BALLARAT FL
Subscribe now for unlimited access.
$0/
(min cost $0)
or signup to continue reading
SENIORS
MELTON v. BACCHUS MARSH
Melton
B: B. Archard, R. Davis, N. Gale
HB: J. Hickey, A. Grigg, C. Griffiths
C: B. Kight, M. Huckstepp, L. Hickey
HF: J. Kight, M. Licciardo, J. May
F: N. Wallace, L. Walker, B. Souter
R: M. Beck, K. Baker, B. McGregor
Int: D. Sharp, B. Crofts, R. Walker, D. Stevens
Emg: J. Magee, J. Cotter, K. Wilson, M. Orr, D. Falzon
In: K. Baker, D. Sharp, B. McGregor, D. Stevens, M. Beck
Out: B. McIntyre, M. Brockwell, T. Button, T. Batten, J. Grech
Bacchus Marsh
B: L. Mullen, T. Wardell, D. Velden
HB: M. Sutherland, D. Heta, J. Bolton
C: J. Trowsdale, L. Blundell, K. White
HF: H. Coulton, R. McNay, T. Shea
F: D. Phyland, J. Maksymow, A. Del Papa
R: D. Burton, S. Sherlock, M. Denham
Int: B. Graham, J. Wheelahan, B. Griffiths, D. Viojo-Rainbow
Emg: K. Bench, T. Huynh, R. Stuhldreier
In: D. Viojo-Rainbow, T. Wardell, J. Wheelahan, B. Graham
Out: L. Noonan, J. Calvitto, R. Stuhldreier, T. Angwin
BALLARAT v. SEBASTOPOL
Ballarat
B: S. James, S. Wood, D. Larkin
HB: M. Martin, J. Sutherland, D. Hobbs
C: J. Blackburn, S. Hutchinson, T. Constable
HF: J. Antonio, T. Conroy, D. Kennedy
F: N. O'Farrell, M. Powling, J. Marshall
R: B. Van de Heuvel, W. Garner, N. Garner
Int: M. Brehaut, J. Ford, T. Hoyle, C. Prendergast
Emg: B. Smith, P. Antonio, A. Stepnell, B. Hobbs, G. Shearer
No change
Sebastopol
B: B. Trew, G. Snowden, M. Cain
HB: J. Mason, T. Petersen, B. Hutt
C: L. Huppatz, C. Dummett, J. Grills
HF: G. Lovett, D. Widgery, T. Hutt
F: S. Butler, M. Powell, T. Mookhoek
R: T. O'Sullivan-Kirchner, B. McLeod, R. Noether
Int: T. Holmes, S. Keiller, W. Hoye, D. Williamson
Emg: A. Young, J. Morgan, J. Harvey
In: M. Powell, T. O'Sullivan-Kirchner, G. Snowden,
Out: H. Givvens A. Young, J. Harvey
DARLEY v. MELTON SOUTH R
Darley
B: M. Inglis, H. Scotland, D. Leonard
HB: L. Baker, J. Pearson, N. Thacker
C: B. Graham, D. Grenfell, J. Carrick
HF: M. Hanson, B. Inglis, R. Ellis
F: J. Ancrum, H. Inglis, D. Roy
R: A. Cameron, S. Page, C. Graham
Int: D. Peacock, L. Delahey, K. Docherty, T. Evans
Emg: M. Young, L. Spiteri, J. Zeestraten, J. Edwards
In: K. Docherty
Out: L. Herring
Melton South
B: J. Watkins, A. El Houli, B. Sullivan
HB: R. Holzer, S. White, A. Hibbert
C: M. Notman, N. Kommer, J. Madafferi
HF: B. Peters, B. Cottam, M. Lynch
F: B. Sortino, B. Fevola, M. Banner
R: C. Searle, L. Watkins, J. Callus
Int: D. Vasjuta, A. Storey, M. Callus, C. Ogston
Emg: T. Derickx, B. Notman, J. Thornton Gielen, W. Thornton-Gielen, T. Pears
In: C. Ogston, B. Cottam, M. Notman,
Out: D. Leggett, M. El Houli, T Derickx
