BALLARAT FL
Subscribe now for unlimited access.
$0/
(min cost $0)
or signup to continue reading
SENIORS
BACCHUS MARSH v NORTH BALLARAT CITY
Bacchus Marsh
B: M. Sutherland, L. Phyland, D. Velden
HB: S. Lafranchi, T. Angwin, L. Mullen
C: A. Del Papa, T. Shea, H. Coulton
HF: B. Speight, J. Owen, D. Phyland
F: R. Stuhldreier, A. Willitts, B. Griffiths
R: D. Burton, N. Stuhldreier, S. Sherlock
Int: M. Chisari, J. Chisari, D. Bishop, J. Trowsdale
Emg: J. Harrington
In: S. Lafranchi
Out: D. Foley
North Ballarat City
B: B. Simpson, R. Hobbs, B. Draffin
HB: B. Leonard, R. Luke, C. Jenkins
C: J. Sclanders, S. Mc Cartin, O. Nash
HF: S. Bromley-Lynch, W. Young, C. Perks
F: N. Olver, S. Dunstan, T. George
R: N. Dunstan, T. Speirs, D. Jones
Int: H. Loader, M. Gilbert, J. Cusack, E. Lamb
Emg: R. Polkinghorne, M. Giddings, S. Bowen
In: E. Lamb, J. Sclanders
Out: M. Johns, M. Giddings
MELTON v EAST POINT
Melton
B: L. Heaney, R. Carter, K. Wilson
HB: B. Crofts, B. McIntyre, L. Walker
C: J. Hickey, J. Walker, R. Walker
HF: D. Haby, L. Carter, J. Cotter
F: B. Kight, K. Baker, R. Davis
R: B. Archard, C. Griffiths, M. Denham
Int: T. Button, J. May, M. Beck, L. Hickey
Emg: H. Davis, L. Ericson, D. Walker, M. Orr, N. Gale
In: K. Wilson
Out: L. Ericson
East Point
B: A. Maconachie, R. Walsh, L. Thornton
HB: C. Bilney, J. Van Meel, D. Tung
C: A. Nestor, M. Johnston, L. Dahlenburg
HF: M. Rotumah-Onus, B. Whittaker, N. Canny
F: M. Walsh, B. McDougall, J. McQueen
R: P. Kodorenko, J. Brown, D. Semmens
Int: J. Payne, J. Taylor, D. Murphy, R. Monument
Emg: C. Quinlan, J. McClure, J. Watkins
In: N. Canny, C. Bilney, J. Payne, L. Thornton
Out: J. Ottavi, C. Carson, J. Johnston, C. Lovig
SUNBURY v DARLEY
Sunbury
B: D. Sanderson, P. MacDonough, N. Wood
HB: L. Bramble, T. Lenaz, M. Conn
C: L. Berry, R. Wood, A. Christensen
HF: M. Edwards, G. Valles, T. Stead
F: A. Duhau, A. Goodson, J. Rizk
R: J. Eales, A. Magin, G. Hay
Int: B. Guthrie, R. Allen, B. Mundy, N. Bridgland
Emg: N. Cox, M. Wright, J. Hannett, J. Guthrie, W. Healy
In: L. Berry, A. Goodson
Out: J. Sheahan, J. Hannett
Darley
B: C. Cullen, D. Reid, A. Azzopardi
HB: J. Zeestraten, L. Delahey, D. Leonard
C: L. Spiteri, S. Page, T. Evans
HF: J. Carrick, M. Hanson, R. Ellis
F: H. Inglis, R. Closter, D. Robson
R: A. Kur, B. Graham, L. Baker
Int: L. Herring, L. Cahill, J. Spiteri, J. Dodemaide
Emg: T. Stone, M. Ward
In: M. Hanson, J. Dodemaide
Out: D. Grenfell, J. Edwards
REDAN v LAKE WENDOUREE
Redan
B: A. Gercovich, P. Britt, J. Giampaolo
