BFL
Subscribe now for unlimited access.
$0/
(min cost $0)
or signup to continue reading
SENIORS
BALLARAT v SEBASTOPOL
at Alfredton, Saturday, 2.15pm
BALLARAT
B: S James, D Hobbs, A Toan
HB: G Coleman, B McDonald, D Larkin
C: W Garner, S Hutchinson, T Constable
HF: M Martin, H Hughes, M Bishop
F: J Blackburn, N O'Farrell, Z Thompson
R: M Powling, D Kennedy, T Stapleton
Int: A Stepnell, J Nicholls, B Van de Heuvel, T Fisher
Emg: B Smith, B Schmidt, B Fraser, P Kennedy, J Quayle
In: J Nicholls, G Coleman
Out: B Schmidt, P Kennedy
SEBASTOPOL
B: B Trew, T Petersen, G Snowden
HB: M Cain, J McNab, B Hutt
C: E Maloney, B Goodes, S Butler
HF: T Hutt, C Dummett, J Grills
F: L Sheridan, M Powell, T Mookhoek
R: J Richards, T O'Sullivan-Kirchner, R Noether
Int: B McLeod, C Edwards, D Cuthbertson, A Smith
Emg: D Williamson, D Baxter, R Henderson
In: A Smith, G Snowden, R Noether
Out: S Keiller, J Morgan, D Baxter
EAST POINT v LAKE WENDOUREE
at Eastern Oval, Saturday, 2.15pm
EAST POINT
B: C Carson, J Van Meel, M Walsh
HB: A Maconachie, J Staley, B McDougall
C: A Nestor, M McCrow, S Cooper
HF: B Lusby, R Monument, D Murphy
F: J Lanyon, D Tung, B Fitzpatrick
R: P Koderenko, K Mellington, J Taylor
Int from: D Brady, C Quinlan, A Stevenson, S Romeril, J Watkins, K McNicol
In: A Nestor, J Lanyon, K Mellington, D Brady, C Quinlan
Out: T Boyle, J Murphy, J McClure
LAKE WENDOUREE
B: S Carey, I Kirby, L Buckwell
HB: N Monk, T Madden, M Neal
C: L Bucknall, S Clifton, D Sliwa
HF: E McCuskey, T Carey, B Edwards
F: S Willmott, A Pitson, J Elkington
R: T Robertson, N Peters, B Taylor
Int: N Fraser, L Wood, D Mahony, H Cartledge
Emg: J Monk, A Gillett, N Clifton
In: B Edwards, N Peters,
Out: H Robertson, J Monk
MELTON SOUTH v MELTON
at Melton Rec Reserve, Saturday, 2.15pm
MELTON SOUTH
B: N Wilson, A Storey, M Callus
HB: W Thornton-Gielen, S White, L Watkins
C: J Callus, D Hillier, A Hibbert
HF: B Sullivan, J Bell, R Holzer
F: J Thornton Gielen, M Dransman, D Vasjuta
R: B Sortino, D Leggett, B Hooper
Int: B Sullivan, D Nicholson, W Dao, B Binek
Emg: D Van Heemst, J Morrissey, S Humphries
In: B Sullivan, B Sullivan
Out: J Vincent, S Humphries
MELTON
B: J Hughes, B Crofts, C Armstrong
HB: R Davis, M Brockwell, L Henderson
C: T Bray, N Gale, J Gleeson
HF: R Walker, L Hickey, J Walker
F: C Griffiths, M Maric, B Kight
R: L Sidebottom, M Notman, D Sharp
Int: N Wallace, J Kight, B McIntyre, D Walker
Emg: J Rawlings, B Murphy, J May, B Newman, J Simpson
In: B Crofts, C Griffiths, D Walker
Out: M Beck, J Rawlings, B Murphy,
SUNBURY v REDAN
at Sunbury, Saturday, 2.15pm
SUNBURY