NORTH BALLARAT CITY v. EAST POINT
North Ballarat City
B: C. Jenkins, B. Draffin, D. Jones
HB: B. Simpson, R. Hobbs, R. Luke
C: T. Hotchin, S. McCartin, M. Gilbert
HF: J. Bromley-Lynch, W. Young, D. Micallef
F: M. Johns, J. Burke, M. Giddings
R: N. Dunstan, D. Kilpatrick, J. Symons
Int: J. Vanderkley, S. Bromley-Lynch, S. Willian, O. Nash, M. Curtis
In: S. Bromley-Lynch, D. Kilpatrick, B Simpson, T Hotchins
Out: N Olver, K Young, A Turley
East Point
B: C. Carson, J. Van Meel, A. Stevenson
HB: A. Maconachie, C. Jackson, C. Lee
C: A. Nestor, D. Tung, J. McQueen
HF: R. Monument, M. Walsh, C. Bilney
F: J. Peeters, B. McDougall, B. Watkins
R: P. Koderenko, D. Semmens, J. Taylor
Int: S. Tung, M. Rotumah-Onus, J. Watkins, M. McCrow
Emg: J. Draffin, R. Walsh
In: M. Rotumah-Onus, M. McCrow
Out: H. Dawborn, D. Murphy
LAKE WENDOUREE v. SUNBURY
Lake Wendouree
B: S. Carey, I. Kirby, T. Malone
HB: L. Anderson, L. O'Connell, J. Alexander
C: D. Sliwa, N. Peters, N. Pring
HF: A. Simpson, J. Elkington, B. Hayes
F: T. Nijam, H. Monk, B. Taylor
R: B. Edwards, S. Clifton, J. Hooper
Int: L. Bucknall, N. Monk, A. Kirby, A. Armstrong
Emg: L. Wood, E. McCuskey, L. Findlay
In: B. Edwards, L. Wood, A. Armstrong
Out: L. Wood, E. McCuskey, L. Findlay
Sunbury
B: D. Sanderson, A. Short, N. Bridgland
HB: J. Guthrie, G. Valles, R. Wood
C: J. Hannett, A. Magin, N. Wood
HF: T. Stead, P. MacDonough, J. Flannery
F: J. Eales, A. Goodson, A. Duhau
R: D. Kovacevic, G. Hay, T. Donoghue
Int: B. Guthrie, T. Lenaz, W. Healy, J. Rizk
Emg: C. Casson, M. Edwards, R. Allen, D. Muir
In: J. Eales, A. Short
Out: B. Said, D. Muir
RESERVES
MELTON v. BACCHUS MARSH
Melton
B: T. Button, K. Wilson, M. Gunn
HB: S. Batten, J. Taylor, J. Rawlings
C: T. Batten, M. Beck, M. Rawlings
HF: H. Abela, K. Baker, J. Buttigieg
F: M. Griffin, J. Simpson, B. Newman
R: A. Crone, R. Peck, B. Merry
Int: J. Magee, D. Stokes, R. Newman, B. McIntyre
Bacchus Marsh
B: T. Hughes, T. Delahey, K. Grima
HB: T. Mullen, M. Garofalo, B. Cracknell
C: J. Calvitto, M. McCann, L. Noonan
HF: S. Lafranchi, J. Dickson, T. Walsh
F: A. Whittle, T. Castrignano, Q. Butt
R: K. Bench, B. Jenkins, D. Bishop
Int: T. Huynh, L. Phyland, B. Baker, M. Whittle, Z. Miesen
Emg: D. Bonnici, J. Bissell, A. Sweet
BALLARAT v. SEBASTOPOL
Ballarat
B: J. Leonard, B. Hobbs, T. Gillett
HB: P. Antonio, B. Smith, A. Madder
C: J. Carmody, H. Butler, L. Hodgetts
HF: B. Rodd, D. Larkin, J. Boon
F: B. Milikins, L. Wynd, J. Willowhite
R: J. Nicholls, A. Stepnell, G. Shearer
Int: L. Fisher, J. Taylor, A. McPherson, M. Hastings, K. Swan, Z. Fiegert, W. Johnston
Sebastopol
B: C. Snowden, D. Mauric, J. Hardy
HB: D. Guy, A. Young, H. Givvens