HB: P. Fitzgibbon, J. Short, D. Okely
C: C. Craig-Peters, L. Hoy, T. Hamilton
HF: J. Jess, G. Bell, H. Edwards
F: L. McLean, W. Madden, A. Harvey
R: O. Stephenson, D. Mathews, M. Coon
Int: T. Douglass, B. Schiltz, Z. Jenkins, L. Phillips
Emg: C. Inglis, S. Carr, X. Curran
In: Z. Jenkins, J. Jess, L. Phillips, H. Edwards, J. Short
Out: J. Toulmin, D. Colbert, B. Peace, T. Watson, J. Mathews
Lake Wendouree
B: A. Gillett, T. Littore, S. Hepworth
HB: T. Malone, S. Clifton, A. Kirby
C: J. Lohmann, C. Hepworth, H. Robertson
HF: A. Simpson, L. Hepworth, K. Raven
F: M. Phillips, C. McKay, B. Taylor
R: A. Armstrong, S. Willmott, B. Edwards
Int: T. Nijam, W. Henderson, T. McKechnie, N. Nash
Emg: X. Schuurs, N. Clifton
In: W. Henderson, T. McKechnie, J. Lohmann
Out: L. O'Connell, J. Elkington, N. Pring
SEBASTOPOL v. BALLARAT
Sebastopol
B: B. Trew, T. Petersen, B. Hutt
HB: J. Wilkinson, J. McNab, T. Lockyer
C: G. Lovett, M. Austin, S. Butler
HF: A. Sheridan, T. Currie, J. Keeble
F: J. Gercovich, T. Hutt, M. Cain
R: N. Hausler, L. Cassidy, J. Harvey
Int: D. Widgery, R. Noether, J. Morgan
Emg: D. Furness, J. Grills, B. Stevens, B. Dummett
In: J. Gercovich, J. McNab
Out: J. Onley, D. Furness, J. Grills
Ballarat
B: S. James, M. Bishop, L. Wynd
HB: T. Schnerring, B. Van de Heuvel, D. Kennedy
C: M. Martin, S. Hutchinson, P. Vivian
HF: T. Constable, T. Conroy, C. Prendergast
F: M. Bowman, H. Hughes, J. Blackburn
R: M. Powling, K. Mellington, W. Garner
Int: J. Antonio, A. Stepnell, B. Fraser, N. Garner
Emg: M. Brehaut, B. Hobbs, J. Sutherland, A. Gray
In: B. Fraser, M. Bowman, P. Vivian
Out: M. Brehaut, D. Hobbs, C. Prockter
RESERVES
BACCHUS MARSH v. NORTH BALLARAT CITY
Bacchus Marsh
B: N. Chester, M. Whittle, Z. Miesen
HB: L. Randall, P. Hoyland, B. Cracknell
C: S. Griffiths, T. Wardell, A. Sweet
HF: A. Porter, Q. Butt, A. Sweet
F: C. McKenzie, E. Tibbles, D. Walker
R: C. Suban, T. Walsh, J. Calvitto
Int: J. Blundell
North Ballarat City
B: H. Murphy, T. Bourke-Finn, J. Duffy
HB: M. Skontra, L. Cullinan, B. Holloway
C: M. Lawless, M. Johns, A. Nigro
HF: T. Haintz, J. Vanderkley, M. Goh
F: M. Willian, M. Nevett, N. Shaw
R: A. Lambert, M. Giddings, X. Carey
Int: L. Simpson, M. Hay, C. Metcalfe, D. Kilpatrick
MELTON v. EAST POINT
Melton
B: C. Cowley, A. Crone, A. Gibb
HB: M. Griffin, D. Walker, T. Allen
C: J. Grech, A. Bartlett, R. Hehir
HF: L. Ericson, N. Gale, B. Newman
F: L. Martin, H. Davis, J. Buttigieg
R: J. Taylor, K. Derose, R. Jones
Int: C. Webber, B. Merry, J. Kight, M. Farrar