B: R Wood, G Valles, T Donoghue
HB: A Short, J McInneny, J Guthrie
C: C Tsardakis, T Hill, J Flannery
HF: A Magin, J Sullivan, A Duhau
F: J Redfern, J Burgess, J Landt
R: D Kovacevic, B McInneny, M Medcraft
Int: G Hay, D Sanderson, N Wood, N Bridgland
Emg: T Stead, J Hannett, W Healy, C Hansen, T Bell
In: N Wood, T Hill
Out: C Hansen, T Stead
REDAN
B: J Giampaolo, P Britt, R Waight
HB: D Chester, R Bell, J Jess
C: D Watson, C Currie, B Schiltz
HF: B Riordan, D Colbert, N Willox
F: K Lenehan, G Bell, C Giampaolo
R: M Cullinan, D Mathews, N Horbury
Int: P Fitzgibbon, B Wilson, J Short, L Ryall
Emg: T Watson, S Whiting, J Kinna, L Hunter, G Lukich, K Hayes
In: B Wilson, B Riordan, C Giampaolo
Out: T Watson, S Whiting, L Hunter
DARLEY v BACCHUS MARSH
at Darley Park, Saturday, 2.15pm
DARLEY
B: S McDonald, D Leonard, T Thacker
HB: J Zeestraten, D Edwards, L Delahey
C: R Knight, A Chiu, L Baker
HF: J Edwards, S McAllester, D Granato
F: C Pepi, D Grenfell, M Banner
R: A Cameron, S Kennedy, M Young
Int: J Beecham, T Stone, J Ancrum, M Hanson
Emg: K Dickson, J Barnes
In: L Delahey, J Beecham, D Granato, J Ancrum
Out: L Spiteri, R Closter, D Robson, J Barnes
BACCHUS MARSH
B: D Velden, R McNay, T Angwin
HB: J Maksymow, H Coulton, A Del Papa
C: M Sutherland, J Trowsdale, M Denham
HF: L Blundell, S Lafranchi, D Cupido
F: L Phyland, C Richardson, D Phyland
R: D Burton, C Millar, J Bolton
Int: T Shea, B Griffiths, J Calvitto, L Noonan
Emg:T Wardell, T Hughes, R Hawkins, T Castrignano, D Walker
In: B Griffiths, L Blundell
Out: L Mullen, T Wardell
RESERVES
BALLARAT v SEBASTOPOL
BALLARAT
B: N Maddock, J Boon, A Madder
HB: J Fraser, S Cox, P Antonio
C: B Schmidt, J Quayle, B Rodd
HF: N McCallum, S Baker, T Mooney
F: B Smith, T Gillett, B Meyer
R: L Porter, P Kennedy, C Egan
Int: T Jankovic, B Fisher, J Willowhite, G Shearer
SEBASTOPOL
B: H Everett, R Menhennet, C Lloyd
HB: N Doonan, S Keiller, R Henderson
C: D Williamson, A Brimacombe, L Noether
HF: B Stevens, J Morgan,
F: K Eyers, B Carrigg,
R: D Baxter, M Jolly, J Eyers
Int: B Dummett, D Furness, A Hardy, S Henry, S Bertus
EAST POINT v LAKE WENDOUREE
EAST POINT
B: D Brady, J Bassett, C Banwell
HB: L Faull, J Draffin, J Delaney
C: T Haintz, J Kirby, J McClure
HF: J Park, B Murphy, K McNicol
F: W Petrowski, L Reddrop, J Savige
R: R Walsh, B Watkins, A Wright
Int: M Roverts, A Hynes, Z Budge, D Slater
LAKE WENDOUREE
B: A Mullane, L Dodd, J McLean
HB: S Peeters, H Herben, A Gillett
C: J Foster, N Clifton, T Mc Kay
HF: T Blackney-Noter, B Netherway, L Findlay
F: T Dawson, A Clifton, D Hickey
R: L Edwards, J Monk, M Madden