C: J. Morgan, M. Jolly, R. Henderson
HF: B. Stevens, S. Bertus, S. Henry
F: B. Silvey, T. Stewart, A. Brimacombe
R: , N. Marsh, J. Harvey
Int: J. Richards, L. Noether, A. Hardy, A. Smith
Emg: A. Wallis, D. Watsone, J. Cuthbertson
DARLEY v. MELTON SOUTH
Darley
B: J. Zeestraten, D. Locke, T. Thacker
HB: L. Cahill, S. Mc Donald, C. Cullen
C: S. Holt, B. Matthews, Z. Dix
HF: R. Gundry, A. Speak, J. Wells
F: T. Minns, J. Spiteri, D. Edwards
R: T. Stephenson, D. Robson, N. Baker
Int: B. Holt, K. Fenton, L. Luck-Taylor, R. Hawkins
Emg: M. Young
Melton South
B: J. Bell , B. Binek, J. Charge
HB: A. Chavasse, B. Cottam, W. Dao
C: T. Darcy, M. Dransman, W. Thornton-Gielen
HF: J. Krojs, J. Kovarik, S. Humphries
F: M. Mckane, J. Mepstead, D. Nicholson
R: C. Ogston, L. Notman, B. Notman
Int: D. Van Heemst, A. Toll, J. Vincent
NORTH BALLARAT CITY v. EAST POINT
North Ballarat City
B: A. Fitzpatrick, L. Simpson, J. Duffy
HB: M. Fortescue, A. Lambert, A. Vranesic
C: C. Mc Grath, N. Olver, T. McPhan
HF: A. Nigro, J. Cusack, N. Shaw
F: M. Hay, M. Nevett, X. Carey
R: L. Campana, D. Ryan, J. McKinnon
Int: D. Miekle-Kennedy, K. Trezise, A. Porter
Emg: J. McConville, A. Pike
East Point
B: B. Fitzpatrick, S. Romeril, J. Bassett
HB: B. Leonard, R. Walsh, D. Murphy
C: L. Solly, B. Murphy, K. McNicol
HF: J. Draffin, J. McClure, Z. Price
F: C. Quinlan, J. Kirby, T. Whittington
R: J. Downey, J. Tung, C. Raine
Int: A. Hynes, A. Wright, C. Banwell, L. Thornton
Emg: B. Yoa
LAKE WENDOUREE v. SUNBURY
Lake Wendouree
B: A. Parrot, J. Leman, C. Landry
HB: L. Wood, E. Mc Cuskey, N. Clifton
C: T. Mc Kay, S. Willmott, P. O'Connell
HF: J. Foster, H. Herben, L. Findlay
F: H. Cartledge, S. Clifton, M. Madden
R: D. Hickey, N. Fraser, H. Robertson
Int: J. Monk, I. Medina, J. Millane, O. Yeung
Sunbury
B: P. Barry, A. Gilbertson, J. Johnson
HB: B. Mundy, R. Ritchie, C. Burrows
C: D. Jurczyluc, A. Sammut, C. Casson
HF: B. Riley, J. Sheahan, J. Muir
F: B. Ferrari, A. O'Connor, J. Williams
R: A. Lucchesi, C. Smith, R. Allen
Int: M. Pearce, A. Faulds, M. Parker, S. Smithwick
UNDER-18.5
MELTON V BACCHUS MARSH
Melton
B: B. MacDonald, H. Millard, J. Whitehand
HB: M. Hanley-Breen, L. Martin, J. McGregor
C: R. Jones, C. Jones, T. Peters
HF: L. Heaney, T. Ferri, T. Simpson
F: B. Griffiths, B. Bol, J. Robertson
R: R. Carter, K. Derose, L. Ericson
Int: A. Angok , B. Mawson, M. Wilde, R. Hehir
Bacchus Marsh
B: B. Drew, R. Bishop, L. Belcher
HB: S. Griffiths, J. Harrington, N. Hartfiel
C: B. Jackson, J. Homewood, B. Baldo
HF: J. Lalor, , D. Miesen
F: M. Mitchell, D. Pettitt, L. Pigott
R: R. Porter, L. Randall, K. Dickson
Int: N. Chester, M. Thacker, B. Solomon, C. Stone