Emg: J. Jensen, B. Griffiths
East Point
B: J. Buttler, T. Haintz, J. McClure
HB: L. Gunn, C. Quinlan, J. Gallagher
C: M. McCrow, J. Tonissen, L. Wheeler
HF: A. Hynes, R. McDougall, W. Petrowski
F: J. Downey, B. Fitzpatrick, C. Raine
R: P. Blood, J. Watkins, C. Banwell
Int: L. Faull, J. Tung, T. Walton, J. Kirby
Emg: B. Noonan, C. Gallagher
SUNBURY v. DARLEY
Sunbury
B: A. O'Connor, A. Gilbertson, P. Barry
HB: S. Lowerson, J. Muir, J. Johnson
C: D. Jurczyluc, N. Cox, B. Pink
HF: J. Hannett, J. Fenner, J. Sullivan
F: M. Trimboli, R. Sleight, B. Morrison
R: M. Wright, D. Harrison, B. Baker
Int: B. Riley, D. Muir, C. Hansen, R. Ritchie
Emg: W. Healy
Darley
B: T. Stone, M. Hanson, R. Gundry
HB: M. Engstrom, S. Holt, Z. Dix
C: K. Fenton, B. Holt, D. Locke
HF: J. Beecham, A. Speak, B. Spiteri
F: S. Gundry, C. Toner, D. Peacock
R: T. Stephenson, B. Hughes, K. Doyle
Int: D. Locke, L. Vassallo, J. Ancrum, J. Wells
REDAN v. LAKE WENDOUREE
Redan
From: S. Remington, E. Magann, H. Riley, X. Curran, M. Robinson, J. O'Donnell, S. Carr, K. Linton, L. Williams, L. Scheele, K. Hayes, T. McGenniss-Destro, A. Gocs, J. Toulmin, M. Sandford, C. Carter, M. Ward
Lake Wendouree
B: A. Clifton, M. Madden, M. Britt
HB: A. Mc Cafferty, S. Peeters, A. Parrot
C: X. Schuurs, N. Clifton, L. Wood,
HF: P. O'Connell, J. McLean, O. Yeung
F: A. Lourey, S. Carey, M. Robertson
R: T. McCallum, T. Salau, T. McKay
Int: M. Nash
SEBASTOPOL v. BALLARAT
Sebastopol
B: A. Wallis, A. Young, D. Mauric
HB: T. Holmes, N. Doonan, D. Furness
C: D. Williamson, M. Jolly, R. Henderson
HF: B. Dummett, L. Parker, M. Miller
F: B. Silvey, T. Stewart, T. Pye
R: B. Stevens, J. Gercovich, S. Henry
Int: J. Daws, L. Noether, L. Hind, J. Cooper
Ballarat
B: J. Wall, A. Gray, J. Leonard
HB: J. Marshall , D. Hickey, A. Madder
C: M. Brehaut, P. Antonio, B. Wormald
HF: Z. Fiegert, J. Nicholls, T. Sutton
F: B. Schmidt, J. Sutherland, L. Hodgetts
R: B. Hobbs, A. McPherson, H. Butler
Int: W. Johnston, A. Day, D. Hall, J. Graham
Emg: D. Peck, L. Kinnersly, B. Milikins, J. Willowhite
UNDER-18.5
BACCHUS MARSH v. NORTH BALLARAT CITY
Bacchus Marsh
B: C. Beckhurst, D. Pettitt, L. Taylor
HB: J. Crawford, J. Fell, J. Homewood
C: L. Timms, X. Jenks, D. Miesen
HF: J. Dickson, J. Burgess, A. Bettio
F: R. Bishop, B. Drew, C. Stone
R: L. Belcher, J. Harrington, R. Porter
Int: L. Payne, N. Joselin, M. Mitchell, D. Cordell
North Ballarat City
B: F. Toose, R. Wood, H. Mulcahy
HB: J. Curran, D. Graham, R. Polkinghorne
C: R. Ranieri, M. Aikman, C. Patterson
