BALLARAT FOOTBALL LEAGUE
Subscribe now for unlimited access.
$0/
(min cost $0)
or signup to continue reading
SENIORS
BACCHUS MARSH v SUNBURY
Bacchus Marsh
B: L. Mullen, T. Angwin, D. Velden
HB: M. Sutherland, D. Heta, J. Bolton
C: J. Trowsdale, L. Blundell, K. White
HF: R. Stuhldreier, R. Mc Nay, H. Coulton
F: D. Phyland, J. Maksymow, A. Del Papa
R: D. Burton, S. Sherlock, M. Denham
Int: J. Wheelahan, B. Griffiths, J. Calvitto, L. Noonan
Emg: K. Bench, T. Wardell, A. Sweet
In: B. Griffiths, J. Calvitto
Out: Q. Butt, T. Shea
Sunbury
B: R. Wood, A. O'Connor, N. Bridgland
HB: R. Allen, N. Wood, J. Guthrie
C: T. Stead, M. Trimboli, J. Flannery
HF: G. Valles, A. Short, T. Hill
F: A. Goodson, T. Lenaz, G. Hay
R: P. MacDonough, A. Magin, J. Hannett
Int: B. Guthrie, A. Duhau, B. Said, T. Donoghue
Emg: D. Kovacevic, D. Muir, W. Healy, J. Rizk, D. Sanderson
In: D. Muir
Out: M. Medcraft
MELTON v. DARLEY
Melton
B: M. Licciardo, M. Beck, L. Walker
HB: J. Walker, R. Carter, N. Gale
C: B. Kight, J. Gleeson, D. Falzon
HF: K. Baker, B. Archard, L. Hickey
F: A. Grigg, M. Huckstepp, J. Grech
R: M. Maric, C. Griffiths, R. Davis
Int: T. Button, J. Hickey, J. May, M. Brockwell
Emg: B. Souter, J. Kight, B. McIntyre, R. Walker, B. Kennedy
In: K. Baker, A. Grigg
Out: D. Walker, B. Souter
Darley
B: J. Pearson, L. Delahey, T. Evans
HB: S. Page, D. Leonard, H. Scotland
C: L. Spiteri, B. Inglis, L. Baker
HF: M. Inglis, K. Docherty, R. Hawkins
F: J. Carrick, R. Ellis, C. Graham
R: A. Cameron, D. Roy, B. Graham
Int: H. Inglis, N. Thacker, J. Ancrum, M. Hanson
Emg: D. Peacock, D. Grenfell
In: M. Hanson
Out: C. Cullen
REDAN v. EAST POINT
Redan
B: J. Short, P. Britt, J. Giampaolo
HB: N. Horbury, A. Cleary, C. Giampaolo
C: T. Lamb, C. Currie, B. Schiltz
HF: D. Chester, D. Horbury, P. Fitzgibbon
F: L. Hoy, G. Bell, R. Waight
R: N. Hausler, H. Edwards, D. Mathews
Int: B. Riordan, B. Smyth, K. Dawborn, L. Hunter
Emg: L. Gill, T. Bryans, T. Morrish
In: P. Britt
Out: N. Willox
East Point
B: C. Carson, J. Van Meel, S. Romeril
HB: H. Dawborn, R. Rattley, A. Maconachie
C: A. Nestor, D. Tung, B. Watkins
HF: R. Monument, M. Walsh, C. Bilney
F: A. Wright, B. McDougall, L. Thornton
R: P. Koderenko, D. Semmens, D. Murphy
Int: C. Lee, J. Taylor, B. Fitzpatrick, J. Watkins
Emg: J. Peeters, J. Draffin
In: B. Fitzpatrick, L. Thornton,
Out: C. Jackson, J. Draffin
LAKE WENDOUREE v. SEBASTOPOL
Lake Wendouree
B: S. Carey, I. Kirby, T. Malone