BALLARAT v. SEBASTOPOL
Ballarat
B: L. Fisher, L. Wynd, T. Nunn
HB: A. McPherson, K. Swan, Z. Fiegert
C: M. Keast, M. Reynolds, W. Johnston
HF: B. Worthington-Thin, M. McGrath, B. Davidson
F: Y. Reath, J. Taylor, R. Bradshaw
R: L. Rinaldi, L. Kinnersly, H. Butler
Int: J. Greville, B. Pickering, B. Patullo, I. Shearer
Sebastopol
From: H. Koutsogiannis, J. Gillett-Veenstra, L. Shaw, H. Bogers , C. Langanke, C. Slater, L. Buttler, J. Benbow, C. Dunlop, B. Buttler, R. Smith, F. Musgrove, L. Cassells, B. Cooper, D. Attwell, J. Butler, J. Cooper, M. Miller
DARLEY v. MELTON SOUTH
Darley
B: N. Dodemaide, M. Engstrom, J. Bewley
HB: R. Orr, B. Lopes, R. Borg
C: N. Blackburn, L. Douglas , M. Horan
HF: N. Blade, D. Locke, T. Evans
F: J. Gordon, J. Stephenson, M. Torney
R: K. Forde, C. Pepi, D. Beecham
Int: C. White, C. Toner, J. Beecham, D. Franklin
Emg: B. Galea, M. Young, Z. Butters
Melton South
B: B. Rajtmajer, B. Collins, D. Callus
HB: P. Unsworth, A. Curtis, J. Geddes
C: L. Parsons, C. Charge, L. Ratkowski
HF: D. Curtis, D. Clarke,
F: J. Smoors, A. Clarke, N. Gemmell
R: D. Mariluch, B. Sullivan, A. Revell
Int: C. Nicol, D. Shannon, J. Burge, C. Richardson
NORTH BALLARAT CITY v. EAST POINT
North Ballarat City
B: J. Curran, R. Wood, M. Lawless
HB: P. Keogh, M. Bennett, H. Mulcahy
C: C. Patterson, M. Goh, J. Duffy
HF: F. Loader, C. Perks, T. Moss
F: J. Simpson, H. Loader, S. Duffy
R: I. Pertzel, E. Lamb, T. Bromley-Lynch
Int: T. Alkemade, M. Willian
East Point
B: J. Price, N. Canny,
HB: J. Gallagher, , Z. Gladman
C: J. Dodd, S. Moore, E. Lawler
HF: , D. Martin,
F: I. Quick, M. Tuddenham,
R: L. Ross, B. Medwell, W. McGannon
Int: N. Collins, S. McKeegan, J. Learmonth
LAKE WENDOUREE v. SUNBURY
Lake Wendouree
B: J. Pekin, C. Harte, W. Henderson
HB: R. Emerson-Jones, A. McDougall, H. Turner
C: S. Canny, X. Schuurs, D. Casey
HF: B. McPhan, A. Lourey, K. Raven
F: M. Beaumont, C. Mc Kay, J. Irvin
R: K. Postlethwaite, P. Taranto, J. O'Connell
Int: A. Walter, J. New, D. Brereton, C. Bade
Sunbury
B: J. Pollard-Wright, B. Bould, J. Dillon
HB: J. Taylor, C. Pitts, L. Goater
C: D. Bygate, J. Stubbs, R. Eales
HF: F. Feiloaki, L. Tarczon, I. Smithwick
F: D. Mundy, J. Muir, L. Muir
R: J. Bygate, M. Edwards, D. Caruana
Int: J. Mabia, A. Cranson, M. Eldridge, L. Millett
CENTRAL HIGHLANDS
SENIORS
BUNINYONG v. ROKEWOOD-CORINDHAP
Buninyong
B: N. Shell, J. Dunne, T. Dittloff
HB: B. Guest, J. Robertson, A. Wiltshire
C: T. Conlan, N. Gilbert, J. Romeril
HF: I. Baker, H. Walters, S. Van Meel
F: C. O'Keefe, F. Russell, A. Hart
R: L. Rigby, J. Rodgers, J. Coxall
Int: P. Lannen, D. Pelchen, J. Mann, J. Morgan
In: H. Walters, D. Pelchen