HF: J. Curran, S. Duffy, R. Polkinghorne
F: J. Riding, J. Partington, S. Bowen
R: D. McEldrew, T. Bromley-Lynch, J. Simpson
Int: I. Pertzel, A. Kirby, E. Tassell
MELTON v. EAST POINT
Melton
B: J. McCartney, B. Martin, L. Webber
HB: B. MacDonald, A. Robinson, K. Rodgers
C: J. Parsons, T. Ferri, H. Hanley
HF: J. Newton, J. Armstrong, H. Wilde
F: J. Littler, T. Simpson, J. Jenkins
R: B. Mawson, J. Syme, J. Whitehand
Int: T. Peters, M. Wilde, C. Jones, M. Scoble
Emg: B. Wells
East Point
B: N. Rieniets, M. Welsh, Z. Gladman
HB: C. Bowden, I. Quick, A. Vallance
C: W. McLoughlin, M. Romeril, J. Thornton
HF: S. Tipper, A. Morrish, J. Price
F: B. Medwell, A. Lawrence, M. Daunt
R: J. Findlay, S. Moore, B. Dodd
Int: B. Ilsley, D. Strange
SUNBURY v. DARLEY
Sunbury
B: J. Pollard-Wright, J. Dillon, M. Mott
HB: J. Taylor, L. Goater, J. Fenton
C: R. Eales, J. Mitchell, N. Doyle
HF: T. Werner, L. Tarczon, D. Bygate
F: B. Wilson, C. Lamb, L. Healy
R: M. Eldridge, I. Smithwick, D. Caruana
Int: C. Gills, J. Lampard, L. Muir, J. Oliaro
Darley
B: N. Blade, J. Pope, D. Lambris
HB: A. Hine, J. McNair, N. Hartfiel
C: J. Cadman, T. Presnell, D. Cadman
HF: B. Colley, J. Sebastian, M. Ward
F: T. Evans, D. Beecham, L. Bakx
R: A. Tanner, J. Bewley, B. Mugridge
Int: S. Dale, N. Gale, C. Ascough, C. Sparrow
REDAN v. LAKE WENDOUREE
Redan
B: H. Britt, T. O'Keane, T. Jess
HB: S. McDougall, R. Petrascu, Z. Forbes
C: H. Twaits, Z. Oliver, J. Tyndall
HF: D. Arthur, M. Judd, F. Douglas
F: J. Curnow, S. Hope, J. Penny
R: D. Murphy, Z. Wilson, L. Phillips
Int: J. Jones, L. Cain-Sultana, T. Godson
Lake Wendouree
From: S. Canny, M. Butler, S. Fitzgibbon, W. Tickner, S. Morrow, M. Staley, A. Lourey, C. Carr, C. Brooks, A. McDougall, J. Irvin, B. Gilbert, J. Canny, J. Clark, M. Jones, C. Harte, J. Tuohy, C. Lloyd, H. Turner, F. Brennan, Z. Earl
CENTRAL HIGHLANDS FL
SENIORS
HEPBURN v. BUNINYONG
Hepburn
B: J. Grant, S. Wood, T. Wills
HB: S. Asa Leausa, F. Anscombe, A. Ware
C: M. Mc Kay, Z. Hansford, K. Cummings
HF: I. Grant, R. Jenkins, B. Johns
F: J. Rodgers, J. Hogan, T. Wright
R: T. Godsell, D. Rees, B. McKay
Int: J. Peake, H. Rodgers, L. O'Halloran, J. Malone
In: J. Peake, L. O'Halloran, T. Wright
Out: A. McKay, J. Barnes, D. O'Halloran
Buninyong
B: L. Baker, M. McKenzie, B. Guest
HB: A. Bomitali, J. Robertson, J. Morgan
C: F. Russell, S. Russell, J. Rodgers
HF: D. Pelchen, J. Dunne, J. Romeril
F: N. Gilbert, S. Cooper, I. Baker
R: L. Rigby, T. Brayshaw, J. Coxall
Int: J. Renga, M. Turner, N. Shell, S. Van Meel
WAUBRA v. GORDON
