L. Hastie, N. Frawley, J. Forbes

HB: T. Costigan, C. Robertson, H. Cousens

C: J.  Leviston, M.  Shaddock, A.  Richardson

HF: J. Bilney, M. MacDonald, S. O'Loughlin

F: J. Rix, T. Moodley, D. Cousens

R: D. Maher, T. Strachan, J. Dummett

Int: L. Chivers, L. Perks

DUNNSTOWN v. DAYLESFORD

Dunnstown

B: I. Keating, H. Marquand, Z. Short

HB: T. Giles, J. Keating, P. White

C: L.  Spratling, C.  Murphy, K.  Neville

HF: B. Morshead, J. Murphy, J. Murray

F: J. Collins, J. Walters, N. Taylor

R: M. Stewart, B. Duffy, J. Leoncini

Int: D. Ross, D. Simpkin, A. Pickersgill, A. Malone

Daylesford

From: L. Adams, J. Adams, A. Pearce, W. Giacometti , D. Walker, J. Botheras, J. Cummings, S. Beattie, D. Ryan, E. McGrath-Lester, S. Marshall, R. Holmes, E. Cooper, M. Elderfield, S. Winduss, M. O'Brien, C. O'Brien, X. Keighran, P. Jenkin, C. Elderfield, A. Brereton, S. Botheras, J. Adams, C. Adams, K. Trimble

BEAUFORT v. NEWLYN

Beaufort

B: B. Turner, D. Edwards, L. Tunbridge

HB: L. Ward, A. George, N. Trengove

C: M.  Getsom, K.  Dern, E.  Powlett

HF: M. Murphy, J. Slater, J. Blackburn

F: J. Hart, J. Turner, T. Cameron

R: T. McGregor, A. Beer, B. Hart

Int: S. Leckie, J. Brookes, B. Lofts, S. Broadbent

Newlyn

B: S. Curran, A. McKay, B. Slater

HB: J. Wren, J. Sullivan, D. Tabakovic

C: J.  Relouw, J.  Eastwell, J.  Barker

HF: P. Stephens, L. Shaw, N. David

F: W. Membrey, M. Dodds, M. Dean

R: B. Huggett, L. Relouw, D. Wrigley

Int (from): J. Thomson, J. Dimond, J. Karslake, J. Kennedy, B. Torpy, J. Malone

HEPBURN v. LEARMONTH

Hepburn

B: M. Johns, D. Chapman, K. Hartmann

HB: L. Grills, T. Adams, C. Ferrier

C: N.  Whan, C.  Gribble, B.  Johns

HF: C. Hatfield, M. Chapman, J. Carman

F: S. Gundry, S. Carman, M. Penny

R: T. Godsell, M. Marshall, D. Wallesz

Int (from): M. Piper, W. Cavanagh, B. Ryan, M. Pedretti, R. Johns, R. Ford

Learmonth

B: L. Williamson, L. Karslake, Treweek

HB: T. Owen, M. Beaumont, L. Tyndall

C: J. Wells, D. Box, T. Reyner

HF: P. Rogan, N. Gudgeon, A. Kent

F: A. Broughton, W. Veldhuis, J. Duffy

R: B. Challis, B. Knowles, D. George

Int (from): D. Youd, M. Fraser, D. Connor, B. McEwin, J. Powell

ROKEWOOD-CORINDHAP v. CLUNES

Rokewood-Corindhap

B: T. Mellington, M. Tanis, H. Macaulay

HB: J. La Haye, A. Rizzoli, S. Clifton

C: T.  Weightman, M.  Rainsford, D.  Reece

HF: M. Prokopiwskyi, D. Johnstone, C. Banks

F: T. Griffith, T. Anwyl, J. Banks

R: Z. McLeod, P. Smith, J. McAuliffe

Int: B. Rogers, A. Heald, C. Anderson

Clunes

From: A. Anderson, D. Fenwick, P. Howe, L. Coleman, A. Stinchcombe, N. Middelkoop, B. Wrigley, J. Seers, R. Quick, K. Downs, E. Downs, D. Davies, M. Coppick, M. Milne, A. Kenna, N. Duggan, M. Anderson, S. Adam, R. Newton, L. Johnston, D. Fox, L. Oliver, P. Coon

SKIPTON v. CARNGHAM-LINTON

Skipton

B: J. Pyke, R. Simmonds, J. Sandlant

HB: T. Williams, L. Crick, J. Drinkwater

C: E.  Niyongabo, M. Smith, M. McPhan

HF: B. Fernando, B. Sanders, B. Mellington

F: P. Williams, R. Atkinson, A. Morcombe

R: L. Parker, J. Nolan, J. Kirkpatrick

Int: N. Elford, M. Washford, D. Hall, J. Ellis

Carngham-Linton

B: J. Richardson, H. Peoples, M. Callahan

HB: S. McArthur, J. Liston, A. Nethercott

C: J.  Szabo, C.  Scott, C.  Hannah

HF: M. Grigsby, C. May, E. Johnson

F: M. Spratling, A. Braeckmans, D. Henderson

R: M. Lange, N. King, A. Mclean

Int (from): F. Atchison, N. Achison, R. Isbister, B. Newell, P. Granger

SPRINGBANK v. CRESWICK

Springbank

B: B. O'Neil, J. Kennedy, T. Simpson

HB: L. Mahar, J. Kennedy, T. Knowles

C: J.  Spicer, K.  Maher, J.  Waller

HF: S. Murphy, D. Haintz, P. Smith

F: L. Simpson, L. Nunn, D. Quinlan

R: A. Murphy, K. Dans, J. McKay

Int: K. Mc Geough, J. Day, P. Simpson

Creswick

From: S. Gibson, T. Walmsley, J. Porter, S. Burns, G. Van Oostveen, J. Allison, L. Sheriff, P. Griffin, D. Gillingham, R. Antonio, J. Arnold, D. Wright, M. Carbone, T. Spenceley, B. Moran, B. Hagen, M. Griffin, T. Booth, P. Phillips, B. Marshman, J. Mitchell, L. Fogas, W. McNabb

WAUBRA v. SMYTHESDALE

Waubra

B: N. Waterson, N. Aringo, J. Kane

HB: R. Murphy, J. Petrie, M. Gallagher

C: A.  Davis, K.  Burnside, J.  Sardo

HF: L. McLeod, A. Ham, D. Jenkins

F: A. Briody, D. Robertson, N. Holding

R: Z. Kennedy, L. Bourke, M. Molloy

Int (from): L. Briody, H. Baldwinson, M. Cashin, D. Layton, B. Guinea

Smythesdale

Not submitted