HB: L. Anderson, L. O'Connell, J. Alexander
C: D. Sliwa, N. Peters, N. Pring
HF: L. Bucknall, J. Elkington, A. Simpson
F: T. Nijam, H. Monk, B. Taylor
R: A. Armstrong, S. Clifton, J. Hooper
Int: N. Monk, L. Findlay, K. Raven, A. Kirby
Emg: S. Willmott, H. Robertson, E. McCuskey
In: H. Monk, L. Anderson,
Out: B. Edwards, B. Hayes
Sebastopol
NOT SUPPLIED
BALLARAT v. NORTH BALLARAT CITY
Ballarat
B: S. James, S. Wood, D. Larkin
HB: M. Martin, J. Sutherland, D. Hobbs
C: J. Blackburn, S. Hutchinson, T. Constable
HF: J. Antonio, T. Conroy, D. Kennedy
F: N. O'Farrell, M. Powling, J. Marshall
R: B. Van de Heuvel, W. Garner, N. Garner
Int: M. Brehaut, J. Ford, T. Hoyle, C. Prendergast
Emg: B. Smith, J. Nicholls, G. Baldwin, A. Gray, G. Shearer
In: M. Brehaut
Out: J Nicholls
North Ballarat City
B: C. Jenkins, R. Hobbs, B. Draffin
HB: D. Jones, J. Vanderkley, R. Luke
C: M. Gilbert, S. Mc Cartin, K. Young
HF: M. Johns, W. Young, D. Micallef
F: N. Olver, J. Burke, M. Giddings
R: N. Dunstan, J. Symons, S. Bromley-Lynch
Int: L. Campana, J. Bromley-Lynch, S. Willian, D. Kilpatrick, O. Nash, M. Curtis
In: M. Giddings, O. Nash
RESERVES
BACCHUS MARSH v. SUNBURY
Bacchus Marsh
B: D. Bonnici, J. Bissell, K. Bench
HB: T. Mullen, T. Delahey, B. Cracknell
C: M. Garofalo, M. McCann, Z. Miesen
HF: B. Miller, J. Dickson, T. Walsh
F: A. Whittle, T. Wardell, Q. Butt
R: C. Suban, T. Hughes, A. Sweet
Int: J. Blundell, D. Walker
Sunbury
B: P. Barry, A. Gilbertson, B. Mundy
HB: D. Muir, J. Muir, W. Healy
C: D. Jurczyluc, C. Casson, J. Hamilton
HF: C. Smith, C. Burrows, J. Johnson
F: D. Sanderson, J. Sheahan, A. Sammut
R: D. Nutt, B. Riley, J. Rizk
Int: J. Elliott, M. Pearce, J. Williams, R. Ritchie
MELTON v. DARLEY
Melton
B: J. Prudek, K. Wilson, N. Milburn
HB: B. Newman, J. Taylor, S. Batten
C: J. Mangion, T. Batten, B. McIntyre
HF: M. Lister, K. Baker, J. Buttigieg
F: H. Abela, J. Simpson, R. Peck
R: M. Gunn, A. Bartlett, M. Kruze
Int: A. Crone, M. Griffin, B. Merry, N. Treloar
Emg: N. Wallace, J. Magee, M. Maric, R. Hehir, M. Beck
Darley
B: B. Holt, D. Locke, A. Speak
HB: L. Cahill, B. Cousins, T. Thacker
C: K. Fenton, L. Herring, D. Peacock
HF: S. Holt, T. Stone, T. Minns
F: R. Gundry, D. Grenfell, Z. Dix
R: S. Mc Donald, N. Baker, J. Zeestraten
Int: J. Spiteri, B. Matthews, J. Clarke, J. Wells
Emg: T. Stephenson
REDAN v. EAST POINT
Redan
B: S. Higgins, J. Baker, S. Remington
HB: L. Gill, J. Johnston , M. Robinson
C: T. Finlay, K. Hayes, J. Peck