Out: M. Turner, A. Ebery
Rokewood-Corindhap
B: L. Baker, J. O'Neil, B. Harris
HB: M. Rainsford, L. Finlayson, S. Chapman
C: J. Hayes, D. Delaney, T. Fagg
HF: K. Begbie, A. Johnson, S. Cameron
F: L. Philp, A. Clarke, J. Carr
R: B. Reese, A. Gercovich, J. Dowell
Int: Z. Priddle, J. Johnson, J. McAuliffe, J. La Haye
In: A. Clarke, J. McAuliffe, J. Johnson
Out: J. Willey, J. Thompson, J. Hutchins
GORDON v. SKIPTON
Gordon
B: C. Myers, M. Gunnell, M. Anderson
HB: S. Patterson, T. Langford, C. Davis
C: A. Munari, T. Murphy, B. Hallam
HF: G. Clifford, J. Cousins, C. McGuigan
F: S. Nicholson, B. Sutcliffe, C. Richardson
R: M. Raworth, J. Clampit, J. Gorman
Int: M. Nolan, M. Spezza, B. Alexander, J. Toohey
In: J. Cousins, G. Clifford
Out: L. Gunnell, R. Manning
Skipton
B: H. Ryan-Dengate, R. Henricksen, B. Conroy
HB: C. Mitchell, S. Boswell, L. Stranks
C: E. Niyongabo, S. Lehmann, R. Simmonds
HF: D. Meerman, T. Breed, J. Crabtree
F: P. Walsh, M. Weadley, L. Jongebloed
R: M. Merryfull, A. Romey, T. Huglin
Int: N. Fenby, A. McLean, A. Trigg, C. Stranks
In: L. Stranks, J. Crabtree, C. Stranks
Out: P. Connelly, D. Hall, C. Townrow
BUNGAREE v. CRESWICK
Bungaree
B: S. O'Loughlin, J. Oostendorp, L. Prendergast
HB: Z. Denham, M. Geary, S. Ryan
C: N. Strachan, C. Morgan, A. Milroy
HF: J. Trevenen, M. Bowman, J. Murphy
F: O. Hayes, J. Mirtschin, H. Pyke
R: D. Benson, M. Sheridan, A. Browning
Int: J. Dummett, S. Mewett, J. Walter, B. Willian
In: S. Mewett
Out: H. Russell
Creswick
B: D. Mann, R. Pompe, C. Mann
HB: T. Randall, L. Hepworth, A. Hepworth
C: C. Hepworth, P. Hofman, J. Arnold
HF: M. Miller, M. Arnold, S. Hughes
F: B. Dunbar, C. Robinson, A. Lovel
R: T. Baker, A. Sedgwick, J. Marshman
Int: M. Gervasoni, R. Antonio, P. Phillips, B. Antonio
Emg: T. Rieniets, B. Hagen
In: R. Antonio
DAYLESFORD v. CARNGHAM-LINTON
Daylesford
B: P. Rowe, J. Cooper, P. Helper
HB: J. Nicholson, J. Evans, J. Clough
C: C. Ralph, J. Cowan, T. Thurwood
HF: R. Costanzo, L. Carland, S. Walsh
F: C. Lovig, Z. Tisdale, R. Rodgers
R: S. Winnard, K. Cummings, X. Walsh
Int: J. Cummings, E. Cooper, W. Hughes, E. Nettleton
In: J. Cummings, R. Rodgers
Out: W. Giacometti, J. Nulty
Carngham-Linton
B: J. Coutts, J. Stalker, T. Sarah
HB: T. Clarke, B. Doolan, W. Bruty
C: D. O'Brien, B. Ketchen, R. Nunn
HF: L. Isbister, J. O'Brien, J. Nichols
F: J. O'Brien, D. Achison, J. Pring
R: J. Benfield, J. Dawson, M. Coutts
Int (from): A. Francis, M. Richardson, A. McCafferty, S. Cosgriff, C. Scott
In: C. Scott
Out: B. Lewis
NEWLYN v. CLUNES
Newlyn
B: J. Slater, L. Shaw, L. Fishwick
HB: D. Richardson, D. Hammond, M. Cosgrave
C: A. Morrish, D. Wehrung, J. Milne
