Ballan
Subscribe now for unlimited access.
$0/
(min cost $0)
or signup to continue reading
4CYTE Second Grade (v Lucas) Hayden Micallef(c), Mark Kennedy, Lachlan Snaith, Noel Heafield, Ben Loughnane, Heath Doherty, Kobe Heafield, Jack Jarvis, Matthew Golding, George Muir, Ryan Lister, David Gardiner
City of Ballarat Fourth Grade (v Burrumbeet) Max Burton(c), John Costello, michael Vallance, Glenn Easterbrook, Evan Shaw, Ned Loft, Jake Wernicke, Banjo Leahy, Elijah Muir
Alfredton Dental U13 2nd XI Spratling (v Ballarat-Redan ) Clover McIlwaine(c), Maxine Farrell, Sarah Burton, Oscar Britt, Beth Davenport, Jai Singh, Jackson Letcher, James Bayard, Charlotte Wallace
Ballarat Fire Brigade
City of Ballarat Fourth Grade (v East Ballarat) Michael Lockyer(c), Dwayne Hiscock, Patrick Eldridge, Jayden Alexander, Adrian Pilgrim, Justin Porter, Robert Mosby, Shane Gusman, Mitch Goold, Jack Savige, Matthew Clark, Matthew Messemaker
City of Ballarat Fifth Grade (v Ballarat-Redan Gold) Tim Schefferle(c), Daryl Trotter, Adrian Rigney, Ben O'Brien, Braydon Kerwin, Zac Hunter, Shaun Brennan, Peter Wright, Luke Clark, Peter Rotumah, Nigel Spratt, Jarred Gervasoni
City of Ballarat Fifth Grade (v VRI Delacombe) Blake Ford(c), Jamie Scott, Shane Firth, Tom Oram, Ethan Read, Nathan Carpenter, David Bilbrough, Koby Scott, Garry Curtis, Alex Habicht, Clint Ladiges, Clynton Walker
Ballarat-Redan
First Grade (v Mt Clear) Chris Egan(c), Zac Jenkins, Max Riding, Jayden Hayes, Matthew Sandford, Billy Jones, Riley Fisher, Bailey Hosemans, Matthew Aikman, Nathan Patrikeos, Jack Landwehr
4CYTE Second Grade (v Naps-Sebas) Andrew Holton(c), Matthew Reardon, Nigel Otto, Greg Wakeling, Trent Moss, Simon Allan, Jason Sculley, Paul Aikman, Brendan Thomson, Jack Harwood, Kyle Hayes, Brett Mason
Ballarat Groundworks Third Grade (v East Ballarat Brown) Nicholas Wealands(c), Shaun Boag, Damian Irvin, James Liston, Tom Liston, Josh Mackley, Jacob McFarlane, Peter McFarlane, Bailey Guinea, Andrew Tongue, Matthew McLean
City of Ballarat Fourth Grade (v Brown Hill) Angus McCormack(c), Andrew Donnellon, Michael Hayes, Mitchell Ryan, Aidan Willowhite, Harrison O'Brien, Mitchell Kinnersly, Aidan Fletcher, Ashley Cutts, Amila kande Wideanelage, Ben Shaw
City of Ballarat Fifth Grade (v BFB White) Sarath Sreedharan(c), Sunil Sudhakar, Rajesh Thankappan, Danish Jose, Kevin Thomas, Mohammed Afthab, Jinto Jose, Arun Thomas, kiran John, Jins Jacob, Jacob Zacharias, Siddharth Rajesh
City of Ballarat Fifth Grade (v Buninyong) Vasco Radulovic(c), Samantha Sculley, Dylan Blake, Brady Edwards, Patrick Martin, Hugh Martin, Benjamin Crellin, jacob catley, Sebastian O'Sullivan, Karan BRAR, Justin Catley
Alfredton Dental U13 1st XI Hollioake (v Coronet City) Jaxon Chiswell, Zac Griffin, Mitchell Sinclair, Archie Gannon, Alex van Deur, Campbell Sims, Spencer Hando, Lucas Byrne, Laine Scott, Oscar Sim, Tyson Walsh
Alfredton Dental U13 1st XI Hollioake (v Wendouree Redcaps) Matthew Staples(c), Vansh Sinha, Vihaan Sinha, Xavier Dell, Masyn Hucker, Alexander Dalton, Sunand Sai Buddi, Jacob Knight, Otis Allen