HF: S. Goold, L. Ryall, J. Wain
F: M. Ward, C. Inglis, C. Matthews
R: J. Everard, M. Hoy, J. Leonard
Int: N. Vincent, R. Lockhart, P. Barry
Emg: J. Curnow
East Point
B: J. Bassett, T. Provan, S. Tung
HB: B. Leonard, R. Walsh, A. Stevenson
C: J. Park, B. Murphy, K. McNicol
HF: J. Draffin, J. McClure, J. Buttler
F: T. Whittington, J. Kirby, K. Rattley
R: J. Downey, J. Peeters, C. Raine
Int: B. Yoa, A. Hynes, W. Petrowski, Z. Price
Emg: L. Solly, J. Tung
LAKE WENDOUREE v. SEBASTOPOL
Lake Wendouree
B: A. Gillett, A. Parrot, P. O'Connell
HB: L. Wood, J. Leman, N. Clifton
C: T. Mc Kay, S. Willmott, E. Mc Cuskey
HF: N. Fraser, H. Herben, M. Madden
F: H. Cartledge, J. McLean, D. Thomas
R: J. Millane, H. Robertson, J. Monk
Int: S. Peeters, D. Hickey, I. Medina, M. Emerson-Jones
Emg: J. Clough, O. Yeung, J. House
Sebastopol
NOT SUPPLIED
BALLARAT v. NORTH BALLARAT CITY
Ballarat
B: T. Gillett, B. Hobbs, L. Rinaldi
HB: P. Antonio, J. Greville, A. Madder
C: J. Leonard, L. Fisher, B. Fraser
HF: G. Baldwin, B. Smith, L. Hodgetts
F: B. Milikins, H. Hughes, J. Willowhite
R: J. Nicholls, A. Stepnell, G. Shearer
Int: M. Hastings, J. Graham, I. Shearer
North Ballarat City
B: A. Fitzpatrick, J. Duffy, A. Vranesic
HB: M. Hay, A. Pike, X. Carey
C: C. Mc Grath, A. Turley, T. McPhan
HF: D. Burgoyne, M. Nevett,
F: L. Simpson, D. Miekle-Kennedy, A. Nigro
R: A. Lambert, D. Ryan, J. McKinnon
Int: J. McConville, K. Trezise, A. Porter, T. Bourke-Finn
UNDER-18.5
BACCHUS MARSH v. SUNBURY
Bacchus Marsh
B: B. Drew, R. Bishop, L. Belcher
HB: S. Griffiths, J. Harrington, N. Hartfiel
C: B. Jackson, J. Homewood, B. Baldo
HF: J. Lalor, C. McKenzie, D. Miesen
F: M. Mitchell, D. Pettitt, L. Pigott
R: R. Porter, L. Randall, K. Dickson
Int: N. Chester, M. Thacker, B. Solomon, C. Stone
Emg: S. Rousch
Sunbury
B: B. Bould, J. Dillon, J. Sorraghan
HB: R. Eales, C. Pitts, J. Taylor
C: J. Mabia, P. Paye, A. Cranson
HF: L. Healy, L. Goater, J. Pollard-Wright
F: J. Muir, J. Bygate, D. Caruana
R: M. Eldridge, M. Edwards, J. Stubbs
Int: D. Bygate, D. Mundy, L. Millett, L. Muir
MELTON v. DARLEY
Melton
B: B. MacDonald, H. Millard, A. Angok
HB: M. Hanley-Breen, L. Martin, J. McGregor
C: T. Peters, C. Jones, J. Parsons
HF: R. Jones, T. Ferri, J. Whitehand
F: J. Robertson, B. Griffiths, J. Kight
R: B. Bol, K. Derose, L. Ericson
Int: M. Wilde, T. Sheen
Darley
B: N. Dodemaide, M. Engstrom, J. Bewley
HB: D. Franklin, B. Lopes, M. Horan
C: C. Toner, L. Douglas , N. Blackburn