HF: N. Hura, J. Willmott, P. Parr
F: H. Armour, L. McGregor, D. Lourey
R: S. Robinson, D. Fishwick, L. Prendergast
Int: J. Relouw, W. Carter, M. Dean, L. Relouw
In: S. Robinson, H. Armour, J. Relouw, L. McGregor, P. Parr
Out: N. David, J. Fryar, M. Harris, B. Slater, D. Wrigley
Clunes
B: K. Thompson, C. Newton, A. Spence
HB: K. Maroney, L. Wrigley, M. McLean
C: J. Nevill, R. Thompson, A. Thompson
HF: R. Hudson-Morgan, J. Yole, P. Heenan
F: H. Labastida, M. Wrigley, J. Baird
R: T. Johnston, J. Whiting, J. Thompson
Int: L. Maroney, P. Milne, L. Hull, L. Madden
Emg: R. Hind, W. Parker, L. Hind
In: A. Thompson
Out: L. Coleman
BALLAN v. WAUBRA
Ballan
B: M. Rollo, A. Bongart, D. Galea
HB: S. Wilkinson, J. Wilkinson, A. Mullane
C: B. Thomas, S. Hitchings, J. Wilkie
HF: A. Kurzman, B. Barnes, L. Souter
F: J. McNamara, C. Sharp, L. Conlan
R: J. Connor, S. Sher, D. Tanti
Int: J. Downey, Z. Boland, M. Currie, J. Byrnes
In: L. Conlan, D. Tanti, S. Wilkinson, J. Connor
Out: J. Shaw, N. Kettle, L. Snaith, A. Pascoe
Waubra
From: J. King, G. Lukich, A. Murphy, D. Robertson, J. Petrie, B. Wilson, N. Aringo, L. Barnes, T. Boyle, W. Corbett, J. Crawford, M. Dawson, N. Dinsdale, B. Douglass, S. Baker, L. Johns, T. Nash, N. Patrikeos, J. Lukich, P. Dodds, M. Niblett, W. Booth
DUNNSTOWN v. HEPBURN
Dunnstown
B: M. Kennedy, T. O'Shea, D. Harbour
HB: B. Collins, R. Cahir, R. Adams
C: A. Sawers, S. Jenkins, M. Henderson
HF: L. Saccutelli, H. Mckimmie, J. Stefani
F: T. Stubbs, A. Thompson, T. Collins
R: A. Brennan, A. Toan, T. Botter
Int: R. Dyer, A. Forbes, K. Neville, J. Murray
In: J. Stefani, R. Adams
Out: H. McCarthy, M. Stewart
Hepburn
B: L. Santurini, D. Chapman, M. Marshall
HB: K. Ogilvie, F. Anscombe, A. Ware
C: D. Rees, A. McKay, M. McKay
HF: J. Hogan, L. Stanton, J. Brown
F: J. Rodgers, M. Watt, A. Burns
R: T. Godsell, S. Salmon, B. McKay
Int: T. Wills, J. Liversidge, J. Clarke, D. Wallesz
In: D. Wallesz
Out: C. Hatfield
BEAUFORT v. SPRINGBANK
Beaufort
B: L. Marshall, B. Howard, L. Cox
HB: M. Jenkins, C. Drew, D. Day
C: Z. Marrow, J. Orr, B. Sternberg
HF: T. Haase, L. Murray, D. Sangster
F: M. Foster, J. McDermott, J. Duke
R: J. Trigg, R. Sangster, J. Mason
Int (from): J. Chester, S. Lodge, T. Stapleton, D. Edwards, S. Howard
In: S. Howard, C. Drew
Out: L. Pfeifer
Springbank
B: J. Mahar, P. Lewis, S. Cue
HB: M. Anderson, M. Tyler, S. Quinlan
C: B. Beasley, J. Maher, M. Lakey
HF: M. Searl, T. George, M. Couch
F: J. Galea, J. Simpson, W. Driscoll
R: B. Freeman, N. Couch, B. Rix
Int: R. Lockett, S. Donegan, A. Rix, F. Donegan
RESERVES
BUNINYONG v. ROKEWOOD-CORINDHAP
Buninyong
B: D. Dickson, B. Pearse, C. Boer