Int: J Leman, T Zaxos, M Beaumont, M Emerson-Jones, M Britt
MELTON SOUTH v MELTON
MELTON SOUTH
B: H Fleetwood, J White, C Ogston
HB: M Collins, J Madafferi, D Cooper
C: D Martin-Walker, M Truswell, J Pardo
HF: A Leggett, S Lord, J Morrissey
F: D Van Heemst, J Rattya, A Xuereb
R: G Ryan, L Notman, M Scicchitano
Int: C Carlin , M Mckane, J Carlin, S Humphries
Emg: R Sutherland
MELTON
B: T Batten, S Batten, J Mangion
HB: B Flavel, M Farrar, N Milburn
C: N Waites, J Kline, S Hurst
HF: M Lister, A Mc Intyre, B Newman
F: M Rawlings, D Stokes, R Newman
R: J Taylor, J May,
Int: J Stokes, J Rawlings, A Bartlett
SUNBURY v REDAN
SUNBURY
B: P Barry, P MacDonough, C Burrows
HB: J Muir, A Gilbertson, J Lanyon
C: T Bell, C Hansen, J Elliott
HF: B Guthrie, J Williams, A Prescott
F: R Allen, J Sheahan, S Sewell
R: T Stead, J Brien, A Gill
Int: D Sleight, T Moon, A Sammut, R Ritchie
REDAN
B: L Gill, J Johnston, J Baker
HB: L Lamb, M Ward, M Robinson
C: N Barker, L Hunter, T Sarah
HF: D Page, J Kinna, T Hamilton
F: S Whiting, J Hutchison, A Barker
R: G Lukich, J Leonard, T Watson
Int: W Bruty, S McVitty, K Neville, T Collins
DARLEY v BACCHUS MARSH
DARLEY
B: A Trask , B Hall, S Gilbert
HB: Z Dix, D Locke, B Longden
C: B Holt, J Clarke, M Carmellotti
HF: D Vakirevic, B Hitchings, D Locke
F: J Spiteri, T Stephenson, R Gundry
R: S Holt, K O'Rafferty, B Matthews
Int: J Gordon, N Baker, J Wells
Emg: K Forde, B Lopes, N Dodemaide, L Cahill, T Kettle
BACCHUS MARSH
B: T Hughes, R Somers, J Barber
HB: B Fell, P Hoyland, D Walker
C: T Huynh, K White, D Hall
HF: B Roberts, M Suban, R Hawkins
F: T Wardell, A Whittle, R Shortis
R: C Suban, T Mullen, T Castrignano
Int: D Carroll, T Sutherland, T Walsh, D Peacock
Emg: F Allen, B Hicks, M Whittle, M Farrell, J Bissell
UNDER-18.5
BALLARAT v SEBASTOPOL
BALLARAT
B: O Smith, L Kinnersly, J Graham
HB: B Worthington-Thin, L Wynd, M Brehaut
C: L Fisher, M Mayne, A McPherson
HF: N Luka, A Gray, L Hodgetts
F: Z Fiegert, M Hastings, T Sutton
R: J Leonard, B Fraser, C Prendergast
Int: M Smith, J Hill, T Robertson, M Eastman
SEBASTOPOL
From: T Holmes, M Brown, J Price, N Dirks, C Slater, L Shaw,J Benbow, A Miller, C Stewart, J Gould, B Buttler, H Blomeley, J Harvey, S Langanke, B Chandler, M Miller, H Koutsogiannis
EAST POINT v LAKE WENDOUREE
EAST POINT
B: J Learmonth, B Leonard, E Lawler
HB: J Downey, L Fitzpatrick, M Tuddenham
C: S Moore, T Wakefield, L Gunn
HF: L Maroney, C Jackson, B Noonan
F: J Gallagher, S Bourke, L Thornton
R: D Martin, I Johnson, K Waterbury
Int: L Ross, J Buttler, R Thompson, J Thompson, M Canny, Z Price