HF: B. Galea, D. Locke, J. Beecham
F: J. Gordon, J. Stephenson, M. Torney
R: K. Forde, C. Pepi, D. Beecham
REDAN v. EAST POINT
Redan
B: R. Petrascu, D. Okely, T. O'Keane
HB: T. Morrish, X. Fitzgerald, M. Evans
C: S. Carr, T. Douglass, J. Flynn
HF: M. Judd, L. McLean, K. Linton
F: Z. Wilson, Z. Jenkins, L. Scheele
R: W. Madden, J. Toulmin, T. Bryans
Int: L. Frawley, Z. Forbes, H. Hall, Z. Oliver, M. Evans
Emg: N. Vincent, R. Lockhart, P. Barry
East Point
B: B. Noonan, N. Canny, J. Learmonth
HB: J. Gallagher, M. Romeril, Z. Gladman
C: T. Clark, S. Moore, E. Lawler
HF: M. Spark, D. Martin, W. McLoughlin
F: I. Quick, M. Tuddenham, S. McKeegan
R: L. Ross, B. Medwell, W. McGannon
Int: L. McGurk, C. Bowden, E. McMasters, J. Price, N. Collins
LAKE WENDOUREE v. SEBASTOPOL
Lake Wendouree
B: J. Pekin, C. Harte, H. Turner
HB: R. Emerson-Jones, A. McDougall, X. Schuurs
C: S. Canny, T. Salau, D. Casey
HF: B. McPhan, A. Lourey, C. Bade
F: J. New, C. Mc Kay, J. Irvin
R: K. Postlethwaite, P. Taranto, J. Lohmann
Int: A. Walter, M. Beaumont, W. Henderson, D. Brereton
Sebastopol
NOT SUPPLIED
BALLARAT v. NORTH BALLARAT CITY
Ballarat
B: B. Worthington-Thin, L. Wynd, L. Kinnersly
HB: R. Cox, A. Gray, Z. Fiegert
C: T. Nunn, T. Sutton, B. Pickering
HF: B. Blower, D. Rumler, E. Liston
F: A. McPherson, J. Taylor, T. Allan
R: K. Swan, M. Reynolds, H. Butler
Int: M. Keast, J. Robertson, B. Patullo
North Ballarat City
B: P. Keogh, M. Lawless, R. Wood,
HB: T. Hotchin, O. Nash, C. Perks
C: J. Duffy, B. Leonard, H. Mulcahy
HF: C. Patterson, H. Loader, T. Moss
F: F. Loader, M. Goh, S. Duffy
R: I. Pertzel, T. Bromley-Lynch, E. Lamb
Int: M. Willian, J. Curran
CENTRAL HIGHLANDS
SENIORS
BEAUFORT v. BUNINYONG
Beaufort
B: B. Howard, L. Marshall, Z. Marrow
HB: A. Petrie, D. Day, L. Cox
C: J. Duke, M. Foster, M. Jenkins
HF: J. Orr, S. Howard, S. Howard
F: T. Haase, J. Trigg, L. Murray
R: J. McDermott, T. Stapleton, L. Pfeifer
Int: B. Sternberg, R. Sangster, J. Mason, C. Drew
Buninyong
B: N. Shell, J. Dunne, J. Orwin
HB: B. Guest, J. Robertson, A. Wiltshire
C: J. Rodgers, A. Bomitali, J. Romeril
HF: J. Renga, A. Hart, S. Van Meel
F: S. Turner, I. Baker, F. Russell
R: L. Rigby, N. Gilbert, J. Morgan
Int: D. Pelchen, J. Coxall, A. Scott, A. Ebery
In: A. Ebery, F. Russell, A. Wiltshire
Out: T. Conlan, M. Turner, J. Mann
HEPBURN v. GORDON
Hepburn
B: S. Asa Leausa, D. Chapman, L. Santurini
HB: K. Ogilvie, F. Anscombe, A. Ware
C: D. Rees, A. McKay, M. McKay