HB: J. Finley, C. Kennedy, M. Hartigan
C: L. Burbidge, M. Kerr, J. Harris
HF: N. Miller, M. Phelps, M. Chapman
F: T. Goss, P. Benn, M. Hovey
R: D. Westblade, T. Paterson, M. Carroll
Int: K. Brown, K. Terry, E. Simpson
Emg: G. McCormick
Rokewood-Corindhap
B: A. Heald, M. Tanis, H. Macaulay
HB: T. Weightman, A. Rizzoli, T. Mellington
C: C. Anderson, C. Banks, D. Reece
HF: M. Prokopiwskyi, T. Griffith, T. Anwyl
F: A. O'Neil, T. Quarrell, S. Clifton
R: D. Johnstone, P. Smith, N. Stubbs
Int: B. Rogers, J. Banks, J. Ollington, Z. McLeod
GORDON v. SKIPTON
Gordon
From: T. Stewart, T. Elliot, D. Carey, N. Maston, J. White, Z. White, M. Skontra, N. Hicks, S. Tysoe, R. Clampit, J. Goldie, M. Peterken, C. Dalgleish, I. Bowker, D. Callanan, L. Toohey, S. Miller, D. McTigue, M. Kersley, G. Busuttil, J. Manchee, D. McGuigan
Skipton
From: B. Sanders, A. Bedggood, A. McGregor, R. Atkinson, J. Crack , N. Elford, J. Welsh, B. Fernando, J. Nolan, M. McPhan, M. Washford, B. Mellington, J. Robson, J. Drinkwater, J. Ellis, D. Lee, J. Pyke, J. Sandlant, J. McPhan, M. Webb, L. Crick, J. Kirkpatrick, M. Smith, L. Parker
BUNGAREE v. CRESWICK
Bungaree
B: L. Hastie, S. Miller, T. Forbes
HB: S. Hammond, C. Robertson, B. Lane
C: T. Strachan, C. Martin, A. Richardson
HF: H. Cousens, M. Shaddock, D. Cousens
F: B. Trevenen, D. Murphy, J. Rix
R: D. Maher, D. Kelly, H. Russell
Int: B. East, J. Leviston, J. Penney
Creswick
B: J. Allison, T. Wright, P. Griffin
HB: J. Porter, B. Moran, J. Ellis
C: M. Roverts, D. Wright, B. Hagen
HF: M. Hodge, Z. Lubeek, J. Mitchell
F: N. Costello, R. Knowles, L. Sheriff
R: T. Walmsley, B. Marshman, T. Rieniets
Int: W. McNabb, S. Burns, J. Marshman, D. Gillingham
Emg: J. McDonald, G. Van Oostveen, E. McMurphy
DAYLESFORD v. CARNGHAM-LINTON
Daylesford
From: L. Adams, J. Adams, A. Pearce, P. Ingle, D. Walker, J. Botheras, J. Cummings, S. Beattie, D. Ryan, S. Marshall, R. Holmes, E. Cooper, M. Elderfield, S. Winduss, R. Rodgers, M. O'Brien, C. O'Brien, S. Mobbs, X. Keighran, C. Elderfield, A. Brereton, S. Botheras, J. Adams, C. Adams, M. Sutton
Carngham-Linton
B: F. Atchison, J. McGee, J. Gould
HB: A. Nethercott, J. Liston, J. Currie
C: D. Pearson, J. White, J. McErvale
HF: J. Richardson, A. Braeckmans, C. Addison
F: H. Budds, N. Ringin, M. Knight
R: J. Price, H. Peoples, L. Hanson
Int: N. Rigas, M. Lange, B. Pring, B. Newell
NEWLYN v. CLUNES
Newlyn
B: J. Malone, A. McKay, J. Dimond
HB: J. Kennedy, J. Sullivan, B. Slater
C: N. David, C. Eastwell, J. Karslake
HF: T. Micklewright Hill, S. Cawthan, D. Eastwell
F: J. Thomson, P. Stephens, J. Stevenson
R: S. Curran, J. Eastwell, D. Wrigley
Int: B. Huggett
Clunes