LAKE WENDOUREE
B: R Lockhart, D Slater, B Landwehr
HB: B Creelman, M Zakynthinos, J New
C: W McCuskey, T Liston, A Spratling
HF: W Lachlan, T McCallum, P O'Connell
F: F Robertson, B Jenkin, K Raven
R: H Monk, P Fairhead, X Schuurs
Int: L Chivers, M Beaumont, J James
MELTON SOUTH v MELTON
MELTON SOUTH
B: B Felise, Y Ozagi, J Simpson
HB: L Parsons, N Petrovski, J Watkins
C: J Smoors, J Mepstead, N Reardon
HF: N Gemmell, D Clarke,
F: D Curtis, A Clarke, C Charge
R: B McMillan, J Charge, M Smith-Bye
Int: M Camilleri
MELTON
B: A Crone, C Cowley, K Baker
HB: H Davis, K Derose, L Ericson
C: J Grech, M Hanley-Breen, C Jones
HF: R Jones, L Martin, J McGregor
F: B Merry, H Millard, T Sheen
R: T Peters, J Simpson, J Robertson
Int: J Robertson, J Kight, D Stebbing
SUNBURY v REDAN
SUNBURY
B: A Malane-Saba, J Dillon, D McDonald
HB: M Pearce, D Mundy, I Smithwick
C: J Taylor, M Edwards, D Blythman
HF: J Hannett, B Johnson, W Healy
F: J Pollard-Wright, L Sarkezi, D Caruana
R: J Bygate, D Landt, N Stepanovic
Int: J Sorraghan, L Wilkins, M Arnold, B Mundy
REDAN
B: T O'Keane, J Toulmin, K Hayes
HB: X Curran, A Lovel, B Guinea
C: K Linton, J Peck, K Dawborn
HF: R Petrascu, W Madden, A Harvey
F: L Farnsworth, J Mason, H Woodward
R: T Bryans, Z Jenkins, S Carr
Int: T Douglass, S Gorman, L Scheele, J Flynn
DARLEY v BACCHUS MARSH
DARLEY
B: J Psaila, D Locke, N Dodemaide
HB: M Taylor, K Forde, B Solomon
C: K Dickson, J Barnes, L Randall
HF: B Sicily, M Engstrom, M Horan
F: C Toner, D Granato, N Salapura
R: B Lopes, J Gordon, N Baker
Int: L Cahill, J Beecham, K Mercieca
Emg: S Dapiran, L Douglas, D Franklin, R Fowler
BACCHUS MARSH
B: S Rousch, J Fitzpatrick, L Pigott
HB: T Dickinson, M Garofalo, B Cracknell
C: S Griffiths, B Hawken, D Bishop
HF: J Johns, J Lalor, J Duggan
F: C Pratt, L Whyte-Marshall, B Croxford
R: J Dickson, B Baldo, S Wilson
Int: N Blade-Maytom, C McKenzie, B Jackson, J Fernandez, J Tudball, Z Miesen, K Grima
CHFL
SENIORS
DUNNSTOWN v BUNGAREE
DUNNSTOWN
B: S Gleeson, T O'Shea, D McGrath
HB: T Stubbs, L Poulter, M Douglas
C: M Kennedy, S Jenkins, J Crone
HF: E Mason, P McGettigan, K Begbie
F: W Barker-Lovett, G Hartrick, A Brennan
R: M Stewart, A Sawers, R Dyer
Int: D Harbour, R Adams, A Thompson, S Cameron
BUNGAREE
B: M Bruns, J Brown, J Oostendorp
HB: L Mangan, C Cowan, J Linke
C: J Payne, H Pyke, L Billington
HF: R Cummins, S Finlayson, C Morgan
F: C Elliott, M Bowman, L Mirtschin
R: D Benson, C O'Keefe, M Dufty
Int: M Sheridan, T Simons, A Browning, S Ryan
In: L Mirtschin, M Sheridan, L Mangan, S Finlayson, J Linke, C Elliott, M Dufty