HF: J. Hogan, L. Stanton, J. Brown
F: J. Rodgers, M. Watt, A. Burns
R: T. Godsell, S. Salmon, B. McKay
Int (from): T. Wills, H. Rodgers, J. Liversidge, N. Johns, J. Clarke
In: S. Asa Leausa, J. Clarke
Out: L. Grills
Gordon
B: T. Collins, M. Gunnell, C. Myers
HB: G. Clifford, D. James, S. Patterson
C: A. Munari, T. Murphy, B. Hallam
HF: C. McGuigan, L. Gunnell, M. Nolan
F: S. Nicholson, B. Sutcliffe, C. Richardson
R: M. Anderson, M. Raworth, J. Clampit
Int: R. Manning, M. Spezza, J. Cousins, J. Toohey
In: M. Anderson, J. Toohey, M. Raworth
Out: J. Gorman, R. Clampit, A. Toohey
WAUBRA v. BUNGAREE
Waubra
From: L. Barnes, A. Davis, A. McPherson, M. Dawson, J. Petrie, A. Bird, N. Dinsdale, W. Corbett, B. Wilson, L. Simpson, J. Kinna, B. Douglass, N. Aringo, J. King, T. Nash, N. Patrikeos, J. Lukich, G. Lukich, J. Crawford, W. Booth, D. Robertson, T. Boyle
In: J. Kinna
Out: M. Niblett
Bungaree
B: S. O'Loughlin, M. Harrington, J. Oostendorp
HB: M. Humphries, S. Finlayson, S. Ryan
C: N. Strachan, C. Morgan, H. Russell
HF: M. Bowman, L. Prendergast, J. Murphy
F: L. Mirtschin, M. Geary, J. Walter
R: D. Benson, M. Sheridan, A. Browning
Int: B. Willian, C. Cowan, A. Milroy, H. Pyke
In: L. Prendergast
Out: J. Mirtschin
DAYLESFORD v. ROKEWOOD-CORINDHAP
Daylesford
B: P. Rowe, J. Cooper, J. Nulty
HB: R. Costanzo, J. Evans, J. Clough
C: Z. Tisdale, J. Cowan, T. Thurwood
HF: X. Walsh, M. Risstrom, S. Walsh
F: C. Ralph, L. Carland, C. Lovig
R: S. Winnard, K. Trimble, J. Nicholson
Int: W. Austin, E. Nettleton, A. Mill, P. Helper
Rokewood-Corindhap
B: B. Harris, J. Willey, D. Van Dyken
HB: M. Rainsford, L. Finlayson, J. O'Neil
C: L. Baker, D. Delaney, Z. Priddle
HF: S. Chapman, K. Begbie, S. Cameron
F: T. Fagg, J. Thompson, J. Carr
R: B. Reese, A. Gercovich, J. Dowell
Int: C. Anderson, A. Johnson, J. La Haye, L. Philp
SKIPTON v. NEWLYN
Skipton
B: N. Fenby, A. Romey, A. McLean
HB: C. Mitchell, T. Breed, L. Stranks
C: R. Stacey, S. Lehmann, S. Boswell
HF: P. Walsh, C. Townrow, P. Connelly
F: J. Crabtree, M. Weadley, D. Sing
R: R. Henricksen, M. Smith, T. Huglin
Int: E. Niyongabo, J. Nolan, B. Conroy
Newlyn
B: J. Slater, D. Hammond, B. Slater
HB: M. Cosgrave, J. Willmott, J. Milne
C: M. Dean, D. Wehrung, S. Dwyer
HF: W. Membrey, S. Massey, L. Relouw
F: L. Prendergast, D. Lourey, J. Gray
R: J. Fryar, D. Fishwick, A. Morrish
Int: S. Robinson, N. Hura, L. Allen, L. Shaw
In: M. Dean, B. Slater, L. Relouw, D. Lourey, S. Dwyer