Alfredton Dental U13 2nd XI Spratling (v Ballan) Jesse Yean , Darcy Haddrick, Sam Hofer, Jaxon Ladiges, Ethan Bartlett, Hugh Compton, Riley Jew, Fletcher Zimmer, Adam Conway, Noah Munro
Brown Hill
First Grade (v East Ballarat) Ryan Knowles(c), Reece Wynd, Jason Knowles, Tom Bourke-Finn, Darcy Waller, James Waller, Prabath Priyankara, Lincoln Koliba, Kyle Smith, Umesh Badu, Dean Romeril
4CYTE Second Grade (v VRI Delacombe) Vipin Kumar(c), Steve McIntyre, Tom Miller, Tom Appleton, Gopinath Elangovan, Pattin Tausif, Ikram Din, Sedgwick Aaron, Tom Steenhuis, Kento Dobell, Ajay Pandey
Ballarat Groundworks Third Grade (v Wendouree Red) Wayne Crooks(c), Hamish Irvin, Justin Torresi, Ben Sheard, Ethan Peters, Nicholas Crellin, Gorige Charan, Yaqoob Kazan, Noah Steenhuis, David Westaway, David Burgoyne, Brent Irvin
City of Ballarat Fourth Grade (v Ballarat-Redan) Jerome Fernando(c), Sujith Krishnamoorthy, Vignesh Sirangevelu, Mahesh Kumarasinghe, Kapila Liyanapathirana, Samitha Kariyawasam, Warnaka Koralage, Pubu Lankadeva, Lakmal De Silva, Sanjeev Karunanayake, Dilshan Ousmand, Ishan Perera
City of Ballarat Fifth Grade (v Brown Hill) Santhosh Pati(c), Saikumar Dugyala, Sahith Chinthakunta, Prashanth Komatireddy, Anupam Ahlawat, Gundlapally Sujith, Kasi Bekkam, Vihar Addla, Naresh Singathi, Ashwith Karra, Arun Kumar
Alfredton Dental U13 2nd XI Spratling (v Beaufort) Leo Shackell, Jorge Romeril, Thomas Howard, Edmund Sullivan, Lucas Grech, Syed Zakir Umar, Reggie Barrance, Jackson Lee
Buninyong
First Grade (v Darley) Harrison Bond(c), Robert Hind, Kendrick Hatton, Liam Mason, Liam Brady, Liam Rigby, Cameron Gell, Geordie McLeod, Rupinder Singh, Tyler Dittloff, Travis Parsons
4CYTE Second Grade (v Darley) Stuart Squire(c), Mitchell Tierney, Levhi Givvens, Ethan Giri, Nicholas Schiemer, Xavier Moon, Darcye Moloney, Darcy Tasker, Daniel Kitchen, Bailey Ryan
Ballarat Groundworks Third Grade (v Darley) Jason Giri(c), Mark Tanis, Cooper McDonald, David Hamilton, Campbell Palmer, William Deans, Max Filmer, Tom Mitchell, Grant Palmer, Rory Fisher, Toby Hoy
City of Ballarat Fourth Grade (v Creswick Imperials) Robert Lindsey(c), James Parkinson, Trent Miller, Nathan Levens, Rawdon Rodgers, Riley Hill, Sean Mason, Jeremey Byrne, Will Reichman, Brodie Wells, Hayden Levens
City of Ballarat Fifth Grade (v Ballarat-Redan Green) Craig Squire(c), Shayne Watson, Daniel Hardy, Bradley Schiltz, Connor Watson, Cooper Rogers, Freya Palmer, Charlie Walton, Archie Walton, Riley Tierney, Lachlan Greenfield, Simon Jinks
Alfredton Dental U13 1st XI Hollioake (v Mt Clear Renegades) Rohit Kalluri, Spencer Stewart, Felix Worland, Archie Moloney, Xavier Cummins, Duke Pilmore, Oliver Verdoorn, Tom Shillito, Hudson Maslunka, Riley Tierney
Alfredton Dental U13 2nd XI Spratling (v Coronet City) Thomas Goodson, Oliver Davis, Oscar Smith, Liam Lavery, Zac Dyson, Ethan Mangan, Charlie Lawler, Jackson Denheyer, Nath Milenkovic, Jack Lane, Tom Organ
Burrumbeet
4CYTE Second Grade (v North Ballarat) Oliver Ross(c), Grant Bell, James Lindeback, Brad Martin, Dean Mathews, Nick Martin, Tom Martin, Michael Beaumont, Josh Wells, Jimmy Mayall, Josh Walters-Marsh