Out: J Dummett, S Mewett, J Murphy, S O'Loughlin, A Milroy, L Prendergast, H Griffiths
BEAUFORT v CRESWICK
BEAUFORT
B: J Sing, B Howard, L Ward
HB: Z Marrow, J Garvey, C Drew
C: J Duke, M Foster, J Mason
HF: T Haase, B Sternberg, A Petrie
F: M Jenkins, J Orr, L Murray
R: S Howard, L Pfeifer, L Cox
Int: S Lodge, R Sangster, M Williams, J McDermott
In: M Williams
Out: J Chester
CRESWICK
B: T Randall, C Mclean, M Antonio
HB: M Miller, C Robinson, B Antonio
C: J Berry, A Hepworth, J Cartledge
HF: D Mann, L Hepworth, P Hofman
F: J Murray, R Knowles, M Griffin
R: S Ayre, J Antonio, C Hepworth
Int: J Allison, M Gervasoni, T Rieniets, J Ellis
In: D Mann
Out: B Moran, P Taranto
BUNINYONG v HEPBURN
BUNINYONG
B: A Bomitali, J Robertson, B Guest
HB: M Turner, N Shell,
C: J Renga, N Gilbert, J Rodgers
HF: G Phelps, J Dunne, M Caris
F: J Ottavi, A Ebery, S Turner
R: L Rigby, J Morgan, J Romeril
Int (from): A Hart, B Collins, A Scott, C Wills, A Wiltshire
In: A Scott, S Turner, A Wiltshire
Out: M Phelps, K Fejo, T Dittloff
HEPBURN
B: T Wills, J Ferraro, L Asa Leausa
HB: J Malone, J Clarke, A Ware
C: C Brown, D O'Halloran, J Graham
HF: M Mc Kay, M Watt, L Calder
F: F Anscombe, L Cox, B Mc Kay
R: D Chapman, R Ferraro, A McKay
Int: J Carrick, J James, J Brown, A Asani
In: J James, D O'Halloran
Out: B Johns, B Ryan
SKIPTON v SPRINGBANK
SKIPTON
B: D George, C Townrow, S Boswell
HB: L Bish, C Sudholz, L Pickering
C: M Jones, B Conroy, A Jones
HF: J Howe, T Breed, J Brokenshow
F: J Crabtree, A Romey, T Huglin
R: A Dickenson, C Mitchell, P Kluver
Int: M Henderson, J Preston, A Mason, M Smith
In: M Henderson, J Brokenshow, A Mason
Out: J Haywood, D Hall, S Dunn
SPRINGBANK
B: J Reicha, P Lewis, S Cue
HB: J Simpson, M Searl, M Tyler
C: S Donegan, N Couch, B Beasley
HF: M Keighrey, P McMahon, T Toohey
F: M Lakey, T Eltringham, C Raine
R: K Sullivan, T Malone, B Rix
Int: B Freeman, D Curran, J Galea, S Quinlan
In: N Couch, B Freeman, J Galea
Out: A Tyler, W Driscoll, T George
WAUBRA v DAYLESFORD
WAUBRA
From: T Cullinan, M Dawson, D Robertson, A Murphy, A Ballinger, T Nash, M Wapling, L Barnes, A McPherson, L Johns, J Sambell, N Lawrance, D Jenkins, B Douglass, N Aringo, N Patrikeos, S Oliver, T Nijam, T Mullane, P Dodds, T Boyle, S Tung
DAYLESFORD
B: J Mackley, J Cooper, C Ashton
HB: R Rodgers, T Hughes, J Evans
C: P Rowe, J Alexander, K McLean
HF: J Cowan, C Lovig, E Nettleton
F: X Walsh, C Ralph, M Risstrom
R: S Winnard, M Cummings, K Cummings
Int: N Oliver, S Walsh, P Helper, J Clough
Emg: T Powell, J Browne, T Button, T Thurwood
In: J Browne, T Button, T Powell, T Thurwood