B: N. Middelkoop, L. Newton, M. Milne
HB: D. Milne, M. Coppick, P. Coon
C: L. Coleman, M. Anderson, L. Johnston
HF: A. Anderson, R. Meerbach, J. Seers
F: W. Parker, E. Downs, O. Fox
R: S. Adam, R. Hind, L. Hind
Int (from): D. Fenwick, J. Sobey, A. Stinchcombe, B. Wrigley, R. Quick, K. Downs, D. Fox
BALLAN v. WAUBRA
Ballan
From: B. Whelan, J. Sutcliffe , J. Gilbert, B. Cummins, J. McGuire, J. Mullane, M. Darley, T. Bryant, D. Christie, J. Rousch, S. Day, R. Watts, D. O'Hanlon, J. Fenwick, T. McGregor, L. Snaith, J. Shaw, J. Layley, J. Conlan, T. Trickey, D. Trickey, J. Bongart, M. Smith-Bye
Waubra
From: B. Guinea, L. Meerbach, J. Kane, N. Moran, D. Payne, J. Sardo, J. Doggett, C. Molloy, P. Hawkes, B. McDonald, L. McLeod, N. Waterson, A. Ham, A. McPherson, Z. Kennedy, A. Briody, D. Jenkins, H. Baldwinson, N. Holding, M. Cashin, M. Molloy, L. Bourke
DUNNSTOWN v. HEPBURN
Dunnstown
B: Z. Short, H. Marquand, N. Hobbs
HB: C. Murphy, J. Keating, P. White
C: H. McCarthy, B. Duffy, K. Andrews
HF: M. Archer, X. Jones, J. Leoncini
F: L. Spratling, J. Murphy, J. Walters
R: M. Stewart, B. Sinclair, J. Williams
Int: I. Keating, J. Collins, D. Simpkin, B. Morshead
Hepburn
B: R. Ford, K. Hartmann, S. Gundry
HB: A. Armstrong, M. Johns, M. Pedretti
C: N. Whan, B. Ryan, J. Carman
HF: M. Piper, M. Chapman, A. Ferrier
F: W. Casey, S. Carman, R. Johns
R: T. Adams, L. Grills, C. Ferrier
Int: J. Courtney, N. Rodgers, W. Cavanagh, B. Coffey
BEAUFORT v. SPRINGBANK
Beaufort
B: B. Lofts, J. Davis, T. Cameron
HB: A. George, D. Edwards, S. Leckie
C: J. Sing, L. Ward, T. Le Lievre
HF: A. Beer, S. Broadbent, J. Blackburn
F: E. Powlett, J. Slater, E. Watkins
R: T. Mc Gregor, J. Hart, B. Hart
Int (from): M. Getsom, J. Chester, M. Murphy, D. Sangster, K. Dern, L. Tunbridge
Emg: D. Alexander
Springbank
B: D. Haintz, J. Kennedy, B. O'Keefe
HB: K. Maher, K. Kennedy, J. White
C: L. Mahar, B. Maher, T. Maher
HF: J. Kennedy, L. Douglas, J. Tiley
F: S. Murphy, M. Lockett, J. Waller
R: J. Bowen, A. Tyler, B. Mundy
Int: R. Bruun, M. Toohey, A. Murphy, T. Toohey
LEARMONTH v. SMYTHESDALE
Learmonth
B: B. McEwin, L. Karslake, M. Fraser
HB: N. Ross, M. Beaumont, W. Simpson
C: D. Connor, O. Ross, P. Rogan
HF: D. Box, N. Gudgeon, A. Kent
F: A. Broughton, W. Veldhuis, J. Duffy
R: L. Tyndall, D. Page, B. Knowles
Int: T. Owen, B. Oswald, J. Wren, J. Wells
Emg: T. Reyner, M. Treweek, L. Williamson
Smythesdale
B: J. Cranny, C. Morcombe, R. Anthony
HB: D. Walker, J. Szabo, A. Baker
C: J. Troon, A. Carli, M. Smith
HF: J. Billman, D. Kennedy, M. Fisher
F: C. Hocking-Turnbull, B. Pails, R. Rumble
R: S. Vlahek, J. Mercer, M. York
Int: B. Grainger, S. Frys, B. Crocker, C. Stewart