City of Ballarat Fourth Grade (v Ballan) Jamie Pappaluca(c), David Evans, Steve Taylor, Paul Metcalfe, Matthew Evans, Matt Hastings, Sam Perry, Anthony Dunster-Jones, Evan Green, Anthony Tatchell
Coronet City
4CYTE Second Grade (v Wendouree) Brad Dunbar(c), Grant LePoidevin, Brandon Anderson, Anthony Taylor, Jackson Cranny, Liam LePoidevin, Jayson Porter, Peter Porter, Geordie Adam
Ballarat Groundworks Third Grade (v VRI Delacombe) Brendan Paterson(c), Joseph Tonissen, Chris Eastwell, Charles MacGill, Will Martin, Bailey Rees, Keegan Donovan, ben dimond, Josh Henderson, Justin Ralston, Brayden Slater, Justin Thompson
Ballarat Groundworks Third Grade (v Napoleons-Sebastopol) Ben Hewitt(c), Mykel Smith, Matthew Stevens, Matthew Wheeler, Justin Murley, Cameron Werts, Allan Hayles, Michael Fletcher, Jake Roberts, Michael Damen, Alex Marshall, Baljeet Singh
City of Ballarat Fourth Grade (v Darley) Philip Holmes(c), Anthony Bailey, Caine Hunter, Jarrad Hodgkiss, Billy Wilson, Chris Fletcher, Brian Smith, Sam Baulch, Christian Cauka, Jordan McMahon, Koby Middleton, Harvey Sutherland, Jamie Wilson
City of Ballarat Fifth Grade (v Golden Point) Adam Frary(c), Daniel Forbes, Nathan Leishman, James Smith, Connor Aikin, Josh Power, Maddox Forbes, Chase Forbes, Mark Brady, Craig Halsall, Ronald Smith
Alfredton Dental U13 1st XI Hollioake (v Ballarat-Redan Green) Zach Manning, Archie Thompson, Alex Taylor, Harry Walls, Archie Stanyer, Jimmy Stanyer, Samuel-John Handreck, liam humphries, Charlie Bennett, Ned Walls
Alfredton Dental U13 2nd XI Spratling (v Buninyong) Hrishi Iyer, Cooper Harris, Sai Vighnesh, Harvey Bellman, Darcy Bellman, Ryder Bellman, Jackson Moneghetti, Kooper Guy, Riley Osborne, Maddox Forbes, Tyson Forbes, Chase Forbes
Creswick Imperials
4CYTE Second Grade (v East Ballarat) Ashley Coxall(c), Richard Palmer, Paul Phillips, Jason Jones, Steven Miles, Matthew Antonio, Kane Hatfield, Rohan Flowers, Cameron Shaw, Jayden Robertson, Garry Jones, Lachlan Pryor
City of Ballarat Fourth Grade (v Buninyong) Andrew LeMarshall(c), Matthew Coxall, Darren Burns Jnr, Justin Robertson, Tim Robinson, Dane Whitfield, Harley Blair, Tynan Spenceley, Ethan Henderson, Brodie Plover, Roger Taylor, Andrew Tonkin
Alfredton Dental U13 2nd XI Spratling (v East Ballarat White) Noah Black, Jett Burrell, Xavier Deane, Harry Grills, Nash Chalmers, Ben Charles, James Donovan-Clancy, Ryan Kinnersly, Ella Robertson, Nyah Hughes
Darley
First Grade (v Buninyong) Bradley Barnes(c), Rahmatullah Khwaja, Ben Longhurst, Andrew Pickett, Drew Locke, Brodie Ward, Mitchell Ward, Dilan Chandima, Hasitha Wickramasinghe, Madushanka Ekanayaka, Danza Hyatt
4CYTE Second Grade (v Buninyong) David Hoey(c), Jake Oorloff, Daniel Hynes, Liam Cornford, James Martindale, Rockey Hoey, Dayle Locke, Ryan Densley, Will Johnson, Ethan Thewma, Miles Seager, Lane Havelberg
Ballarat Groundworks Third Grade (v Buninyong) Liam Jordan(c), Tyler Cox, Brodie Gellie, Jyson Fawcett, Steven Cornford, Brendan Densley, Seth Fawcett, Deacon Fawcett, Axel Morton, Clint Salisbury, Jye Stephenson, Nicholas Whan