CARNGHAM-LINTON v LEARMONTH
CARNGHAM-LINTON
B: J White, M Richardson, J McErvale
HB: M Callahan, J Westbrook, Z Ross
C: J Coutts, J Benfield, D Pearson
HF: T Clarke, J O'Brien, J Nichols
F: N Ringin, B Doolan, L Isbister
R: J Stalker, T Currie, J Dawson
Int: P Granger, J O'Brien, H Peoples, N King
In: J O'Brien, P Granger, D Pearson
Out: S Cosgriff, S Curtis, R Nunn
LEARMONTH
B: N Ross, C Dickson, N Martin
HB: J Werts, T Curran, P Phillips
C: O Ross, M Jackson, B Knowles
HF: D George, M Bond, W Simpson
F: B Campbell, V White, P McGuigan
R: R Barnes, B Powell, N Bone
Int: N Bond, T Niddrie, T Hoyle, J Mayall
ROKEWOOD-CORINDHAP v CLUNES
ROKEWOOD-CORINDHAP
B: M Steele, J Willey, B Harris
HB: D Van Dyken, J O'Neil, T Fehsler
C: L Baker, N Hearn, P Smith
HF: J Carr, J Weston, J Noy
F: A Johnson, C Barrenger, L Philp
R: B Reese, R Arnall, B Wall
Int: Z Priddle, T Ware, J Hutchins, J Wall
In: J Wall, T Ware
Out: Z Jenkins, J O'Brien
CLUNES
B: B Wrigley, T Johnston, J Whiting
HB: J Powell, L Wrigley, L Hull
C: P Griffin, J Nevill, J Yole
HF: C McMickan, D Milne, K Thompson
F: A Anderson, M Wrigley, R Hind
R: M Paramonov, A Thompson, P Milne
Int (from): J Sobey, B Schuhkraft, D Davies, M Milne, M Anderson
Emg: C Newton, L Newton
In: B Schuhkraft, J Sobey, J Powell, M Anderson, D Davies
Out: P Howe, J Baird
SMYTHESDALE v BALLAN
SMYTHESDALE
B: J Ramage, K Rattley, J Cranny
HB: J Szabo, D Kennedy, J Tung
C: J Troon, S Frys, A Cameron
HF: D Walker, D Tier, B Dunbar
F: K Byrne, S Smith, C Antonio
R: R Rattley, A Taylor, J Cranny
Int: J Wallent, J Mercer, M Hocking, A Zagami
In: A Zagami, J Mercer, B Dunbar, S Smith
Out: A Carli, P Ingle, R Antonio, R Anthony
BALLAN
B: B Shaw, B Fenwick, S Sims
HB: D Mullane, J Wilkinson, D Prozzo
C: J Wilkie, J McNamara, K Doyle
HF: S Hitchings, D Galea, D Tanti
F: M Snaith, J Gibbs, J McConnell
R: T Delahey, L Herring, A Kurzman
Int: M Currie, C Sharp, J Fenwick, N Thacker
In: N Thacker, D Galea
Out: C Povey , L Souter
NEWLYN v GORDON
NEWLYN
B: J Slater, W Carter, R Ewing
HB: M Cosgrave, C Edwards, N Skewes
C: D Richardson, K Young, A Chew
HF: C Prendergast, L Shaw, W Young
F: C Pane, S Massey, C Spittle
R: L Allen, J Willmott, D Wehrung
Int: J Sullivan, L Prendergast, H Russell, M Harris
In: C Spittle, M Harris, L Prendergast, C Pane, C Prendergast, A Chew
Out: M Dean, S Robinson, X Ellis, L Relouw, J Harris, J Burgess
GORDON
B: S Patterson, T Murphy, M Lawrence
HB: J Lee, M Gunnell, A Toohey
C: A Munari, C McGuigan, R Aquilina
HF: B Hallam, J Clampit, B Sutcliffe
F: S Nicholson, J Murphy, J Toohey
R: M Raworth, M Nolan, J Krojs