Waubra
B: A. McPherson, N. Moran, B. Wilson
HB: M. Dawson, J. Petrie, J. Crawford
C: W. Corbett, T. Nash, J. Sardo
HF: B. McDonald, D. Robertson, W. Booth
F: A. Wettenhall, J. Kinna, A. Murphy
R: G. Lukich, J. Lukich, L. Simpson
Int: D. Payne , N. Dinsdale, G. Coleman
In: B. McDonald, D. Payne , A. Murphy, M. Dawson, B. Douglass
Out: T. Parsons, D. Jenkins, N. Patrikeos, J. Crabtree, H. Bond
Gordon
B: T. Burns, M. Gunnell, C. Myers
HB: T. Wason, J. Evans, B. Hallam
C: J. Clampit, T. Murphy, L. Gunnell
HF: M. Spezza, S. Nicholson, J. Toohey
F: E. Crackel, G. Walker, M. Hayes
R: B. Sutcliffe, M. Nolan, M. Raworth
Int: Z. Ryan, M. Anderson, G. Clifford, R. Williams
In: Z. Ryan, G. Clifford
Out: C. Richardson, A. Watts
ROKEWOOD-CORINDHAP v. BUNGAREE
Rokewood-Corindhap
B: P. Dillon, J. Willey, B. Berlund
HB: B. Harris, J. O'Neil, J. Grant
C: Z. Priddle, S. Chapman, M. Rainsford
HF: B. Allison, D. Delaney, T. Mookhoek
F: T. McLaughlin, M. McLaughlin, J. Carr
R: B. Reese, S. Dillon, T. Fagg
Int: B. Ferguson, L. Baker, L. Platt, L. Philp
Bungaree
B: C. Robertson, M. Harrington, S. Ryan
HB: J. Linke, M. Geary, J. Oostendorp
C: J. Butler, J. Mahar, A. Milroy
HF: L. Billington, O. Hayes, J. Walter
F: S. Mann, J. Murphy, A. Browning
R: D. Benson, M. Sheridan, B. Willian
Int: S. Hammond, S. Clifton, G. Trevenen, D. Murphy
In: S. Hammond, G. Trevenen, S. Clifton, J. Linke, D. Murphy
Out: L. Mirtschin, S. Mewett, C. Cowan, J. Trevenen, C. Morgan
SKIPTON v. DAYLESFORD
Skipton
B: B. Thompson, A. Fay, A. Mason
HB: L. Stranks, X. Lourey, J. Draffin
C: S. Dunn, S. Lehmann, J. McKinnon
HF: T. Huglin, J. Peeters, A. Romey
F: K. Dubbeldam, C. Townrow, J. Kirkpatrick
R: H. Young, J. Robson, M. Hoare
Int: R. Uwland, A. Pitson, J. Welsh, T. Robertson
Daylesford
B: S. Eyles, J. Evans, T. Powell
HB: Z. Tisdale, J. Clough, J. Nulty
C: S. Black, T. Hughes, E. Nettleton
HF: X. Walsh, M. Risstrom, W. Austin
F: D. Muscat, S. Winnard, M. Brown
R: W. Giacometti , J. Cummings, C. O'Brien
Int: J. Botheras, E. Cooper, R. Rodgers, P. Jenkin
In: J. Botheras
Out: J. Cowan
CRESWICK v. NEWLYN
Creswick
B: P. Phillips, T. Randall, C. Mann
HB: P. Taranto, M. Miller, M. Arnold
C: R. Cummins, A. Hepworth, J. Mitchell
HF: J. Berry, C. Robinson, L. Blake
F: B. Jennings, R. Knowles, A. Sedgwick
R: T. Walmsley, B. Antonio, D. Mann
Int: M. Gervasoni, J. Arnold, T. Rieniets, A. Lovel
In: M. Gervasoni, J. Mitchell, B. Jennings, C. Mann
Out: R. Antonio, J. Porter, J. Dalli, R. Pompe
Newlyn
B: L. Fishwick, D. Hammond, M. Cosgrave