City of Ballarat Fourth Grade (v Coronet City) Shane OBrien(c), Joshua Hynes, Tim Gallagher, Daniel Kimpton, Dale De amyand, Andrew Kannar, Andrew Bird, Ryder O'Brien, James Higgins, Max Hoey, Darren Hynes, George Martindale
City of Ballarat Fifth Grade (v Lucas) Noel Borg(c), David Kilmartin, Brett Azzopardi, James Hunt, Kurtis Beck, Jackson Hunt, harvey hoey, Steven Martindale, Whitiora Kilmartin, Matthew Stiff, Micheal Camilleri, Jim Shea
Dunnstown
City of Ballarat Fourth Grade (v Golden Point) Matthew Spezza(c), Connor Patterson, Andrew Sheehan, Stephen Howard, John Lenaghan, Benjamin Dunwoodie, Caleb Rinaldi, Simon Walters, Karan Makwana, Jarrod Sheehan, Jacob Collins, Brenton White
East Ballarat
First Grade (v Brown Hill) Joshua Brown(c), Adam Eddy, Harli Givvens, Kyle Eyers, Chris Jerram, Harry Ganley, James Nichols, Kyle Ettridge, Tom Walton, Oscar Pryor, Lewis Hodgins
4CYTE Second Grade (v Creswick) Shane Gray(c), Luke Hodgson, Mitchell McKee, Joseph Ashmore, Paul Rose, Jeremy Learmonth, Tobey Jeffrey, Josh Smith, Matt Ryan, Abhilasha Rodrigo, Chris Pearce
Ballarat Groundworks Third Grade (v Ballarat-Redan) Tom Brand(c), Craig Brand, Brad Givvens, Craig Paxman, Sam Duggan, Gibson Paxman, William Brand, Alexander Bennetts, Damien Bennetts, Brad DeJong, Gus Prenc, Stuart Manford
Alfredton Dental U13 1st XI Hollioake (v Golden Point) Archie Connor, Finnian Streulens, Lockie McLennan, Nicholas Ward, Jensen Birch, Sullivan Horwood, Thomas Hodge, George Farrell, Nayte Givvens
Alfredton Dental U13 2nd XI Spratling (v Golden Point) Ryan Aggett, Charlie Beechey, Heath Letman, Archie Poulton, Liam Banks, Ethan Pearce, Oscar Spratling, Abel Giles, Archer Bolt, Mitch Gilbert
Alfredton Dental U13 2nd XI Spratling (v Lucas) Hamish Andrews, Adam Siemensma, Lucas Phillips, James Dart, Jackson Hood, Elijah Rolls, Billy Rennie, Harry Handley, Max Middleton
Alfredton Dental U13 2nd XI Spratling (v Creswick) Edmund Haskins, Lachie Penman, Daniel Hanneysee, Campbell Belcher, Banjo Fitzpatrick, Louis Clark, Harrison Gradkowski, Colby Guy, Caius Bull, Ben Brodie, Tor Vanderklift, Hugo Parry
Golden Point
First Grade (v Naps-Sebas) Andrew Warrick(c), Lachlan Herring, Daniel White, Andrew Falkner, Steven Tung, Simon Ogilvie, Joshua Pegg, Manjula De Zoysa, Jack Bambury, Daniel McDonald, Benjamin Torney
4CYTE Second Grade (v Mt Clear) Laurence Parker(c), James Lewis, Nick Smith, Patrick Clark, Joshuah Belleville, Declan Hart, Alonzo Soloman, Lukas Pegg, Noah Maggi, Riley Hucker, Kartik Pattani
Ballarat Groundworks Third Grade (v Mt Clear,) Jason Walden, Tristan Gray, Paul Frary, Julian Di Stefano, Jake Klein, Eli Holloway, Jonathan Irish, Leo Turnbull-Gent, Christopher Delaland, Ben Harris, Thomas Murphy
City of Ballarat Fourth Grade (v Dunnstown) Aled Carey(c), Jeffrey Chalmers, Harry Venner, Daniel Welch, Steven Venner, Madeleine Ogilvie, Ronin Wenn, Cooper McKenzie, Will Everard, Glenn Sharp, Colin Wakefield
City of Ballarat Fifth Grade (v Coronet City) Andrew Bywater(c), Dale Hose, Lachlan Kemp, Dylan Hucker, Zack Lowe, Duncan Kelly, Mako Soloman, Jayke Mackay, Jett Leon, Vijay Kumar, Rory Abbott, Rory Wakefield