Int: B Quinlan, J Goldie, I Bowker, B Peters
In: B Peters, J Toohey, I Bowker, M Raworth
Out: L Gunnell, B Luscott, J Cousins, P Lahey
RESERVES
DUNNSTOWN v BUNGAREE
DUNNSTOWN
B: J Murphy, H Marquand, J Collins
HB: N DeJong, T Elford, P Begbie
C: W Jones, P White, J Brownlee
HF: X Jones, T Dignan, J Leoncini
F: D McBain, J Murphy, J Williams
R: S Forbes, A Malone, J Williams
Int: D Ross, T Giles
Emg: M Henderson, C Murphy, M Dovaston, B Morshead
BUNGAREE
B: D Kelly, G Trevenen, J Rix
HB: B Lane, M Harrington, M Humphries
C: J Leviston, B Willian, N Strachan
HF: J Dummett, J Walter, M Panther
F: M MacDonald, D Murphy, H Griffiths
R: D Maher, M Billington, S O'Loughlin
Int: C Milroy, C O'Keefe, S Hammond, T Forbes
Emg: J Buchanan, L Hastie
BEAUFORT v CRESWICK
BEAUFORT
B: R Turner, S Thomas, B Lofts
HB: J Turner, J Trigg, J Broadbent
C: Z Leckie, B Hart, R Garland
HF: J Blackburn, R Brown, S Bruty
F: E Powlett, J Davis, S Broadbent
R: M Coldwell, A Beer, J Hart
Int: L Baker, S Leckie, K Fitzpatrick, L Tunbridge
CRESWICK
B: J Plier, C Mann, D Clarke
HB: D Lubeek, R Pompe, T Booth
C: B Marshman, T Jones, W McNabb
HF: A King, Z Lubeek, S Eyles
F: T Spenceley, J Marshman, B Hagen
R: J Hepworth, J Marshman, L Fogas
Int (from): T Walmsley, G Van Oostveen, D Gillingham, J Mitchell, I Handy
BUNINYONG v HEPBURN
BUNINYONG
B: M Hartigan, B Davies, D Kelly
HB: J Finley, T Lenehan, J Orwin
C: Z Whykes, M Kerr, M Arnold
HF: A Kickett, F Triantafyllou, N Miller
F: B Leskosek, P Benn, G Scott
R: A Forbes, P Lannen, J Mann
Int: A Plucke, D Simpkin, M Carroll, K Terry
Emg: Z Miller
HEPBURN
B: E O'Connor, M Johns, R Ford
HB: R Olver, M Marshall, K Lipplegoes
C: C Hatfield, B Ryan, C Ferrier
HF: M Piper , W Cavanagh, B Albert
F: K Hall, T Conroy, J Paddon
R: T Buby, R Prentice, B Johns
Int: L Luck-Taylor, C Pedley, W Casey, J Liversidge, S Gundry
SKIPTON v SPRINGBANK
SKIPTON
From: J Brokenshow, L Crick, M Henderson, B Fernando, R Atkinson, T Gawne, J Brokenshow, M McPhan, B Mc Intyre, L Bosworth, R Palmer, J Haywood, J Cant, W Radford, J Drinkwater
SPRINGBANK
B: D Haintz, D Toohey, J White
HB: B Simpson, K Kennedy, T Knowles
C: L Mahar, J Millikan, A Rix
HF: D Quinlan, L Douglas, T Hearn
F: R Lockett, M White, J Tiley
R: J Underwood, K Maher, T Maher
Int: S Murphy, C Rix
WAUBRA v DAYLESFORD
WAUBRA