HB: L. Gill, C. Prendergast, A. Sewell
C: W. Carter, M. Sewell, J. Milne
HF: D. Fishwick, D. Lourey, J. Willmott
F: D. Mahony, D. Wehrung, P. Parr
R: J. Fryar, L. Prendergast, S. Clifton
Int: D. Wrigley, L. Shaw, D. Eastwell, C. Eastwell
In: W. Carter, L. Fishwick, D. Wrigley, D. Eastwell
Out: J. Slater, R. Wynd, D. McLachlan, J. Cassells
CARNGHAM-LINTON v. LEARMONTH
Carngham-Linton
B: T. Clarke, J. Stalker, T. Sarah
HB: D. O'Brien, B. Doolan, J. Nichols
C: J. Dawson, B. Ketchen, J. O'Brien
HF: R. Nunn, P. Granger, L. Isbister
F: L. Parker, R. Waters, D. Pearson
R: J. Hughes, W. Bruty, Z. Mawson
Int: M. Richardson, J. Coutts, H. Peoples, A. Spratling
In: R. Nunn, P. Granger, D. Pearson, H. Peoples, A. Spratling
Out: B.Clay, J.Pring, J.Benfield, L.Hayles, B.Jones
Learmonth
B: N. Martin, E. Sinnott, S. Rogan
HB: C. Dickson, Z. Tunbridge, K. Mackay
C: B. Campbell, D. Page, M. Zelencich
HF: J. O'Donnell, T. Martin, N. Willox
F: A. Zelencich, T. Curran, W. Hoye
R: V. White, J. Rae, B. Powell
Int: J. Rich, N. Ross, J. Hutchison, J. Treweek
In: N. Ross, J. Hutchison
Out: S. Whiting, P. McGuigan
BEAUFORT v. BALLAN
Beaufort
B: L. Cox, B. Howard, D. Day
HB: M. Jenkins, L. Marshall, T. Stapleton
C: J. Duke, M. Foster, B. Hayes
HF: R. Sangster, T. Haase, A. Petrie
F: J. Mason, J. Garvey, T. Le Lievre
R: J. McDermott, D. Venditti, N. Sullivan
Int: D. Sangster, J. Orr, Z. Thompson, S. Howard
In: D. Sangster, Z. Thompson
Out: J. Cameron, J. McCorkell
Ballan
B: D. Galea, A. Bongart, J. McNamara
HB: M. Rollo, Z. Boland, M. Donaldson
C: S. Hitchings, J. Wilkie, A. Mullane
HF: H. Thompson, B. Richie, M. Snaith
F: B. Thomas, H. Bongart, C. Sharp
R: P. Graham, T. Batten, S. Sher
Int: T. Alkemade, C. Brown, R. Bongart, L. Snaith
In: C. Sharp, Z. Boland
Out: L. Conlan, J. Gibbs
SPRINGBANK v. DUNNSTOWN
Springbank
B: K. Kennedy, M. Anderson, F. Donegan
HB: C. Vaughan, M. Searl, S. Donegan
C: K. Maher, J. Maher, B. Beasley
HF: D. Haintz, J. Wall, M. Lakey
F: T. Maher, P. O'Shea, W. Driscoll
R: B. Freeman, D. Wall, R. Bulluss
Int: W. McGannon, L. Mahar, B. Maher, J. Tiley
In: B. Beasley, K. Maher, S. Donegan, B. Freeman, W. Driscoll
Out: A. Rix, S. Cue, J. White, B. O'Neil, T. Knowles
Dunnstown
B: T. Stubbs, W. Short, J. Williams
HB: B. Leonard, A. Thompson, R. Adams
C: A. Toan, S. Jenkins, M. Henderson
HF: J. Stefani, M. Bulluss, T. Collins
F: H. Mckimmie, P. McGettigan, L. Poulter
R: R. Rattley, N. English, J. Radlof
Int: R. Dyer, J. Brown, M. Archer, D. Harbour