Alfredton Dental U13 1st XI Hollioake (v East Ballarat Gold) Mako Soloman, Charles McCormack, Emerton Hooper, Soham Khairnar, Oliver Tickell, Lachlan Cameron, Hamish Quigley, Jaryd Morrison, Campbell McPhan, Ashley Klein, James Swanson
Alfredton Dental U13 2nd XI Spratling (v East Ballarat Brown) Max Bagley, Joseph Knobel, Oliver Wright, Liam Arul, Oscar Edlich, Hunter Treloar, Raghav Anand, Theo Vanderkley, Jaxon Maggi, Marley Williams, Angus McKenzie, Josh Jeganathan
Lucas
4CYTE Second Grade (v Ballan) Brad Allan(c), Michael Lawrey, Damon Simpkin, Michael Cameron, Michael Kuiper, Nathan Achison, David HORWOOD, Kayne Wilson, Linden Anderson, Callan Anderson, Shane Lench
Ballarat Groundworks Third Grade (v East Ballarat Gold) Ash Hardy(c), Brett Webb, Adam Young, Samuel Young, Ben O'Shannassy, Luke O'Neill, Liam Dawson, Jonathan Breen, zachary kennedy, Michael Lench, Adrian Mchenry
City of Ballarat Fifth Grade (v Darley) Mark Gittins(c), Andrew Hill, Andrew Gittins, Harvey Gittins, Harley Smith, Jason Pedrotti, Lachlan Dawson, Nick Daykin, Jai Lench-McHenry, Mitchell Scott
Alfredton Dental U13 2nd XI Spratling (vs. East Ballarat Blue, Round:4 )
No team provided
Mt Clear
First Grade (v Ballarat-Redan) Jacob Smith(c), Jarrod Burns, Thomas Le Lievre, Nathan Yates, Ashley George, Matt Goonan, John Butler, Lachlan Payne, Jack Jeffrey, Isaac Hucker, David Carton
4CYTE Second Grade (v Golden Point Brandon Walsh(c), Tim Landt, Jeremy Cross, Kaine Bodey, Paul Scott, Yo Mani, Lachlan Humphrey, Adrian Beer, Aaron Sharp, Leigh Billington, Tim Griffith
Ballarat Groundworks Third Grade (v Golden Point) Steven Nicholson(c), Andrew Nicholson, Richard Matters, Aaron Burfurd , Kylan Jans, Dylan Hocking, Ryan Carton, Lachlan Brodie, Geoff Young, Ned Talbot
City of Ballarat Fourth Grade (v North Ballarat) Shaun Jeffrey(c), Riley Kaye, Theo Zaxos, David Roberts, Garry Cook, Hayden Cartledge, Des Martin, Angus Woodcock, Craig Holloway, Ben Hassell, John Frdelja
Alfredton Dental U13 1st XI Hollioake (v Buninyong) Oscar Henderson(c), Roman Gosney, Will Lamanna, Xavier Jones, Isaac Gillett, Oscar Howlett, Billy O'Kelly, Lochie Hutchinson, Bailey Young
Napoleons-Sebastopol
First Grade (v Golden Point) Daniel Scott(c), Stuart Calder, Corey Hucker, Nathan Doonan, Jacob Ramsey, Tarkyn Balzan, Jacob Coxall, Nicholas Pantzidis, Sajith Dissanayaka, Viraj Pushpakumara, Lachlan Storey
4CYTE Second Grade (v Ballarat-Redan) Jack Goossens(c), Aaron Balzan, Benjamin Poursanidis, Seamus Dunne, Joshua Clarke, Janath Tissera, Samuel Poursanidis, Jesse Lloyd, Samuel Peters, Dharshana Ratnayake, Chathura Wickramanayake
Ballarat Groundworks Third Grade (v Coronet City) Danny Carroll(c), Adam Patten, Geoff Martin, Jimmy Shelton, Mark Emerson, Peter Oakley, Supreet Singh Bhullar, Lachlan Sheridan, Josh Foley, Jason Hucker, Mitchell Jolly
City of Ballarat Fourth Grade (v Wendouree) Damian Faulkhead(c), Adam Cornell, Kyle Faulkhead, Ambrose Haddon, Jordan Isbister, Riley Scott, Brayden Sheridan, Brad Dyson, Rathnayake Bandara, Sam Cowan, Matt Shelton, Dean Sheridan