From: S Gosling, D Conaughton, A Coote, J James, L Simpson, B McDonald, D Jenkins, L Farquhar, B Douglass, J King, M Kerney, N Hynes,A Nash, L Briody, N Patrikeos, J Kane, M Johnston, W Tol,M Cashin, M James, S Oliver, R Taylor, M Molloy, A Ham, C Molloy, N Lilley, R Impey, A Jarvis, R Pongho, A McPherson, D Layton, M Dawson, J Crawford, A Dowler, J McGaffin, C Edmonston,L Bourke, J Sambell, J Doggett, J Petrie, N Moran, N Lawrance,D Amaterstein, L McClelland, M Stewart, L McLeod, J Roney, B Parsons, G Roney, N Dinsdale, N Waterson, C Taylor, W Corbett
DAYLESFORD
From: N Smith, R Saunders, D Walker, R Sewell, L Johns, J Williams, C Politis, J Steen, R Holmes, B Giacometti, E Cooper, S Alexander, M Jarmain, S Winduss, A Brereton, J Adams, J Adams, C Adams, W Austin, B Sanders
CARNGHAM-LINTON v LEARMONTH
CARNGHAM-LINTON
B: H Mai, J Richardson, B Newell
HB: J Szabo, J Mason, S Hargreaves
C: R Nunn, S McArthur, Z Granger
HF: B Hayles, R Isbister, J Achison
F: J Scott, A Braeckmans, S Walder
R: M Lange, M Spratling, M Knight
Int: C Venville
LEARMONTH
B: M Fraser, L Tyndall, J Britt
HB: T Veldhuis, L Karslake, P Rogan
C: B Beks, D Box, J Leyonhjelm
HF: J Wells, B Challis, J Duffy
F: J Wren, M Takas, D Connor
R: M McKinnon, B Oswald, D Wright
Int: G Tyndall, B Allan, B Connor, B Hines
ROKEWOOD-CORINDHAP v CLUNES
ROKEWOOD-CORINDHAP
B: A Heald, T Mellington, C Anderson
HB: T Weightman, M Tanis, J La Haye
C: J Hayes, A Clifton, I Quinlivan
HF: T Fagg, P Wells, D McCallum
F: T Griffith, A Meade, Z Pullman
R: G Mills, J O'Brien, Z Jenkins
Int: A Castles, A Rizzoli, D Reece, C Banks
CLUNES
B: K Harrison, B Muller, K Downs
HB: B Holland, E Downs, L Madden
C: B Welsh, M Shelton, B Ingram
HF: O Fox, R Martin, D Fox
F: S Davies, Z Taylor, J Kulesza
R: A Stinchcombe, A Kenna, J Seers
Int: S Barlow, J Allen, R Quick, M Coppick
SMYTHESDALE v BALLAN
SMYTHESDALE
From: A Clark, J Kalla, S Vlahek, R Rumble, K Buckland, W Wandin-Dow, P Ingle, M Bennett-Meyer, B Grainger, B Dow, N Cooper, J Gilbert, R Crawford, D Clark, J Mercer, J Green, B Ford, D McKenzie, M Wright, S Boag, J Sorati, A Zagami, T Sammut, B Crocker, M York, M Wandin-Dow, R Anthony
BALLAN
From: T O'Shea, J Daws, R Wilkie, L Currie-Jones, J McGuire, K Katic, M Darley, S Wilkinson, T Laurie, L Dickson, J Molik, S Day, C Sharp, R Watts, D O'Hanlon, B Cox, R Bongart, T McGregor, J Byrnes, T Trickey, A Bongart, J Bongart
NEWLYN v GORDON
NEWLYN
B: L Wren, S Curran, S Dwyer
HB: J Burgess, L Polson, C Eastwell
C: J Wren, J Eastwell, T Micklewright Hill
HF: B Slater, S Cawthan, C Stephens
F: T Prendergast, M Dodds, M Dean
R: B Huggett , N David, B Angow
Int: J Thomson, J Dimond, M Dwyer, P McKinnon
GORDON
From: M Peterken, M Kersley, M Anderson, S Miller, P Lahey, D Carey, J Kirkpatrick, M Skontra, M Conder, A Grundy, D Callanan, A Winter, D McTigue, M Kersley, L Hancock, G