Out: S. Curran, W. Carter, D. Richardson, D. Wrigley, J. Wren
SPRINGBANK v. CLUNES
Springbank
B: M. Couch, P. Lewis, S. Cue
HB: M. Searl, M. Tyler, M. Anderson
C: S. Donegan, J. Maher, B. Beasley
HF: J. Simpson, M. Lakey, M. Keighrey
F: R. Lockett, T. Eltringham, W. Driscoll
R: B. Freeman, N. Couch, B. Rix
Int: B. Mundy, J. White, J. Mahar, A. Rix
In: B. Mundy, A. Rix, M. Couch, J. White
Out: B. Maher, J. Galea, J. Bowen, T. George
Clunes
B: A. Spence, C. Newton, R. Hind
HB: K. Thompson, L. Newton, J. Thompson
C: A. Thompson, R. Hudson-Morgan, L. Hull
HF: J. Whiting, J. Baird, R. Thompson
F: L. Madden, J. Yole, D. Milne
R: T. Johnston, P. Milne, L. Hind
Int: C. McMickan, M. Paramonov, W. Parker, L. Oliver
In: C. McMickan, L. Newton
Out: K. Maroney, H. Labastida
DUNNSTOWN v. BALLAN
Dunnstown
B: M. Archer, T. O'Shea, D. Harbour
HB: J. Keating, A. Thompson, R. Adams
C: A. Sawers, S. Jenkins, B. Collins
HF: L. Saccutelli, H. Mckimmie, T. Collins
F: A. Toan, M. Stewart, R. Cahir
R: A. Brennan, T. Botter, J. Stefani
Int: J. Walters, B. Duffy, J. Murray, M. Henderson
In: B. Duffy, M. Stewart, J. Stefani
Out: T. Stubbs, M. Djordjevic, A. Malone
Ballan
B: J. Downey, A. Bongart, S. Wilkinson
HB: A. Mullane, J. Wilkinson, J. Wilkie
C: B. Thomas, S. Hitchings, L. Snaith
HF: A. Kurzman, C. Sharp, L. Souter
F: N. Kettle, M. Rollo, M. Snaith
R: J. Shaw, J. Graham, J. McNamara
Int: S. Sher, M. Currie, J. Byrnes, J. Conlan
In: M. Rollo, C. Sharp, N. Kettle, J. Graham, J. Downey
Out: T. McGregor, D. Galea, D. Tanti, Z. Boland, B. Barnes
CRESWICK v. LEARMONTH
Creswick
B: D. Mann, R. Pompe, C. Mann
HB: T. Randall, L. Hepworth, P. Phillips
C: M. Gervasoni, A. Hepworth, A. Lovel
HF: S. Hughes, M. Miller, J. Arnold
F: B. Dunbar, C. Robinson, C. Hepworth
R: T. Walmsley, P. Hofman, A. Sedgwick
Int: T. Baker, D. Wright, T. Rieniets, J. Marshman
Emg: R. Antonio, B. Antonio
Learmonth
B: C. Dickson, E. Sinnott, N. Martin
HB: O. Ross, T. Martin, K. Mackay
C: M. Zelencich, S. Whiting, J. Rich
HF: R. Zelencich, M. Bond, S. Rogan
F: B. Campbell, T. Curran, J. O'Donnell
R: J. Hutchison, M. Jackson, B. Powell
Int: N. Ross, D. Page, P. McGuigan, J. Mayall
In: N. Martin
Out: W. Simpson
RESERVES
BEAUFORT v. BUNINYONG
Beaufort
B: S. Lodge, J. Blackburn, A. Bourke
HB: L. Ward, J. Davis, D. Edwards
C: J. Hart, J. Sing, B. Hart
HF: S. Leckie, B. Lofts, E. Powlett
F: D. Sangster, S. Broadbent, T. Mc Gregor
R: R. Orr, K. Dern, J. Slater