In: J. Brown, M. Bulluss, P. McGettigan
Out: T. Botter, I. Keating, C. Ronan
RESERVES
HEPBURN v. BUNINYONG
Hepburn
B: R. Ford, L. Grills, M. Johns
HB: P. Sewell, D. Chapman, M. Layfield
C: L. Luck-Taylor, G. Gianni, A. Raak
HF: O. Turbitt, M. Chapman, R. Olver
F: C. Pedley, A. Ferrier, S. Jackson
R: T. Buby, I. Bowker, C. Ferrier
Int (from): H. McGregor, M. Piper , W. Cavanagh, E. den Ouden, S. Carman
Buninyong
B: L. Burbidge, B. Davies, B. Netherway
HB: J. Finley, A. Hart, G. Younger
C: B. Leskosek, L. Dean, H. Givvens
HF: N. Miller, M. Phelps, D. Wallesz
F: T. Goss, A. Scott, J. Hart
R: D. Westblade, T. Dittloff, M. Hartigan
Int: D. Dickson, D. Connor, D. Chant, M. Kerr
WAUBRA v. GORDON
Waubra
From: D. Matthews, R. Murphy, L. Briody, J. Kane, N. Lilley, A. Dowler,
T. Russell, C. Smith, L. McLeod, W. Coutts, J. Simpson, Z. Kennedy,
J. Martin, P. Hawkes, H. Baldwinson, L. Cashin, K. Burnside, M. Molloy,
C. Molloy, M. Gallagher, B. Guinea, N. Waterson, T. Hunt
Gordon
B: D. Wills, M. Kersley, P. Monaghan
HB: N. Hicks, D. Kersley, T. Nesbit
C: B. Turton, L. Toohey, J. Little
HF: Z. White, J. Murphy, M. Uebergang
F: M. Bray, M. Hoy, T. Finlay
R: D. Carey, Z. Welsford, D. Callanan
Int: N. O'Neill, T. Mackley, S. Tysoe, A. Ludbrook
ROKEWOOD-CORINDHAP v. BUNGAREE
Rokewood-Corindhap
B: T. Weightman, M. Tanis, T. Mellington
HB: J. La Haye, P. Wells, J. Richardson
C: J. Hayes, R. La Haye, C. Anderson
HF: J. Banks, T. Anwyl, T. Griffith
F: M. Prokopiwskyi, B. Rogers, D. Johnstone
R: T. Quarrell, P. Smith, J. McAuliffe
Int: J. Hutchins, A. Rizzoli, J. Walker, M. Johnston
Bungaree
Not submitted
SKIPTON v. DAYLESFORD
Skipton
B: B. Sanders, W. Fay, J. Sandlant
HB: A. Bedggood, J. Kirkpatrick, J. Nolan
C: B. Mellington, C. Lodge, J. Drinkwater
HF: N. Elford, M. Smith, S. Robson
F: J. Appleby, D. Hopkinson, J. McPhan
R: L. Parker, A. McLean, T. Bertalli
Int: M. McPhan, K. Ponder, J. Pyke, B. Smith
Daylesford
From: T. Hall, B. Horne, A. Pearce, C. Elderdield, D. Brown, J. Adams,
A. Pearce, B. Dyson, M. Pearce, Z. Petkovic, M. Pasahidis, L. Campbell,
J. Botheras, D. Ryan, I. Medina, S. Marshall, R. Holmes, S. Winduss,
M. O'Brien, P. Jenkin, A. Brereton, C. Adams
CRESWICK v. NEWLYN
Creswick
B: M. Coxall, M. Carbone, D. Mann
HB: G. Van Oostveen, T. Baker, I. Kern
C: W. McNabb, R. Antonio, A. Tofant
HF: D. Tier, S. Hughes, M. Griffin
F: D. Grinham, T. Spenceley, L. Bosworth
R: J. Plier, S. Burns, B. Hagen
Int: T. Jankovic, L. Sheriff
Newlyn
B: J. Barnes, J. Sullivan, J. Dimond
HB: D. Tabakovic, B. Huggett , A. McKay