North Ballarat
First Grade (v Wendouree) Mick Nolan(c), Leigh Lorenzen, Curtly Wilson, Mitchell Nicholson, Sam Jackson, Dylan Price, Ashley McCafferty, Vikrant Dabra, Jude McGuire, Mohan Bandara, Brody Price
4CYTE Second Grade (v Burrumbeet) Jason Crosbie(c), Shean Vanderwert, Nathan Hill, Brodie Bennett, Matthew Cations, Hugh McGregor, Matthew Zakynthinos, Richard Stacey, Thomas McPhan, Jordan Humphries, Rowan Moore, Dipesh Bist
Ballarat Groundworks Third Grade (v Wendouree White) Scott Wright(c), Muhammad Yousuf, Cowan Morgan, Phil LePoidevin, Jake Stevenson, Blair Bennett, Phillip Peldys, Alex Newton, Robert Thompson, Luke Armstrong, Aaron Thompson, Theodore Arnold
City of Ballarat Fourth Grade (v Mt Clear) Stuart Page(c), Dylan Jellett, Gordon Smith, Kyle Hester
VRI Delacombe
4CYTE Second Grade (v Brown Hill) Michael Knight(c), Danyel Attard, Andy Bennett, Jeromy Johnston, Cameron Egan, Darcy Aitken, Benjamin Tuovinen, Zane Attard, Darcy Dhillon, Nicholas Cooper, Neil Cooper
Ballarat Groundworks Third Grade (v Coronet City/Newlyn) Jason Smith(c), Joshua Mills, Joshua Kennedy, Caleb Smith, Josh Moore, Liam Moon, Will Page, Tim Dhillon, Harry Schell, Anthony Creati
City of Ballarat Fifth Grade (v BFB Red) Mark Tuovinen(c), Tim Knight, Les Baxter, Caleb Knight, Zak Rafiq, Logan Attard, Will Roberts, Amal Hari, Wayne Hayles, Jack Edwards
Wendouree
First Grade (v North Ballarat) Ryan Simmonds(c), Heath Pyke, Mathew Begbie, Tom Batters, Lucas Argall, Jackson Sleep, Sam Miller, Oliver Mahncke, Tristan Maple, Cole Roscholler, Lakpriya Appuhamy
4CYTE Second Grade (v Coronet City) Matthew Jones(c), Steve Elworthy, Austen Prendergast, Tarran Kilcullen, Daniel Cassidy, Zack Maple, Brock Reid, Fraser Dix, Liam Wood, Thomas Cleary, Mathew McKerrow
Ballarat Groundworks Third Grade (v North Ballarat) Andrew Hoare(c), Wayne Dennett, Nikhil Reddy, Noah Hildebrand, Cameron Jenkins, Archie Eichler, Mitchell Colbert, Rohit Rajesh, Sam Newcombe, Riley Kenny, Ajay Reddy
Ballarat Groundworks Third Grade (v Brown Hill ) Tom Perkins(c), Liam Haydon, Timothy Jenner, Noah Ryan, Archie Geyle, Samuel Adem, Tom Christensen, Ted O'Brien, Jeff Haydon, Luke Robertson, Jack O'Brien
City of Ballarat Fourth Grade (v Napoleons-Sebastopol) Nathan Reeves(c), James Barker, Tyla Reid, Jeff Hussey, Jack Peeters, Jason Squire, Logan Clark, Robert Cunningham, Charlie Williams, Mathew Ashton, Zack Andrews, Trevor Adem
Alfredton Dental U13 1st XI Hollioake (v Wendouree Red) Oliver Ridley, Finn Hoare, Eamon Clark, Charlie Ridley, Will Eckel, Hamish Myers, Ned Williamson, Freddie Young, William Noble, William Steenhuis, Benjamin Buckland, Tarwin Poulton, Julian Stephen, Jackson Davies, Hamish McKay, John Lang, Abe Ronan, Samuel McKay, Lucas Quayle, Leo McKimmie, Zachary McKerrow, William Stones
Alfredton Dental U13 1st XI Hollioake (v Ballarat-Redan Gold) George Reinehr, Jackson Kane, Henry Hopkinson, William Eeles, Aayushmaan Ahlawat, Harry Geyle, Elliott Bourke, George Magee, Frederick Heagney, Harper Kane, Charlie Rimmington