Int: A. George, A. Beer, N. Trengove, T. Cameron
Buninyong
B: D. Dickson, B. Pearse, D. Kelly
HB: B. Davies, C. Kennedy, M. Hartigan
C: L. Burbidge, T. Conlan, J. Mann
HF: T. Paterson, B. Leskosek, N. Miller
F: C. O'Keefe, P. Benn, T. Goss
R: D. Westblade, P. Lannen, M. Carroll
Int: J. Harris, M. Hovey, M. Kerr
HEPBURN v. GORDON
Hepburn
B: S. Gundry, A. Armstrong, R. Ford
HB: W. Cavanagh, M. Johns, L. Grills
C: C. Hatfield, M. Marshall, T. Wills
HF: R. Olver, K. Durham, R. Johns
F: J. Paddon, M. Chapman, S. Carman
R: T. Adams, B. Johns, D. Wallesz
Int (from): M. Piper, N. Whan, W. Casey, K. Hartmann, A. Ferrier
Gordon
From: T. Stewart, D. Carey, N. Maston, M. Anderson, M. Lynch, J. White, Z. White, M. Carey, D. Young, M. Skontra, N. Hicks, S. Tysoe, R. Clampit, J. Goldie, D. Callanan, D. McTigue, M. Kersley, L. Hancock, J. Manchee, T. Grech, B. Alexander, D. McGuigan
WAUBRA v. BUNGAREE
Waubra
From: N. Waterson, L. Briody, J. Kane, C. Doggett, D. Payne, L. McLeod, Z. Kennedy, A. Briody, J. Sardo, L. Meerbach, A. Murphy, B. McDonald, D. Jenkins, P. Hawkes, H. Baldwinson, N. Holding, K. Burnside, M. Molloy, C. Molloy, P. Dodds, J. Doggett, N. Moran, B. Guinea
Bungaree
B: S. Hammond, S. Miller, T. Strachan
HB: L. Prendergast, D. Maher, B. Lane
C: S. Mewett, C. Martin, D. Kelly
HF: J. Trevenen, D. Murphy, J. O'Keane
F: J. Rix, M. Shaddock, B. Trevenen
R: O. Hayes, J. Dummett, J. Mahar
Int: L. Hastie, C. Anwyl, A. Richardson, D. Cousens
DAYLESFORD v. ROKEWOOD-CORINDHAP
Daylesford
From: L. Adams, J. Adams, W. Giacometti , P. Ingle, L. Johns, J. Cummings, S. Beattie, S. Marshall, R. Holmes, E. Cooper, W. Hughes, J. Browne, S. Winduss, M. O'Brien, C. O'Brien, S. Mobbs, X. Keighran, A. Brereton, S. Botheras, J. Adams, C. Adams, A. Button
Rokewood-Corindhap
B: A. Heald, M. Tanis, H. Macaulay
HB: T. Weightman, P. Wells, A. Rizzoli
C: J. Hayes, P. Smith, D. Reece
HF: J. Johnson, A. Clarke, D. Johnstone
F: M. Prokopiwskyi, T. Griffith, T. Mellington
R: Z. McLeod, J. McAuliffe, T. Richardson
Int: S. Oakes-Rogers, J. Banks, C. Banks, B. Rogers
SKIPTON v. NEWLYN
Skipton
From: B. Sanders, A. Bedggood, A. McGregor, R. Atkinson, E. Niyongabo, N. Elford, T. Gawne, B. Fernando, D. Meerman, M. McPhan, J. Tranter, D. Hall, B. Mellington, J. Robson, J. Drinkwater, J. Sandlant, J. Kirkpatrick, L. Parker
Newlyn
B: J. Dimond, J. Sullivan, J. Karslake
HB: A. McKay, S. Curran, C. Eastwell
C: J. Wren, D. Eastwell, J. Kennedy
HF: J. Relouw, S. Cawthan, N. David