C: J. Cassells, J. Eastwell, A. Galea
HF: T. McKinnon, S. Cawthan, L. Cleary
F: P. Martin, M. Dodds, B. Wynd
R: S. Robinson, B. Slater, N. David
Int: B. Dimond, K. Bruhn, J. Dwyer
CARNGHAM-LINTON v. LEARMONTH
Carngham-Linton
B: J. Richardson, L. Hanson, J. Dawson
HB: C. Scott, J. Savige, B. Pring
C: J. Szabo, J. White, C. Hannah
HF: H. Budds, M. Grigsby, M. Spratling
F: A. Mclean, A. Braeckmans, D. Critchley
R: M. Lange, T. Azarnikow, D. Lesock
Int: N. Ringin, B. Newell
Learmonth
B: M. Treweek, T. Owen, P. Rogan
HB: A. Kent, D. Wright, J. Mayall
C: T. Reyner, A. Broughton, B. Connor
HF: B. Broughton, D. Box, J. Duffy
F: B. McEwin, G. Tyndall, W. Veldhuis
R: L. Tyndall, B. Knowles, H. McKee
Int: L. Smith, J. Schaper, H. Crawley, C. Johnson
BEAUFORT v. BALLAN
Beaufort
B: M. Williams, J. Crick, T. Cameron
HB: D. Sangster, A. Coleman, N. Trengove
C: B. Sternberg, A. Beer, Z. Leckie
HF: B. Turner, S. Broadbent, R. Orr
F: Z. Thompson, J. Slater, J. Blackburn
R: T. Mc Gregor, D. Wallace, L. Ward
Int: A. George, E. Powlett, J. Turner, K. Dern
Ballan
From: J. Bongart, B. Bould, A. Harris, N. Kettle, J. Gibbs, M. Currie,
M. Darley, D. Darley, T. Laurie, R. Watts, D. Bell, W. Burrows,
S. Cooney, T. Addison, M. Phillips, J. Byrnes, J. Layley, L. Conlan,
J. Conlan, A. Pascoe, T. Trickey, D. Trickey
SPRINGBANK v. DUNNSTOWN
Springbank
B: K. Maher, R. Brown, T. Rix
HB: B. Curran, J. Kennedy, S. Murphy
C: J. Waller, J. White, A. Rix
HF: J. Kennedy, T. Kurzman, L. Simpson
F: T. Knowles, T. Toohey, T. Quinlan
R: A. Murphy, R. Malone, B. O'Neil
Int: P. Ingle, M. Toohey, J. Amendola, J. Hopkins
Dunnstown
B: T. Giles, N. Duggan, B. Collins
HB: K. Andrews, J. Keating, I. Keating
C: K. Neville, B. Sinclair, M. Auchettl
HF: L. Spratling, J. Murray, X. Jones
F: C. Ronan, J. Murphy, L. Guiao
R: H. Marquand, B. Duffy, N. Hobbs
Int (from): C. Murphy, N. DeJong, P. Begbie, D. Simpkin, W. Jones
CLUNES v. SMYTHESDALE
Clunes
B: J. Whiting, L. Horniblow, A. Kenna
HB: C. McMickan, B. Wrigley, J. Watson
C: G. Handley, C. Featherston, L. Coleman
HF: L. Fudge , B. Newton, M. Smith
F: A. Thompson, D. Davies, J. Hill
R: R. Martin, A. Anderson, J. Nevill
Int: N. Middelkoop, E. Downs, L. Madden, T. Johnston
Smythesdale
B: J. Rose, D. Walker, N. Brewer
HB: J. Troon, J. Szabo, M. Fisher
C: A. Baker, T. Sammut, M. Strong
HF: J. MacDonald, B. Dunbar, B. Lindsay
F: N. Cooper, C. Stewart, J. Gilbert
R: S. Vlahek, A. Taylor, J. Mercer
Int (from): B. Walker, D. Mason, P. Porter, S. Frys, J. Cranny