F: T. Willmott, M. Dodds, J. Eastwell
R: B. Huggett , D. Wrigley, J. Malone
Int: P. Stephens, S. Dwyer
SPRINGBANK v. CLUNES
Springbank
B: J. Kennedy, J. Kennedy, B. O'Keefe
HB: T. Knowles, K. Kennedy, A. Davidson
C: S. Quinlan, T. Maher, L. Mahar
HF: S. Murphy, S. Kane, K. Maher
F: D. Romeril, S. Wethling, J. Tiley
R: J. Bowen, B. Maher, A. Tyler
Int: N. Williams, M. Toohey, J. Waller, D. Haintz
Clunes
From: A. Anderson, D. Fenwick, B. Casha, P. Howe, J. Sobey, J. Chatham, L. Coleman, M. Shelton, A. Stinchcombe, N. Middelkoop, M. Wrigley, L. Wrigley, B. Wrigley, J. Lambert, J. Seers, R. Quick, K. Downs, E. Downs, M. Coppick, L. Johnston, O. Fox, D. Fox, P. Coon
DUNNSTOWN v. BALLAN
Dunnstown
B: Z. Short, B. Sinclair, N. Hobbs
HB: P. White, H. Marquand, B. Morshead
C: H. McCarthy, A. Malone, K. Neville
HF: D. Simpkin, J. Murphy, K. Andrews
F: J. Leoncini, X. Jones, J. Stefani
R: A. Forbes, C. Murphy, R. Dyer
Int: I. Keating, D. Ross, T. Giles, J. Williams
Ballan
From: B. Whelan, J. Sutcliffe , J. Gilbert, B. Cummins, A. Tauschke, J. McGuire, M. Darley, C. Golding, T. Bryant, J. Rousch, O. Powell, S. Day, R. Watts, D. O'Hanlon, J. Fenwick, D. Bell, T. McGregor, A. Pascoe, T. Trickey, D. Trickey, J. Bongart, M. Smith-Bye
CARNGHAM-LINTON v. SMYTHESDALE
Carngham-Linton
B: J. Richardson, C. Scott, M. Spratling
HB: L. Hanson, J. O'Brien, J. White
C: C. Hannah, N. Ringin, J. McErvale
HF: J. Price, T. Clarke, D. Achison
F: M. Crosier, A. Mc Cafferty, A. Mclean
R: A. Braeckmans, J. Pring, J. Nichols
Int: J. Liston, D. Pearson, J. McGee, B. Newell
Smythesdale
B: J. Troon, C. Morcombe, M. Fisher
HB: J. Cranny, D. Gamble, J. Szabo
C: J. Billman, A. Carli, C. Stewart
HF: D. Walker, D. Kennedy, J. Mercer
F: B. Grainger, M. Smith, R. Anthony
R: S. Vlahek, A. Taylor, M. York
Int: D. Short, N. Cooper, S. Boag, R. Smith
CRESWICK v. LEARMONTH
Creswick
From: T. Rieniets, R. Antonio, T. Spenceley, B. Marshman, W. McNabb, T. Wright, J. Porter, M. Hodge, M. Roverts, G. Van Oostveen, J. Allison, L. Sheriff, P. Griffin, D. Gillingham, B. Antonio, Z. Lubeek, C. Powell, E. McMurphy, B. Hagen, J. Ellis, T. Booth, J. Mitchell
Learmonth
B: M. Treweek, L. Tyndall, M. Fraser
HB: T. Owen, M. Beaumont, L. Williamson
C: J. Wells, D. Box, A. Kent
HF: B. Oswald, N. Gudgeon, J. Duffy
F: B. Mackay, W. Veldhuis, P. Rogan
R: B. Challis, B. Knowles, A. Broughton
Int: T. Reyner, D. Youd, A. Johnson, B. Connor
Emg: G. Tyndall, J. Wren